20.03.21, 18:43fot. wikipedia.org/domena publiczna/pixabay.com

Potężny egzorcyzm św. Michała Archanioła

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego.

Amen.

 

KAŻDORAZOWE ODMÓWIENIE TEJ MODLITWY SPOWODUJE STRĄCENIE DO CZELUŚCI PIEKIELNYCH 50 TYSIĘCY ZŁYCH DUCHÓW. To wielka łaska, Pamiętajcie o tym, aby odmawiać tę modlitwę jak najczęściej. Za każdym razem, taka liczba złych duchów będzie strącona do czeluści piekielnych. Oto wielki dar od Boga przekazany przeze Mnie, Świętego Michała Archanioła w tym szczególnym dniu. Oto moce piekielne będą drżały na tę modlitwę, albowiem wielka rzesza złych duchów będzie musiała być strącona do czeluści piekielnych. To spowoduje wielkie uwolnienie w całym Polskim Narodzie i w wielu miejscach na całym świecie. /Święty Michał Archanioł w dniu 29.09.2011r./

 

mp/internet/fb

Komentarze

SIM2021.03.22 13:41
A komu św. Michał Archanioł objawił tę modlitwę?
MVD2021.03.21 17:31
A inne modlitwy, w tym znak Krzyża Świętego- to takie pitu pitu! bo są potężne modlitwy i są takie pitu pitu. Cóż za pogaństwo!
Na świętego Grzegorza2021.03.21 10:08
demonie idź do morza.
The Moon2021.03.21 12:19
Ok nawet do oceanu - Atlantyckiego
rebeliant2021.03.21 7:05
avada kedavra niech się stanie !!! I co ? Nadal mamy całą masę gwałtów, porwań, gnębienia... ku chwale Boga Jahwe. To nie ty będziesz się mścić sfoją ludzką parszywą sprawiedliwością na sprawcach, ale to bÓk, który wschodzi nad złymi i dobrymi (zrelatywizuje popełnione krzywdy) i zaleje lawą wszystkich podług sprawiedliwości boszej. A teraz módlmy się do świętego wulkanu... Ostatniej nadzieji JAhwe !!!
Biblijnie wierzący2021.03.21 6:08
Ta modlitwa ma naturę czarów. Ona jest sprzeczna z Bożym Słowem. Ona nie działa. Demony się cieszą i drwią.
Egzorcysta amator2021.03.21 4:38
Siupaj Dyna znikaj Horpyna, Podnoszę dłonie ,znikaj demonie Zgasła mi fajka ,urwę ci jajka Gdy przyjdzie zima ,demona ni ma.
Wieczny Amator2021.03.21 16:17
Opowiem ci bajkę jak kot palił fajkę - a w tej fajce marycha z jej potomstwem......mmm pycha!!!!!!!!!!
EGZORCYZM Św. MICHAŁA ARCHANIOŁA!2021.03.20 21:13
Piszę ci, blużnierco Lechu Keller, ten Egzorcyzm, ku przestrodze! Te poniższe wpisy są twoje!... Pienisz się i wściekasz...! MASZ WIELKIE WYRZUTY SUMIENI... Nie możesz znieść żadnej Świętości! ...Całe piekło się boi tego Egzorcyzmu i Michała Archanioła! TY TEŻ! .... WALCZYSZ Z BOGIEM?... BEZ SENSU...! NIGDY NIE WYGRASZ! ... TYLKO STOCZYSZ SIĘ W OTCHŁAŃ PIEKIELNĄ!......... ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIE... WSPOMAGAJ NAS W WALCE, ...A PRZECIW NIEGODZIWOŚCIOM I ZASADZKOM ZŁEGO DUCHA, ....BĄDŹ NASZĄ OBRONĄ!...OBY GO BÓG POGROMIĆ RACZYŁ, ...POKORNIE O TO PROSIMY...! A TY WODZU NIEBIESKICH ZASTĘPÓW, ...SZATANA I INNE DUCHY ZŁE, ...KTÓRE NA ZGUBĘ DUSZ LUDZKICH PO TYM ŚWIECIE KRĄŻĄ ... MOCĄ BOŻA STRĄĆ DO PIEKŁA...! AMEN!!!!
rebeliant2021.03.21 7:06
Mocą Bożą piekło jest napędzane.
Lechu Keller.." rebeliancie"...! KŁAMIESZ...!2021.03.21 13:56
Ooo...! A jednak widać, jak bardzo cię zabolało!?.. BŁĄDZISZ!... OTÓŻ PIEKŁO JEST NAPĘDZANE LUDZKIMI GRZECHAMI,/ w tym twoim pedalstwem.., A NIE MOCĄ BOŻĄ..! DOSKONALE WIESZ! A PAN BÓG JEST LEKARZEM NASZEJ DUSZY I SUMIEŃ!...Nie każdy chce z tego skorzystać i brnie coraz bardziej w to grzeszne szambo..! Wybierając potępienie i piekło! Taka prawda!
Obudzony... ze stojącym chujem.2021.03.20 19:36
Obudziłem się z mokrego snu. Śniło mi się, że znowu jestem szczurem w Delhi. Ale to tylko sen. Mam reinkarnacje prawie co noc. Zależy ile się na kolacje kaszanki nażre.
Prawda2021.03.21 16:15
Musiałbyś być weganinem to by ci rzadziej stawał a jak masz atrakcyjną dziewczynę to i tak się zeszmaci bo już zeszmaciła się z tobą jak była z kimś innym.
Wolny od religii2021.03.20 18:50
Debilizmy jakie tu można wyczytać są po prostu niesamowite: „każdorazowe od owocnie modlitwy spowoduje stracenie 50 tysięcy złych duchów do czeluści piekieł” hahaha. A kto to policzył i w jaki sposób?
Obudzony2021.03.20 18:47
Uwolniłem się od religii katolickiej. Jestem wolny od zakłamanych dogmatów religijnych. Religia katolicka wprowadza kłamstwo o jednym życiu!! Jedno życie to nieprawda. Reinkarnacja istnieje. Tak wielu katolików zostało oszukanych przez religię. Reinkarnacja istnieje.
rebeliant2021.03.21 7:08
Życie może być jedno, ale jego przemiany mogą właśnie tak się prezentować.
Aleks....2021.03.21 13:58
"rebeliancie"..! Znów bredzisz..! Przecież ty nawet sam sobie nie wierzysz!