04.09.20, 10:16

PRZEPROSINY

Portal Fronda.pl przeprasza

Pana Marka Kawkę

za opublikowanie zdjęcia, na którym występuje on razem z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim i innymi uczestnikami zgromadzenia publicznego, pochodzącego z Twittera Rafała Trzaskowskiego, w artykule „>>Stop Bzdurom<< uderza w Trzaskowskiego. >>Rafał frajer<<”.

Wobec skargi Pana Marka Kawki, w którego ocenie publikacja zdjęcia naruszyła jego dobra osobiste, zdjęcie zostało usunięte.

Komentarze

Vojtyłek2020.09.9 8:55
Lubię dowody na to, że religia jest dla intelektualnych ameb. Chociaż i tak mam co do tego pewność, ale zawsze dowód to dowód. Najzabawniejsze jest to, że Wojtyła był taki mądry i gadał z bozią, a bozia nawet nu nie powiedział, że w swojej sekcie urywa pedofilów :)))
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.09.5 6:41
Reakcja szefów Frondy to wydarzenie niepojęte! Czyli ktoś tam na górze tym portalem jednak zawiaduje. I nie widzą, co w komentarzach wyprawia durne lewactwo?!
Jadwiga2020.09.4 23:58
Dobrze "Frondo.pl", że wogóle się odezwałaś!.... Nie wierzę, że nie wiecie, co dzieje się na Waszym Portalu! Przecież to jedno szambo wyzwisk, inwektyw, obelg na Boga, na Nasz Kościół, na Polaków, na Rząd...itd.! Pod każdym wstawionym artykułem jest jego wpis: tzn. Lecha Kellera-Krawczyka! Używa on bardzo wielu nicków, np. nick: "katolicka kretynizacja polski", chwali się swoimi dokonaniami pedofilskimi. BARDZO OBRAŻA KSIĘZY, ŻE TO PRAWIE KAŻDY PEDOFIL! Bardzo proszę, albo blokujcie jego wpisy, albo od wszystkich żądajcie logowania ! Dużo wcześniej chętnie czytało się wasze artykuły i nie było takich komentarzy! PROSZĘ, PRZECZYTAJCIE I ZRÓBCIE COŚ Z TYM! TRACICIE SWOJĄ RENOMĘ! A ON NAŚMIEWA SIĘ Z WAS, ŻE POŚWIĘCONY, ALE NIEWIADOMO KOMU, SKORO TAK MOŻNA PISAĆ! Niektórzy z Portalu myślą, żeby Was podać do Sądu za brak reakcji! Proszę, pomyślcie o tym! Dzięki.
Ezechiel2020.09.8 8:35
Po różnymi damskimi nickami typu Jadwiga kryje się jedna, mocno niepełnosprawna umysłowo, osoba. Typowy katolicki nietoperz: głuche to, ślepe i wszystkiego się czepia. No i uważa, że jeśli ona pod wieloma nickami zaśmieca internet, to inni czynią to samo. A uważa dlatego, że idiotów jej pokroju jest za mało, więc trzeba udawać, że wielu. No i niewyobrażalne dla małego móżdżku jest to, że na świecie tak wielu ludzi myśli samodzielnie i nie wierzy w bajki i zabobony. To trzeba udawać, że to jeden nawiedzony.