06.05.21, 11:34Fot. via: Flickr

PO planowała rząd techniczny z PSL, Lewicą i... Konfederacją

W skład planowanego przez PO rządu technicznego miały wejść PSL, Lewica i Konfederacja. Szef PO Borys Budka przyznał, że były takie rozmowy.

Szef PO na falach Radia Zet stwierdził, że prowadzone rozmowy dotyczyły skrócenia kadencji sejmu. Na pytanie o to, jakie ministerstwo zaproponowałby Konfederacji, a jakie Lewicy, Budka odparł, że rząd techniczny miałby za zadanie jedynie "przygotowanie uczciwych wyborów".

- Na czas przejściowy mógł istnieć rząd techniczny, żeby przygotować uczciwe wybory - powiedział.

Wszelkie takie propozycje straciły jednak aktualność. Włodzimierz Czarzasty po głosowaniu w sprawie Funduszu Odbudowy stwierdził, że jeśli PO uważała, że możliwe jest obalenie rządu, powinna była złożyć wniosek o konstruktywne wotum nieufności.

- Niech pan przewodniczący włoży sobie taki scenariusz między bajki - powiedział w tej kwestii Budka.

jkg/radio zet tvp info

Komentarze

przemyśl-72021.05.7 13:45
Ci goscie Polaków za idiotów mają ,dlatego przegrywają'
Anna2021.05.8 16:09
Masz racje i niech sobie dalej planują skok na państwową kasę - a tu coś widzę pośredniak czeka na tych wyrachowanych nierobów . To koniec nasze marzenia się spełniają , długo to trwało ale warto było czekać na normalne i godne życie. Dużo wytrwałości i zdrowia panie Morawiecki i do przodu .
dex2021.05.7 7:04
Szmaty z frondy wraz z pis boja sie konfederacii skoro pejsiaste dziennikarze wypiuja takie bzdury.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.6 14:52
Komuna Konfederacja Jedna Wspolna Ruska Racja.
man.of.Stagira2021.05.6 13:59
W Polsce TE 29,1 % to są ludzie otumanieni i potencjalnie do wytrzebienia przez zastosowanie się do poglądów Brauna i Bodnara w sprawie Sars-cov-2 // Co najmniej połowa z umierających od jesieni na Covid-19 są to osoby które usiłowały leczyć się za wszelką cenę w DOMU ponieważ uważały że mamy do czynienia z niegroźnym wirusem 'para-grypą'. DLATEGO przyjęły jako pewnik, że AMANTADYNA jest cudownym lekiem. // 50% z tych którzy umarli i umierają to są ludzie którzy uwierzyli ZBRODNIARZOM jak Braun oraz Bodnar. // Gdyby mi umarł ktoś na skutek mojej lub jego głupoty TEŻ siedziałbym cicho. Więc pokorne jest braunowe bydło, pochylone na żłobem propagandy anty-PiS i milczące. // KONFederacja -PO - jedno ZŁO! Zbrodniarze Braun I Bodnar.
Marek2021.05.6 13:24
intelekt dziadka ,gomółki. Itak sie to skończyło.Nie popieram Ko,ZSL i komuchów ale jak można byc tak debilnym.Otórz można bo ludzie wierza w telewizpr.Więc plan młodego gomułki kiał szansze. Nie ma już Polski to jest trudne do przełknięcia ale to prawda. Czeka nas trudna droga odbudowy ,wzorem jest Dmowski /nie Winicki/do pracy intelektualnej zachęcam młode pokolenie.
man.of.Stagira2021.05.6 12:41
Bądźmy poważni. Od tego czy rządzi Prawo i Sprawiedliwość zależą losy wielu spraw w naszym kraju. Weźmy na przykład taką partię jak Konfederacja // Następnego dnia po utracie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość rządzący Polską od 30 z górą lat układ rozpocznie proces eliminacji wszystkich ośrodków oporu społecznego. Na pierwszy rzut pójdą wszystkie media w kraju z Internetem włącznie gdzie już niepodzielnie zapanuje niejaki Zuckerberg (czy jak mu tam). // Na drugi rzut pójdą gracze polityczni DO LIKWIDACJI. Rozpocznie się publiczny lincz a później sądowo-ustawkowa operacja delegalizacji partii Konfederacja, jej publiczna delegitymizacja. Rabini z Konfederacji którzy dzisiaj uganiają się za amantadyną, biorą udział w poszukiwaniach zaginionej Tutki-151 znad Smoleńska, tropią krwiożerczych żydów USA których odciski palców zauważyli na ACT 447 lub bohatersko nadstawiają swoje PŁUCA na działanie towarzyszki sars-cov-2 staną przed dylematem; kontynuować polowanie na PiS (już pod rządami SROKO) czy dać się zlikwidować? Otóż kto głosuje na Konfederację musi mieć świadomość, że może ona funkcjonować jako suwerenny podmiot polityczny JEDYNIE dlatego, że rządzi w Polsce Prawo i Sprawiedliwość a ona ma je na swoim celowniku.// Z chwilą gdy to stanie się PROGRAMEM rządzącej nowej elity SROKO dla Konfederacji historia szansy w polskim życiu politycznym zakończy się. Co wtedy wybiorą Rabini z Konfederacji; lincz i likwidację czy przyłączenie się do "nowych elit"? // Nie wiem jak Wy ale ja nie mam co do ich przyszłej decyzji żadnej wątpliwości // Konfederacja-PO...jedno ZŁO. // 2021.02.27 16:50
Apel2021.05.6 12:07
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. kłamliwe przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu obrzydliwych wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba świętego Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańsko-masońskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol medialny na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne lub jawnie ironiczne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać ze zdwojoną siłą, będą rozdzierać szaty na temat "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków", będą też parodiować niniejszy apel. A gdy już zabraknie pomysłów, to zawsze mogą wulgarnie zakląć („Po to to wklejasz, baranie?”) lub obleśnie zarechotać: „buhahahaha”. Faryzejscy obłudnicy, taka już ich natura.
JHGY2021.05.6 11:55
Rwą się do wadzy. PO, PSL /ZSL/, Konfederacja. Lewica. Już kiedyś mieli władzę na zgubę Polski.
Jawny2021.05.6 12:08
Widać ich frustrację. Ich miejsce na śmietniku Historii
Jawny2021.05.6 12:21
Szczęśliwie Lewica zrozumiała swój błąd, i już jest OK, nadając właściwe znaczenie słowu PiSbolszewia.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.6 14:57
Konfederacja ,jak zwykle ,WOLI Rosje.