08.10.13, 10:03Krystyna Kłosin (fot. http://klosin.pl)

Posłanka w mundurze SS. Kolejna akcja przeciwko posłom, którzy zagłosowali za dopuszczalnością zabijania chorych dzieci

Zdaniem policji plakaty z panią poseł Kłosin rozwieszał "młody mieszkaniec powiatu wejherowskiego". W poniedziałek mężczyzna został zatrzymany. - Dwudziestolatek przyznał się do rozwieszenia plakatów zawierających wizerunek Krystyny Kłosin. Usłyszał już zarzuty i odpowie przed sądem za zniesławienie - informuje asp. Anetta Potrykus z wejherowskiej policji dla "Polska The Times".

Plakaty pokazywały panią Kłosin ubraną w mundur SS, ze swastyką na ramieniu. Tekst plakatu: "Głosowałam za", a poniżej "Mordowaniem chorych dzieci". Plakaty zawisły m.in. na drzwiach wejściowych do biura poselskiego posłanki oraz w tunelu, który znajduje się przy dworcu PKP w Rumi.

Jest to kolejna akcja obywatelska (przeważnie sympatyków Ruchu Narodowego) mająca na celu publiczne przypomnienie Polakom, którzy posłowie zagłosowali za odrzuceniem projektu obywatelskiego Stowarzyszenia Stop Aborcji przeciwko aborcji eugenicznej. W przeciągu dwóch miesięcy uzbierano ponad 400 tyś podpisów za zakazem mordowania chorych dzieci. Niestety 233 posłów odrzuciło projekt ustawy. TUTAJ LISTA POSŁÓW którzy zagłosowali za dopuszczalnością zabojania chorych dzieci.

Sm/Polska The Times

Komentarze

anonim2013.10.8 10:55
Plakat to dobry pomysł, tylko mundur mógł być bez symboliki esesmańskiej a tylko krojem i czarnym kolorem przypominałby SS. Na tej postawie sąd nie mógłby skazać za zniesławienie. Ludzie zrozumieliby aluzję.
anonim2013.10.8 10:58
Aaaaa zniesławienie .... SAMA się zniesławiła, niech ma pretensje do siebie ....
anonim2013.10.8 11:00
@ wierzący Faszystowskie? zajrzyj najpierw do słownika, nie chwal sie głupotą ... choć to ostatnio bardzo trendy ...
anonim2013.10.8 11:34
@wierzacy123 ! A co oznacza Twoj awatar?
anonim2013.10.8 11:36
@artur.db7 A czy wiesz ignorancie, że darowanie komuś pieniędzy NA zapłacenie grzywny nie jest przestępstwem?
anonim2013.10.8 11:58
W razie kar - składka. Obowiązkowo. Organizujmy się.
anonim2013.10.8 12:06
Ta pani ma już prawie sześć dych, tak że powinna rozumieć, iż głosowaniem za mordowaniem ludzi nienarodzonych z powodów eugenicznych MUSI się spotkać z krytyką i porównaniem jej do niemieckich zbrodniarzy z czasów III Rzeszy.
anonim2013.10.8 12:13
ale przeciez o co chodzi? przeca nie skłamał - jeno z mundurem może przesadził - ale muszą mu udowodnic że to akurat mundur SS - czy mundur SS jest obraźliwy dla posłanki? mundur jak mundur ale fakt to fakt - głosowała ZA więc ocb
anonim2013.10.8 12:39
A w ogóle to religia katolicka przyzwala na BEZLITOSNE MORDOWANIE BEZBRONNYCH ludzi?
anonim2013.10.8 12:46
@arbiter- (10:53 rano) - ja też chciałbym mieć taką nadzieję, ale realia republiki bananowej tego nie dają.
anonim2013.10.8 14:40
@tesserakt - "uważaj z tym strzelaniem, żebyś w prokuraturze nie wylądował. To jest podżeganie do zabójstwa." Uważaj bo tym pisaniem prowokujesz do ...! Albo składasz doniesienie o popełnieniu przestępstwa albo spadaj na drzewo. Nie wolno zapomnieć o tych, którzy głosowali za możliwością zabijania dzieci nienarodzonych! Żyjemy w czasach powszechnej znieczulicy i należy sięgać po kontrowersyjne metody aby odnieść jakikolwiek efekt. Nie dziwota wiec, że są takie gorące głowy. I dobrze, bo świadczy to o tym, iż nie wszyscy znieczulicą są dotknięci!
anonim2013.10.8 14:43
@Stefan Bryś Panie Stefanie, Pan się nie boi. To tylko szantaż emocjonalny bezsilnej, zagubionej jednostki. Gdyby tak tych posłów głosujących przeciwko odrzuceniu ustawy przebrać za jakiego ajatollaha albo hiszpańską inkwizycję, to byłoby w porządku, tak? To się nazywa demokracja, państwo prawa czy jak mu tam. Ci młodzi, szlachetni ludzie z RN, działający w słusznej sprawie są zwyczajnie dyskryminowani. Prawo równe niby dla wszystkich w nich uderza najbardziej. Racja jest po naszej stronie i należy jej bronić wszelkimi metodami!
anonim2013.10.8 14:54
@Stefan Bryś - no widzisz Pan co się porobiło, kiedy miernoty nasłuchają się lewackiej propagandy? Wolno mówić o dorzynaniu watahy, o patroszeniu, o wieszaniu (nawet w kontekście łódzkiej zbrodni) ale tylko wobec opozycji. Ale jeśli ktoś ośmieli się mieć odmienne zdanie od POwszechnie Obowiązującego Zdania Salonu i Jaśnieoświeconych spod znaku sierpa i młota to już larum się podnosi! Zaścianek, ciemnogród, ksenofobia, zbrodnia!!!!!!!!!!!!!!!! Takie to jest prawo w Tuskolandii!
anonim2013.10.8 15:02
Przypuszczam że gdyby posłankę przedstawić w mundurze NKWD to zniesławienia by nie było.
anonim2013.10.8 15:08
@Stefan Bryś -- nie przejmuj się. Rozmontowują nam na naszych oczach państwo i jeszcze mówią że trzeba być grzecznym. Nie trzeba. A jak zajdzie konieczność to można dać w zęby, jak najbardziej. Od tych ludzi możesz oczekiwać wszystkiego co najgorsze: donosicielstwa, zdrady, kłamstwa itd. Nie ma najmniejszych powodów aby ich szanować a tym bardziej liczyć się z ich zdaniem.
anonim2013.10.8 15:43
Nie do wiary! I Fronda popiera takie akcje?
anonim2013.10.8 15:46
jak się ma radykalne poglądy, to należy się liczyć z radykalnymi reakcjami
anonim2013.10.8 19:26
"Jestem nawet za tym, o czym mówi Pan Braun: Czyli młodzi Polacy muszą nauczyć się celnie strzelać pod warunkiem, że wcześniej nauczą się na pamięć oraz ZROZUMIEJĄ Katechizm Kościoła Katolickiego. " Ta wypowiedź to jest skandal ! Jak można powiedzieć coś takiego?! Jakie koszule mają nosić Ci młodzi Polacy, którzy będą mieli moralne prawo celnie strzelać w słusznej sprawie, czarne czy brunatne?! I pytanie drugie: W jaki celu mają się uczyć strzelać młodzi Polacy, jeśli Bóg mówił: nie zabijaj? Jak czytam coś podobnego to czuję tylko obrzydzenie dla idei, w imię której ludzie głoszą takie brednie!
anonim2013.10.8 19:37
I oczywiście może Pan wypisywać teraz brednie o strzelaniu argumentami, ale w cytacie nie jest to ujęte w żaden sposób. Kontekstu też Pan nie przywołał, więc Pana tłumaczenie jest zwyczajnie niewiarygodne.
anonim2013.10.8 20:16
@Wench - mam przez to rozumieć, że to dobrze, że posłowie przegłosowali bezlitosne zabijanie bezbronnych ludzi???
anonim2013.10.8 22:50
Nie widzę różnicy pomiędzy posłami głosującymi za aborcją czyli mordowaniem niewinnych polskich dzieci (swoją drogą wyszła dziwna logika pani Kopacz od kiedy świadome pozbawianie możliwości życia nie jest zabójstwem? Proponuję panią marszałek pozbawić możliwości dalszego życia, tylko niech nikt nie mówi, że nawołuje do zabójstwa czy morderstwa, jeśli ktoś ma wątpliwości odsyłam do wyjaśnień i nakazów samej pani marszałek), a SS-manami, którym przecież przyświecały te same idee w odniesieniu do Polaków. Uważam, że wszystkim posłom, którzy sprzeciwili się projektowi obywatelskiemu należą się te mundury z trupimi czaszkami. Kancelaria sejmu powinna uwzględnić koszt szycia w swoich wydatkach.
anonim2013.10.9 16:05
Stefa Bryś - zmierz się z moim awatarem!