28.11.13, 10:29Fot. sxc.hu

Raport dotyczący masturbacji w przedszkolach i zabijania dzieci ponownie przyjęty przez PE

Za ponownym przyjęciem raportu opowiedziało się 19 członków komisji, 14 było przeciw. Ale w samej komisji nikt nie próbował nawet dyskutować o sensowności tego projektu. Nie odbyła się przy merytoryczna debata, a projekt alternatywnej rezolucji, akcentujący godność człowieka, został całkowicie wycofany z porządku obrad Komisji.  

Fascynacja masturbacją i zabijaniem dzieci u autorów projektu była tak mocna, że aby przywrócić go o głosowania, naruszono nawet zasady Parlamentu Europejskiego. Normy procesu legislacyjnego są jasne. Gdy pojawia się wniosek o skierowanie rezolucji z powrotem do Komisji treść rezolucji musi być całkowicie zrewidowana. Jednak autorzy i zwolennicy raportu Estreli przyjęli go bez zmian. Nadal więc promuje on aborcję oraz model edukacji seksualnej zakładający naukę masturbacji w okresie przedszkolnym.

W nowej wersji nadal znajdują się wezwania do państw członkowskich UE do „zapewnienia obowiązkowej, odpowiedniej do wieku i płci edukacji seksualnej dla wszystkich dzieci oraz młodzieży (zarówno w szkole jak i poza szkołą) (§15), Edite Estrela zaproponowała opuszczenie słów „zarówno w szkole jak i poza szkołą”. Słowo „obowiązkowe” wciąż pozostaje. W części podkreślającej, że „edukacja seksualna musi być dostarczana w bezpiecznej, wolnej od tabu, interaktywnej atmosferze pomiędzy uczniami i nauczycielami” (§ 44), Edite Estrela zaproponowała wykluczenie wyrażeń „wolnej od tabu”, „interaktywnej” i „pomiędzy uczniami i nauczycielami”. W poniższym zdaniu, „raport podkreśla zatem, że edukacja seksualna powinna być cześcią szerszego, wspierającego podejścia do rozwoju emocjonalnego młodych ludzi tak, aby umożliwić im tworzenie wzajemnych, opartych na szacunku, relacji z członkami przeciwnej płci” wyrażenie „z członkami przeciwnej płci” zostało wykreślone.

Następnym krokiem będzie ponowne głosowanie na forum plenarnym Parlamentu, które planowane jest na 10 grudnia. Warto zaznaczyć, że raport Estreli został umieszczony w porządku obrad grudniowego posiedzenia plenarnego PE, zanim jeszcze został po raz drugi przyjęty przez Komisję.

TPT/OrdoIuris.pl

Komentarze

anonim2013.11.28 12:46
posłuchajcie co o takich jak środa mówi prof. Cameron: http://youtu.be/xZsZ1Nwh870
anonim2013.11.28 13:34
gorszenie maluczkich ... dotarło do "szkół" a "lepiej dla gorszycieli by było gdyby in kamień zawiązać u szyi ..."
anonim2013.11.28 16:32
@pawel.nn Raport ONZ nawołuje o nauczaniu masturbacji 5-latków. Opublikowany przez UNESCO http://www.foxnews.com/projects/pdf/082509_unesco.pdf Tłumacz Google http://translate.google.pl/ str. 54 dla dzieci od 5-8 lat Kluczowe Pomysły: • Większość dzieci są ciekawi ich ciał • To naturalne, do odkrywania i dotykać części własnego ciała • Zbiorniki mogą czuć się dobrze przy dotknięciu • Dotknięcie i pocieranie swoich genitaliów nazywa masturbacja • Niektórzy ludzie masturbują, a inne nie Masturbacja • nie jest szkodliwy, ale należy zrobić prywatnie -------------------------------- Cele nauczania dla Poziomu II (9-12) Opisują seksualność w stosunku do ludzkiego cyklu Kluczowe Pomysły: • ludzie rodzą się z możliwościami korzystających z ich seksualność Masturbacja • często osoby fi rst seksualnego doświadczenia przyjemność • Wiele dziewcząt i chłopców zaczyna się masturbować w okresie dojrzewania Masturbacja • nie powoduje szkody fizyczne lub emocjonalne • Osoby w związkach długoterminowych nadal mogą masturbować • Większość młodych ludzi są ciekawi seksualności i mają wiele pytań • Dopuszczalne jest, aby porozmawiać i zadać pytania na temat seksualności • definicje seksu, seksualności, płci, roli płci, płeć tożsamość i orientację seksualną • Stereotypy płci i kulturowe role wpływają seksualne zachowanie • Znaczenie rozmowy z zaufanej osoby na temat seksualności ================================== http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności Globalna rewolucja seksualna, propagowana przez ONZ i Unię Europejską, wkradła się do polityki, instytucji władzy i placówek oświatowych. Tam stopniowo, za plecami opinii publicznej, zrodził się z niej ogromny program przekształcenia społeczeństwa, który burzy podstawy demokracji i przybiera coraz bardziej totalitarny kształt. Gabriele Kuby, socjolog z wykształcenia i matka trojga dzieci, od czasu przejścia na katolicyzm w 1997 roku zajmuje się w licznych publikacjach i wykładach krytyczną analizą ideologii genderowej oraz jej destrukcyjnym wpływem na współczesne społeczeństwa, jak i przyszłe pokolenia. Miejmy nadzieję, że ta książka - rzetelna, bezkompromisowa i daleka od "poprawności politycznej" analiza wdrażanej na naszych oczach globalnej rewolucji kulturowej - otworzy oczy i sumienia także odpowiedzialnym za politykę, Kościoły, kulturę i społeczeństwo, aby z przekonaniem stawali w obronie godności człowieka i opartego na niej systemu wartości
anonim2013.11.28 16:57
@bogdanusn I dlatego właśnie poważne teksty należy tłumaczyć albo samemu (jeśli się ma możliwość), albo (lepiej) zlecić to ZAWODOWEMU tłumaczowi, a nie przepchnąć przez googla ...
anonim2013.11.29 10:55
Ten raport jest skrajnie tendencyjny. Wzywa nawet do łamania lewackich dogmatów". Do czego ten raport wzywa: -"obowiązkowej edukacji seksualnej" Łamie tym samym prawo do wychowywania dzieci zgodnie z światopoglądem rodziców (rezolucja ONZ się kłania) -Ponadto ma być ona finansowana z pieniędzy podatników - złamanie zasady "neutralności światopoglądowej państwa" -Wzywa nawet typ edukacji ("bez tabu") czyli edukację typu B - gdzie tu wolność rodziców? -Wzywa także przedstawianie homoseksualistów w dobrym świetle - to już nie nauka a indoktrynacja. -Wzywa także do depenalizacji aborcji - czym przekracza swoje kompetencje. -Wzywa do finansowania aborcji z budżetu - znowu łamie zasady "neutralności światopoglądowej państwa" -Wzywa zapewnienia dostępu do technik wspomaganego rozrodu dla samotnych kobiet i lesbijek, naruszając m.in. prawo dziecka do poznania obydwojga swoich rodziców. -Wzywa zapewnienia aborcji i antykoncepcji nawet bez zgody i wiedzy rodziców -łamie prawo do wychowywania dzieci zgodnie z światopoglądem rodziców Jak tu poważnie traktować lewaków i ich dogmaty skoro sami przy pierwszej lepszej okazji sami łamią???
anonim2013.11.29 11:23
Konferencja z dnia 29.05.2013r. na temat globalnej rewolucji seksualnej. Dowiecie się wszystkiego co jest skrywane przez feministki, genderystów itd. http://www.youtube.com/watch?v=MylOkOnd9eI