04.07.21, 12:49Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Narew)/Piotr Drabik via: Flickr

Polski Ład dla wsi. Prezes PiS wspomniał o krzywdach, które spotkały w partii posła Kołakowskiego

W czasie swojego dzisiejszego wystąpienia prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o Polskim Ładzie i programie dla wsi, będącym jednym z jego elementów. W tym kontekście wspomniał o krzywdach, jakie miały spotkać w partii posła Lecha Kołakowskiego. Parlamentarzysta odszedł z PiS w związku z tzw. piątką dla zwierząt, ale wrócił, jak przekazał prezes PiS, z pakietem pomysłów dla polskiej wsi.  

W czasie swojego wystąpienia prezes PiS argumentował konieczność wyboru dobrych władz partii. Zwracał przy tym uwagę na pewne zaniedbania, które „prowadziły do stanu depresji i bardzo ostrych nerwowych napięć”. Następnie podjął temat zapowiedzianego już wczoraj programu dla wsi w ramach Polskiego Ładu.

- „Jest wiele pomysłów. Jest agenda, którą przedstawił nam Paweł Kukiz, pan poseł Sachajko. Jest tam wiele dobrych pomysłów, niektóre są trudne, niektóre trzeba przedyskutować, ale mamy też własną agendę, bardzo bogatą. Mówił o niej pan poseł Kołakowski, nasz kolega, dla mnie od przeszło 30 lat. Wyszedł z naszego klubu, jego też spotkały różne krzywdy, dziś wraca i chciałby, żeby różne sprawy były podejmowane. Ale to jest nasza wspólna sprawa. Reprezentujemy polską wieś i jesteśmy w dalszym ciągu z tego dumni’’

- podkreślał lider Zjednoczonej Prawicy.

Zwracał też uwagę na ogromne zakłamanie wokół Polskiego Ładu. Odpowiedzią Prawa i Sprawiedliwości na te oszustwa ma być wielka kampania, która dotrze do każdej polskiej gminy.

- „musimy Polskiego Ładu bronić. Ale nie tylko w dyskusjach telewizyjnych, radiowych, w internecie. Ale w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. To przecież nasza specjalność. Musimy te rozmowy podjąć. Ogromną rolę odgrywa premier, który miał wiele spotkań. To zadanie dla wielu, którzy mają gadane. Otóż oni muszą odwiedzić wszystkie powiaty, ale w szerszym znaczeniu. Ta kampania powinna objąć wszystkie gminy. Mamy na to trochę czasu”

- zapowiedział.

- „Musimy ludzi przekonać, że nikt w Polsce, no może poza złodziejami, na tym nie straci. Wszyscy zyskamy. Wszyscy! I ci bogaci, nawet super bogaci, i ci, na których nam zależy – ci, którym źle. Mamy siłę, którą daje prawda

- zaznaczył.

Dodał też, że trzeba przygotować się na zaostrzenie walki politycznej.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Franek2021.07.5 15:13
Fałsz i obłuda panie prezesie ! Piątka dla zwierząt, zakaz chowu klatkowego za którym głosowaliście w Brukseli - to jest ten PiSowski nowy ład dla wsi.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.5 13:14
Tusk z Putinem,i za wspaeciem Merkel.zorganizuja teraz wysylke milionow Polakow na Syberie.
Anonim2021.07.5 10:47
PiSdzielski Wał nieważne czy w mieście czy na wsi - to dalej wał.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.5 13:10
Komuchy zrozpaczone,ze nie da sie dalej krasc,i dlatego przylecial Tusek.
POdPIS2021.07.5 8:05
Rolnictwo powinno być naszym głównym atutem . Dobrze wiedziała o tym unia gdy nas do swojego grona przyjmowała i bojąc się z nami konkurencji dopłaty dla naszych rolników wyznaczono na poziomie 35 procent unijnych . Kto by to wytrzymał . dzisiaj gdy na południu Polski strusia czy lamę szybciej można spotkać niż krowe to możemy już tylko sobie ponarzekać .
POdPIS2021.07.5 7:58
Czyli zajmują si sobą .
katolicka deratyzacja Polski2021.07.5 13:12
Konfederacja sprowadzila Tuska,zeby miec Putina.
Ant2021.07.4 20:52
Prezes zapominał dodać, że to azjatycki ład chce u nas wprowadzać. Zapewne eksperymentalnie, bo może się przyjmie w europie, albo jeszcze gdzieś. Zabrakło Trumpa, niech żyje komunizm chiński.
obluda, hipokryzja2021.07.4 19:19
heh, dopiero jak kaczynski zaczal portkami trząś, przypomnial sobie o wsi, hipokryta.Niedawno rolnicy strajkowali, nie odezwal sie ani slowem..ani odezwy na rocznice solidarnosci rolniczej..Wczesniej nie przejal sie odejsciem Kołakowskiego.Hipokryta, klamca, manipulator, malo kto mu juz wierzy.Sprowadzil do Polski obca banksterke, ludzie wyplacaja na predce pieniadze, beda pobierac oplaty.za lokaty. szykuja podatek katastralny, lupienia ludzi, aby splacac kredyty, ktorych nabral pis.
Agnieszka2021.07.4 15:52
BZDURA I OBŁUDA, że PiS nagle zaczął szanować i troszczyć się o polską wieś, polskie rolnictwo, jeżeli nie przeproszono Ardanowskiego, nie pociągnięto do odpowiedzialności dywersji przeciw Polsce i PiS w postaci ustawy zwanej "5 dla zwierząt", ministrem rolnictwa nadal jest gówniarz bez jakichkolwiek kompetencji, troski i szacunku dla polskiego rolnictwa, rolników, polskiej wsi, gówniarz odpowiedzialny za cios w polską wieś czyli "piątkę przeciw polskiej wsi", wygryzł najporządniejszego polskiego ministra Ardanowskiego i odepchnął, zgnoił wiejski elektorat PiS-u tuż po tym jak Dudzie dał zwycięstwo. NIE KŁAMCIE!!!! Polacy na wsi nie są idiotami za jakich ich macie i nigdy wam nie zapomną tego, co im zrobiliście, jak ich potraktowaliście. Nawet ja i inni ludzie z miasta nie zapomną wam tego i bzdur waszych nie dadzą sobie wcisnąć KŁAMCZUCHY, co siebie mają za cwanych a nas za ostatnich, naiwnych głupków
Anonim2021.07.4 16:43
Od czasu wyrzucenia Ardanowskiego PIS jest dla mnie tym samym co PO, Niczym. Jestem na drodze do schizofrenii bo tak naprawde nie wiem co jest wiekszym zlem. Nie tylko mowa o partiach samych w sobie ale o zmieniajacych wiatrach na jakie sa i beda podatne. Politycy to generalnie szmaty. Ardanowski dobry czlowiek.
Olej2021.07.4 16:51
Prawda goryczy. Łykam tę prawdę z bólem, że w obecnej chwili nie ma alternatywy gdyż ci co dyszą rządzą wypchnięcia PIS - u od władzy są katastrofą po której nie będzie już nic. PiS zawiódł rolników taka jest prawda !
J*bac tuska dniem i noca2021.07.4 14:56
.piekna nasza Polska cala ..bez pedalowi rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Foster2021.07.4 14:39
To koniec PIS. Przerażenie ogromne, Dlaczego tak się boją jednego człowieka ?
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.4 20:17
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM niekumatym "CIURĄ OBOZOWĄ
4th of JULY!2021.07.4 14:39
HAPPY BIRTHDAY AMERICA!
RadzimyRolnikomRozmowyRolniczeWKurwizji2021.07.4 14:25
Co ma PiSocjalizm katolicki dla każdej rolniczej gminy? Ma program z agendy. Kampanię odwiedzin gadających aparatczyków. Tysiącletni Ład. Od dziada z uzębieniem w rozkładzie, odzieżą w szmacianym nieładzie i pieluchomajtami na zadzie.
Olej2021.07.4 13:11
Ja panu panie prezesie wierzę. Pan ma legitymację, której nie życzyć żadnemu człowiekowi, legitymację jaka się dostaje za walkę o Polskę. ..................................Wszystko to prawda, ale dlaczego nie wzmacniacie i nie zmieniacie jak najszybciej się da polskiej armii, dlaczego nie ma natychmiastowych zmian w służbach specjalnych, dlaczego Polska nie jest uszczelniana pod względem bezpieczeństwa, dlaczego tolerujecie zdrajców i łajdaków, wreszcie dlaczego nie jest robiony radykalny porządek z wymiarem sprawiedliwości i z reformą prawa ?????????????
katolik2021.07.4 12:58
Nowy Ład n a wsi wg, SSPIS- zwierzęta w domu, własciciel w klatce
Anonim2021.07.4 14:24
niedlugo moze kupie kotu mieso z czlowieka, bo ze zwierząt teczowy PIS zabroni
katolik2021.07.4 15:21
niestety to nie żart, bo masoni chcą w przyszłości dojsć do kanibalizmu, w ramach ekologii. Tak się juz dzieje i propaguja to juz w swiecie, tylko w Polsce jeszcze o tym jest cisza
Andrzej2021.07.4 12:58
"Mamy siłę, którą daje prawda". A prawda, ta ekonomiczna, jest taka, że na pisowskim ładzie stracą wszyscy. No, może poza złodziejami, którzy biorą kasę pod stołem i nie płacą podatków. Po braku przyrostu w sondażach wyraźnie widać, że na pisowski ład nikt poza pisowskim betonem się nie nabierze.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.4 12:52
wyszło gwno w panierce z łupieżu i bredzi farmazony...