04.09.13, 13:06Queer UW (fot. queer.uw.edu.pl)

Ruch Narodowy: Uniwersytet Warszawski od lat utrzymuje pseudonaukowy parasol nad dewiacyjną działalnością Drozdowskiego

Pisaliśmy wczoraj na portalu Fronda.pl o perwrsyjnych upodobaniach Mariusza Drozdowskiego, znanego jako „Jej Perfekcyjność”. Funkcję piewcy pedofilii (vide: wpisy na jego blogu) łączy on z wykładaniem na Uniwersytecie Warszawskim. Co więcej, kierowana przez Drozdowskiego organizacja "Queer UW" otrzymuje spore dofinansowanie od Samorządu Studentów.

List otwarty w sprawie Drozdowskiego wystosował do rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa Robert Winnicki. „Z ubolewaniem należy stwierdzić, że Uniwersytet Warszawski od lat utrzymuje pseudonaukowy parasol nad dewiacyjną działalnością Drozdowskiego, pozwalając na funkcjonowanie na swoim terenie tak kuriozalnej organizacji jak "Oueer UW" - Uczelniana Organizacja Studencka Uniwersytetu Warszawskiego. Queer jest oficjalnie działającą strukturą w ramach UW, posiadająca nawet opiekuna naukowego (!) Drozdowski, znany ze swojego obscenicznego stylu bycia, pozostaje doktorantem na Wydziale Filozofii i Socjologii UW” - czytamy w liście Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego.

W związku z nowym skandalem, jakim są publiczne deklaracje tego zboczeńca, oczekuję podjęcia przez władze Uniwersytetu natychmiastowych kroków. Aby uniknąć kolejnych kompromitacji związanych z tą żenującą sprawą, Drozdowski powinien zostać wydalony z uczelni, a organizacja "Queer UW" rozwiązana jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego” - apeluje Winnicki. „Liczę, że Jego Magnificencja podejmie niezwłocznie kroki by zmyć z Uniwersytetu Warszawskiego hańbę, jaką była działalność na jego terenie zadeklarowanego zboczeńca Mariusza Drozdowskiego oraz grupy pod nazwą "Queer UW – konstatuje.

MBW

Komentarze

anonim2013.09.4 13:12
UW schodzi na psy.
anonim2013.09.4 13:45
Zwykły czubek którym nie warto sobie głowy zawracać
anonim2013.09.4 14:26
Widac, ze ta szkola U-ciech W-szelakich w nosie ma dobre obyczyje, wysoka kulture osobista, swoj honor i swoja godnosc skoro pozwala na wylewanie queerowskiego szamba na niewinnych studentow robiac im w glowie GNOJOWKE!!!! Nie wiem kto rzadzi ta uczelnia, ale musi to byc osoba niezle popieprzona i wykolejona moralnie skoro dopuszcza zboka drozdowskiego i jego pseudo "nauke". !!!! BHO!!!
anonim2013.09.4 14:48
Wpis Czę-egoP-ty byłby sensowny, ale skoro ma tryb warunkowy nadany przez Czę-goP-tę, który jest niewiele mądrzejszy od tych dewiantów, ma raczej niskie szanse na akceptację.
anonim2013.09.4 16:23
WyRuchać go !!!
anonim2013.09.4 17:59
Pełna zgoda, ale jednak Fronda jest nacjonalistyczna? Bo ja to nie.
anonim2013.09.4 19:28
Smerf, A ja myślę, że warto, bo kiedyś może przyjść czas, że będzie on uczył Twoje dzieci.
anonim2013.09.4 21:34
popieram odwołanie tego zboczeńca z UW
anonim2013.09.4 22:18
A drugi powinien polecieć Jasiu Hartman z UJotu, idiota i skandalista, który plami imię najstarszej polskiej uczelni.
anonim2013.09.4 23:41
Uczelnie nietechniczne i niemedyczne nie powinny być w ogóle finansowane przez państwo, bo marny z nich pożytek. A za swoje niech się bawią, jak chcą.
anonim2013.09.5 10:18
To nawet nie jest śmieszne. To jest już smutne, że portal, który określa się mianem "katolickiego" i odwołuje (podobno) do wartości chrześcijańskich bez żadnych podstaw, opierając się jedynie na żartach wyjętych z kontekstu i słowach dwóch narodowców, którzy są tak rzetelni w swoim wywodzie, że nawet nie sprawdzili podstawowych informacji (np. pan Drozdowski nie jest pracownikiem UW ani prezesem Queer UW), oskarża go o coś tak ohydnego jak pedofilia. Ludzie pomyślcie trochę zanim zaczniecie sączyć swój jad, bo możecie zniszczyć niewinnemu człowiekowi życie. Ps. Uczciwość portalu widać zwłaszcza po porównaniu artykułu o panu Drozdowskim z artykułem o abp Józefie Wesołowskim :-/