11.12.15, 09:40

Polscy narodowcy i komunistyczna czarownica

Portal polskaniepodlegla.pl gwiżdże sobie na nauczanie Kościoła. Autor artykułu, jak sądzę Katechizmu raczej nie czytał, ale Harrego Pottera to pewnie parę razy i dla tego teraz zainteresował się Babą Wangą jako „Bałkańskim Nostradamusem.” 

<<< OTO SPOSÓB NA TO, JAK POKONAĆ ZŁEGO DUCHA! PRZECZYTAJ! >>>

Sam dyktator komunistycznej Bułgarii nieraz posyłał limuzynę z ochroniarzami na wieś po kobietę ubraną w chustkę. Wanga była stara, ślepa i nie bardzo przytomna, bełkotała coś swoim dialekcie. Ale to co mówiła notowali komunistyczni urzędnicy. Przyda się to teraz naszym narodowcom!

Portal polskaniepodlegla.pl we wpisie datowanym na wtorek, 08.12.2015, 20:22 zamieszczonym pod adresem http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4600-szokujaca-przepowiednia-dla-europy-wrozki-baby-wangi-spelniaja-sie-w-85-procentach zatytułowanym „Szokująca przepowiednia dla Europy. Wróżby Baby Wangi spełniają się w 85 procentach”

Narodowiec kocha wróżby, zwłaszcza te z komunizmu

Zacznijmy od podstaw, czy wróżby się spełniają? Tak, niekiedy się spełniają.
Czy to że jakaś „wróżba się  spełnia” oznacza, że ona pochodzi od Boga? Nie, niestety, wróżbiarstwo jest dziedziną szatana, różni się ono od proroctw pochodzących od Boga.

Te sprawy trzeba tłumaczyć nie tylko gimnazjalistkom biegającym do wróżek z pytaniami „która pierwsza za mąż wyjdzie” i ciekawie łypiącymi w kierunku rozsypanych fusów czy „wróżba się spełni.” Oto nasi narodowcy też się tym podniecają „Szokująca przepowiednia dla Europy. Wróżby Baby Wangi spełniają się w 85 procentach.” Co za precyzja, ciekawe jak obliczono te procenty! Czy te obliczenia to wprost z komunistycznych źródeł tajnych służb, czy może cytowane są za pośrednictwem portalu „iluminaci”?


Przypomnijmy sobie Babę Wangę.

To że byłą ze wsi i niepiśmienna już wspominaliśmy. „ Zdaniem portalu iluminaci.pl „Jej przepowiednie były zdumiewająco trafne. I tak bezbłędnie przewidziała upadek Związku Radzieckiego, katastrofę w Czarnobylu czy zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach. Wcześniej bezbłędnie określiła datę dojścia do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej. Jej wizje zawierały opis śmierć Stalina, a także, - co może zdumiewać - zatonięcie Kurska. Na długo przed tą katastrofą wymieniła nazwę feralnego okrętu podwodnego.” Skuteczność jej przepowiedni badano fragmentarycznie od roku 1967. Spisano 823 jej wypowiedzi, z których 445 było prawdą, 288 były bliskoznaczne, choć nie dosłowne, a 90 zdecydowanie było błędnych. Wanga jednak nie lubiła dokumentować swoich prognoz, zatem nigdy nie będzie dokładnych statystyk.” To statystyki podawane przez portal „iluminaci”. A co z jej współpracą z komunistami?  ”Nawet władze komunistycznie niekiedy korzystały z jej umiejętności „Była "etatową" wieszczką Todora Żiwkowa, choć on oficjalnie temu zaprzeczał. Podejmowała za niego ważne politycznie decyzje, gdy telefonował do niej bez względu na porę lub kazał przywozić do siebie. To Wanga doradziła Żiwkowowi wymianę pieniędzy w Bułgarii w 1962 roku. - Przestańcie mędrkować! „Jeśli nie chcecie, by państwo popadło w ruinę, wymiana pieniędzy jest konieczna - powiedziała mu wtedy.” Dom Wangi był strzeżony przez komunistyczne władze, to one pobierały opłaty. WIĘCEJ TUTAJ

A Nostradamus? Drugi ulubieniec narodowców

Jego mit aż nadto jest eksploatowany przez środowiska takie jak, onet, wróżka, gazeta wyborcza. Zawsze w kontekście tego Kościoła ciemnego który odrzuca wróżbiarstwo. W Katechzime Kościoła Katolickiego wyraźnie napisano: KKK 2115 Bóg może objawić przyszłość swoim prorokom lub innym świętym. Jednak właściwa postawa chrześcijańska polega na ufnym powierzeniu się Opatrzności w tym, co dotyczy przyszłości, i na odrzuceniu wszelkiej niezdrowej ciekawości w tym względzie. Nieprzewidywanie może stanowić brak odpowiedzialności. KKK 2116 Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość (Por. Pwt 18,10; Jr 29, 8). Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu.” Niemniej portal polskaniepodlegla.pl gwiżdże sobie na nauczanie Kościoła. Autor artykułu, jak sądzę katechizmu raczej nie czytał, ale Harrego Pottera to pewnie parę razy i dla tego teraz zainteresował się Babą Wangą jako „Bałkańskim Nostradamusem” Cha cha. ” Mało było jednego Nostradamusa, tęsknimy za drugim.  Zdaniem portalu Polska Niepodległa „Zmarła w 1996 roku Baba Wanga, zwana Nostradamusem Bałkanów, przepowiedziała na rok 2016 wielką wojnę muzułmańską. Wojna ma skończyć się w 2043 roku powołaniem stolicy kalifatu w Rzymie. W jej przepowiedni Europa ma przed końcem przyszłego roku "przestać istnieć" stanie się kontynentem "prawie pustym" i będzie "niemal całkowicie pozbawioną jakiejkolwiek formy życia". Czy rzeczywiście mamy głosić że w Rzymie będzie Kalifat? Powtarzamy taki sąd bo nas to cieszy? Szatan przemawiający przez Babę Wangę by tego chciał. Ale może zamiast powtarzać co mówił działajmy aby się to nie spełniło!

 

Maria Patynowska

<<< OTO SPOSÓB NA TO, JAK POKONAĆ ZŁEGO DUCHA! PRZECZYTAJ! >>>


Komentarze

anonim2015.12.9 21:03
dość chaotyczna ta wypowiedź
anonim2015.12.10 1:27
To samo z "katolickim" blogiem dzieckonmp, Teraz jeszcze biały proszek promują, po którym można nabrać cech boskich i mieć prorocze sny oraz wyższe stany świadomości
anonim2015.12.10 1:50
No fakt, głupota, ale za to mamy jako alternatywę Martę Kaczyńską nauczającą o rodzinie i Dekalogu na SG.
anonim2015.12.10 6:03
A dlaczego komunistyczna? Ta kobieta faktycznie była komunistką czy to tylko taki głupi tytuł aby lepiej brzmiało? Poza tym, zdaje się, że dosyć podobne w ogólnym zarysie wizje miał nasz o.Klimuszko. Za to całkiem pomyślne dla Polski bo tym razem nawała ma nas ominąć. No ale on też żył za komuny to pewnie zdaniem autora był komunista?
anonim2015.12.10 8:54
Wasza świątobliwość, święta Dziewica powiedziała mi, że na końcu XX wieku nadejdzie koniec nauk. Nowy okres wiary rozpocznie się na całym świecie. Uzyskany zostanie dowód, że to Bóg stworzył świat i człowieka. Będzie to początek końca nauk, w które ludzie przestaną wierzyć. Miliony ludzi ponownie zwróci się ku Chrystusowi, a moc Kościoła będzie większa niż kiedykolwiek. Dla wielu ludzi powodem, dla którego odwróci się od uczonych będzie arogancka postawa doktorów pracujących nad zrealizowaniem istoty powstałej ze skrzyżowania człowieka ze zwierzęciem. Ludzie poczują w głębi swoich serc, że jest to coś czego nie sposób usprawiedliwić. Przez jakiś czas nie będzie jak powstrzymać tworzenia tych monstrów, ale uczeni zostaną ostatecznie przepędzeni jak przepędza się stado wilków. U progu roku 2000, będzie się obserwować starcie następców Mahometa i narodów chrześcijańskich. Nastanie wielka bitwa, w której 5,650,451 żołnierzy straci życie, a bardzo destruktywna bomba zostanie rzucona na miasto w Persji. Ale na końcu znak krzyża zwycięży, a wszyscy muzułmanie nawrócą się na chrześcijaństwo. Nastąpi wiek pokoju i szczęścia, ponieważ wszystkie państwa złożą swoje arsenały. Nastąpi wielkie bogactwo, podczas gdy Nasz Pan obłoży Swoim błogosławieństwem wiernych. Na całej ziemi nie pozostanie ani jedna rodzina żyjąca w biedzie i cierpiąca głód. Jeden na dziesięciu otrzyma moc leczenia schorzeń u tych, którzy go poproszą o pomoc. Po tych cudach słychać będzie głos radości od wielkiej liczby ludzi. Wiek XXI nazwany będzie “Drugim złotym okresem ludzkości”. tutaj swieta Bernadetta tez mowi o wojnie muzlumansko chrzescjanskiej tylko jej koniec daje nadzieje, bo my wygramy a oni sie nawroca.
anonim2015.12.10 10:57
Frondo ! Usuń artykuł z kaczyńską bo się porzygam. Kaczyńska w roli autorytetu moralnego ? Pojebało was całkiem ?
anonim2015.12.10 15:30
@Autor >dla tego powinno byc: dlatego
anonim2015.12.11 19:09
Frondo! usuń komentarz bonanventura, bo zaraz zwymiotuję. Używa on nieparlamentarnego słownictwa i raczej nie ma szans na zostanie autorytetem moralnym. Do tego myśli, że błyszczy.
anonim2015.12.11 20:03
https://www.youtube.com/watch?v=h5Y-gabe3WA