04.04.20, 09:50Fot. KPRM via Flickr, CC 0

Premier Morawiecki: KE zatwierdziła nasz program pomocy przedsiębiorcom

EU_Commission zatwierdziła nasz program pomocy przedsiębiorcom - 22 mld zł na walkę z koronawirusem” - poinformował dziś na twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Jak podkreślił szef polskiego rządu:

Środki pomogą przedsiębiorstwom pokryć potrzeby w zakresie kapitału obrotowego, inwestycji i zapewnią wystarczającą płynność do dalszej działalności”.

Opiewający na 22 miliardy złotych program polskiego rządu Komisja Europejska zatwierdziła wczoraj. Ma on pomóc firmom, które mają problem z dostępem do kapitału w związku z kryzysem wywołanym przez pandemię koronawirusa.

Brukselscy urzędnicy uznali, że założenia programu polskiego rządu zgodne są z tymczasowymi ramami pomocy państwa, które przyjęła niedawno KE.

dam/twitter,PAP

Komentarze

Jan Radziszewski2020.04.6 14:49
Kościoły muszą zostać otwarte. Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu. Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen.
Lech2020.04.5 9:14
A kogo obchodzi opinia darmozjadów z Unii
lol1212020.04.4 22:52
Dla mnie jest chore., że jakaś obca ręka zatwierdza plany pomocy tworzone przez rząd państwa, które nazywa siebie suwerennym.
anonim2020.04.4 13:52
K-wa m-ć od kiedy to jakaś KE ma dyktować co robić w naszym kraju? A może to rzeczywiście nie nasz kraj. Ta informacja zdecydował, że kończę z fikcją wyborów. Może kiedyś zagłosuję na człowieka, ale cyborgi won!
Ogladaj Dom z papieru s4! ( Lacasa de papel )2020.04.4 12:19
SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel 4 Zapraszam Nowy sezon długo oczekiwanego serialu! https://filmvod.pl/movies/ spacer.png Tagi: SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel player, Dom z papieru vod, SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel premiera, Gdzie obejrzeć "SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel " online? SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel 2020 Cały film Filmy online 2020 Całe filmy online
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.04.4 10:16
No to tylko pozostał prezes. Jak on klepnie to już tylko Bóg może zawetować. Ale się na pewno nie ośmieli.