08.07.20, 09:30Fot. Michael Vadon via Flickr, CC BY 2.0

Prezydent Trump przestrzega przed lewicowym faszyzmem w szkołach

,W naszych szkołach, redakcjach, salach konferencyjnych, pojawił się nowy, skrajnie lewicowy faszyzm” - powiedział prezydent USA Donald Trump w swoim przemówieniu.

Słowa prezydenta USA wywołały burzę. Według lewicowych mediów Trump wzmacnia podziały. Eksperci jednak są zgodni, że po tym jak w sondażach kandydat Demokratów - Joe Biden osiągnął przewagę, Trump swoją przemową przeszedł do śmiałej ofensywy względem rywala – pisze Goran Andrijanić

Pod słynnym pomnikiem czterech prezydentów prezydent USA główny aspekt położył na dziedzictwo założycieli Stanów Zjednoczonych, które, co podkreślił jest dzisiaj szczególnie zagrożone.

Prezydent, później skomentował też demonstracje, które rozpoczęły się po zabójstwie Afroamerykanina George’a Floyda oraz ataki przemocy, w jakie zamieniło się wiele z nich.

W naszych szkołach, naszych redakcjach, a nawet salach konferencyjnych pojawił się nowy, skrajnie lewicowy faszyzm. Jeśli nie mówisz ich językiem, nie wykonujesz ich rytuałów, nie recytujesz ich mantr i nie podążasz za ich dowództwem, jesteś cenzurowany, wykluczany, umieszczany na czarnej liście, oskarżany i karany… Celem tej lewicowej rewolucji kulturowej jest zniszczenie amerykańskiej rewolucji. Jeśli się tak stanie, zniszczona zostanie cywilizacja, która uratowała od biedy, chorób i przemocy miliardy ludzi”

powiedział Trump, dodając:

,,Nasi ludzie nigdy nie zapomną niszczenia pomników Washingtona, Lincolna, Granta i pozostałych. Przemoc, którą widzimy na ulicach jest łatwym do przewidzenia rezultatem indoktrynacji w edukacji, dziennikarstwie i innych instytucjach kulturowych. Nasze dzieci uczone są w szkołach jak nienawidzić swojej ojczyzny oraz że mężczyźni i kobiety, którzy ją stworzyli są przestępcami, a nie bohaterami”.

Po słowach o dziedzictwie prezydentów, które twarze znajdują się na znanej wszystkim Amerykanom górze, Prezydent Trump podkreślił, że lewicowy ruch, który chce zniszczyć to dziedzictwo, nie może kochać Ameryki.

Donald Trump na koniec zaznaczył, że lewicowe organizacje niszczą sny, ideały i wartości, którymi kierował się Martin Luther King.

Prezydent USA umiejętnie zagrał kartą patriotyczną, co podkreślają zgodnie eksperci życia politycznego w USA z osobą Patricka Buchanana na czele. Patriotyzm ma być główną bronią Trumpa w walce o kolejną kadencję prezydencką w Stanach Zjednoczonych.

rr/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze

Do normalny2020.07.8 19:09
Da job twaju mat, my kulturnyj narod, zarodinu, za Stalina idiom wpieriod.
Kola2020.07.8 19:06
Ty w kałchozie narodiłsiasia i w kałchozie twoja mat. Ty w kałchozie naucziłsa ruskije diewoczki j ..at.
Glaudiusman2020.07.8 14:20
Oby tylko wygrał Trump i powstrzymał ten ogromny napór lewactwa wspomagany finansowo i organizacyjnie przez lewackich i masońskich miliarderów.
robaczek 2.02020.07.8 12:22
trumpek, ty sie juz pakuj! oj bedziesz mial rozliczenia. Biden cie posadzi. zbaczysz. AAAA bym zapomnial: gratuluje dyplomatołkom wyboru sojusznika. ;] jeszcze orbanek nam zostal i chyba putni;]
normalny2020.07.8 12:01
dziedzictwo Stanów zjednoczonych - czyli ... wymordowanie rdzennych mieszkańców i niewolnictwo...
Zatroskany2020.07.8 11:35
Kolejny krok, następna rewolucja organizowana przez lewactwo. Cel... sponiewierać ludzi i przejąć władzę. Brawo Tramp. tym razem trzeba zatrzymać zło.
Anonim2020.07.8 10:13
Dokładnie, jak widać globaliści na całym świecie realizują ten sam program: czarne ma być białe i odwrotnie! Jak za rewolucji we Francji, zamiast Miłującego Logosu, rządy nad światem obejmie wulgarna prostytutka i jej rewolucyjni czciciele!
Wies2020.07.8 9:58
Święte słowa. Czas przejść do kontrofensywy szczególnie w szkołach i na uczelniach. Jeśli dało się to zrobić w TVP to i da się w innych miejscach.
normalny2020.07.8 11:45
fakt udało się w TVP. Jest bardzo dobrze, telewizja jak w Rosji, Białorusi i Korei Pół. tak trzymać
Wies2020.07.8 12:14
Rozumiem że stamtąd nadajesz. Pazdrawlaju tawariszcz.
normalny2020.07.8 16:26
nie spodziewałem się merytorycznej dyskusji