29.03.21, 09:15Screenshot Youtube

Romanowski: Nie ma zgody na ideologizację polskich dzieci w duchu lobby LGBT+

Przygotowana przez KE strategia nie ma charakteru wiążącego, nie jest więc prawem, lecz aktem politycznym” – mówił wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski odnosząc się do kwestii strategii na rzecz praw dziecka, którą przygotowuje Komisja Europejska.

W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dodał, że wspomniana strategia wyznacza kierunek, wskazując czym UE będzie się zajmować w swoich przyszłych działaniach legislacyjnych.

Zaznaczył też, że jeśli chodzi o regulacje spraw rodzinnych na tym szczeblu, konieczna jest jednomyślność wszystkich państw członkowski, dzięki czemu Zjednoczona Prawica będzie mogła zablokować rozwiązania, które uderzają w instytucję rodziny . Dodawał:

Obecna w strategii ideologia gender, to bowiem współczesne wcielenie marksizmu, a bardzo dobrze pamiętamy, że w Polsce w warstwie propagandowej komuniści też zawsze walczyli o pokój na świecie, lecz były to tylko słowa, a praktyka okazywała się zupełnie inna”.

Romanowski zaznaczył, że w strategii KE dzieci są narzędziem walki ideologicznej, którą prowadzą ideolodzy gender wespół z establishmentem brukselskim. Dodał:

Na pewno jednak nie ma i nie będzie naszej zgody na ideologizację polskich dzieci w duchu lobby LGBT+. Stanowisko Solidarnej Polski jest tutaj jasne”.

dam/"Nasz Dziennik",PAP

Komentarze

Jakże pasuje do obecnej sytuacji!2021.03.29 23:28
Czytałam niedawno taki plakat!...TU JEST POLSKA, NIE BRUKSELA!... TU SIĘ ZBOKÓW NIE POPIERA!...
Aleks....2021.03.29 23:25
Słusznie Panie V-ce Ministrze! Tak trzymajcie!
S2021.03.29 13:18
No nie sposób powtórzyć. Wracam i normalnie nie mogę uwierzyć, ale komentarzy!!!!! Kurde a ja myślałem, ze to takie brednie złośliwych nastolatków, a tu proszę cytaty, rozbudowane filozoficzne analizy...., ktoś się przyznał ze ma dzieci....... serio.... przy tym poziomie intelektualnym??? Ktoś by pomyślał, ze to ktoś dorosły pisze.....hahaha! Wczytuje się a tu co? Stare marksistowskie teksty....Kurde z jakiej jaskini, zeście wyleźli??? Serio? Ktoś jeszcze taką ciemnotę pociska...?? Ludzie, ale z was komsomoł. 100mln ofiar komunizmu + niemcy ze swoim pogańskim wyzwoleniem od Boga, a wy jak te przygłupy powtarzacie wciąź to samo. Z glowy tak jedziecie, czy po tym jak Mamusia poda kakałko. Kurde pokazy rzucania kupą na odległość. Hej lewackie maminsynki? To tak ma wyglądać wasz nowy świat bez religii i katoli? Kto dalej kupą rzuci? Wiecie, ze to ostra zenada?Ludzie wam tego nie piszą, ale tak po cichu to śmieją się z tych waszych niedorobionych, pseudo obraźliwych tyrad. Wiecie dlaczego? Za tymi bluzgami jest tylko pustka i echo, wiecie jakie? Tak, tak takie jak w rurach od klozetu gdy nie ma w nich wody.....hehehe! Matołki nie wiem co pokończyliście ..... pewnie studia...buachacha!!!! Słuchacie tylko silniejszych od siebie i tych których się boicie. Co wy macie z tymi swoimi przygłupimi oderwanymi od rzeczywistości pretensjami? Ogarnijcie sìę dzieciaki, swiat jest fajniejszy z nami Chrześcijanami niź bez nas!!!
Hue2021.03.29 13:34
Swiat z belkotem, ktory wlasnie napisales na pewno nie jest przyjemniejszy.
Richuś2021.03.29 13:42
No cóż głupku, nikt ci nie broni wierzyć w wilkołaki, wampiry, diabły, zmartwychwstałego Jezusa, dziewice rodzące dzieci, krasnoludków czy też UFO
Total Mayhem2021.03.29 13:02
Nie ma zgody na cokolwiek innego niż to, na co jest prikaz. A prikaz jest na ideologizację dzieci w duchu kaczyzmu, seksualizację można wliczyć w koszta, jeśli to ksiądz proboszcz gilga ministrantów.
T.2021.03.29 12:10
Ale ideologizacja w duchu katolickim już jest spoko? Swoją drogą równie dobrze można to właśnie w ten sposób odwrócić, np. "w warstwie propagandowej katolicy też zawsze walczyli o pokój na świecie, lecz były to tylko słowa, a praktyka okazywała się zupełnie inna". Więc czy jest to aż tak istotny argument (poza tym, że autor wszędzie widzi komunistów)?
LOGIK2021.03.29 11:53
Ideologia LGBT nie jest człowiekiem
Po 11 ...2021.03.29 19:32
Coś tak jak ideologia katolicka, to nie ludzie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.29 11:47
dobrze że jest zgoda na ideologizację polskich dzieci w duchu watykańsko-pedofilnego lobby działającego w kościele katolickim!
Anonim2021.03.29 11:44
Pewnie już się zboczeńcy i pedofile ślinią na nieświadome i pozbawione edukacji,łatwe cele w postacie dzieci.
Anonim2021.03.29 11:34
Śmiała koncepcja w kraju, w którym domu kryptopederasty pilnuje 80 radiowozów.
Stop narzucaniu ideologii katolickiej2021.03.29 11:28
Sram na mordę katoprawicy. Jak chcą swoje dzieci wychowywać na przyglupich katoli, którzy bedą polerować posadzkę kolanami i lizać buty szamanom to proszę bardzo, ale nie ma zgody na to, aby wiara katolicka była jedyna ideologia i filozofia, która na sile będzie wtłaczana dzieciom. Jest wiele nurtów filozoficznych, ideologii oraz sposobów na przejście drogi życiowej i niech każdy wybierze coś dla siebie. A jeśli chodzi o uświadamianie dzieciom, ze są wśród nich osoby homoseksualne i jest to całkowicie normalne zjawisko to jestem jak najbardziej na tak. Świat jest różnorodny i zamykanie się w ciasnym mentalnym pudełeczku skutkuje pózniej ekstremizmem, frustracja i umysłowym ograniczeniem.
S2021.03.29 11:14
To jednak budujące, źe pseudo ateiści, pseudo homo, pseudo lgbt wpisujący swoje dyrdymały na forum nic nie piszą o ciemnych katolach wpitalających szyneczkę, boczuś, objadających się rosołkiem i schaboszczakiem i oczywiście jakie to nie ekologiczne i jakie nie wege...... . Czyli jednak mamy coś wspólnego ze sobą matołki. Teź lubicie sobie podjeść nad klawiaturką....he, he, he..... szyneczka, sałateczka i majonezik + chrupiąca buła.....
Anonim2021.03.29 11:37
Właśnie opierd..liłem kanapkę z szynką (hihi - w poście), i wisi mi, jakie zdanie maja na ten temat kaczolicy i kleruchy. A moje dzieci są obiektem zazdrości innych dzieci, bo nie chodzą na religię i nie musza wysłuchiwać dyrdymał, jakie wygaduje zakonnica.
Lechu.." anonimie"! NIE KŁAM!.. ZNAMY CIĘ!2021.03.29 23:42
O CZYICH TY DZIECIACH PISZESZ!?? KŁAMIESZ! ..... TY NIGDY NIE MIAŁEŚ I NIE MASZ ANI RODZINY, ANI DZIECI! ...TY JESTEŚ JUŻ STARCEM, DUŻO PONAD 70 LETNIM! Jesteś żydowskim ateistą, w dodatku pedofilem i byłym SBkiem! KOGO CHCESZ NA TO NABRAĆ?? NIE NAS! Wiemy o tym! Przegrałeś życie, chłopie...!
Anonim2021.03.29 10:38
ten rząd boi się własnego cienia dużo szczekają a nich w tym kierunku nie robią policja stoi i patrzy jak na nich te spaśniaki i gruźliki plują i wyzywają od różnistych nie szanując munduru godła naszego dość mamy tego poniżania policja jest od zabezpieczenia bezpieczeństwa naszego musimy wźiąść sprawy w swoje ręce zabieramy cienkie witki rózgi i po giczałach zdjąć im wszystkim majty i szczotami wyczyścić do czerwoności te rozjuszone macice i wtedy będzie ład i porządek burfel mamy taty do niemiec na szparagi makreli ich zaprasza
Anonim2021.03.29 10:38
koń by się uśmiał poczuł się taki ważny i wpływowy aż postanowił obwieścić, że nie daje zgody😂😂😂
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 10:21
Nie ma zgody? Konstytucja daje zgodę, a "zgoda" przygłupa Romanowskiego nie jest nikomu potrzebna :) W Polsce wg. ostrożnych szacunków socjologa prof. Izdebskiego funkcjonuje co najmniej 50 tys rodzin jednopłciowych.
MT(*)2021.03.29 10:45
W Polsce jest co najmniej 12 milionów naturalnych rodzin składających się z ojca i matki oraz dzieci. To jest miara polskiej rodziny.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 10:50
Nie. Miarą polskiej rodziny jak i całego społeczeństwa jest różnorodność. Katolstwo ze swoją wizją klonów myślących tak samo, żyjących tak samo może spadać do Watykanu. Tu jest Polska tu nam nikt żadnej ideologii obcego państwa narzucać nie będzie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 11:58
Miarą dojrzałości społeczeństwa jest różnorodność związków partnerskich w duchu LGBT+. A w tym kraju nie pozwalają ani na związki jednopłciowe ani na związki ze zwierzętami pozaludzkimi.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 12:02
Konstytucja pozwala na związki jednopłciowe i tyle wystarczy, poza tym, że z poparciem większości społeczeństwa. Brak zgody ze strony katoprawiczków nie ma żadnego znaczenia.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 12:15
W konstytucji napisano "małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny ..." A zgodnie postępową normatywnością LGBT+ nie jest ważne kto kim się urodził ale kim się czuje. Kiedy mnie eksploatuje mój partner to czyż nie mogę poczuć się kobietą? A gdy czyni to mój owczarek to czyż nie dokonuję transcendencji międzygatunkowej?
MT(*)2021.03.29 10:15
Pederastom nic do wychowania nie ich dzieci. Świętym, odwiecznym i nienaruszalnym prawem każdego rodzica jest wychowanie dziecka w duchu wartości, które rodzic preferuje i uznaje za najważniejsze w przyszłości dziecka. Każda próba lewacko - tęczowej ingerencji w te prawa rodziców dziecka zakończy się bardzo zdecydowaną i ostrą reakcją społeczną.
Po 11 ...2021.03.29 10:31
Tak, to prawo rodzica, ale co to prawo ma do programu nauczania świeckiej szkoły? Nic. Może szkoła ma NIE uczyć o ewolucji z tego powodu, że część rodziców to katolicy? Powiem wprost: Jedną z funkcji szkoły jest wyrwanie dziecka z kołtuństwa rodziców.
MT(*)2021.03.29 10:38
Neo - kołtuństwem to jest paranoiczna próba wmówienia, że nasienie jednego pederasty w odbycie drugiego pederasty to super - nowoczesność i czynnik modernizacyjny cywilizacji ludzkiej.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 10:48
uuuu to tzn, że sperma katola w ustach i tyłku kobiety to jest dopiero ta "modernizacja i postęp cywilizacyjny" a wg. ultrakatoli wszyscy którzy tryskają gdziekolwiek indziej niż do pochwy to wielkie neo-kołtuństwo😂 kuźwa z każdym dniem się coraz bardziej przekonuję, że katoprawactwo to choroba psychiczna
MT(*)2021.03.29 10:49
Świecka szkoła w demokratycznym państwie ma realizować program nauczania i wspierać wychowanie dziecka zgodnie z wolą większości obywateli. Zwłaszcza bardzo przeważającej większości. W demokracji ma być realizowane poszanowanie praw mniejszości a nie ich dominacja. Zwłaszcza ordynarna, krzykliwa, rynsztokowa próba zdominowania spraw publicznych w Polsce przez lewacko - tęczowe neo - kołtuństwo.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 10:53
To pięknie, bo tak się składa, że większość Polaków opowiada się za formalnymi związkami jednopłciowymi. Większość jest przeciwna mieszaniu się kościółka do polityki i spraw prywatnych Polaków. Żadna katolska mafia nie będzie Polakom narzucać swojej ideologii, a już zwłaszcza w świeckich państwowych szkołach.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 10:58
Zapytajmy o to Polaków w referendów, jak również o kwestie rozdziału katosekty od państwa, aborcji. Wnet się przekonasz, czy bardziej nadajesz się na obywatela Watykanu, czy Polski.
MT(*)2021.03.29 11:22
Większość Polaków jest za tęczowo-lewackimi związkami pederastów? Naprawdę? No to jaki problem, świry, byście dokonali zmian w konstytucji? Arytmetyka też nie przystaje do waszych obłąkańczych poglądów? To zmieńcie i tę wrogą wam arytmetykę, paranoicy.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 11:27
Niepotrzeba żadnych zmian w Konstytucji do wprowadzenia małżeństw homo. Wypowiadali się już nt. temat wybitni konstytucjonaliści m.in prof. Łętowska. Rzecz jasna z czasem będzie trzeba zmienić Konstytucję, żeby mocniej podkreślić obecność i równość w prawie Polaków homonormatywnych, jednak póki co do samego wprowadzenia związków formalnych nie jest to konieczne.
MT(*)2021.03.29 11:39
Łętowska? To ta specjalistka od szanowania praw obywatelskich w czasach Jaruzelskiego i Kiszczaka? Praw, które dyktowali wasi nieprzemijający idole z Kremla? A teraz spod muru kremlowskiego?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 11:52
Prywatne sympatie nie mają żadnego znaczenia, wypowiadali się nt. temat też inni konstytucjonaliści. Jak również zapadł historyczny wyrok sądu https://oko.press/historyczne-orzeczenie-sadu-konstytucja-nie-zabrania-malzenstw-jednoplciowych/
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 11:29
I jak mówiłem wystarczy refrendum kilka pytań i kościółek z dnia na dzień traci w Polsce wszystkie swoje wpływy.
MT(*)2021.03.29 11:36
No to sobie zróbcie i referendum. Coś stoi wam na przeszkodzie?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.29 11:55
PiSdy stoją na przeszkodzie, bo doskonale wiedzą, że referendum doprowadziłoby do końca wpływów katosekty, rozwiązania konkordatu, wyprowadzenia religii ze szkół, aborcji na życzenie. Ale nie martw się nierząd PiSd się skończy i wtedy się za to weźmiemy.
Po 11 ...2021.03.29 9:58
Warto dodać, że pan Marcin Romanowski to Numerariusz (członek Opus Dei żyjący w celibacie). Trudno zatem się dziwić, że ten podstarzały prawiczek wygaduje takie bzdury.
Po 11 ...2021.03.29 9:45
Będę zgadywał. Pewnie katolicka ideologizacja dzieci (każda religia to ideologia - zbiór idei o bogu) jest ok? Zgadłem?
Grizzly2021.03.29 9:42
Nie ma zgody na ideologizację w duchu pedofilskiej sekty. ***** *** i ****
Grizzly2021.03.29 10:00
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu!
Grizzly2021.03.29 9:40
To wy...aj do talibostanu albo do Korei Płn zacofany średniowieczny pisomatołku
Grizzly2021.03.29 9:59
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won bydle!
Grizzly2021.03.29 9:33
***** ****+