09.11.14, 08:38Praktyki homoseksualne niszczą homoseksualistów! (fot. Sxc.hu)

"Praktyki homoseksualne niszczą homoseksualistów!"

Od wielu lat media światowe prowadzą intensywną kampanię promującą homoseksualizm. Od kilku lat włączają się w tę kampanię media polskie i polskie instytucje publiczne. Homofile argumentują, że przecież „nikogo nie można wykluczać". W ramach „niewykluczania" związki homoseksualne przedstawiane są jako równie dobre, a nawet lepsze niż związki małżeńskie (jedna z uczestniczek debaty stwierdziła nawet, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci). Informacje o opłakanych skutkach praktyk homoseksualnych określane są jako „nienaukowe". Co słowo „nienaukowe" w tym kontekście znaczy, trudno powiedzieć, przyjrzyjmy się więc konkretnym argumentom i zbadajmy, czy zgodne są ze zdrowym rozsądkiem.

1. Praktyki homoseksualne a zapadalność na groźne choroby.

Bardzo często stosunki homoseksualne polegają na penetracji odbytu. W odróżnieniu od pochwy, odbyt nie jest przystosowany do takiej aktywności. W wyniku penetracji często dochodzi do zranienia cienkich ścianek odbytu. Na skutek tego, do krwi uczestnika dostają się zarazki znajdujące się w fekaliach, na penisie, czy w spermie drugiej osoby. Z tego powodu uczestnicy tego typu praktyk narażeni są na znacznie większe ryzyko zarażenia zapaleniem wątroby typu A, zarażeniem wirusem HIV, syfilisem i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Około 80% nowych zakażeń HIV w USA dotyczy homoseksualnych mężczyzn. Ponieważ liczba homoseksualistów w populacji nie przekracza 4%, oznacza to, że ryzyko zakażenia wirusem HIV jest w przypadku homoseksualistów ok. 100 razy większe niż średnia statystyczna. W przypadku innych chorób przenoszonych drogą płciową jest podobnie. Ryzyko zwiększa fakt, że homoseksualiści mają przeciętnie kilkudziesięciu partnerów w ciągu roku.

2. Homoseksualizm a problemy psychiczne i kryminalne.

Badania brytyjskie, z roku 2007, opublikowane w British Journal of Psychiatry wskazują, że homoseksualiści dwukrotnie częściej cierpią na depresje, podejmują próby samobójcze, okaleczają się, popadają w uzależnienie od alkoholu. Statystyki te są podobne do wyników kilkudziesięciu innych badań przeprowadzonych w ostatnich trzydziestu latach. Liczne badania wskazują, że homoseksualiści znacznie częściej popełniają czyny kryminalne i znacznie częściej są czynów takich ofiarami. Sprawcami aktów przemocy wobec homoseksualistów są często inni homoseksualiści.

3. Długość życia homoseksualistów.

Wobec przedstawionych wyżej obserwacji nie dziwi fakt, że średnia długość życia homoseksualistów jest znacznie niższa niż średnia dla całej populacji. Dziwne byłoby raczej, że ludzie prowadzący tak niehigieniczny tryb życia, nie umierają przedwcześnie. Jednak przywołanie tego faktu przez jednego z uczestników debaty, wywołało agresywne ataki ze strony mediów masowych. Amerykański psychiatra, Paul Cameron, zajmujący się badaniem społecznych skutków homoseksualizmu, przeprowadził proste badanie długości życia homoseksualistów. Zbadał mianowicie 6737 nekrologów, które ukazały się w ciągu 13 lat w osiemnastu amerykańskich pismach dla homoseksualistów. Z nekrologów wynika, że średnia długość życia homoseksualistów nieznacznie przekracza 40 lat. Średnia wieku z nekrologów zamieszczanych w zwykłych gazetach, pokrywa się z danymi statystycznymi i znacznie przekracza 70 lat.

Propaganda homoseksualna twierdzi, ze podawanie tego typu danych uderza w godność homoseksualistów i jest przejawem homofobii. Jest rzeczą oczywistą, że jest inaczej. Ukrywanie prawdziwych informacji o skutkach praktyk homoseksualnych jest wymierzone przeciwko ludziom, którzy chcieliby się od tej przypadłości uwolnić i wobec tych wszystkich ludzi, zwłaszcza młodych, którzy świadomi zagrożeń, mogliby się od takich zachowań powstrzymać.

W istocie rzeczy nienawidzą homoseksualistów i odbierają im godność wszyscy ci, którzy ukrywają przed nimi prawdę o zagrożeniach. Emitowanie przez TVP spotów reklamujących związki jednopłciowe jest sprzeniewierzeniem się misji telewizji publicznej, której celem powinno być rzetelne informowanie odbiorcy.

Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.11.9 9:00
Przeglądając nekrologi w Naszym Dzienniku ustaliłem, że IQ pana Dzierżawskiego wynosi π do kwadratu.
anonim2014.11.9 9:09
To, że dewiacja nie służy zdrowiu, to wiadome jest od dawna, ale przy większej zapadalności pederastów na różne choroby, powinni oni płacić wyższe składki zdrowotne.
anonim2014.11.9 9:30
Fuj!! Pedały mówią, że to miłość, a oni penetrują sobie kiszkę stolcową! Beee...., przecież oni taplają się w fekaliach, co za obrzydliwość.
anonim2014.11.9 9:45
Rubikon został przektoczony. Już nawet letni sympatycy homoseksualistów mają dość homopropagandy.
anonim2014.11.9 10:50
@Carter: czy Ciebie w ogóle prawda obchodzi? Czy uważasz, że lepiej krótko, ale intensywnie i prawda Cię nie obchodzi? Jeśli ktoś usiłuje pokryć prawdę i fakty sarkazmem albo tanim, nieśmiesznym dowcipem - oznacza, że żyje w kłamstwie i kocha w nim żyć. Bo nikt rozsądny z faktami nie dyskutuje ani z nich nie kpi, tylko zastanawia się, jak to powinno wpłynąć na jego decyzje. Owszem, można zignorować fakt, że ogień parzy i wsadzić rękę do ogniska, tylko nie wiem, czy potem można dalej ignorować fakt, że ogień parzy. Jedna skądinąd bardzo kiepska i durna filozofka z połowy XX w. powiedziała chyba jedną bardzo mądrą maksymę - najmądrzejszą w swoim życiu: "możesz ignorować rzeczywistość, ale nie możesz zignorować skutków tego ignorowania".
anonim2014.11.9 11:00
Badanie długości życia nekrologami, świetna metodologia, zupełnie nie rozumiem, czemu świat naukowy odcina się od Camerona. Na wszelki wypadek wyjaśnię: w pismach dla homoseksualistów nie zamieszcza się nekrologów wszystkich zmarłych; nie trafia też tam raczej dobra losowa próbka. Trafiają tam nekrologi czytelników takich pism i ich partnerów, znajomych, krewnych. To zwykle są raczej młodzi ludzie. I tyle. Swoją drogą, fajną pracę znalazł sobie Cameron, przeglądać 13 roczników 18 pism dla homoseksualistów...
anonim2014.11.9 11:19
Elzata tak dla Pani informacji :http://www.fronda.pl/blogi/blog-grzesznika/przegladalem-polityke,41059.html Ma Pani też rację, mnie, Dzierżanowskiego i większość prawicy nie interesuje co kto i z kim robi w łóżku i dlatego przeciwstawia się przyznawaniu przywilejów homoseksualistom, nie mamy ochoty patrzeć na różne tęcze i tęczowe marsze. Proszę powiedzieć Homoseksualistą, że nie chcemy słuchać o ich preferencjach !
anonim2014.11.9 11:23
Panie Ważniak to Pan twierdzi, że starsi homoseksualiści nie czytają prasy gejowskiej ? na podstawie jakiś badań ? czy jest to wiedza objawiona ? i dlaczego starsi homoseksualiści nie czytają takiej prasy ? może Pan wyjaśnić ?
anonim2014.11.9 11:38
@JSK: czytają rzadziej, bo ona jest targetowana na młodszych; czasem może być ci trudno dostać jakiś numer bez wizyty w klubie, w kiosku ruchu raczej ich nie sprzedają. Dodatkowo jak np. jesteś sobie starszą lesbijką i nie jesteś częścią jakiejś większej grupki, z którą chodzisz regularnie na marsze, do klubu, na siłkę, tylko żyjesz sobie spokojnie ze swoją partnerką przez 40 lat, to czemu nagle po jej śmierci masz zamieszczać nekrolog w gazetach, których nie czytujesz. W każdym razie jeśli Cameron uważa, że nekrologi w przeglądanych przez niego pracowicie pismach są losową próbką, to chętnie przeczytam uzasadnienie.
anonim2014.11.9 11:45
Ja to już wiedziałem od dawna bez badań jakiegoś brytyjskiego instytutu.
anonim2014.11.9 11:48
@Pokręć Trzeba być debilem, by średnią długość życia jakiejś grupy społecznej ustalać na podstawie nekrologów w gazecie. I trzeba być jeszcze większym debilem, by powoływać się na takie badana. @JSK Nie chcieć, to ty sobie możesz u siebie w domu.
anonim2014.11.9 11:50
A tak na marginesie - albo tu pisze trochę pedałów (Carter, elzata) bo strzelając do Dzierżawskiego nie jarzą, że to nie jego opinia. Dzierżawski ją tylko przytoczył. No ale jak ktoś myśli odbytem zamiast głową (czyli jak to mawiają nasi starsi bracia w wierze - mają kiepełe) to potem efekty tego widać w postach
anonim2014.11.9 11:59
@Carter: a dlaczego niby studiowanie nekrologów jest złą metodą? Moim zdaniem jest to całkiem fajna metoda, zwłaszcza, że porównawcze badania - studiowanie nekrologów w prasie ogólnej dało wyniki bardzo zbliżone do wyników "oficjalnych". Nie widzę tu żadnych metodologicznych błędów. Poza tym popatrz na zdjęcia z gejparad, ilu widziałeś tam ludzi po 50-tce? Albo czy znasz jakiegoś aktywnego geja, który miałby ponad 50 lat? Bo ja nie widziałem nawet w TV nikogo, kto miałby ponad 50 lat i przyznawał się do prowadzenia gejowskiego stylu życia. Z reguły tacy osobnicy mają po 25 - 35 lat, kiedy dokonują "coming outu"...
anonim2014.11.9 12:04
Panie Ważniak stwierdza Pan, że czytają rzadziej.... hm i nie są targetem.... czyli twierdzi Pan, że w USA istnieje potężna grupa odbiorców do której nikt nie usiłuje dotrzeć z produktem...... hm ..... jak by to powiedzieć aby Pana nie obrazić..... chyba ideologia zaciera Panu możliwości postrzegania.
anonim2014.11.9 12:32
@JSK: z jakim produktem chcesz dotrzeć do 60-letniego geja albo 60-letniej lesbijki? Jeśli się interesują ogrodnictwem, polityką, wędkarstwem, szydełkowaniem, no to mają od tego odpowiednią prasę. Reklamy tabletek na ból kręgosłupa też jakoś znajdą do nich drogę. Natomiast artykuł "100 najlepszych gay-friendly klubów do tańczenia" może ich nie zainteresować. @Pokręć: a Gandalf wygląda Ci na 20 czy 30 lat? :D
anonim2014.11.9 12:48
Panie Ważniak : A z jakim produktem chce Pan dotrzeć do 60 letniego heteryka czy heteryczki ? a mimo to są ich nekrologi w prasie ogólnodostępnej ...... Rozumiem, że 60 letni geje i lesbijki nie mają swoich problemów..... hm... i nie da się zrobić gazety dla nich..... naprawdę radzę odłożyć ideologię..... a już mówiłem a Pan nadal swoje..... szkoda czasu.
anonim2014.11.9 13:27
Elzata coś kłopoty z liczeniem... rozumiem, że obecnie niski poziom oświaty ... ale żeby do trzech nie umieć.... naprawdę.....
anonim2014.11.9 14:33
Co do seksu analnego, lesbijki go nie uprawiają,wiec to nieprawda, ze wiekszosc kontaktow homoseksualnych na tym polega, przynajmniej polowa nie. Wielu gejow tez tego nie robi, wiec ja na katolickim poratlu bardziej zatroszczylbym sie o hetero, ktorzy taki rodzaj seksu lubia i byc moz nawet uwazaja go za naturalna antykoncepcje :) Sadzac po tym, jak homoseksualni mezczyzni dbaja o siebie, ten niehigieniczny tryb zycia, o ktorym wspominacie, dotyczu raczej facetow hetero; wystarczy wsiasc do zatloczonego tramwaju, by sie przekonac, jak "pachna" niektorzy "prawdziwi mezczyzni" :) Sprawa depresji i samobojst jest tak oczywista, ze az zal komentowac powyzsze glupotki. Wiadomo, ze osoby homoseksualne zyja w wiekszym stresie, obawiaja sie reakcji otoczenia, ukrywaja i sa narazone na szykany. To nie "praktyki" popychaja ich ku temu, a spoleczenstwo, ktore otwarcie nimi gardzi i oczekuje, ze z nikna.
anonim2014.11.9 14:41
@rekk: ostracyzm społeczny skraca oczekiwaną długość życia niemal dwukrotnie? Ty się po prostu z faktami kłócisz. A w autobusie rano wystarczy jeden, czy dwóch brudnych gejów i cały autobus śmierdzi. I jak podoba Ci się ten argument utrzymany w stylu Twojej logiki, tylko z odwróconymi rolami występujących osób?
anonim2014.11.9 14:55
Nas nie boli seks pedalski - boli niejakiego Biedronia (sam to obwieścił). My jedynie nazywamy zboczenie zboczeniem. I tyle
anonim2014.11.9 15:06
@Pokręć: To Ty pokrętnie (nomen omen) fakty interpretujesz. Samobojstwo popelniają najczesciej bardzo mlodzi geje, nastoletni, niepogodzeni ze soba i zastraszani w szkole ze wzgledu na wyczuwalna odmiennosc, wiec srednia dlugosc zycia rzeczywisci moze spasc przez to gwaltownie. Absolutni nie wierze jednak, ze az do 40 lat. Jest mnostwo starszych homoseksualistow, ktorzy po prostu w badaniach nie sa uwzgledniani, bo nigdy sie nie ujawnili. A co do smierdzacych autobusow, skoro homoseksualistow jest tylko 4%, jak twierdzicie, nie dali by rady calej komunikacji miejskiej w tym kraju :)
anonim2014.11.9 15:29
@hucpa: Az sie podnieciles, widze, piszac o tym :) Na stronie ostrzegania i profilaktyki aids znajdziesz badania, wedle ktorych 40% heteroseksualistow uprawia seks analny. Stanowia wiec o wiele wieksze zagrozenie dla siebie i innych niz marne 4% gejow :) Ich ostrzegaj. Co do wielu partnerow, zarowno wsrod homo- jak i heteroseksualistow znajdziesz takich, ktorzy maja nawet wiecej niz 100 partnerow rocznie, jednak w obu grupach jest to nieduzy odsetek. Powolujesz si tu na jakies badania, ktore zmyslasz. Podaj zrodlo :)
anonim2014.11.9 16:16
@hucpa: A czemu krzysiek? :)