04.03.20, 11:35

Premiera filmu „Nieplanowane” na platformach VOD

Po sukcesie kinowym filmu „Nieplanowane” i wielkiej dyskusji światopoglądowej, jaki wywołał on w polskich mediach pod koniec ubiegłego roku, obraz opowiadający historię Abby Johnson doczekał się premiery na platformach VOD. Od 5 marca „Nieplanowane” można zobaczyć m.in. w nowo powstałym serwisie filmowym katoflix.pl, który specjalizuje się w ofercie produkcji opartych o ewangeliczne wartości oraz kilkunastu innych oferujących usługę wypożyczenia filmów.

 

Wiemy, że wiele osób, które z różnych względów nie wybrały się do kina, czekało z niecierpliwością na moment, kiedy będą mogli zobaczyć film na internetowych platformach lub za pośrednictwem usług na życzenie w swoich telewizjach kablowych. Właśnie nadszedł ten czas – mówi Przemysław Wręźlewicz, dyrektor Rafael Film, polskiego dystrybutora „Nieplanowanych”.

 

Nieplanowane” to jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku. Wszędzie, gdzie się pojawiał, wzbudzał gorące dyskusje i ataki działaczy aborcyjnych wzywających do jego bojkotu. Mimo wielu szykan widzowie bardzo chętnie wypełniali kinowe sale, a sam film określali nierzadko mianem „antyaborcyjnej szczepionki” lub „niemym krzykiem XXI wieku”. Producenci i dystrybutorzy mówią też o setkach świadectw kobiet, które po obejrzeniu „Nieplanowanych” rezygnowały z aborcji.

 

Po jednym z seansów filmu „Nieplanowane” przyszła do Fundacji „Jeden z Nas” kobieta z biletem w ręku. Zapytała jej prezesa: „Czy wie pan, co to jest?”. „Nie” – odparł. „Miałam wyjechać do Czech, by zabić swoje dziecko, ale zobaczyłam «Nieplanowane». Proszę zabrać ten bilet, nie będzie mi już potrzebny” – mówi Andrzej Sobczyk z Rafael Film i jednocześnie fundator Fundacji „Jeden z Nas”.

 

Nieplanowane” opowiada historię Abby Johnson, która przez kilka lat była dyrektorką kliniki aborcyjnej. W czasie jej rządów w placówce tej przeprowadzono przeszło 22 000 aborcji. Johnson głęboko wierzyła, że swoją działalnością pomaga kobietom, ale zmieniła swoje poglądy w dniu, w którym ze względu na braki personelu medycznego poproszoną ją o asystowanie przy aborcji. Od tamtego momentu jest gorliwą obrończynią życia, tym groźniejszą dla przeciwników, że znającą doskonale kulisy branży aborcyjnej.

Film w polskich kinach zobaczyło blisko 400 000 widzów. Od 5 marca do obejrzenia m.in. w serwisie: katoflix.pl

Komentarze

Sex portal2020.03.4 17:30
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już teraz!
J.P2020.03.4 15:42
KatoFIX Jakie ciekawe pozycje znajdą się tam jeszcze? - Metresy Proboszcza - Smoleńsk 2 - reaktywacja - Ministrant kontra Radiator - Tajemnice Grodu Tadeusza - Czterech biskupów i plebs - Z tacą przez świat.
qwerty2020.03.4 13:43
Już po zwiastunie widać że to propagandowe bzdety, niemające nic wspólnego z prawdą i nie poparte rzetelną medyczną wiedzą
blumkwist2020.03.4 13:33
Cena za obejrzenie tego filmu w tym serwisie to ...12 zł, czyli jedynie o 4 zł mniej niż w kinie moim mieście...a kino trzeba ogrzać, zapłacić personelowi i za wynajem, czy wybudowanie pomieszczenia...a więc...nie za drogo panowie? Czy chodzi wam o szybkie dorobienie się, czy o ewangelizacja przez media? Myślę, że można pogodzić ewangelizowanie z umiarkowanym zarobkiem, ale wtedy cena za obejrzenie filmu w internecie powinna być znaczące niższa niż ta - zaporowa - zaproponowana przez Kato?flix.
Szatan (pisane z wielkiej litery)2020.03.5 8:37
To przedsięwzięcie to może być pralnia brudnych pieniędzy (choć nie musi): - piękny szyld o ewangelizacji, - przedsięwzięcie skazane na porachę, - ceny z otworu poniżej pleców Chyba że to oni płacą za oglądanie tych filmów.
Szatan (pisane z wielkiej litery)2020.03.4 12:52
Asterix, Obelix, Panoramix i Katoflix :D
Ateistyczna Kretynizacja Polski 2020.03.4 12:26
Chciałbym serdecznie przeprosić normalnych Polaków. Nam katolom na mózg pada od czytania biblii i słuchania kazań Jędraszewskiego
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.03.4 12:26
NIE OTWIERAJ TEGO FILMU !!! ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
efezjan2020.03.4 12:16
Naprawdę istnieje takie coś jak Katoflix?
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.4 12:13
przepraszam za mój wpis jak wyżej ale jelito grube swędzi a mi nie ma kto przeczyścić odbytu- ja pedał i zbok i zwyrodnialec mam tak ---bo gdy jelito nie przeczyszczone to tak mi się tu pier..........li
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.4 12:03
Na jakich kyrva platformach? Chcieliście być śmieszni? Tego badziewia pies z kulawą nogą tego nie będzie oglądać :)
anonim2020.03.4 11:58
Ten katoflix to chyba sklejają chłopaki z frendzla, bp jak się z telefonu tam wchodzi mobilnie to się sypie jak tralala :) I jeszcze chcą za to szmal... Typowe katobezczeloflix :D
Cool2020.03.4 16:19
Ty nigdy nie zmądrzejesz, ... ... ale muszę powiedzieć, że przez chwile, kiedy nie pisałeś swoich wypocin to trochę mi tego brakowało :) P.s. Nie udzielałeś się bo miałeś kaftan, czy popsuł się internet w szpitalu?