25.11.13, 10:39Tygodnik "Do Rzeczy"/Twitter

"Premier jest nam wszystkim winien wyjaśnienia"

Antoni Macierewicz w rozmowie z TV Republika mówi wprost: - O czym Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem w Smoleńsku? Co doprowadziło do śmiechu i takich, a nie innych gestów? Premier jest nam wszystkim winien wyjaśnienia. I dodaje: - Nie chcę interpretować tego zdjęcia. Interpretacja może być różna - w zależności od intencji, wyobraźni i wczucia się w to, co się stało. Bardzo ważny jest kontekst, miejsce i czas tego spotkania. Czekam, aż Tusk zajmie jakieś stanowisko. Niech wyjaśni, co doprowadziło do śmiechu i takich gestów obu panów - stwierdził w TV Republika Antoni Macierewicz.

Macierewicz skrytykował Donalda tuska za brak reakcji - "niezależnie od tego, co wydarzyło się wtedy w Smoleńsku". - Im dłużej będzie milczał, tym bardziej będzie narastało oczekiwanie społeczeństwa na wyjaśnienie tej sprawy. Będą pojawiać się coraz gorsze interpretacje. Jego zdaniem, w każdej sytuacji kryzysowej "im szybciej poda się własną, sensowną wersję, tym lepiej".

Przypomnijmy: Tygodnik "Do Rzeczy" opublikował w najnowszym numerze tygodnika 12 niepublikowanych dotąd zdjęć ze spotkania Donalda Tuska z Władimirem Putinem w Smoleńsku. Poklatkowa seria fotografii ma dowodzić, że zdjęcie nie jest fotomontażem ani przypadkowym jednorazowym kadrem.

sm/TV Republika

Komentarze

anonim2013.11.25 10:44
nawet jak kłamcę złapiesz na kłamaniu, to i tak z tego będzie się próbował wywinąć, więc nie oczekujmy cudów. Przecież widzimy co się dzieje!
anonim2013.11.25 11:03
10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy ale pamiętamy! 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą w a l k ę z k o r u p c j ą. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r WKLEJCIE TO DO INNYCH KOMENTARZY - NIECH LUDZIE WIEDZĄ!!!
anonim2013.11.25 11:09
Tusk to dziwka Putina
anonim2013.11.25 12:00
"Nie chcę interpretować tego zdjęcia. Interpretacja może być różna - w zależności od intencji, wyobraźni i wczucia się w to, co się stało." A co robi cala prawica?! Zachlystyuje sie interpretacja wlasnie!
anonim2013.11.25 12:04
czszcz51 - według tego co się działo pod ostatnim frondowym artykułem na temat zdjęcia to pan Lisicki tą wypowiedzią określił się jako lewak.
anonim2013.11.25 13:54
Kto to napisał taką piosenkę: "Ach ci ludzie, to brudne świnie, co napletli o moim premierze, ale tak to by bywa, gdy ktoś zazdrości, kiedy brak mu jego własnej miłości. A nasz premier bardzo się stara, kosi pieniądz, ma jaguara..." ludzie, fakty, przemawiały do autora tych słów z kim ma do czynienia. Ale on swoje. Tak jak w tej piosence... pajace bronią Tuska jak niepodległości, zamiast ze wstydem schować się i zamknąć ryła. Ja wiem, trudno człowiekowi przyznać się przed samym sobą, że było się idiotą i ulokowało się zaufanie w kimś takim jak Donald. Ale człowiek dojrzały potrafi to zrobić. No, chyba pajace, że wy też macie coś z "polityki gospodarczej" tego tzw. rządu.