05.04.20, 14:28Premier Mateusz Morawiecki/YT/KPRM

Premier: Pandemia COVID-19 wymaga od nas wszystkich zmiany nawyków życiowych [WIDEO]

Premier Mateusz Morawiecki na swoim profilu na FB zamieścił wpis wraz z filmem na temat profilaktyki zachowań w walce z chorobami wirusowymi.

Całość wpisu brzmi:

- Pandemia COVID-19 wymaga od nas wszystkich zmiany nawyków życiowych. W tej sytuacji ważne jest nie tylko przestrzeganie procedur sanitarnych, ale również przypominanie sobie nazwajem o zmianie reguł postępowania, choćby w zakresie higieny. To po prostu dbanie o naszych najbliższych.
?￰゚ヌᄆ?
Dlatego 
Kancelaria Premiera,Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny wspólnie uruchomiły kampanię „Profilaktyka zachowań w walce z chorobami wirusowymi”.

?Spot, który możecie obejrzeć poniżej to część tej kampanii.

Podawajcie dalej ✌️

 


mp/facebook/mateusz morawiecki

Komentarze

Poznanianka 2020.04.10 17:18
Panie Premierze, niech Pan przestanie ośmieszać URZĄD PREMIERA! Niech Pan zajmuje się RZĄDZENIEM KRAJEM - w czasie "epidemii", a udzielanie się w mediach społecznościowych i nie tylko niech Pan pozostawi - chociażby - rzecznikowi Rządu i młodszym od siebie urzędnikom Kancelarii Premiera!
Jan Radziszewski2020.04.6 14:51
Kościoły muszą zostać otwarte. Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu. Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen.
Gula Kali2020.04.6 6:23
Miana nawyków ? Czyżby pan premier miał zamiar przestać kłamać w co drugim słowie ?
Marian2020.04.6 7:51
Tak,jak klamal o inwestorze z Kataru to nawet powieka mu nie drgnęła.
gość2020.04.6 1:10
ja będę miał taki nawyk żeby w razie utraty dochodów nie płacić opłat i podatków i tak zrobi większość Polaków, skąd wtedy dochody do budżetu będą? zlicytują nas wszystkich? zabiorą domy?
Miss You promo2020.04.5 21:37
premir bankster niszczy nasza gospodarke.w niemczech jest 85tys zararzonych na wirusa i 1125 zmarlo i nie robia takiej paniki . szczekaczki nie jerzdza po ulicach ludzie moga swobodnie poruszac sie po kraju to co unas sie wyprawia to sie kfalikufuje pod trybunal stanu dla calego rzadu ..ludzie obudzie sie ....
Kościelny2020.04.5 21:17
Nie Panie Premierze. To wy wymuszacie na ludziach zmianę nawyków pod pretekstem pandemii. A tak na marginesie, dlaczego zwykłą grypę nie ogłasza się pandemią mimo że jest wszechobecna na całym świecie? Dlaczego w Polsce ogłasza się epidemię mimo tego, że potwierdzono obecność wirusa u zaledwie 0,01% obywateli? Odnoszę wrażenie, że ludzie już dawno się połapali w tej manipulacji, tylko jeszcze wytrzymują. Nawet powolne gotowanie żaby kiedyś doprowadza wodę do wrzenia. Tylko głupich jesteście w stanie przestraszyć, pozbawić swobód obywatelskich i zakolczykować. A ci są w zdecydowanej mniejszości.
Sex portal2020.04.5 20:23
Seks Kamerki, Randki online, Randki w Realu , Skype i więcej! Nie siedź samotnie w domu daj upust swoim fantazją! http://www.zwiaz24.pl ======================= Tysiące Kobiet czeka aż ktoś napisze do nich. Nie daj im dłużej czekać!
Sandra2020.04.5 21:36
Zadzwoń pierwszy ruch za darmo 7 499 654 6969
Marian2020.04.6 7:48
Wiec promocja, ale co potem,włożę i moze nie bede mial za co wyjąć.
stara rura2020.04.6 17:07
Tam to nogami do przodu wynoszą.
krakus2020.04.5 18:17
Komuchy z PiS gdzieś mają prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli... tylko koryto ich interesuje.
dolo2020.04.5 18:16
Jaka jest kara za ograniczanie praw obywatelskich Polaków?
Marian2020.04.6 7:45
Zarażenie i szpital.
krakus2020.04.5 18:16
Kłamczuch Morawiecki znowu bajdurzy.. działacie na szkodę kraju, ograniczacie wolność obywateli wbrew Konstytucji, gdzie ogłoszony stan wyjątkowy usprawiedliwiający takie działania?
hehe Stachu2020.04.5 17:59
> wymaga od nas wszystkich zmiany nawyków Kidawa-Błońska: (wg Gosiewskiej) "Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia" Wyznawca PiSu: "Kidawa obys sie udlawila swoimi slowami , jestes podla" https://dorzeczy.pl/kraj/133940/konstytucja-wazniejsza-od-ludzkiego-zycia-kidawa-blonska-szokuje.html Tusk: "Trzeba ratować życie, nie władzę." Karnowscy: Co za populizm! https://wpolityce.pl/polityka/494522-co-za-populizm-tusk-trzeba-ratowac-zycie-nie-wladze
Saki Faki2020.04.5 21:16
Stachu, NIE PIJ.
kapral2020.04.5 21:35
Palić możesz, no. Polecam "Pomorski Kanał."
Michał Jan2020.04.5 17:39
Przy okazji zmiany nawyków, może Pan Premier skorzystałby z lekcji prowadzonych w TVP - tej mówiącej o tym, że z przesunięcia z konta na konto, pieniędzy nie przybywa.
Jarek2020.04.5 17:25
Nareszcie spełni się marzenie Morawieckiego - będziemy zapier...lać za miskę ryżu. BRAWO PIS - ,macie to!!!!!!!
Michał Jan2020.04.5 17:51
Ale ponad 60% badanym ta perspektywa sprawia to radość, co manifestują poparciem dla rządu. Może i słusznie - nie samym chlebem człowiek żyje...
Żałosne2020.04.5 15:59
Ile ta zmiana nawyków znowu nas będzie kosztować? Tak antypolskiego rządu jeszcze u władzy od wojny nie było!
Michał Jan2020.04.5 17:49
Z tym się nie zgodzę. Ten rząd jest bardzo polski. Czeka do samego końca, że może rozejdzie się po kościach, a potem improwizuje (epidemia); wydaje rozporządzenia bez przepisów wykonawczych i zapewnienia realizacji (liczby pasażerów i wiernych), liczy siły na zamiary ("tarcza" - w kasie pustki, ale ponad 200 mld się znajdzie), itd. Wyobrażasz sobie rząd niemiecki, który zwalnia przedsiębiorców z płacenia ZUS-u przez 3 miesiące, ale 140 stron instrukcji mu za mało, żeby określić, czy cały, czy tylko z części płaconej przez pracodawców? Czy ktoś z klasycznie anty-polskiego rządu Stanu Wojennego wysłał zomowców, żeby wtargnęli do kościoła w czasie mszy, bo jakiś wronowski przepis był łamany?
luka2020.04.14 15:01
podsumuj poprzednich oszustów to wystarczyłoby ci na błogie życie
Marian2020.04.5 15:53
Oczywiście wszystkich zaleceń dotyczących zachowania się w czasie zarazy należy przestrzegać ,tyle tylko ze opozycji wcale nie chodzi o zycie i zdrowie obywateli.Ich nagla troska o Polaków spowodowalna została załamaniem sondażowym ich kandydatów.Właśnie to determinuje ich obecną postawę.Koronawirus to ich jedyna szansa,wiec zrobią wszystko by wybory zablokować.Jeszcze kilka miesięcy temu biegali w koszulkach z napisem konstytucja, krzycząc o koncu demokracji a teraz chcą konstytucję łamać,chcą zawieszenia demokracji, bo do tego sprowadzają ich żądania.Jakże żałośnie wygląda np. na Frondzie straszenie przez ich zwolenników wyborców utratą życia lub zdrowia jezeli wezmą udzial w wyborach.Dzieki nim wiemy jak śmiertelnie niebezpieczne jest wrzucenie koperty do skrzynki pocztowej.Jezeli waszym zdaniem jest to tak groźne to zostancie w domu,obejdzie sie bez was.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 17:04
Koperte musisz zostawić na poczcie, nadac listem poleconym. A karte do glosowania musi listonosz wręczyć ci osobiście lub zostawić awizo, żebyś odebrał sam. Ale o co wlasciwie chodzi? Skoro Duda ma takie świetne sondaże to czemu maja sie zmienić za rok? Poza tym jeszcze niedawno glosowanie korespondencyjne bylo dla PiSu absolutnie niewiarygodne, nie do wykonania, dajace pole do fałszowania. Juz takie nie jest? I jeszcze sprawa uczciwosci politycznej. Czy kampania wyborcza jest dla wszystkich? Bo poki co wszyscy maja zostać w domu a kandydat Prezesa lansuje pod preteksem epidemii.
Marian2020.04.5 17:26
Zmiana terminu wyboru na termin późniejszy jak sierpień wymaga zmiany konstytucji a na to opozycja sie nie zgadza.Osobiscie uważam ze jak nawet sie zgodzą to za miesiąc o tym zapomną i zaczna się wrzaski ze rzad lamie prawo,także krzyki w Brukseli.Znasz przecież swoich.
Michał Jan2020.04.5 17:37
Z tego, co wiem, to opozycja nie zgodziła się na zmianę z 5 lat na 7, a o przełożenie nikt jej poważnie nie zapytał. Może coś przeoczyłem?
Marian2020.04.5 17:40
Przecież nawet nie proponują.Może cos przeoczyłem?
Michał Jan2020.04.5 19:51
No właśnie. Ruch ze strony dyktatury większości nie nastąpił.
Marian2020.04.6 7:38
Dyktatura większości to właśnie demokracja.
Michał Jan2020.04.6 7:45
To wolę monarchię od takiej demokracji. Nawet w elekcyjnej trafiali się świetni królowie, a przez 30 lat prób nie zdarzył się ani jeden roztropny rząd (może poza Leszkiem Millerem i Zytą Gilowską). A o zakresie wolności osobistej, to nawet się nam nie śniło.
Marian2020.04.6 8:21
Nie jestem przeciwnikiem monarchii.
Realista2020.04.5 17:40
Nieprawda. Zmiana terminu wyborów na późniejszy nie wymaga zmiany konstytucji. Co więcej wydłużenie kadencji w trakcie jej trwania w formie zmiany konstytucji byłoby niekonstytucyjne, więc to nie jest rozwiązanie, które można brać pod uwagę. W sposób legalny aktualnie możliwa jest zmiana terminu wyborów tylko poprzez wprowadzenie stanu nadzwyczajnego.
Marian2020.04.5 17:46
Gdyby tak tak rząd i Prezydent wprowadzil stan wyjątkowy np.na 2 lata to bylby wielki wrzask ze to zamach stanu.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 17:50
Nie wprowadzili stanu wyjątkowego, ale usadzili swojego człowieka na stołku prezesa poczty i będą nam czytać listy i przesyłać je mailem. Super nie? Komuna na całego. Ale wy macie socjalistyczną mentalność, to wam pasuje. Mi zabiera się powoli wolnośc i niezależność
Agnieszka Dz. 2020.04.5 17:52
I coś Ci zacytuje, bo widzę, że Twoja wierność Partii nie pozwala Ci nawet na konstruktywną krytykę. "Kiedy wszyscy wokół ciebie równiuteńko idą, przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość" Tego Ci życzę
Marian2020.04.5 17:58
Mam wątpliwości czy powinienem je mieć.
Realista2020.04.5 17:56
Aktualnie są spełnione przesłanki do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej i to rząd powinien zrobić i tym samym przesunąć termin wyborów. Nie na 2 lata a na czas jaki jest potrzebny do opanowania epidemii. Nie ma przesłanek do wprowadzania stanu wyjątkowego. Oczywiście wprowadzenie stanu klęski żywiołowej jest ekstremalnie niewygodne dla PIS i naraża Dudę na przegraną za kilka miesięcy. Ale z drugiej strony na szali jest zdrowie i życie Polaków, któzy wezmą udział w wyborach. Pomijam już tu nawet idealistyczną troskę o demokrację.
Marian2020.04.5 18:00
A skad wiesz jaki bedzie potrzebny?
Realista2020.04.5 18:10
Czytaj ze zrozumieniem. Ja ci mówię nie jaki będzie potrzebny a jaki teraz już dawno powinien być wprowadzony. Czyli stan klęski żywiołowej.
Michał Jan2020.04.5 17:35
Sugestie, że wybory muszą się odbyć z powodu obawy pewnego jegomościa, że jego kandydat ma wtedy największe szanse na reelekcję, jest dość optymistycznym założeniem. Neutralne jest takie, że wybory muszą się odbyć, gdyż dla owego jegomościa nie do pomyślenia jest, że jego rodacy mogą nie zrealizować tego, co sobie założył. Pesymistyczne - że chce sprawdzić, ile im można nałożyć do tyłka, a oni będą się z tego cieszyć i gorąco w sondażach popierać.
Marian2020.04.5 17:42
Bądź uczciwy i nie pisz bzdur.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 17:47
No widzisz, prawicowiec, katolik, patriota, a też jakoś nie przepada za Partią i Prezesem. Świat nie jest czarno-biały, a Prezes chce ofiar z rodaków w imię swoich władczych zapędów. Nie mogę wyjść z dzieckiem do parku, ale za miesiąc cała Polska ruszy w kierunku placówek poczty, a rzesze listonoszy zapukają na każdych drzwi (tych od kwarantanny również).
Marian2020.04.5 17:55
Wyjsc naturalnie możesz nawet z 5-tka dzieci plus mąż.Michał jest zwolennikiem takiego pryszczatego wymoczka a on zachowuje sie ostatnio tak jak Kidawa.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 18:02
Nie mogę, pouczono mnie, mogę wyjść z dzieckiem w celach koniecznych, a z młodszym niż 7 lat do sklepu, pod warunkiem, że nie mam go z kim zostawić w domu, mój syn ma 8 lat, więc się nie kwalifikuje, a cel konieczny to lekarz. Z partnerem niestety nie mogę wyjść, bo musimy nawet do sklepu iść w odległości dwóch metrów od siebie. Absurd, prawda, nawet małżeństwa nie mogą wyjść razem. Chyba się niededukowałeś, jak za mordy nas trzyma Jarozbaw.
Michał Jan2020.04.5 19:54
Spróbuj pożyczyć psa od sąsiadki.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 20:05
Też nie można z dzieckiem psa wyprowadzać. Ja nie mam takiej potrzeby wychodzenia na siłę, jeżdżę do pracy, chodzę na zakupy.
Michał Jan2020.04.5 22:53
Lud mazowiecki nie aż tak zdyscyplinowany. Rodzice z dwójką dzieci, pary trzymające się za rączki. Może siepacze jarkowi pilnowali liczby wiernych po kościołach tudzież monopolowych (wyjazd po piwo jest niezasadny, więc do skrzynki piwa trzeba serek topiony brać, jak drzewiej).
Saki Faki2020.04.5 21:28
Nowak nich wreszcie zdecyduje albo ja albo ty. Dzieci muszą mieć ojca. Twój sssssaki fucki.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 21:31
Trollu znowu masz atak? Żenujące zachowanie, typowe dla wyznawców Partii
stary pedzio od robaczka2020.04.5 21:44
Robaczku mój, słoneczko. Nie denerwuj się. Ja go znam on to z miłości do ciebie. Nawet alimenty chce płacić.
Michał Jan2020.04.5 18:06
Naprawdę uwierzyłeś w tę powielaną przez "katolicki portal 'Fronda'" pisowską prop-agitkę? Czy coś razem przegłosowali, jak PiS i Lewica? A zwolennikiem, od niedawna, jestem kandydata innego niż urzędujący, ale z wyłączeniem autorki kidawizmów-błońskizmów oraz kłamczuszka ze Słupska. Doktór Władysław pnie się w górę, więc powoli zaczynam się do niego, w roli prezydenta, przyzwyczajać. Czego i Tobie życzę, bo publika za ten upór z wyborami potrafi być przekorna.
Michał Jan2020.04.5 18:55
Nie do końca zgadzam się z tym "a też". Jaki prawicowiec przepada za galopującym socjalizmem? Jaki katolik przepada za partią, której siepacze rozbijają Mszę Świętą, bo było na niej trochę więcej wiernych niż to sobie wymyślił jej komitet centralny? Jaki patriota przygląda się z aprobatą oddawaniem gospodarki kraju bankom, o podejrzanych działaniach wobec 447 nie wspominając.
Saki Faki2020.04.5 21:25
O boszesz ty pukać będą a ja? Tikitiki a ja słoneczko ty moje. Twój ssssaki fucki.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 21:33
Spadaj gówniarzu pisowski, smutne masz życie, że tak się musisz ośmieszać w necie
Sandra2020.04.5 21:38
A gdzie się podział twój Saki Faki?
Saki Faki2020.04.5 21:40
Jestem w delegacji w Olgino.
stara rura2020.04.5 21:52
Matko bolszewicka Agnieszko zamiast bawić się z dziećmi to trolujesz na znienawidzonej przez ciebie Frondzie. Won do dzieci lampucero.
Michał Jan2020.04.5 18:00
Nie bądź naiwny. Wiara, że jakikolwiek rząd myśli o oddaniu, jak najwięcej kompetencji swoim wyborcom jest śmieszniejsza od wiary w latającego potwora spaghetti.
Marian2020.04.5 18:12
Kazdy rząd nie tylko obecny stara sie zachować jak najwięcej wladzy i to jest normalne.Jezeli ktos tak jak ja ma zaufanie tak do premiera jak też Naczelnika to rzadowi na to pozwalam.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 18:14
Czyli zachowujemy władzę kosztem ludzi? Kosztem ich zdrowia i życia? I to ci się podoba?
Marian2020.04.5 18:19
Jestem przekonany że tak bedzie najlepiej dla Polski.
Agnieszka Dz. 2020.04.5 18:20
Nooo grubo, pojechałeś dyktatorami
Saki Faki2020.04.5 21:33
Tobie tylko ta rzyć w głowie. Tikitikityki, pozdrowionka z Olgino od towarzyszy na froncie walki o pokój.
Saki Faki2020.04.5 21:21
No choć zesz, choć, już starczy klepania w klawisze. Teraz będziesz z sssssaki fucki no choć. Jolka już była, Nowak już poszedł zadowolony teraz ty promyczku ruchheńki. No chuć.
Saki Faki2020.04.5 23:20
Ciebie można nie lubić? Takim jesteś ciepłym i dobrym promyczkiem. Agnieszko, pamiętam jak świeciłaś w nocy a Nowak cie obrabiał. A to był pet w twojej szczęce. Zgasiłem wtedy te światełko. Pa mój wianuszku pokoju a o pokój będziemy walczyć ze kamień na kamieniu nie ostanie.
Realista2020.04.5 17:08
Opozycja może jedynie nawoływać rząd do zrobienia tego co powinien już dawno zrobić czyli do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. Od Kaczyńskiego zależy czy dla wygranej Dudy zaryzykuje zdrowie i życie Polaków i nie przełoży wyborów. Zobaczymy po wyborach ile ludzi będzie zarażonych, ile umrze. Tego na razie oczywiście nie wiemy. Kaczyński twierdzi, że te wybory będą bezpieczne przekonamy się. Natomiast jesli rzeczywiście narazi zdrowie i życie Polaków to historia mu tego nie zapomni. Ofiar po wyborach już nie będzie mógł zwalić na opozycję. Nawet propaganda TVP mu nie pomoże. Kaczyński za młodu twierdził, że chce być emerytowanym zbawcą narodu, oby się nie okazało, że naród go będzie przeklinał na emeryturze.
Marian2020.04.5 17:28
Twoje obawy są przedwczesne i jeżeli bedzie az tak zle to wroc do nich po wyborach.
Realista2020.04.5 17:45
Przedwczesne? Serio wierzysz w to, że epidemia będzie w Polsce opanowana w ciągu niecałych 5 tygodni? Wg Szumowskiego jeszcze nawet nie osiagneliśmy szczytu zachorowań, więc najgorsze cały czas przed nami. I Kaczyński w takiej sytuacji chce organizować wybory. Obłęd. Polska ma już w swojej historii Obłęd '44. Teraz widocznie czas na Obłęd '20.
Marian2020.04.5 17:49
Tylko ze glosowanie korespondencyjne napewno nie spowoduje masowych zarażeń
Michał Jan2020.04.5 17:56
Na pewno, to kiedyś umrzemy. Cała epidemia wzięła się od "pacjenta zero". Wg frondowskich wyliczeń matematycznych, w połowie kwietnia przestanie przybywać zarażonych, co może nawet i być realne. I co wtedy? Dalej siedzimy po domach, czy wracamy do normalności, licząc, że żaden "zero" się u nas nie pojawi?
Marian2020.04.5 18:04
Do 10 maja raczej na pewno bedzie juz normalność albo niewiele bedzie do niej brakować
Michał Jan2020.04.5 18:08
Brawo! Takich bezwzględnie oddanych popleczników, niezależnych od logiki i faktów, Nowogrodzka teraz najbardziej potrzebuje.
Marian2020.04.5 18:16
Zgadza się
Agnieszka Dz. 2020.04.5 18:18
Parafrazując Majakowskiego "Znałem robotnika, był niepiśmienny,nie umiał nawet ABC, ale słyszał co mówi Jarosław i teraz wszystko wie..."
Marian2020.04.5 18:41
A niech Ci bedzie,zlosliwcu.
Realista2020.04.5 18:04
Miliony ludzi będą miały kontakt z żolnierzami roznoszącymi i zbierającymi karty wyborcze. Żołnierzami bo listonosze tego nie dadzą rady zrobić. Tysiące ludzi będą potem musiały zliczyć te głosy w komisjach. To są dziesiątki milionów kontaktów w okresie, kiedy ogranicza się każdy kontakt miedzy ludźmi. Oczywiste, że wzrost zakażeń będzie. Dodaj jeszcze drobną oczywistość, że zmiana trybu wyborów z wyborów w komisjach na obowiązkowe głosowanie korespondencyjne dla wszystkich na kilka dni przed wyborami jest niezgodna z prawem. Sąd Najwyższy o ile tylko zachowa resztki niezależności nie będzie miał wyjścia i będzie musiał takie wybory unieważnić na skutek protestów wyborczych.
Michał Jan2020.04.5 19:56
Dzięki Ci, Marianie, bo bez Ciebie ta dyskusja byłaby nudna, poprzez zdominowanie jej przez "stronę malkontencką".
anonim2020.04.5 14:45
Są już ludzie, których nawyki życowe sprowadzają się do: zaryzykować wirusa, lub umrzeć z głodu - czy to jest właśnie koncepcja premiera?
PIS TO POLSKA PO iPSL TO NIEMCY ROSJA I IZRAEL2020.04.5 15:34
masz na mysli icek premiera izraela
luka2020.04.14 15:00
do pracy się bierz a nie całe życie na drapane