07.10.19, 18:11Zdj. Lukas Plewnia, CC BY SA 2.0, Wikimedia Commons

Prof. Krystyna Pawłowicz MIAŻDŻY Kidawę-Błońską. 'W sobotę była pani na pogrzebie K. Morawieckiego, w niedzielę- oklaskiwała obelgi Wałęsy'

"Która Pani postawa jest szczera i prawdziwa?"-pyta kandydatkę PO-KO na premiera, Małgorzatę Kidawę-Błońską posłanka Prawa i Sprawiedliwości, prof. Krystyna Pawłowicz. 

Polityk PiS odniosła się na Twitterze do wczorajszej konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej z udziałem byłego prezydenta, Lecha Wałęsy. Przypomnijmy, że pierwszy przywódca "Solidarności" podczas spotkania polityków PO-KO z sympatykami obraził zmarłego przed tygodniuem Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego. I to zaledwie dzień po pogrzebie założyciela Solidarności Walczącej! 

"Jak się pani dziś czuje p.M.KIDAWA-BŁOŃSKA,kandydatko na premiera? To która pani postawa jest szczera i prawdziwa?"-pyta Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Wpis posłanki PiS dotyczy reakcji wicemarszałek Sejmu na wczorajszą skandaliczną wypowiedź Lecha Wałęsy: 

"Środek stanu wojennego, atakują nas z każdej strony. A on sobie, kozak, Solidarność Walczącą zakłada! Co to jest proszę państwa? To jest zdrada! Zdrajca"-stwierdził wczoraj były prezydent. Jego wystąpienie oklaskiwali liderzy PO, m.in. Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska, wyznaczona przez szefa największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie na urząd premiera po ewentualnej wygranej PO-KO w wyborac parlamentarnych. 

"W sobotę,jako jedyna z opozycji w bliskich rzędach uczestniczyła pani we mszy pogrzebowej i oddawała hołd Bohaterowi - śp Kornelowi Morawieckiemu A nast.dnia oklaskiwała obelgi L.Wałęsy pod adresem tego Bohatera.."-przypomina prof. Pawłowicz.

"To która pani postawa jest szczera i prawdziwa,pani Kidawo -Błońska....? Wy w tej opozycji co innego robicie,co innego mówicie i jeszcze co innego myślicie(...) No,i jacy wy jesteście wiarygodni...? Skoro jesteście fałszywi w relacji do ludzi,to jak można uwierzyć w waszą uczciwość wobec państwa...,pani Kidawo - Błońska...?Polacy wam nie wierzą..."-pisze posłanka PiS na Twitterze.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Saki Faki2019.10.8 13:47
To która pani postawa jest szczera i prawdziwa,pani pawłowicz. ...? Wy w tym pisie co innego robicie,co innego mówicie i jeszcze co innego myślicie... Był ten zamach, czy nie ? Gdzie jest wrak? No,i jacy wy jesteście wiarygodni...? Skoro jesteście fałszywi w relacji do ludzi,to jak można uwierzyć w waszą uczciwość wobec państwa...,pani pawłowicz...?Polacy wam nie wierzą...
Luzifer®2019.10.8 11:21
Ta stara krowa to zaden P R O F E S O R. Kiedy w koncu przestaniecie to pisac, wszyscy to wiedza, tylko frondelcio nie wie.
wio2019.10.8 10:52
Taki z niego był bohater jak za pawłowicz profesor. Ten paszczak nie powinien w ogóle japy otwierać bo jad się z niej wylewa
PiotrS2019.10.8 10:08
Jestem fanem tutejszych (i Onetowych) tytułów. Uwielbiam inwencję Tytularzy, któzy za wszelką cenę starają się wymyślić taki chwytliwy slogan, żeby w niego kliknąć, wejść w artykuł, niekoniecznie go przeczytać ale przynajmniej rzucić okiem na wyświetlające się reklamy. Wyobrażam sobie, jak rozmawiam z ...dajmy na to jakimś Markiem, i mówię mu: "Marek, nie zgadzam się z Tobą" Tytuł artykułu na temat mojej rozmowy: "PiotrS rozjechał Marka" ; "Świetne zagranie PiotraS - zmiażdżył Marka" ; "Marek aż zaniemówił, zgadnijcie co powiedział PiotrS?" Ech, chciałoby się dobrych, obiektywnych (tutaj to już pewnie przesadziłem) artykułów okraszonych odpowiednimi tytułami. Wiem, gdzie takie jeszcze są, ale nie powiem, żeby kontrowersji nie wzbudzać.
Micek2019.10.8 8:44
Pawłowicz świetnie się prezentuje na tle tych zakutych łbów. Otoczenie powinno pasować, a nie kontrastować z pierwszym planem
JPIII2019.10.8 2:31
Taki wieprz jak pawłowicz na pewno zmiażdżyłaby nie tylko Kidawę-Błońską.
29.02019.10.8 0:19
sama nie jestes lepsza od niej , nie slyszalem zeby zarla jak byla minuta ciszy ,czy brala kilometrowki ,
mordechaj2019.10.7 21:20
Jestem dumny z wypowiedzi Lecha Wałęsy. Widział, że KO jest zupełnie zastraszona przez PiS bredniami ahistorycznymi, jakie PiS produkuje i zastrasza psychicznie przeciwników. Postanowił tchnąć w KO ducha odwagi i powiedział PRAWDĘ. Zgadzam się z Lechem Wałęsą. Kornel Morawiecki prowadził rozbijacką politykę w Solidarności. A jaka jest prawda historyczna ? Zwyciężyła Solidarność z Lechem Wałęsą na czele i jej pokojowe metody, a przegrała Solidarność Walcząca Kornela Morawieckiego z pomysłem wywołania wojny domowej. Polacy nie chcieli rozlewu krwi. Nie chcieli też Kornela Morawieckiego przez 30 lat wolnej Polski. Startował w prawie każdych wyborach i przegrywał. Dopiero Paweł Kukiz, na swoje nieszczęście, wprowadził go do Sejmu. Do tej pory żałuje, bo rozbijacką polityką, jak w Solidarności, Morawiecki rozwalił Kukizowi klub parlamentarny. Kolejny szantaż moralny PiS, jak ze Smoleńskiem, tym razem z "marszałkiem-seniorem" :) i jego wyimaginowanymi zasługami nie przejdzie.
Formularz zawiera madrosc.2019.10.7 21:40
A kim wy jesteście, dokumenty do okazania!
trzeźwo myślący2019.10.7 22:46
30 lat wolnej Polski? Chybaś z Księżyca waćpan. To było 30 lat grabienia Polski, wypędzania młodych Polaków z kraju, a wpędzanie starych do grobu. To wasz kolejny przekręt, parchy przebrzydłe (tzw. plany Balcerowicza, a w istocie -Sachsa, Sorosa). Wreszcie od 4 lat mamy Polskę dla Polaków i to was najbardziej boli, że już nie możecie nas okradać.
mordechaj2019.10.8 9:51
Jakie są FAKTY. Polacy w dalszym ciągu wyjeżdżają za chlebem. Ci, co wyjechali nie chcą wracać do Polski rządzonej przez PiS ( a podobno taki dobrobyt). Rodzi się coraz mniej dzieci, pomimo 500+, zwiększa się ubóstwo w Polsce (dane rządowe !!!!!). Skrócił się po raz pierwszy od 30 lat wiek umieralności Polaków !!!! To są OFICJALNE dane statystyczne, ale niezrozumiałe dla ludzi oczadziałych propagandą.
gumek2019.10.10 0:22
Brawo !!!
J.P2019.10.7 20:16
Ja w to nie wątpię, jakieś 30 kilo zywej nadwagi może zrolowac Kidawe i zostanie tylko Błońska. A tak poważnie to jest to odruch, wszyscy klaszcza i to się udziela. Byłem kiedyś na strasznie nudnej operze, nawet tytułu nie pamiętam i chociaż byłem zdegustowany bo libretto wydawało się ciekawe, to na stojąco oklaskiwalem to nudne dzieło.
Anty komuch2019.10.7 20:45
Jest nie prawdą co piszesz , wielokrotnie byłam na spotkaniach ,kabaretach czy koncercie który mi się nie podobał ,nawet ręka mi nie drgnęła ,trzeba mieć charakter stały .
J.P2019.10.7 21:06
Widać brak mi charakteru, pełnej kontroli nad emocjami. Większość ludzi ziewa gdy obok też to czyni, ja również wtedy się nie kontroluje. Także podziwiam twoją koncentrację i samozaparcie.
stan2019.10.7 22:39
Też jesteś dwulicowcem?
J.P2019.10.8 8:37
Klaskanie to za mało by to stwierdzić.
Lolek kremowka2019.10.7 20:15
Niezrównoważona psychicznie, nadpobudliwa emocjonalnie locha agresorka z zespołem aspergera
LechWałęsaZawszePonadRobactwemKaczyńskich2019.10.7 19:34
Kim byliby Lech i Jarosław Kaczyńscy, gdyby nie trafili przypadkiem na orbitę Lecha Wałęsy? Miernymi kurduplami, drążącymi robaczy żywot przez pokłady zgnilizny PRL. Tej prawdy nie przygniecie żaden pomnik. Nie zatrze żadna IPN-owska publikacja na złotym papierze toaletowym. Nie zagdacze tego półanalfabeta Wyszkowski ani heroiczni jak pierdnięcie na pochodzie Gwiazdowie. Z tym wyrokiem Breżniew z Żoliborza położy się do partyjno-państwowej trumny.
jkca2019.10.7 19:44
Z idiotami nawet nie warto polemizowac.
Ewa2019.10.9 6:53
gdzie jest cenzor onetu , nie życzę sobie takiego plugawego słownictwa na jego łamach . usuńcie ten komentarz - natychmiast
Jestem starej daty2019.10.7 19:15
Panna. Panna Krystyna Pawłowiczówna. Nigdy nie była zamężna. Nie wnikam czy jest lesbijką, choć jej agresywność co nieco nam mówi, różnie w życiu wychodzi, raczej po prostu nie znalazł się na nią amator. Używając przedwojennych zwrotów zwiększamy Jej szanse na szczęśliwe zamążpójście. Profesorem tez nie jest. To tak tytułem ścisłości.
Urszula2019.10.7 19:39
Miała Kryska w młodości jakiegos tam kandydata i nawet za nim pojechała do innego miasta, ale chłopak sie rozmyslil i Kryske poslał w diabły. No i dlategp teraz jest taka złosliwa.
Anna2019.11.9 21:50
The Idiot !!!
PePe2019.10.7 18:59
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
2019.10.7 19:06
Ty sam jesteś "pacjętem" debilu wklejający milion bredni z setki nicków. :) Żenujący pajacu.
Topek2019.10.7 18:58
Odezwa Krzysztofa Brejzy, szefa kampanii wyborczej POKO pod hasłem „SilniRazem”. Ludzie, zwolennicy POKO, nie idźcie na wybory ! Nawet jeśli jesteście zwolennikami Now., Razem, Wiosny SLD, PSL. Zostańcie w domach, bo jesteście tak durni (jak pokazali wam światowej sławy aktorzy W. Pszoniak, J. Gajos, R. Jankowski, O. Łukaszewicz) w klipach „Nie świruj , idź na wybory”, że możecie się pomylić i zagłosować na PIS. Wasz Krzysztof, organizator farmy troli w ratuszu inowrocławskim. Jedziemy razem z Człapką w Polskę. Po drodzę wstąpimy do Inowrocławia, bo muszę mojej mamusi, instruktorce hejterów farmy, powiedzieć, że ją kocham .
lorek2019.10.7 18:58
czytając tytuł "Prof. Krystyna Pawłowicz MIAŻDŻY Kidawę-Błońską." byłem pewny ze przeczytam o tym jak Pani Krysia potknęła sie na korytarzu sejmowym upadła na kandydatkę KO robiąc z niej miazgę..
,,,,,,2019.10.12 11:36
Każdy widzi to, na co pozwala jego IQ... słabiutko masz
Max Fiend2019.10.7 18:57
Zaiste, może zmiażdżyć :-D
Iza2019.10.7 18:57
Apel do wszystkich przeciwników PIS !!! Ja, Jerzy Owsiak, apeluję do wszystkich przeciwników PIS-u o niekorzystanie z programów socjalnych i samorządowych ! Kochani, zrezygnujcie z pobierania 500 zł miesięcznie na dziecko i 300 zł rocznie na wyprawkę do szkoły. Rezygnujcie z 13-tki, albo przekazujcie te pieniądze na orkiestrę świątecznej pomocy lub moje prywatne konto, niepełnosprawni niech rezygnują z 500 zł pomocy comiesięcznej, bojkotujcie transport autobusowy w małych miejscowościach i bojkotujcie remonty dróg gminnych, nie zgadzajcie się na wyższą PIS-owską płacę minimalną tylko pracujcie dalej na stawce PO 1750 zł, nie zgadzajcie się rolnicy na pełne dopłaty z UE – i nie bądźcie frajerami, nie zgadzajcie się biznesmeni na obniżki PIT-u i ZUS-u i płaćcie jak dotychczas. I na koniec, gdyby PIS przegłosował ustawę o obowiązkowym wycieraniu odbytu papirem toaletowym, to nie róbcie tego, choćbyście byli osrani po pachy ! Wasz Jurek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=139995300534393&set=a.100883917778865&type=3&eid=ARBcJwCh6Hj8-mXbXbMTYgB3H7FjjtphLghZ1w-AcDCV1R2_mB8p3xWk8Em-ioZvh1rXnW8RbeNBRY6D
Sebastian Lorenc2019.10.7 18:55
Rany Boskie, dlaczego Kryśka siadła na Kidawę-Błońską. Czy w tym sejmie nie ma ochrony?
Spoko2019.10.7 18:53
Apel do normalnych ludzi ! Ludzie, nie komentujcie i nie odpowiadajcie tutejszym lewackim szczochom na ich wymiociny ! Co wam to daje – NIC ! Zupełnie nic, bo przygłup się cieszy, że ktoś przeczytał jego „komentarz” , a waszej odpowiedzi i tak nie zrozumie. On ogląda TVN i wierzy, że manipulacje tam pokazywane są prawdą.
Karol2019.10.8 9:55
Popieram cie w 100%
wio2019.10.8 10:53
masz tak wyprany mózg, że już nie da się ciebie uratować
anonim2019.10.7 18:52
Dokładnie, trudno uwierzyć, aby Pani Kidawa-Błońska w ciągu 24 godzin otrzymała informacje dezawuujące Pana Morawieckiego, tak tańczy jak jej grają.
KKK2019.10.7 18:52
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Ela2019.10.7 21:36
A jejku jejku. Jaki ty milosierny i grzeczny. Pisiory durne
stan2019.10.7 22:32
Już się zakamuflował pod innym Nickiem lub odfrunął.
Zyg2019.10.7 18:51
Pani Profespr Krystyna Pawłowicz ma rację. Kidawa Błońska to zwykły dwulicowiec, a jej partia to grupa nienawistnych debili.
Ela2019.10.7 21:34
Ale ty cienki jesteś
eRKa2019.10.7 22:05
Udeż w stół, a zaraz nożyce się odezwą. Może powiedział prawdę objawioną o PO-KO, bo z ich obietnic NIC, dosłownie nic nie zostało przez 8 lat ich rządzenia spełnione. Czyżby kłamali /? i teraz też kłamią /? Co Elu teraz powiesz /?
Lennon2019.10.7 18:45
Oklaskiwanie Wałęsy oczywiście jest słabe, biorąc pod uwagę co Bolesław Wałęsa gada. Znam gorsze sytuacje - np. dwóch braci, co dla Wałęsy pracowało. To dopiero jest słabe.
les2019.10.7 18:56
Popieram apel Spoko.
Ania2019.10.7 22:55
Owsze pracowali bo nie byli świadomi jego szfindli ,w momencie jak się poznali to ich drogi się rozeszły......
Albert2019.10.7 18:45
Kryśka, ty nie fikaj, bo też brałaś udział w pogrzebie innego zdrajcy - Kuklińskiego. Zamknij więc japę i wracaj do sałatki.
JS2019.10.7 18:55
Zgadzam się na apel Spoko.
ktoś tam2019.10.7 19:07
Gdyby nie ten "zdrajca" to kto wie czy byś w ogóle mógł się wypowiadać... Wg. planów przekazanych przez generała (obecnie) Polska miała zostać zaorana bombami atomowymi w starciu Zachodu ze Wschodem. Taka "strefa buforowa". Przekazanie tych planów powstrzymało realizację tego projektu. Pytanie jest takie co by zrobili inni żołnierze - o planach wiedziało wąskie grono dowódcze - gdyby mieli pojęcie co planują Sowiety w osobie gen. Jaruzelskiego i kolegów? Zrobiliby to samo czy dołączyli do skazujących Polskę na niebyt?
Anty komuch2019.10.7 20:35
Uważasz że to ścierwo czerwone ,zrozumie co napisałeś i poprawi swoje myślenie ?!
Albert2019.10.7 20:45
Nie ośmieszaj się pisaniem takich bredni. Więcej faktów, a mniej TV Trwam. Z logiką u ciebie też nie bardzo, prawda? Kukliński nawiązał współpracę z wrogim wywiadem, zdradzając swój kraj. To są niepodważalne fakty. Zdrajców się wiesza, a nie wystawia im pomniki.
StanPio2019.10.8 11:52
Kukliński nie zdradził Polski, ty Idioto, zdradził Sowietów!
Albert2019.10.8 13:24
Był oficerem Wojska Polskiego, czy Armii Czerwonej?
29.02019.10.8 0:21
bztedy dowiedzialec od zdrajcy ,a moze papke drukowala jakas pisowska szmata
anonim2019.10.7 19:13
alberciku , robisz za bolcia zdradliwego ps.OTUA ??????
Jacques2019.10.7 19:16
A kogo on zdradził ?
Albert2019.10.8 10:28
Polskę i Polaków.
jkca2019.10.7 19:36
Wydaje sie ze wiekszego chama niz Albert trudno bedzie znalezc.Wlasciwie to szkoda slow zeby takie bydle komentowac.
Albert2019.10.8 10:29
Postaraj się ukończyć podstawówkę, to i zasób słów ci się poszerzy.
andrzej2019.10.7 20:57
co za debil gdzie cie wykopali?
Formularz zawiera madrosc.2019.10.7 21:36
W Popowie, kolega Bolka OTUA od kropielnicy.
Krzyś2019.10.7 21:19
Po pierwsze nie Kryśka tylko Pani Krystyna, trzeba mieć kulturę, z wypowiedzi wynika że to jakiś gówniarz pisze, historię na temat kogoś trzeba przeczytać, Kukliński był bohaterem, tak zdrajcą , zdradził komunę.
29.02019.10.8 0:25
a ta krowa miala kulture jak bylo minuta ciszy nie kuklinski jest bohaterem dla kartofla i holoty wolackiej .
Albert2019.10.8 10:31
Kukliński nie zdradzał żadnej komuny, tylko przekazał wrogowi ściśle tajne informacje w zamian za gratyfikację finansową. Tak samo jak każdy inny zdradziecki ͏s͏k͏u͏r͏w͏y͏s͏y͏n i tak samo powinien na gałęzi zawisnąć.
eRKa2019.10.7 21:59
8 lat NIE-rządu PO i PSL przez sprzedaż ~80% czas-media Niemcom do ogłupiania i poniżania Polaków doprowadziło właśnie do takich miernot intelektualnych, którym wszystko jedno, czy są upaprane w gównie, czy są obok niego, a Ty jesteś tego przykładem. Więc powtórzę jeszcze raz, że uczyć się trzeba i to stale, ale od ludzi mądrych i uczciwych, lecz nie za wszelką cenę od ludzi złych i przeżartych duchem samounicestwienia. Pojmujesz sens tych słów, jak nie, to użyj rozumku, no chyba, że go CI wyprali.
Albert2019.10.8 11:38
O tak, nie ma to jak krystalicznie uczciwi i wybitnie inteligentni rządzący z PIS. Zmień leki katoćwoku, bo obecne ewidentnie ci nie służą.
stan2019.10.7 22:30
Pokrętna ta logika: nazywać bohatera - zdrajcą, a zdrajcę bohaterem! Jeśli ktoś tak pisze o Kuklińskim, to od razu wiem, że mam do czynienia z kręgiem "sowieckim"
Albert2019.10.8 10:27
Pokrętna logika - zdrajcom wystawiać pomniki. Takie cuda tylko u pisdzielców.
jasam2019.10.8 1:19
czyli dla ciebie Kukliński to zdrajca....czyli jesteś UBekiem pier...onym!!
Albert2019.10.8 11:38
A kim jest dla ciebie?
maks2019.10.8 17:05
Burakowi szkoda czasu tłumaczyć!!
anonim2019.10.8 11:00
Albert tyś nie Albert a Albrecht. Spiesz w te pędy złożyć hołd (P)ruski
Hanys2019.10.8 16:18
Albert, POwiedz ile wypiłeś zanim te głuPOty napisałeś? Czy zdążyłeś jużwytrzeźwieć?
maks2019.10.8 17:02
Ty ruski kup se blaszkę i p***j się w czaszkę!!
wiesia2019.11.9 4:18
alberciku - Lubnaurer lepiej wcina, jakos to ci nie przeszkadza!!!! widac plucie na Polske macie w genach
Anna2019.11.9 21:45
THE IDIOT !!!