13.08.14, 20:28

Półnagie tancerki protestowały przed kościołem

Kilka półnagich striptizerek paradowało przed wiejskim kościołem w miejscowości Warsaw w stanie Ohio, w niedzielę przed oraz po Mszy świętej. W ten sposób chciały pokazać duchownym i parafianom, że nie zgadzają się na sprzeciw kościoła wobec klubów ze striptizem. Striptizerkom towarzyszyło jeszcze kilkanaście osób, które – już ubrane – protestowały razem z nimi. Podobna akcja jest legalna, bo w Ohio zarówno mężczyźni i kobiety mogą przebywać w miejscach publicznych z obnażonym torsem.

Oburzenie zwolenników rozwiązłości wywołał protest kościoła przeciwko istnieniu klubu ze striptizem w oddalonej o kilkanaście kilometrów wsi. Właściciel rzeczonego klubu starał się w przeszłości uzyskać nawet prawną gwarancję, że chrześcijanie nie będą mogli protestować w obrębie bez mała 2 kilometrów od jego lokalu.

Ewangelicy z Warsaw urządzają bowiem regularnie modlitwy przed klubem i polecają jego pracowników Bożej miłości, prosząc o odmianę ich życia. Pastor Bill Dunfee mówi, że wielokrotnie rozmawiał z pracownikami klubu. Zapewniał ich, że gdy porzucą pracę, parafia pomoże im finansowo. Dunfee dodaje, że udało mu się przekonać jego pracownika tego bezecnego lokalu do porzucenia pracy.

pac/lsn

Komentarze

anonim2014.08.14 6:31
@Ikari - to było 2000 lat temu, więc przez niektórych może to być traktowane z przymrużeniem oka. Ale mamy oto przypadki całkiem współczesne, dosłownie namacalne: niejaki Rafalala. Swoją drogą zdałoby się aby parę osób złapało tego dżgila, rozebrało do naga, sfilmowało jego męskie narządy płciowe i umieściło to w Sieci. Rzecz jasna nie na YouTube, bo stamtąd szybko by to usunęli. Może mniej bydełka oddawało mu cześć i wmawiało, że to dziewczyna.
anonim2014.08.14 6:36
Podejrzewam, iż "tancerki" z takich "eventów" to niespełnione, sfrustrowane dziewuchy, których Pan Bóg nie obdarzył ani rozumkiem, ani cycojdami, żaden normalny chłopak ich nie chce, więc próbują te pryszcze na klatce piersiowej zareklamować na siłę nawet tym, którzy nie chcą ich oglądać. Pod oczywiście jakimiś tam szczytnymi hasłami. Do garów, niedoj...ne suki!
anonim2014.08.14 10:39
@ Ikari " To są właśnie katolicy. Niczego i nikogo nie uszanują w ramach swojej religii. " Protest przeciwko klubowi ze striptizem zorganizowała parafia ewangelicka, czyli protestanci. No cóż niektórym lemingom wszystko kojarzy się z katolikami... " Kilka półnagich striptizerek paradowało przed wiejskim kościołem w miejscowości Warsaw w stanie Ohio, w niedzielę przed oraz po Mszy świętej. " Odnośnie protestantów bardziej by pasowało określenie nabożeństwo niż Msza św.