31.12.19, 11:30

Polska przetrwa ale z Chrystusem, oto wizje mistyków!

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze

Janek2019.12.31 18:51
Aby uratować Polskę od straszliwej wojny ukazanej nam przez Niebo (zob. Św. Łucja), to należy spełnić dwa warunki, 1) poświęcić Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, 2) przeprowadzić Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Tyle tylko, albo aż tyle potrzeba, aby Duch Święty podjął działania zmieniające oblicze ludzi zamieszkujących rosyjską ziemię, polską ziemię i ziemię innych narodów, i aby narody uniknęły strasznej wojny. Wszyscy mówią o wszystkim, przerzucają się oskarżeniami, a do pokoju potrzeba tylko poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi zgodnie z wolą Nieba. Klucz do pokoju na świecie jest w rękach chrześcijan, taka jest prawda. Zawierzmy sprawy Matce Boskiej, tak jak to robił Kardynał Wyszyński, podejmijmy trud objawień na serio, na poważnie, bowiem bez Nieba sami nic nie zrobimy. Więcej wiary, panowie, za sprawą Św. Ducha nie takie sprawy się działy na ziemi, Matka Boska może wyprosić prawie wszystko u Ojca Niebieskiego, co pokazywała już wiele razy ludziom chcącym zobaczyć cuda, jak np. rok 1920, i CUD nad Wisłą. Więcej wiary! Po prostu, zróbmy to, o co prosi, to materialnie nic nas nie kosztuje, więc czego się obawiacie, bliższy waszemu sercu są obecne "cuda" lucyfera, niż Pani naszej, Matki Boskiej? Więcej wiary! To co Niebo napominało, jest nieuchronne...
qlnick2019.12.31 18:48
Osobiście wziąłbym sobie do serca to maryjne różańcowe przesłanie prymasa Hlonda...
Sariel2019.12.31 18:03
Tylko z Bogiem i Krzyżem, tylko pod Orła Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem! Jeśli chcesz Polski wiernym synem być, musisz w Ojczyźnie matkę - ojca w Bogu czcić. I tylko pod platformą, tylko pod jej znakiem, Polska byłaby niczym, a Polak żebrakiem
Topek2019.12.31 18:01
Jeśli przyjdą zniszczyć Naród Polski to zaczną od Kościoła, gdyż Kościół jest siłą Tego Narodu ! Ale my Polacy mówimy „Ni chu-ja !” – po naszych trupach ! Wygonimy stąd wszystkich, którzy wyparli się Polskości !!!
KKK2019.12.31 17:56
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”, a obecnie na „Stalker”. Ten przygłup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Jozef2020.01.1 22:24
Ja tez jestem agnostykiem i nienawidze kleru i dewotow..Jak chcesz przyjedz do mnie i mnie ukaraj.Tylko pamietaj kij ma dwa konce.
Azazel2020.01.2 9:00
O tej "petycji" głupawe KKK kłamie już chyba trzeci miesiąc. Nawet jeśli ją napisało, to rządzący frondą olali ją ciepłym moczem razem z autorem. Któremu już tak się na resztki mózgu rzuciło, że o sobie pisze w licznie mnogiej.
loki2019.12.31 17:08
A ja znam przepowiednie z całego świata w których jest napisane to że Polacy najkrwawiej rozprawia się z klerem. Możecie to sprawdzić w Google.
ja2019.12.31 16:56
Bzdury. Tak samo bredzili w XIX wieku tylko że wtedy to się nazywało polska chrystusem narodów. Zresztą wszystkie przepowiednie pochodzące od Boga są warunkowe.To znaczy trzeba coś zrobić. A w tych nie ma nic takiego.
szalej Keller, życie ci się kończy szybko2019.12.31 14:38
„ ..moja rodzina, mimo że praktycznie czystej niemieckiej krwi,” - „Jako potomek niemieckich Żydów…” Tego jeszcze nie było; "praktycznie czystej krwi niemieckiej żyd". Kto tak o sobie napisał? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫, 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 dodał sobie żeby nie być bardzo żydowski. A kim on jest? Jest oczywiście żydem który z tego powodu ma wielki kompleks niższości stąd jego idiotyczno-mitomańskie pseudonimy, że przypomnę "PolishPatriot" (jego ulubionym jest użycie "polaczki"), "Poliamorysta" (nie miał "doopy" od dekad), "Sarmata" ( to dobre, sarmata obrzezany), był "wikingiem" (niektórzy byli "obrzezani" po bitwie z Saxonami), i tak dalej. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 wyniósł z domu tzw. kompleks mamuśki która podglądał i się onanizował, potem robił to z siostrą - podglądał i "trzepał". Ostatecznie zakosztował dowdoopnego stosunku i smaku spermy. Oto kim jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤. Mieszka w norze postalinowskiej na Starych Bielanach, jeździ używana Hondą z ubiegłego millenium która kupił od jugola pod Berlinem. 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 po "40-letnim" pobycie w "australii" jest tak biegły w "angielskim" jak inny mitoman, Albert.
katolik2019.12.31 13:13
czy Episkopat dokona Intonizacji Chrystusa na króla? -Nie, bo co powiedzieliby postępowi, współpracujący z szatanem biskupi Europy,co papa Fr, nie wolno się osmieszac zabobonami, trzeba zdać się na to że wszystko samo się potoczy i jak będzie ,to będzie...
Marek212019.12.31 14:22
A co by się stało gdyby jej dokonał i dzień po nie różniłby się niczym od dnia przed? Co wtedy?
JONASIK2019.12.31 14:37
noooo to .... wiem! Wina tuska.
JONASIK2019.12.31 14:43
Zaraz, zaraz, to ma być taka g..a intronizacja, zrobiona przez epidiaskop? To chyba żart. Polski Naród zasługuje na prawdziwego króla, nie jakiś erzac. Trzeba zmienić Konstytucję, wprowadzić monarchię, no i wybrać Króla, najlepiej na drodze wolnej elekcji. Pewnie wystartuje Korwin, Banaś i Chrystus, więc Jezus ma wygraną w kieszeni.
katolik2019.12.31 15:07
dziwne jest to,jakie ludzie maja płytkie myslenie,spojrzenie, odniesienie do zycia, najważniejsze żeby była zabawa, kasa. bylejakośc ,wybór debilnego dna. popslsldwiosnanowoczesna....
Marek212019.12.31 15:16
No to w sposób jak Bajkał głęboki odpowiedz na moje pytanie.
katolik2019.12.31 19:25
odpowiedz jest bardzo prosta, jeżeli bys wierzył prawdziwie w Boga ,wierzył bys ,ze Bóg poprzez akt oddania Polski ja ochroni w sposób dla siebie właściwy. To się nazywa Boza Opatrznosc. Tego Ci życze w Nowym Roku. pozdrawiam
Janek2019.12.31 19:07
@Markek21, nie martw się tym, co za sprawą Nieba ma się spełnić, i za sprawą Ducha Św. tu na ziemi - zrób to, co do ciebie należy, i zawierz sprawę Panu Bogu, a doświadczysz cudów. Ludzie są zaczadzeni swądem szatana. Co widać. Są nakręceni złem. Diabeł opanował ludzkość. Ludzie nie widzą się. Nie dochodzi do zbliżenia spraw. W pojedynkę z szatanem człowiek jest bezsilny. Diabelski stan zaczadzenia ludzi mogą przerwać jedynie moce Nieba. Jedynie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski może to zmienić, tak jak zostało to powiedziane.
anonim2019.12.31 13:10
Co słychać w sprawie wypełnienia się waszej wizji "zimy trzydziestolecia" ? https://www.fronda.pl/a/globalne-ocieplenie-przygotujcie-sie-lepiej-na-zime-trzydziestolecia,132928.html
Zosia2019.12.31 17:58
Popatrz Stachu ile internet uczynił ci złego ! Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziała, że jesteś debilem !
guess who2019.12.31 18:18
Dziadziu, nie strzeliło ci na święta, ale to nie znaczy że coś ci nie "strzeli" dzisiaj. I popsujesz swoim dzieciom Nowy Rok.
JS2019.12.31 12:52
Według pewnego mistyka, wyrok na Polskę już zapadł 2 lata temu ! Już zostałby wykonany gdyby nie wstawiennictwo Matki Bożej za nami ! Mamy jeszcze troszkę czasu. Ale jeżeli nasz rząd będzie stawiał jakiś świecki łuk tryumfalny na 100-ą rocznicę cudu nad Wisłą, zwycięstwa nad bolszewikami to Matka Boża zostanie zasmucona, nie dlatego że jej czci nie oddajemy ale że stawiamy pomniki chwale ludzkiej a nie Bożej. Mamy jeszcze w najlepszym przypadku niecałe 3 lata na zrobienie czegokolwiek aby ratować ale nie sami siebie tylko innych. Potem obawiam się, że nastąpi powrót tych za których powinniśmy się modlić. W imieniu królestwa niemieckiego zaatakują nas ze zwielokrotnioną siłą, a ci wielcy rycerze prawdy, patriotyzmu będą ścigani i procesowani a jak przeżyją to będą żyli tak aby już więcej nie przyszło im do głowy mówić wielkich rzeczy o Polsce o wierze w Jezusa. Jesteśmy tu na ziemi aby wzajemnie pomagać sobie w powrocie do Ojczyzny Niebieskiej, nie wylewać fal nienawiści do nieprzyjaciół. Króluj nam Chryste, nie antychryście Pozdr.
Ewander2019.12.31 12:07
A MOŻE ZAMIAST PŁACIĆ CZARODZIEJOM I INNYM OSZŁOMOM, ZACZNIEMY UFAĆ NAUKOWCOM I SPECJALISTOM, I TO ICH MIANUJEMY MINISTRAMI I SZEFAMI SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA? Ale nie, po co. Lepiej dalej trwać w zabobonach, przecież afryka się dzięki temu rozwija tak mocno. hahahaha
Bajka2019.12.31 12:05
Czy Chrystus o tym wie?
JONASIK2019.12.31 14:35
Wie. Często zagląda na frądla, a potem dyktuje mi komentarze.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.31 11:44
Brednie chorych psychicznie ludzi!
anonim2019.12.31 17:28
a ciebie już nie ma - zniknęła twoja twarz ?? - ratuj duszę przyjacielu puki czas
Lorneta2019.12.31 11:39
czy ta część o kłanianiu sie Polsce narodów europejskich nie jest trochę imperialistycznym zapędem ,, nie lepiej by sie do nas uśmiechali :-)
T2019.12.31 15:21
Przecież się cały cas uśmiechają, a po cichu nas ograbiają, demoralizują i mordują w białych rękawiczkach.
Marek212019.12.31 11:33
Jakoś Warszawa w II wojnie światowej nie została zniszczona mniej niż Praga, Paryż czy Rzym.... Mistycy od razu wytłumaczyli że to kara za aborcję (w innych stolicach jej nie było?). Więc nie wiadomo która wizja teraz wzięłaby górę. Ale potem i tak wszystko się będzie zgadzać.
Janek2019.12.31 19:42
Jeśli chodzi o Warszawę, to poszukaj w sieci objawienia w Siekierkach. Nie było nawrócenia, jest ogrom zniszczenia i przelanej polskiej krwi, której tak bardzo dziś brakuje Polsce. Rzym, wojska niemieckie wycofały się z Rzymu, miasto jest zaminowane, pozostał jedynie oddział do wysadzenia go w powietrze. Papież, ludzie, wychodzą na plac przed figurą Matki Boskiej, i gorąco, i szczerze się modlą. Rzym za wstawiennictwem Matki Boskiej został ocalony. Dwie sprawy, a jak odmienne podejście do spraw Nieba, i do braku zaufania Matce Boskiej. Dwie sprawy, a jak odmienne rozwiązania. Modlitwa różańcowa Austriaków wyciągnęła Austrię z rąk Rosji.
anonim2019.12.31 22:23
"Modlitwa różańcowa Austriaków wyciągnęła Austrię z rąk Rosji." a Polacy też mieli szturm różańcowy i co. Chyba więcej, o wiele więcej grzeszyli, że Sowieci tak długo u nas się panoszyli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Janek2020.01.1 13:39
Różaniec do Granic - 07.10.2017 r. Pokutna Krucjata Różańcowa Austriaków - 1950 r. "Liczba członków Pokutnej Krucjaty Różańcowej szybko rosła. Do końca 1950 r. wynosiła ona 200 tys., dwa lata później - 340 tys., a w maju przekroczyła pół miliona. Realizując wezwanie skierowane do ludzi przez Matkę Bożą w Fatimie, o. Petrus jeździł po kraju, nawołując swoich rodaków do pokuty, modlitwy i nawrócenia. Szacuje się, że w kluczowym momencie negocjacji prowadzonych w sprawie wycofania obcych wojsk z Sowietami, w ramach krucjaty modliło się nawet 10 proc. Austriaków." Można?