05.12.19, 18:14zdj. screen Youtube/Piotr Puchalski

Prezydent Sopotu w FURII po pytaniu dziennikarza TVP

"Ja się do telewizji Kurskiego nie będę wypowiadał. Jak pan wyłączy kamerę, to do mieszkańców się wypowiem"– mówił podczas spotkania z mieszkańcami prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Dziennikarz TVP Gdańsk Jacek Świderski dopytywał prezydenta Sopotu o szczegółu sprzedaży atrakcyjnej działki. – W okolicy Ergo Areny ma powstać pięćset mieszkań – mówił reporter TVP. Polityk unikał jednak odpowiedzi, twierdząc, że nie będzie odpowiadał „telewizji Kurskiego”.

"Proszę pana jest pan kolegą redaktora Sitka. Ja się do telewizji Kurskiego nie będę wypowiadał. Jak pan wyłączy kamerę, to do mieszkańców się wypowiem. Pan kłamie na co dzień w telewizji"-przerwał Karnowski.

"Pani mogę odpowiedzieć, bo jest pani mieszkanką, a nie pracownikiem telewizji, która kłamie na co dzień"- odpowiedział do jednej z mieszkanek Sopotu, zadającej pytanie o jedną z działek.

"Bardzo państwa przepraszam za moją reakcję, ale dzięki telewizji publicznej i kłamstwom oraz napadom na Pawła Adamowicza stało się to, co się stało w Gdańsku. To we mnie ciągle siedzi… Między innymi robił to kolega tego pana z TVP"-mówił Karnowski.

"Zabiłem Adamowicza tak? Tak pan sugeruje? To już jest totalny bełkot" – odpowiedział dziennikarz.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

katolik 2019.12.6 6:10
Arogancja,bezczelnośc , aby przy władzy PO
katolik 2019.12.6 6:08
tacy naprawdę sa ludzie wywodzący się z dna mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna, Boga nie szanują ,to i człowieka nie uszanują. Wszystko na temat dna
Sebastian Lorenc2019.12.6 6:38
też tak oceniam "dziennikarzy" reżimówki TVPiS
Grizzly2019.12.6 0:46
Ja to tym z "Sopot" gratuluję wyboru mutanta na sołtysa!
Jan Radziszewski2019.12.5 22:30
No cóż Prezydent Sopotu liczy że lider PO Donald Tusk zapewni mu dobre u żydowskiego cezara /j 19,15) miejsce w PIEKLE - NIE WIE że przyjaciel królik Antychrysta Antonio Tajaniego /syna Bp i hebrajskiej zakonnicy - przeklęty związek ) razem z Nim wpadnie do jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) a tam nie jest bynajmniej radośnie i wesoło jak żydzi cezara twierdzą Ap 14:9-12 9. A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10. ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia. 12. Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.
Beno2019.12.5 22:12
Dojdą do władzy, a potem pokazują swoją butę, arogancją i pogardę wobec obywateli. I oni by chcieli dalej rządzić Polską. Ich miejsce to w chlewie, albo w stajni, a nie piastowanie wysokich urzędów.
Urszula2019.12.5 22:03
"Prezydent Sopotu w furii"? Pianę toczył, w gniewie chciał kogoś pobić? Bluzgał w amoku? Nie? yenn, czas najwyższy poduczyć się nieco języka polskiego bo nie rozumiesz prostych powszechnie używanych słów.
Darek2019.12.5 21:34
A co on ma do decydowania dla jakiej telewizji odpowie. ON JEST NA POSADZIE Z NASZYCH PODATKÓW i ma się SPOWIADAĆ JAK PIES na każde pytanie. Coś gościowi się chyba pomyliło od tego jest by odpowiadać na każde pytanie każdej telewizji a nie wybierać sobie.
katolik 2019.12.5 22:00
nie, on myśli ,ze jest na podatku PO Gdańszczan , no a oni to przecież już uważają się za wyższą rasę panów, odłączoną od cofniętej Polski
katolik 2019.12.5 21:20
jeżeli pytania sa niewygodne i trzeba by wyjasnien to lepiej posadzic o nagonke,wtedy zawsze można w oczach społeczeństwa stać się ofiarą, na pewno ktoś się uzali...
tak to ja żadna tajemnica, Lech Keller-Krawczyk2019.12.5 20:23
@Lolek kremowka Chce wyjaśnić "tajemnice" mego pseudonimu 𝐥𝐨𝐥𝐞𝐤 𝐤𝐫𝐞𝐦𝐨𝐰𝐤𝐚. Otóż jak za dawnych lat kiedy miałem klientów, krem z kremówek i ptysiów nakladałem na odbytnice klienta i ... wylizywałem. Stąd mnie nazywano 𝐤𝐫𝐞𝐦𝐨𝐰𝐤𝐚 a 𝐥𝐨𝐥𝐞𝐤 to był mój najlepszy klient - sekretarz KC, "sportowiec".
Michał Pasierb 2019.12.5 20:01
Tak Gdańsk, jak i Sopot, póki co, nie są to miasta eksterytorialne i należą do POLSKI. A ich "włodarze" nie są książętami jak po rozbiciu dzielnicowym naszego kraju ,chociaż mają takie zakusy...Dlatego dziennikarze będąc przedstawicielami telewizji państwowej mają obowiązek zadawać pytania i prawo do otrzymania odpowiedzi...Bo z drugiej strony są ci,którzy czekają na rzetelne informacje,czyli podatnicy.
gida2019.12.5 20:00
to jakiś psychol ten karnowski, co za beszczelnie i żulowskie zachowanie, do stodoły z nim kopać rowy
Nina2019.12.5 19:50
Bo prezydent Sopotu tylko uaważa za swoich rodaków i zwierzchników państwo Niemiec, Polacy go denerwują i ma ich gdzieś. Coś za dużo na tych ziemiach północnych szwabskich POniemieckich sługusów.
KKK2019.12.5 19:44
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W dniu 25.11.2019 komentator portalu Fronda Björn Karlsson zamieścił rasistowski wpis ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego rasistowski wpis Björn Karlsson 25.11.19 11:11 Viki Gabor typowo polskie imię i nazwisko! i ta słowiańska uroda... Do tego tańczył chłopak w różowej kamizelce i czarny imigrant jeszcze. A nie, ten czarny to był syn matki tej z Częstochowy, to swój przecie a nie jakiś imigrant co to przenosi choroby i pasożyty. A Ciemny Lud kupił wszystko i pan Kurski jaki dumny ze swojego odkrycia ,prawdziwy sukces PiSu a najbardziej żoliborskiego prezesiny... https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-wiocha-nie-zadna-swiatowosc-multikulturowy-chlam-nie-zadna-polskosc,136609.html Do moderatora portalu Frondy: Popatrz sobie człowieku na wpisy, a szczególnie wpis niejakiego Björn Karlsson : Toż to czysty R A S I Z M !!!!!!!!! Czy ty chłopie, mówię do moderatora portalu Franda popierasz rasizm ?!! Jeszcze raz - czekam krótki czas, a potem zawiadamiam prokuraturę ! Tak nie może być dalej !!! W Polsce rasizm i antasemityzm jest traktowany jako przestępstwo i ścigany przez sądy i prokuraturę !!!
kgb2019.12.6 7:50
żydek już na posterunku
Lolek kremowka2019.12.5 19:43
Jak nie chce odpowiadać na pytania redaktora TVP, no to niech nam odpowie ! Jestem homoseksualistą, ale nie mam zamiaru i nie chcę się ujawniać jak ci durnie na marszach, i nie chcę aby moi znajomi wiedzieli o mojej chorobie. Jednakże nurtują mnie pytania, na które chciałbym znać odpowiedzi: - co robi dwóch homosów, żeby podczas ich seksu nie śmierdziało ze stolca ? - po jakim okresie czasu mięsień zwieracza (atakowanego, czyli homocioty) jest tak zbestrzeszczony, że przestaje spełniać jego funkcję. Czy wtedy taki zboczeniec musi permanentnie używać pampersów ? - po co zboczeńcy noszą weginy na patykach podczas ich marszów, skoro akurat tych części ciała nie używają ani lesbijki ani pedały podczas uprawiania seksu ? Czekam na odpowiedzi.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.5 19:43
Oczywiście jak kaczorowi odj.bało w sejmie i zaczął drzeć PiSdę o mordach zdradzieckich które zabiły mu brata to było fajnie...
soulfly2019.12.5 20:09
Fajnie to będzie jak ci uj na czole wyrośnie
2019.12.5 20:14
Podrobiłeś konto. Ty jesteś chory.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.5 20:17
niech klonują, mam to gdzieś, to tylko świadczy jakiej ku.wicy dostają czytając moje komentarze :)
2019.12.5 20:21
No ja rozumiem. Ale przygłup jest niesamowity. :D
soulfly2019.12.5 20:41
Do twojego poziomu to muszę pobierać korepetycje :-D
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.5 20:15
nmr 9636, widzę jakaś stara frondelka k.rwa zadała sobie trud żeby sklonować mój profil. boli to co pisze, prawda? buhaha... uwielbiam dopierda.ać takim właśnie jak ty! i będe to robił cały czas...
soulfly2019.12.5 20:40
Myślisz cwelu że to mnie rusza ;-D
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.5 21:06
cwel to cię wystrugał, przygłupie! jak by cię nie ruszało to byś się za kogoś nie podawał... haha... ale będzie cie ruszało i będzie bolało tak jak wtedy gdy cię ksiądz rozprawiczał, cioteksie! tak że czytaj pilnie moje wpisy i niech krew cie zalewa ;) narki, bo już nie zamierzam z tobą dyskutować...
MirekT2019.12.5 19:41
Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. Dane niezwykle złośliwego i agresywnego szkodnika portalu: Nazwisko Piotr Nowak, IP=89.64.41.189, Adres: 31-354 Kraków ul. Starego Dębu 16. W celi szybszej identyfikacji prosimy tego szkodnika na zamieszczenie jego fotografii w miejscu awataru, podania wieku i orientacji seksualnej. To niezwykle złośliwy i agresywny szkodnik portalu. Prosimy nie komentować !
2019.12.5 19:47
Czym się podniecasz przygłupie? Przecież ja sam to napisałem. :) Psycho-dziadziu nie dla psa kiełbasa. Wklej jeszcze parę wypierdów, jak klasyczny pokurw. Tylko pamiętaj żeby zmieniać nicki i się podszywać bo stracisz reputację zyeba. :) :)
2019.12.5 19:58
No i jeszcze mam jedno pytanie. Jesteś tak kurwnięty że masz jakiś plik *.doc gdzie masz podzielone na: - Nowak - Karlsson - liże PiS - Albert - Jonasik - itd... Masz coś takiego przygłupie? :D Pewnie tak. :P Grubo jesteś poyebany! :d
Sutener z Krakowa Marian.B 2019.12.5 19:27
Ten dziennikarz TVP , to jeszcze w Listopadzie, u mnie za męską KURVĘ robił.!!! Miał chłopak powodzenie,że ho ho.!!!!!
Olin2019.12.6 9:04
obok twojej matki i ojca....
2019.12.5 19:27
Bo z dzienniprstytutkami z kurwizji jest tak, że oni nie zadają pytań, tylko formułują tezę i oczekują odpowiedzi. Nie dziwię się że nikt nie chce z nimi gadać.
Dzielnicowy2019.12.5 19:37
Ale baniol z ciebie,same przekleństwa bez argumentów.Zobacz definicję tezy.
Japa2019.12.5 23:00
Co się stało , panie ,,Dzielnicowy " ? Dlaczego Oni się tak spienili .? Nie rozumie , \Takie proste pytania ....? A Oni tyle chamstwa ? Coś w tym jest ....
soulfly2019.12.5 20:07
Już cały Kraków cię przeleciał cwelu?
ian2019.12.6 6:42
peowska prostytuta bjor karlson wychwala mafię peowską pod niebiosa