25.03.16, 12:48

Podpisz petycję: Lekarzu, odmów jako człowiek! Nie zabijaj!

Organizacja CitizenGo przygotowała kolejną petycję. Tym razem możemy zareagować ws. aborcji. Petycja skierowana jest do lekarzy i położnych, by odmiawiali udziału w aborcji.

"Jako człowiek - odmawiam" - podziękowanie i prośba do Położnych i Lekarzy

Niniejszą petycję kierujemy do Położnych, Pielęgniarek i Lekarzy Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie, jak również do Wszystkich wykonujących te Zawody w innych miejscach.

Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim przedstawicielom wymienionych zawodów, którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci, co określa się jako "uczestniczenie w procedurze aborcji".

Przypominamy, że polskie prawo daje Wam możliwość powołania się na klauzulę sumienia w takiej sytuacji.

Niezależnie od tej możliwości, sprzeciw wobec zabijania dzieci jest wyrazem prawdziwie ludzkiej postawy. Prof. Włodzimierz Fijałkowski mówił: "Jako człowiek - odmawiam". Prosimy Was, abyście odważnie bronili dzieci w każdej fazie ich rozwoju, nawet, jeśli oznacza to narażenie się na bolesne konsekwencje w miejscu Waszej pracy. Z pewnością jest wielu Waszych współpracowników, którzy potrzebują przykładu odważnej postawy ze strony swoich koleżanek i kolegów.

Odmawiajcie "jako ludzie" i ratujcie każde dziecko. W ten sposób możemy nie dopuścić do sytuacji, jaka miała miejsce z 6 na 7 marca w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdy żywe dziecko przez godzinę po "nieudanej" aborcji umierało w męczarniach. Potrzebujemy dzisiaj odważnej postawy z Waszej strony, aby dzieci w łonie matki, jak również te już urodzone (np. w wyniku tzw. "nieudanej" aborcji) nie były już zabijane.

MOŻESZ PODPISAĆ TUTAJ: Położne i Lekarze - odmawiajcie udziału w aborcji! Petycja do Szpitala im. Świętej Rodziny

Komentarze

anonim2016.03.25 14:25
Dzisiaj 25 marca, Wielki Piątek najlepszy czas, aby rozpocząć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego