21.07.19, 09:47Zdj. screen Twitter/Lady_Bird

Rzecznik KGP zabiera głos ws. pobicia uczestników Marszu Równości

Wczoraj w Białymstoku odbył się po raz pierwszy w tym mieście Marsz Równości. W wydarzeniu wzięło udział ok. 1000 osób. Część białostoczan protestowało przeciwko promowaniu w mieście ideologii LGBT. Niestety, nie wszyscy w sposób pokojowy. 

Doszło do godnych potępienia incydentów, takich jak np. pobicie kilku uczestników marszu. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.

"Zapewniam, że nie ma na takie zachowania przyzwolenia i każdy, kto dopuścił się naruszenia prawa musi liczyć się z konsekwencjami. Policja zawsze reaguje i zebrane dowody przekażemy prokuraturze. Nieważne są sympatie i głoszone hasła - ważne dla nas jest przestrzeganie prawa"- napisał na Twitterze insp. Mariusz Ciarka. W ten sposób rzecznik KGP zareagował na filmik, w którym widać, jak grupa młodych mężczyzn (prawdopodobnie ze środowisk kibicowskich) bije uczestników marszu równości. 

Z kolei rzecznik białostockiej policji, nadkom. Tomasz Krupa w rozmowie z Onetem podkreślił, że funkcjonariusze na razie nie mają informacji o ewentualnych rannych manifestantach. 

"Trwają czynności procesowe. Do jednostek policji doprowadzono łącznie 20 osób, w tym cztery podejrzewane o popełnienie przestępstw: rozboju, naruszenia nietykalności funkcjonariuszy, użycia gróźb karalnych i znieważenia funkcjonariuszy. 16 osób ukarano mandatami karnymi"-poifnormował Krupa. Jak wspomniał rzecznik, miały miejsce incydenty, w wyniku których policjanci zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego. 

"W pewnym momencie doszło do dramatycznych obrazków, podczas których policjanci zostali zaatakowani butelkami i kamieniami czy nawet kostką brukową. Potencjalnymi ofiarami byli także uczestnicy marszu oraz osoby postronne. W tej sytuacji policjanci użyli środków przymusu bezpośredniego. Użyto m.in. granatów hukowych i miotaczy pieprzu"-powiedział.

Warto dodać, że oprócz gorszących incydentów, odbył się m.in. pokojowy Piknik Rodzinny. Należy pamiętać, że chrześcijaństwo nie nawołuje do przemocy względem osób LGBT, a z Katechizmu Kościoła Katolickiego jasno wynika, że winniśmy potępiać nie człowieka, ale jego grzech (takim jest aktywny homoseksualizm). Co więcej, nie ma żadnego przyzwolenia na przemoc. Modlitwa- tak, ewangelizacja- tak, bicie- nigdy!

 

.@PolskaPolicja ?

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

wywiad wojskowy2019.07.22 6:10
ewidentna prowokacja, ten nadlatujący nawet go nie kopnął, ale musnął, zwykła gra teatralna, wiadomo jakie służby i czemu służące nagranie tak samo jak wafel ss z tVN nazi
wierny2019.07.21 23:12
Jestem za PISem, ale tej zgody obecnej wladzy na rasistowski faszyzm pedalstwa nie moge pojac. Czyzby strach przed ta cholerna unia ? Taka cene (nie w euro!) musimy placic za "nalezenie" do niej. Czy aby to na pewno sie oplaca ?
twitter:PromocjaPWS2019.07.21 21:18
Dzisiaj normalność nazywa się kontrowersją, wszelkie normy/prawdy straciły ważność, bezdyskusyjność, a wynika to z tzw.zwrotu lingwistycznego, który przeniósł się do nauk społecznych, a który wyw. się z filozofii analitycznej. Wykwitem zwrotu lingwistycznego jest m.in. teoria gender. SPIS TREŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#spi MITOLOGIA NOWOCZESNOŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mit ANTROPOLOGIA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ant ANTROPOLOGIA KONSTRUKCJONISTYCZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#kon ANTROPOLOGIA MAGICZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag TEZA O KONFLIKCIE RELIGII I NAUKI , KOMPETENCYJNY KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , SPRAWA GALILEUSZA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ane Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
karol2019.07.21 21:04
Przeciez wiadomo ze na tych manifestacjach, są wynajęte i opłacone osoby. Nie są to wcale homoseksualiści tylko aktorzy ktorzy grają takowych za pieniadze. Chodzi o to komu zalezy zeby promować patologie, bo homoseksualizm jest choroba i ci ludzie są biedni. I słusznie nie dajmy się terroryzować bogatej elicie światowej ktora chce upadku cywilizacji chrześcijańskiej.
taro2019.07.21 23:18
to tym bardziej powinno sie takich potraktowac,by siedzieli w domach ,oszusci.
Ja 2019.07.21 19:45
Czy policjanci dzieci w wieku szkolnym nie mają? Ich dzieci przecież też są narażone na zboczenia!
Maria Blaszczyk2019.07.22 1:26
I dlatego, z narażaniem własnego bezpieczeństwa, chronią ludzi przed nienwaistnymi zboczeńcami. Takimi jak ci panowie: https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/676847339426076/
Zerr02019.07.22 2:48
Zmuszacie ludzi do zajęcia stanowiska wobec zboczeńców seksualnych, no to ludzie je zajmują. Jest to stanowisko instynktownie negatywne, wytworzone w toku ewolucji. Ludzie LGBT sa po prostu grupa skrajnie wręcz niebezpieczną z 3 przynajmniej powodów. Raz, że rozmnażają się drogą molestowania seksualnego cudzych dzieci. Dwa, że tworza równoległe hierarchie i siuchty w każdej mozliwej instytucji. Trzy, że łamią spoistość społeczeństwa i umożliwiaja infiltrowanie go przez jawnie zbrodnicze ideologie. Wy nie chcecie tolerancji - zresztą zgodnie z teoria o Tolerancji Wyzwalającej - wy chcecie konfrontacji aby walczyc o władzę. Tolerancja oznacza, że zboczeńcy seksualni są tolerowani, czyli żyją własnym życiem. Ludzie się nimi nie interesują, oni też niech sie nie interesują ludźmi. Sekta LGBT prze do konfrontacji, aby wraz z neomarksistami zdobyć nad społeczeńtwem WŁADZĘ. Ten proces się udał na zachodzie. W Polsce doprowadzi do wojny domowej. Dwieście tysięcy zabitych - taka będzie cena za powstrzymanie Sekty, i sądzę, że to niska cena.
s. Weronika Ziomczyk CSsR2019.07.21 19:21
"Nastoletni chłopcy i młodzi mężczyźni w wieku od 13 do 24 lat są głównymi ofiarami szkodliwego dla zdrowia „homoseksualnego stylu życia” – donosi amerykańska agenda Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Wśród chłopców i mężczyzn w wieku od 13 do 24 lat mieszkających w Stanach Zjednoczonych odnotowuje się aż 9 na 10 nowych przypadków zachorowań na wirusa HIV! "
Jestem w Kościele2019.07.21 19:19
Promowanie LGBT to kpina z rozumu i z logiki. Skrajna głupota. To wrogowie cywilizacji, społeczeństwa i zdrowego rozsądku, neobolszewizm.
bea2019.07.21 18:05
to jest konfederacja oni prowokuja a dlaczego sa pozwolenia na takie sodomskie marsze antykoscielne???? to profanacja osoby ludzkiej w takich zachowaniach
Vogel2019.07.21 17:51
Nareście prowokacje zboczeńców odniosły skutek! Teraz robotę trza doprowadzić do końca.
taro2019.07.21 23:19
du hast vogel i deine birne.
piotr782019.07.21 17:47
PRZEMOC /bicie, tortury, stosowanie amunicji ostrej, bagnety amerykanskie/ jest ZAREZERWOWANE dla wladz panstwowych, zwlaszcza kupczacych Polska i narodem.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.07.21 17:44
@parteigenosse Albert Ich hoffe Ihr Polnisch ist genauso "gut", wie Ihr "Deutsch".
Agnieszka2019.07.21 16:43
Nie bardzo rozumiem po co wychyla się rzecznik policji. Przecież Witek już odczytała, co jej policja kazała. No normalnie argument godny chyba adwokatów z Norynbergii. Wszytko dozwolone jak macie na to papierek a inni mając racje nie mogą się doczekać ubrania ich w prawo, bo władza znów zakłamana i perfidna? Niezgodnie z prawem, mój panie, to działali też ludzie ratujący Żydów w czasie II wojny światowej, AK-owcy zabijający hitlerowskich zbrodniarzy i działających zgodnie z prawem szmalcowników czy masa innych bohaterów, co miała odwagę łamać złe prawo, prawo okupanta, by chronić Polskę i zwłaszcza najsłabszych. Dla nich chwała, cześć, pamięć i medale a dla tamtych tępych, podłych czy tylko zestrachanych "obrońców prawa" wieczna hańba i może wieczne potępienie. Takiego tonu i słów, to ty sobie więc używaj jak najpierw przepuścisz je przez własny rozum, sumienie i serce, bo zakładam, że takie pan jeszcze posiadasz. Inaczej to zaczynam się bać, że z takim rozumowaniem to reprezentujesz pan lub wprowadzasz totalitaryzm. Wy służycie ze swoim "prawem" i obecną władzą złu i kiedyś za to zdacie rachunek. Ciekawe kto się będzie wtedy miał lepiej przed Bogiem - czy wy zachowujący się jak ślepe, bezrozumne, bezduszne maszynki, gdy zagrażacie życiu nawet staruszka powalonego na ziemię, co przed deprawacją chciał bronić swoje wnuki. Czy w lepszej od was sytuacji na Sądzie Ostatecznym będzie się miał ten tzw. "chuligan" , co jego największą zbrodnią było to, że stał, gdy kazaliście mu zejść z drogi, na której chcieliście dokonywać promowania deprawacji albo ten, co w emocjach pojechał wam i homo-propagandystom wulgaryzmami. Ja w każdym razie wolałabym być na Sądzie Ostatecznym w skórze tych "chuliganów" a nie w waszej czy takiej Witek i jej "kulturalnych" koleżków w garniturkach, co zbrodni na narodzie dokonują z zachowaniem prawa, bo je sobie i pod siebie sami ustanawiają.
Jezus2019.07.21 16:28
No to ulało wam się kato-taliby. Oj ulało. :) Pewnie przez takie bydło jak wy słowo "żółć" jest definitywnie najbardziej polskim słowem (a nie ze względu na pisownię) Dno i metr mułu kato-zjebki ps. Byliście na mszy dzisiaj? "Znak pokoju" przekazywaliście? Pokój nam wszystkim? :D :D Chore z nienawiści półgłówki i hipokryci.
Cool2019.07.21 16:33
Piotruś odłożył swoją gumową zabawkę i dał głos. No dalej Piotrusiu, szczekaj!!!
Jezus2019.07.21 16:39
Byłoś w kościółku? ;) No przyznaj się :*
Cool2019.07.21 16:55
Jeszcze nie byłem i nie widzę związku z moją reakcją na twoje zbydlęcenie!
Jezus2019.07.21 17:00
Pomodlisz się za mnie?
Cool2019.07.21 17:15
Owszem!
Jezus2019.07.21 17:27
No to fajnie. Dzięki. :D
Agnieszka2019.07.21 17:03
Jesteś od Witek i dała ci ona prawo do wykorzystania na forum wiedzy pozyskanej w czasie prowadzonej przez jej resort inwigilacji, która sprawdza kto na forum jest faktycznie katolikiem a kto się podszywa czy kto chodzi do kościoła? No to co panie "Witkowaty" na to wasza KONS-TY-TUC-JA?
Jezus2019.07.21 17:11
Ale że co chodzi??
Polak2019.07.22 14:48
Piotr Nowak: kato-taliby, kato-zjebki. Wszystkie komentarze tego gnoja są właśnie takie. Kochający inaczej ;)
anonim2019.07.21 16:00
W marszu równości propagowane są zgorszenia i dewiacje przez rozpustników w przestrzeni publicznej ! To powinno być karane!
Krakowianin2019.07.21 16:31
Byłeś tam?, zakładam, że nie skoro szczekasz jak typowy katolski pies. Współczuję prawdziwym katolikom, że muszą być stawiani w jednym szeregu z takimi tępakami jak ty drogi anonie.
Polak2019.07.22 14:45
A ty w ogóle wiesz, czym jest katolicyzm, dewiancie? Zmień ten nick, bo obrażasz prawdziwych Krakusów.
T2019.07.21 15:46
Oglądałem relację ze źródeł niezależnych 1000- to było ale przeciwników a nie uczestników ich może była setka otoczona przez kilka garnizonów policji.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:55
Uczestników było 1500, krewkich katoli kilkaset, z czego większość pewnie poszła jak gdyby nigdy nic na msze do kościółka i zjadła wafelka z rąk księży pedofilów
ignacy2019.07.21 15:31
Komunizm się nie powiódł , faszyzm też , to teraz czas na LGBT !!!!!!!!!!!!!
Atheisten sind dumm. - A. Einstein 2019.07.21 15:29
@Albert In deutscher Sprache, Sie bitte.
Albert2019.07.21 17:27
Jesteś w polskim internecie, więc pisz po polsku, du schwule Fotze.
Polak2019.07.22 14:42
To po co piszesz po niemiecku, ciołku?
ceramik2019.07.21 15:26
Czekamy na zdjęcia objazdowych zboczków dywersantów, propagatorów zwyrodnialstwa, a nie ludzi. Brawo Polacy, ludzie zdrowi na ciele i umyśle.
Facio2019.07.21 15:22
POWER! The #1 Law of Political Power https://www.youtube.com/watch?v=Vbl5cCWOnt8&t=381s
Atheisten sind dumm. - A. Einstein 2019.07.21 15:12
Jeszcz raz powtarzam "polski geju", ze caly nazizm byl oparty na sadyzmie pederastii. Czy Hitler byl w kosciele nic nie zmienia - byl tak jak ty schwul z ta roznica, ze mial wrecz nieograniczona wladze. Ty "polski geju" gdybys mial Hitlera wladze bylbys robil to samo, tak wynika z twoich slow: "wyplenic zaraze katolicka". Najwieksi zbrodniarze w historii ludzkosci mieli skrzywienia seksualne. I obojetnie jak to nazwiesz; gej, schwul, homo czy pederasta
Albert2019.07.21 15:16
"caly nazizm byl oparty na sadyzmie pederastii." Ale nie rozmawiamy tutaj o prawackich urojeniach.
Zerr02019.07.21 15:19
Dla wlewackich półdebili każda naukowa i niewygodna prawda to "urojenie". To wcale mnie nie dziwi. Przeciez przeciętny wlewak to albo głupek albo cyniczne bydlę.
Albert2019.07.21 17:26
Naucz się odróżniać prawdę i fakty od urojeń. Inna sprawa, że jako katolik możesz mieć z tym problem.
Polak2019.07.22 14:41
Przestań czytać Lenina, to zaraz ci się we łbie rozjaśni :)
MasturbatorzyWszystkichKrajówŁączcieSię!!!!2019.07.21 20:07
i trzeba pamiętać że nawięksi zbrodniarze w historii byli marksistami. Wnisek > Homoseksualizm plus marksizm tworzy zbrodniarzy
Klapaucjusz2019.07.21 14:59
Ciekawy jestem, czy patriotyczna młodzież w Białymstoku obrzucała przekleństwami i kostką brukową “ideologię LGBT” czy konkretnych ludzi? I co na to ksiądz arybiskup Wojda? Przypominam sobie, że Nauczyciel księdza arcybiskupa miał bardzo konkretne opinie w temacie rzucania kamieniami.
Zerr02019.07.21 15:25
Ideologia LGBT nie unosi się w powietrzu tylko tkwi we łbach zrewoltowanej agresywnej mniejszości. Cwanie kombinujecie - wysyłacie na barykady kobiety i dzieci jako zywe tarcze. Stara nazistowska praktyka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:58
Wczoraj katolski prawak postawił swoje dziecko przed kordonem policji, której zadaniem było odblokować trasę dla przemarszu legalnego pokojowego zgromadzenia. Katole małpują techniki "perswazji" od swoich ideologicznych braci dzihadystów, wykorzystując dzieci jako żywe tarcze. Ot polska wersja katotalibanu.
Klapaucjusz2019.07.21 18:25
Dziekuję ze szczerą odpowiedź. Grzech też tkwi we łbie grzesznika, więc teraz wiem co mam myśleć o argumentach Kościoła o “kochaniu grzesznika i nienawidzeniu grzechu”.
krzysztof2019.07.21 14:53
Gdzie był rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, kiedy bezkarnie, przy całkowitej obojętności policji, profanowano wizerunek Matki Boskiej i Najświętszego Sakramentu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:02
Nie było żadnej profanacji. Trzeba mieć styropian we łbie, żeby porównywać twórczość artystyczną z biciem niewinnych ludzi na ulicach przez katoprawackie faszystowskie szuje.
krzysztof2019.07.21 15:20
Twórczość artystyczna? To dlaczego Piotr Rybak został skazany na trzy miesiące bezwzględnego więzienia za artystyczny happening polegający na spaleniu kukły Żyda - Sorosa? Nie potraficie lewacy żyć bez kłamstwa i faryzejskiej obłudy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:51
Bo to był rasizm, co jest w Polsce karane. Przedstawianie wizerunków fikcyjnych postaci z religijnych bajek na tle tęczy nie jest ani karalne, ani niemoralne, ani złe ani jakkolwiek negatywne. Porównywanie tego do atakowania osób legalnego zgromadzenia przez katolskie prawactwo jest wyrazem twojego zdemoralizowania.
Czytelnik2019.07.21 16:26
Tak to jest w Polsce ze kazdy interpretuje prawo na swoj WYGODNY DLA DANEJ SPRAWY .....spalenie kukly to rasizm ale wysmiewnie sie z mszy to przedstawienie artystyczne ....to tak jak syn bolka mial mrocznosc ....oj aktywny ty jestes dzisiaj dumny gej ...zastanawiam z czego jestes tak dumny ?
Maria Blaszczyk2019.07.22 1:19
Msza to nie człowiek. Nie da się wyrządzić mszy krzywdy. Niby czemu miałoby nie być wolno się z niej wyśmiewać? Człowiekowi da sie, a hostoria uczy, że do tego prowadzi palenie kukieł.
Zerr02019.07.22 3:00
Dlatego że Msza to świętość chroniona przez tabu. Karą za złamanie tabu jest "gwałtowna reakcja ze strony ogółu przedstawicieli tej kultury, gdyż jest przez nich odbierane jako zamach na jej integralność" Nie można niestety na gruncie polińskiego prawa skutecznie zakazać katofobom bluźnierstw i wyszydzania katolickich świętości. Muszą sie jednak oni liczyć z tym, że jacyś krewcy patrioci połamią im za to kości twarzy. Analogicznie, osoby beszczeszczące meczet wieprzowiną muszą się liczyć z tym, że jakis krewki muzułmanin pożeni im kosę.
Anna 2019.07.21 15:41
Do muzulmanina to powiedz jak dorysujesz tecze co już się boisz
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:53
Nikt się nie boi. W Polsce nie ma manifestacji przeciwko muzu bo u nas nie ma muzu i nie panoszą się nie próbują zmieniać prawa, nie atakują Polaków. Natomiast katolstwo tak dlatego odpowiadamy na prowokacje katolstwa. Na zachodzie np. w Niemczech co roku odbywają się manifestacje przeciwko homofobicznym muzu. Nikt się nie boi, ludzie manifestują z transaprentami "allah i gay" itp.
Polak2019.07.22 14:37
Nie da się tych głupot czytać ;) Wy dewianci, to jednak jesteście tępe pały. Wiecie chociaż kto wami steruje?
Atheisten sind dumm. - A. Einstein2019.07.21 14:53
"polskiemu gejowi" nie podobaja mu sie jego wlasne slowa "polskiemu gejowi" nie podoba sie, ze niemal caly nazizm to pederastia, ze ich naczelny Adolf to byl schwul, ze najwieksi sadysci w SA, SS, Gestapo to byli schwulen, ze urzadzali orgie homoseksualne - nie dziwie sie "polskiemu gejowi", ze tego nie chce sie przyznac Nie inaczej bylo w NKWD, Stalin ze swoim chlopcami tanczyl. Sadyzm, masochizm jest integralna czescia homoseksualizmu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:00
Adolf był katolem prawakiem, w internecie jest pełno zdjęć jak uczęszczał na msze. Odebral katolickie wychowanie, jak to się skończyło wszyscy wiemy prócz Atheisten coś tam coś tam. Ja bardzo lubię kiedy prawactwo kłamie. Każda kropla was pogrążąjąca nieubłaganie w końcu przeważy szalę doprowadzając was do upadku. Jeszcze bardziej lubię was obnażać :)
Zerr02019.07.21 15:21
Widać że wagarowałes na lekcjach języka Polskiego i olewałeś czytanie lektur. Jakbyś czytał "Rozmowy z katem" to byś takich bzdur nie wypisywał. Wcale mnie twój półdebilizm nie dziwi. W końcu wlewak to albo głupek albo cynicze bydlę. Cynik z ciebie żaden.
Polak2019.07.22 14:31
trzeba było chodzić na lekcje, zamiast macać się z kolegami w kiblu. A teraz co? Wychodzi głupek.
anonim2019.07.21 14:47
Yo muchos dineros! Co to jest "homos" ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:50
to jest katoprawacka faszystowska nowomowa
Polak2019.07.22 14:32
Pomyliłeś portale gringo. Ten jest polski.
Prawy2019.07.21 14:44
Wychowankowie frondy dali popis. Bili ludzi i traktowali ich gazem, z koszulkami "Armia Boga". Tymczasem poza stadionami handlują dragami, ludźmi, wyłudzają VAT. Pięknie katolickie wartości! Gott mit uns, co nie?! Nie pozwolimy na to!
Polak2019.07.22 14:28
Po twoim wpisie widzę, że ty kupujesz ich najwięcej. Nie pal tego gów.na, bo mózg ci się już lasuje.
Sławek2019.07.21 14:40
Niech dobrze sprawdzą kim byli co co dopuścili się naruszenia nietykalności cielesnej uczestników marszu. Może by się okazało, że to byli ci co należą do tego środowiska, przebrali się za narodowców i zaatakowali. Takie rzeczy, prowokacje niestety zdarzają się aby o zdarzeniu się mówiło, pisało i toczyło falę na wielki atak. To się nazywa operacja fałszywej flagi. Zrobili to np. Niemcy przebrani za Polaków napadając na swoich w radiostacji gliwickiej. Pozdrawiam
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:44
Pocieszaj się... Zbyt obleśne mordy, zaniedbane i bezguścia totalne. Przeciwieństwo statystycznego geja :)
Polak2019.07.22 14:26
Jaja se robisz? Co ty lustra nie masz? Na tym zjeździe dewiantów nigdy nie widziałem normalnej twarzy. Same poje.by i obłąkańcy z zaburzeniami psychicznymi.
Atheisten sind dumm. - A. Einstein2019.07.21 14:32
@ polski gej twoje slowa, cyt.: -..."trzeba w końcu wyplenić te zarazę katolicką" - "Pokojowe" przeslanie typowe dla "progressive" albo tych zarazonych przez HIV. Informuje ciebie "polski geju", ze cale SA to byli najgorszego gatunku sadysci - homos. Hitler byl closet-homo, najgorsi kapos w obozach to byli homos. Nie zapominaj i o tym "polski geju" - zapewne juz zarazony
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:43
To nie są moje słowa hitlerku. Łżesz jak pies, co jest codziennością wśród prawactwa. Bez kłamstw nie potraficie funkcjonować.
Polak2019.07.22 14:21
To są twoje słowa, bandyto.
x2019.07.21 14:32
To jest plan tego zyda sorosa, aby wprowadzić kulturę zobczeńców do krajów narodowych.A Polska jest jeszcze takim krajem.Ma to na celu osłabieniu solidarnosci, patriotyzmu, rodziny, religię sprowadzić do absurdu. Wówczas można taki kraj łatwo spacifiklować i okraść ze wszystkiego. Nie dajmy się i walczmy z satanistami!!!!!
Anna 2019.07.21 15:43
Gratuluję wiedzy
x2019.07.21 15:46
Zobczeńcy, pijacy i inni nie wejdą do Królestwa Niebieskiego.To jest w formie skróconej.
Palindrom2019.07.21 14:31
Policja z pałami i tarczami nie potrafiła rozdzielić antagonistów!? To jakaś ściema, czy zwyczajny brak treningu ulicznego policji przez ostatnie cztery lata? Pedofile i anarchiści realizują krok po kroku swoja ideologię, a bezideowe państwo (jak tu można mieć jakąkolwiek strategię i taktykę be ideologii!?) bezradnie się przyglada, jak coraz bardziej zuchwale dudkane jest na strychu i marginalizowane na kolejnych polach.
x2019.07.21 14:26
Lać zboczeńców!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stara Reperecka 2019.07.21 15:56
No, a wariatów zamykać w wariatkowach.
taro2019.07.21 17:20
no,ale zboczonych wariatow.
Polak2019.07.22 14:19
Na twoim miejscu bym nie doradzał, bo pierwsza tam trafisz, wariatko :)
czerny2019.07.21 14:23
Zboczeńców trzeba leczyć a nie otaczać ich ochroną a tym samym aprobować ich zboczenie. Policja wiedząc wcześniej o szykującej się zadymie powinna zakazać marszu i odmówić ochrony. Jeśliby mimo tego próbowano by ruszyć w marszu, policja powinna interweniować i aresztować jego uczestników za zakłócenie porządku, zapobiegając tym samym starciom. Witek się nie popisała - kwalifikuje się do wymiany.
Krakowianin2019.07.21 16:28
Jak dotąd to ci ''zboczeńcy'' byli atakowani przez prawaków, którzy zachowywali się jak zwierzęta, ich policja powinna aresztować, i poddać elektrowstrząsom. Może ich mózgi zaczęłyby działać prawidłowo. Uwielbiam kiedy wy katole nawyzywacie homo zboczeńcami, nie mając przy tym najmniejszego pojęcia o nich. No pochwal się, ilu homo, bi czy trans znasz co?
czerny2019.07.21 16:47
Znam kilku ale oni nie obnoszą swojej wady jako zaletę, raczej ją ukrywają i są traktowani przez większość pozytywnie. Krzywdę im robią homo terroryści bo nastawiają otoczenie przeciwko nim. To co robią homo terroryści jest aspołeczne, antyreligijne i w poczuciu zdecydowanej większości obrzydliwe. Manifestowanie tego typu zachowań powinno być zakazane.
taro2019.07.21 23:16
Krakowianin? chyba zydowska gnida splodzona przez ubeka.
piotr782019.07.21 17:55
oj naiwny! rady dla 'wladzy" sa rzecza niestosowna. Poza tym to wlasnie masonska wladza tworzy/wspiera za pieniadze podatnikow/ochrania policyjnie i sadowo/propaguje medialnie ZBOCZENIA i DEWIACJE !
oficer LWP2019.07.21 14:19
Witek to ta pisowska intelektualistka, która o zbrodni katyńskiej dowiedziała się z przedwojennych książek?
Polak2019.07.22 14:16
A ty się od ruskich dowiedziałeś, co nie?
Atheisten sind dumm. - A. Einstein2019.07.21 14:11
Podwojne standardy nie tylko posrod homos, ale posrod wszystkich "progressive". Jak ksiadz zostaje zamordowany, pobity przy oltarzu jakie sa glosy na blogach? Cyt.: Wiecej, dobry poczatek, zasluzyli, zaj... bac wszystkich, dobrze mu/im tak, itp., itd. Parady takie zwykle skladaja sie z "podrozujacych, zawodowych" homos. Kreca sie po miejscach, jak np. prowincjonalny Bialystok aby wywolac, sprowokowac lokalnych, najlepiej do fizycznej konfrontacji aby odgrywac "meczennikow". A ja? Mam znieczulice.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:20
Prawak katolik hitler też miał znieczulice.
MJ2019.07.22 8:25
Nie załgańcu, Hitler był lewakiem szefem partii socjalistyczne.
Polak2019.07.22 14:14
No właśnie :) wychodzi, że Einstein miał rację, niedouczony głupku :)
michu2019.07.21 14:09
Prowokatorów Z OBU STRON rzeczywiście należałoby rozliczyć. A zwłaszcza zlokalizować ich mocodawców, bo to pewnie podobnie jak ci co prowokują na Marszu Niepodległości
abcd2019.07.21 14:02
Dlaczego doszło do niepokojów? Policja usiłuje szukać winnych, ale obrała zły kierunek poszukiwań. Przecież nie może być tak, że sprzeciw społeczeństwa wobec propagandy jest totalnie ignorowany od 30 lat. Co ma zrobić społeczeństwo, którego głosu jego przedstawiciele w Sejmie i Senacie nie chcą zauważyć? To, w Sejmie i Senacie należy szukać winnych niepokojów w Białymstoku. To efekt całkowitego lekceważenia głosu społeczeństwa.
Naczelny2019.07.21 13:43
No, w komentarzach wypływ prawdziwej twarzy frondokatolicyzmu, nacjośmieci z morderczyni zapędami, brawo
taro2019.07.21 16:46
twoje ideologiczne swinie wyciely wiecej narodow.
Polak2019.07.22 14:06
A ile tu zdegenerowanych frondosboków, lewakośmieci z morderczyni zapędami, brawo!
Albert2019.07.21 13:43
Pisałem niedawno o tym, że prawacko-katolskie bojówki zawsze chodzą grupkami po minimum 4-5 śmieci, bo w pojedynkę boją się komukolwiek podskoczyć. Ten marsz dowód na prawdziwość mojego stwierdzenia. Jeśli będzie gdzieś w okolicy taki marsz, kiedy będę przebywał w domu, to wybiorę się na niego. Choćby po to, żeby oklepać mordy kilku prawacko-faszystowskim śmieciom.
x2019.07.21 14:28
albert, ty mozesz jedynie pomyśleć o odbycie
Najpierw musisz zmierzyć sie z faktami! 2019.07.21 14:45
Na marszu było was koło tysiaca a prawicowców kilkudziesięciu :-)
Albert2019.07.21 15:15
Nie "nas", nie "nas". Nie chodzę na marsze, niezależnie od ich celów. Jedyne, na co mogę mieć ochotę, to na bezkarne oklepanie kilku zidiociałych prawackich faszystów pod pretekstem obrony przed napaścią. Poza tym co to za argument, że uczestników marszu było około tysiąca? Ludzie nie idą w nim po to, by się bić.
Alberciku!2019.07.21 16:44
LECZ SIĘ!!!
John2019.07.21 16:45
Oklepiesz pray klawiaturze cwaniaczku
Polak2019.07.22 14:12
A co? znudziło ci się oddychanie prostym nosem? To idź Albercik :). Przebierz się za dewianta i idź! Demonstruj nienormalność. Możesz nawet zacząć ćwiczyć żucie gumy palcami :)
edi2019.07.21 13:42
NIC NIE ZMIENI FAKTU ŻE LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
Kamil2019.07.21 19:45
Najpierw zapoznaj się z historią LGBT zanim zaczniesz powtarzać brednie po księdzu OKO o marksistach-komunistach-bolszewikach.
Polak2019.07.22 14:04
Lepiej sam się zapoznaj, bo pier...lisz głupoty.
anonim2019.07.21 13:36
Obok "kalinki" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie. Czas na wyjście z szafy sam tylko na tym skorzystasz, jak również twoje otoczenie.
kalinka2019.07.21 13:17
brak zmian w prawie to jest wspieranie przez Partię Interesu Syjonu (PIS) wszelkich dewiacji a wiadomo, że za wspieranie dewiacji zawsze stoi żyd Soros więc żydki z PIS nie będą miały odwagi nic w tej kwestii zrobić przykładem jest wściekły atak pisowskiego żydostwa na Putina jak zakazał ustawowo parad dewiantów w Rosji i pogonił z Rosji Jehowych, przyjaciele dewiantów z PIS wyli i o mały włos nie zerwali żydowskiej smyczy , na której trzymają ich żydzi z USA i Izraela, jak PIS realizuje judesejskie rozkazy jest jazgot Czaputowicza , że Iran zatrzymał angielskie tankowce ale o tym, że wcześniej angole zatrzymali irański tankowiec już mu przez to judejskie gardło nie przeszło, nie było żydowskiego rozkazu
taro2019.07.21 12:56
no jasne, spedalic cale dzielnice, wojewodztwa, a obrony zero,bo wszytko to przemoc dla zboczencow.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 13:00
czyli jak dostaniesz w ryj to nie będzie żadna przemoc
kmaz2019.07.21 13:03
za darmo w ryj nie dają
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 13:10
nie za darmo, za prawactwo
kmaz2019.07.21 13:25
czy powiedzenie ch*****j ci w d**pę to obrażanie czy życzenie szczęścia, mam dylemat , pomożesz go rozwiązać? dla ciebie to pewnie życzenie szczęścia
polak2019.07.21 13:25
tobie należałoby bardzo mordę obić i dopiero byś wiedział -że za twe obrażliwe wpisy pedale
Cool2019.07.21 13:39
Za same wpisy powinieneś regularnie dostawać po ryju!
Naczelny2019.07.21 13:32
taro, pasujesz tam naziolu z nczas
taro2019.07.21 16:45
juz ci dewiancie tlumaczylem niejednokrotnie, nie jestem naziolem,bo nie jestem socjalista-KAPITO. Tylko swinie czerwone sa nazistami,komunistami,faszytami. Definicje mozesz przeksztalcac tylko w swojej mozgownicy.
Cool2019.07.21 12:56
To nie była agresja tylko uzasadniona obrona w ramach protestu obywatelskiego! Bo nie trzeba fizycznie wszczynać bójki, żeby być agresorem!
Anna 2019.07.21 15:39
Super odpowiedź
kalinka2019.07.21 12:42
zwyczajnie próbowano zagonić zwierza do zagród aby nie weszły w szkodzę, jak można uważać, że ja będę na równi z nimi i równał w dół do zwierzęcia
Urszula2019.07.21 12:58
Ty i zwierzę? Nie obrażaj naszych czworonogów. Niejeden zwierz jest lepszy od człowieka, a od pismatołów już na bank.
kalinka2019.07.21 13:00
ty i twój pies, nowoczesność, wybacz jednak wolę nie równać w dół i pozostać na etapie obrażania ciebie
polak2019.07.21 13:27
tyś tylko PełOsuka
anonim2019.07.21 12:41
Kopanie kobiety na manifestacji to przejaw "mądrości duchowej" ? Czym różnicie się od muzułmanów? No czym?
kalinka2019.07.21 13:08
kobiety były w domach z rodzinami, to zwykłe lewactwo
rabe2019.07.21 13:33
Ja nie widzę różnicy w PIS - lamie i Islamie.
Zerr02019.07.21 15:16
Przy Sekcie LGBT nawet Islam jest szczytem kultury i cywilizacji. Kopanie 'kobiety'? Przecież takie 'patriarchalne' przesądy jak ten że kobiet sie nie bije trzeba wyplenić. Udało się wam. Brawo. Robicie z 'kobiet' żywe tarcze. Jsteście obrzydliwymi smrodziarzami. Mężczyznami nazwac was nie sposób.
JONASIK2019.07.21 12:36
Nie mam nic wspólnego z LGBT, ale jak oglądam sobie to jak marsz wyglądał w Białymstoku, to każdy przyzwoity człowiek chyba przyzna, trzeba wesprzeć tych kolorowych, pokojowych ludzi w konfrontacji z dziczą. Na pewno wybiorę się na marsz jeśli będzie w okolicy. Trzeba bronić cywilizacji przed tymi troglodytami.
kalinka2019.07.21 12:44
piórko w "D" i wspieraj
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:51
Poproś partnera niech ci włoży w duupę może przestaniesz mieć taką analną obsesję.
kalinka2019.07.21 13:07
zazdrośnik
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 13:10
serio poproś ewentualnie kup sobie dildo, poślady sobie rozluźnisz i nie będzie głupot piierdolić po internetach
taro2019.07.21 17:18
ty to najlepiej wybierz sie na cmentarz i znajdz swoja kwatere.
JONASIK2019.07.21 19:27
Me gusta :))
jack2019.07.21 17:49
Powinni ci synka córeczkę [wnuczka wnuczkę] kolorowo pokojowo WYMACAĆ. Tego ci życzę ty ... .
JONASIK2019.07.21 19:26
Słodkie życzenia :))
Maria Blaszczyk2019.07.22 1:17
Jakim trzeba być człowiekiem, by coś takiego napisać...
Polak2019.07.22 14:03
Normalnym, tępa dzido.
Mateusz2019.07.21 12:34
Typowa patologia z IQ poniżej 70, nie ma się co dziwić, że bili ''Bogu ducha winnych'' uczestników marszu.
Beno2019.07.21 12:20
Dość łamania praw demokratycznych większości Polaków. Polacy nie chcą takich parad. W demokracji głos większości ma być wysłuchany, a postulaty realizowane. A jak nie to referendum w tej sprawie. Dosyć poprawności politycznej. Zboczeńcy, albo przestaną prowokować, albo wynocha z Polski. Większość Plaków ma dosyć takich marszy i proszę nas nie zniewalać i demoralizować. Policja zachowywała się jak kiedyś ZOMO i ORMO. Dość tego.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:24
Większość Polaków jest za legalizacją związków jednopłciowych. Tak więc synku nie wypowiadaj się za Polaków. Marsz był w 100% legalny. Atakowanie niewinnych ludzi przez prawackich faszystów jest przestępstwem, za które odpowiecie wszyscy co do jednego łebka.
Zerr02019.07.21 15:12
To jest zwykłe kłamstwo. Wy w ogóle nie jestescie żadnymi Polakami, więc nie wyskakuj to z wypowiadaniem się za nich. Odpowiecie wy. Jesli zwyciężą katolicy, skończycie z wieloletnimi wyrokami więzienia. Jesli "wygracie" wy, zostaniecie wymordowani co do sztuki przez waszych Sponsorów-marksistów. Logika Rewolucji - rewolucyjne mniejszości na etapie rekonstrukcji sa likwidowane bez litości. Niezadługo od zwycięstwa w 'waszych' szeregach ujawni się jakiś "stalin" a my będziemy z pewną dozą smutnej satysfakcji obserwować jak was siekają seriami z karabinów maszynowych. Będzie was strasznie bolało. Inaczej pisząc - gdyby Policja was biła i gazowała, uratowała by wam życie.
Ewa2019.07.21 19:20
Kim jesteś Zerr0, że mówisz kto jest polakiem a kto nie? A. No tak. Jesteś nikim. Śmieciem.
Zerr02019.07.21 19:48
Obok "Ewy" ty nawet nie stałaś/eś. "Ewa" wybaczy, ale Ojkofobowie NIE SĄ Polakami z definicji. Nawet jak napiszą sobie w nicku "polak" Ojkofobia - to sie leczy
Toni2019.07.21 12:13
Marsze zboczeńców są obrzydliwe i wynaturzone to powinno być zabronione, jak chcą pokazywać się w brudnych majtach niech łażą sobie po swoim podwórku, a nie by dzieci ogladały wymalowane i rozgnelizowane chore towarzystwo.to co nazywacie tolerancją jest ze strony LGBT prowokacją.Nawet encyklopedie z PRL opisywali te osoby jako chore,które powinne się leczyć bo mają zaburzenia w działaniu mózgu.Co oni chcą pokazać wystawiając swoje tyłki i przebierając się za dziwadła, ile my podatnicy płacimy podatków by policja ochraniała ich marsze, czy nie szkoda naszych pieniędzy, które mozna by przeznaczyć na lepszy cel niż ochrona chorych osobników.Przecież oni te szopki wymyślają co kilka dni, to powinno być zakazane.Powiedźcie Polakom ile podatków na to idzie z ich kieszeni.
JONASIK2019.07.21 12:19
Chyba nie widziałeś tego marszu. Chyba innych tez nie widziałeś. https://www.youtube.com/watch?v=PXoTSDa7mYw
Brooklyn952019.07.21 13:34
A wiesz, że już nie żyjemy w PRL?
aa2019.07.21 12:12
A co z zagazowaniem ludzi pod katedrą? W tym kobiet dzieci dziennikarzy? Co helikopterem latającym 15m nad ziemią między blokami nad kilkutysięcznym tłumem?
MJ2019.07.21 12:00
Brawo ludzie zagradzający marsz odmieńców. Załgane lewactwo nie pamięta już, jak wspierało zagradzających marsze w miesięcznice katastrofy smoleńskiej, wspierało blokowanie drogi p p Kaczyńskiemu na grób brata, jak kładło się na drodze posłom PIS wyjeżdżających z sejmu, jak blokowali dziennikarzy TVP. A obrzydliwy typ ukrywający się pod ksywką Jestem z białegostoku bezczelnie manipuluje słowami JPII i miesza jego nauczanie z obrzydliwościami lgtb dodać. Nie załgany tęczowy lewaku, lgtb dodać to nie jest żadna cywilizacja życia, to cywilizacja śmierci w najczystszej postaci. Nic ze związków homo się nie urodzi a jak piszesz o pobiciu 50kg studenta przez pięciu 100 kg facetów to pokaż to a nie pisz, że jest film w internecie. Tak swoją drogą ten 50 kg studenciak, to wrócił z niemieckiego obozu koncentracyjnego, że ma taką masę ciała? Nie atakować na przyszłość a wziąć się za ręce i nie przepuszczać. A policjantom przypominać, że biją w imię ideologii lgtb dodać, widocznie ma takie dzieci. Robić zdjęcia maszerującym i sprawdzać, czy to są rzeczywiści członkowie lgtb dodać, czy siłą zmuszeni ludzie przez swoich pracodawców i donosić do tych dzielnych policjantów, że tu idą niewolnicy a nie zwolennicy. Panie czas jest działać.
Stara Repe recka 2019.07.21 12:11
Jesteś idiotą.
MJ2019.07.21 18:00
No argument powalający, MJ sum.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:12
Prawactwo to bydło. Jesteście bydłem udowodniliście wczoraj. Na szczęscie są zapisy z monitoringów, na jutro zapowiedziane konferencje prezydenta Białegostoku, policji, jest zapowiedź reakcji Mosbacher. Nie upiecze się wam katole faszyści.
Zerr02019.07.21 15:27
Straszysz nam interwencją obcego zbydlęconego mocarstwa?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:46
Nie ja straszę, tylko ty nie potępiasz przestępczych ataków na pokojowe legalne zgromadzenie. Tylko dlatego, że atakującymi się twoje ziomki światopoglądowe - swoją drogą pogratulować mentalnego towarzystwa... Natomiast obowiązkiem każdego cywilizowanego silnego państwa jest obrona Praw Czlowieka wszęszie na kuli ziemskiej.
Zerr02019.07.22 3:11
Nie uważam ataków za przestępcze, tylko wzajemne. Akcja-reakcja. Uważam je za nieskuteczne. W zasadzie ułatwiające agresję Sekty LGBT. Jakby rozbili kordon Milicji to by były skuteczne choć niemoralne, bo do kolejnego marszu nieprędko by doszło. LGBTowcy sa silni tylko gdy czują poparcie milicyjnych pał. Niestety w obecnej sytuacji, gdy Sekta LGBT cieszy się poparciem Banków, Ambasad, Władz wszystkich szczebli*, Korporacji i Bogatych Lobbystów, takie wybryki są wręcz przeciwskuteczne. * Piss w oczywisty sposób skrycie popiera Sektę LGBT.
Czytelnik2019.07.21 16:12
bydlo to jest w oborze ,nie ublizjac bydleciu ...p.Mosbacher nie jest w rzadzie Polski ,nie ona bedzie decydowac co dobre dla Polakow .... Ci co tak powoluja sie na inne kraje ,to znaja te kraje pewnie tylko z tego co przeczytaly lub slyszaly ale jakbys pojechal do Stanow tam bys sie naogladal dziwactwa i nie wiem czy tak swobodnie bys sie czul w nocy na ulicach w duzych miastach jak NY czy Chicago ,to samo juz jest w Toronto ,nie ma dnia aby nie bylo strzelaniny ....
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 11:58
Damscy bokserzy i patrioci goniący nastoletnich uczestników marszu. Oto pisowska elita prawackiego elektoratu zainspirowana słowami arcybiszkoptów wzywających do sprzeciwu wobec legalnego zgromadzenia.
MJ2019.07.21 12:04
Największym damskim bokserem jest Robert Biedroń, który z taką siła uderzył swoją matkę, że złamał jej szczękę
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:07
Na filmach mamy dowody prawackiego zachowania. Natomiast "pobicie matki Biedronia przez Biedronia" to jedynie wymysł homofobicznych pomyleńców, tutaj próbujących odwrócić uwagę od prawackich ataków na wczorajszy legalny marsz.
Zerr02019.07.21 15:22
Wymysły nie miewają potwierdzenia w dokumentach sądowych.
Kamil2019.07.21 19:42
Z twojej fantazji nic nie ma potwierdzenia w rzeczywistości Dewiancie Intelektualny !
taro2019.07.21 13:00
a co baranie myslisz, ze mlodociany nie moze byc zlem, nie moze narobic szkod w spoleczenstwie. Tak samo powinno sie tepic gnojkow ,jak i innych przestepcow.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 13:08
Myślę przygłupie, że niewinnych człowiek to niewinny człowiek, który ma pełne legalne prawo do pokojowej manifestacji. Taki właśnie jest marsz LGBT, który zaatakowała prawacka faszystowska swołocz. A ty kpisz przygłupie, że to niewinny jest tym złym. Białoruś ci się marzy.
polak2019.07.21 13:28
pedalski głupi ćwok
Mateusz2019.07.21 17:17
Tyle masz do powiedzenia?, pochwal się swoimi argumentami przeciwko LGBT nie chamstwem godnym typowego katola z frondy.
taro2019.07.21 17:14
pokojowo czubku, to swoim penisem mozesz machac sobie w swoim pokoju goscinnym, a nie wciskac niedorozwinietym cieciom, ze maja to prawo robic na ulicy.
Jarek 2019.07.21 11:57
To może zareagowali by purpuraci? Gdy zagrożone są ich interesy ekonomiczne-to dziwnym trafem potrafią zareagować natychmiast. Potrzebny jest jasny,konkretny i imienny głos purpuratów,że takie coś jest grzechem ciężkim i nie ma nic wspólnego z katolicyzmem. Tak samo,jak osławione już naklejki rozwodnika Sakiewicza. Nie mam dzięki Bogu nic wspólnego z LGBT,ale nigdy w życiu nie przyszło by mi do łba poniżać,czy bić tych Ludzi. Chciażby z tego powodu,że Oni mają pierwszeństwo do Miłosierdzia Bożego. I jeszcze jedno: Żądam natychmiastowej i jednoznacznej rekcji Władz Polski i partii rządzącej-jeśli jest oczywiście prawdą to co oni głoszą,że to racy prawi i sprawiedliwi ludzie,prawdziwi Polacy i prawdziwi katolicy
Jarek 2019.07.21 22:07
Właśnie Episkopat oficjalnie potępił tą dzicz. Proszę sobie doczytać w całości o co chodzi. Wszelkie inne wynurzenia są tylko prywatnymi opiniami
Jack Em2019.07.21 11:51
Wreszcie Polacy przeciwstawili się troszeczkę bardziej zdecydowanie przeciwko promowaniu zboczeńców faszystowskiej ideologii lgbt ! OK ale to za mało syfu lgbt trzeba zakazać prawnie ... i to szybciutko !
Stara Repe recka 2019.07.21 12:08
Polacy ? Nie wypowiadaj się w imieniu Polaków śmieciu.
Jack Em2019.07.21 13:47
Chciało byś stara rusko-szkopska Raszplo :-)
GB 2019.07.21 16:03
tak Polacy, wy Polakami nie jesteście, jesteście internacjonalistami, w dodatku zboczonymi
Krakowianin2019.07.21 16:33
No tak, by żeby być Polakiem trzeba być ograniczonym umysłowo zindoktrynowanym katolem. Nie ośmieszaj się kukiełko watykańska.
Polak2019.07.22 13:55
Na pewno nie można być ograniczonym umysłowo zindoktrynowanym dewiantem. Nie ośmieszaj się kukiełko bolszewicka.
kill2019.07.21 11:12
FRONDZIA: Co się stało, przez lata nakręcacie spiralę nienawiści do mniejszości, wypisujecie brednie że LGBT to pedofile, a teraz jak się okazało że wasi czytelnicy, w kilka osób kopią licealistę bez większego powodu, albo szarpią, obłapiają a na koniec okradają nastolatkę, bo może miała jakąś tęcze na ubraniu, to się głupio zrobiło?
Zerr02019.07.21 18:41
Głoszenie zbrodniczej ideologii LGBT i nawoływanie do wytępienia Normalnych Ludzi to "bez powodu"?
JONASIK2019.07.21 11:09
Szacunek dla frądla, że o tym napisał. Może jest jednak nadzieja?
tgdr2019.07.21 16:06
wyczyściłeś rowa Jonasik?
JONASIK2019.07.21 19:24
jest zawsze czysty i wydepilowany
M.2019.07.21 10:59
Jesli Bóg/bóg istnieje, to szedl z Marszem Równosci. A te szczekajace kato-scierwa ("pedaly do gazu", etc) za kilka lat za takie rzeczy dostana kilka miesiecy w wiezieniu. Wasz czas, kato-nienawistne psy (nie mylic z normalnymi Katolikami) sie koñczy i dlatego kwiczycie jak zabijane swinie. Milego zdychania .
Jarek 2019.07.21 12:35
To co się wydarzyło nie ma NIC wspólnego z chrześcijaństwem i z katolicyzmem. I ze zwykłą ludzką przyzwoitością. Zachęcam Cię,żebyś nie stosował zasady odpowiedzialności zbiorowej. Może dożyjemy czasów,że Władze RP skutecznie poradzą sobie z tą dziczą? Oby...
T2019.07.21 15:39
Bóg brzydzi się odszczepieńcami dowodem na to jest zniszczenie Sodomy i Gomory. Pisząc te brednie udowadniasz jakim jesteś chrześcijaninem(ką)
Jarek 2019.07.21 16:07
Do T. Przyjacielu naucz się czytać ze zrozumieniem. Chrześcijanin zawsze potępia grzech i walczy z nim. Ale nigdy nie potępia Człowieka. Nie wmówisz mi,że upadlanie i bicie Ludzi przez bandy dziczy ma coś wspólnego z Bogiem Jahwe. Nie wiem,czy wiesz o tym: im większy grzesznik,tym ma większe prawo do Miłosierdzia Boga. Dokąd ci Ludzie z LGBT nie będą wkraczali w moją wolność i sumienie-to jest to ich prawo i ich odpowiedzialność. Rozumiem,że jeśli by bandy dziczy z LGBT zaatakowały Marsz dla Rodziny to-zgodnie z Twoją logiką- też miały by do tego prawo.Tak? Polska jest (MA BYĆ) Krajem dla wszystkich. I jeszcze jedno: nie potępiaj tak tych Ludzi z LGBT,bo tylko Bóg zna przyczyny. Wielu z Nich doświadczyło gwałtu,molestowania seks.,zranienia,czy zaburzonych reakcji w dzieciństwie. I jak zwykle są ludzie,którzy robią z tego całą ideologię,ale większość z Nich żyje i cierpi w samotności
Maria2019.07.21 18:31
ma prawo do miłosierdzia, jesli się nawróci i odwróci od grzechu, na przykład sodomici i pederaści odwrócą sie od grzechu, a zwrócą ku Bogu
Jarek 2019.07.21 22:03
Właśnie Episkopat potępił tą dzicz. Proszę sobie doczytać w całości o co chodzi. To jest oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego. Wszelkie inne wynurzenia są tylko prywatnymi opniami
Polak2019.07.22 14:01
Nie bluźnij bydlaku. To wy, lewackie ścierwa, chcielibyście do gazu wszystkich normalnych, którzy nie chcą waszej wszawej ideologii. A jeśli powołujesz się na Boga, to przypominam ci, że ti właśnie Bóg skręcił sobie bicz ze sznurów, żeby pogonić tych, co Boga obrażają. I pamiętaj o Sodomie, jak sam będziesz zdychać.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.21 10:50
Dlaczego ci pseudo-patrioci nie manifestują pod kościołami i nie biją księży? Przecież klecha gwałcący polskie dziecko popełnia zbrodnie przeciwko polskiemu narodowi! Widocznie ci katolscy faszyści również są pedofilami!!!
polak2019.07.21 13:23
większego skur........na od ciebie nie ma parchu
Anna 2019.07.21 15:36
Widziałeś do prokuratury a może przypomnisz sobie za 50 lat
Jestem z białegostoku2019.07.21 10:49
TO BYŁO ZDERZENIE CYWILIZACJI ŻYCIA Z CYWILIZACJĄ ŚMIERCI. Po jednej stronie wartości rodzinnie, ludzie z całymi rodzinami,dziećmi, studenci, licealiści, chłopcy, dziewczyny. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni, śpiewający. Takich ludzi nie boisz się idąc nocą po ulicy. Ci ludzie nikomu krzywdy nie robili, pięknie pokazywali że są normalnością. Po drugiej stronie mamy patologię, często dewiantów seksualnych, nacjoli, kiboli, ludzi żyjących z handlu dragami, pobić, kradzieży. Ludzi którzy często są bezrobotni, a swoje nieudane życie wypełniają nienawiścią i pogardą. O swoje porażki oskarżają ludzi szcześliwych. Najbardziej męskie i tak były zachowania takie jak pobicia nastolatków, jednego na ziemi w 4-5 skopali, jest nagranie w sieci. Chłopy po 100 kg, a kopią 50 kg studenta. Był też brutalny napad na jakąś dziewczynkę, którą otoczyła grupa 10-20 nacjonalistów, poszarpali ją, oradli i uciekli. No i był jeszcze mój idol, żołnierz wyklęty, który przed policją odgradza się wózkiem z dzieckiem. Oto i ta ochrona życia po katolskiemu, kiedy swoim dzieckiem walczysz z policją. A na koniec kibole, nacjonały i patologia z całego kraju wsiadła w wynajęte autokary i wróciła na swoje biedne regiony.
poznaniak2019.07.21 12:51
Powinni zboki dostac tak żeby im sie odechciało na drugi raz robic spędy.Trzeba wreszcie połozyc kres tym dewianckim marszom bo to zaczyna nie mieć końca czemu to ma słuzyc ? ano temu żeby ludziska sie przyzwyczaili i uznali to za normalne.
Cogito ergo sum2019.07.21 13:04
Tak jest, jak u muzułmanów. co nie katolu? Wy to dziwni jesteście, niby nie chcecie ciapaków w eurpie, ale ich zasady moralne i nienawiść do życia wam imponuje i też byście tak chcieli.
T2019.07.21 15:54
Z myśleniem masz niewiele wspólnego a więc daruj sobie tę łacinę bo mądrzejszy lewaku nie będziesz. Jakie życie lgbt promuje? wyuzdanie popęd płciowy bez ograniczenia i pie.....nie wszystkiego co nie zdąży zwiać na drzewo? to jest promocja życia?
Mateusz2019.07.21 16:04
Odezwała się osoba, która wrzuca jakieś śmieszne zdanie, nie mam pojęcia w jakim celu. Zapewne je wkleisz jako odpowiedź do mojego komentarza przez brak argumentów.
Polak2019.07.22 13:24
A jakie masz argumenty geniuszu? Że nienormalność jest normą? Nie jest i nigdy nie będzie. Pękniesz ze złości? Czy jak zwykle będziesz obrażać katolików?
Maria Blaszczyk2019.07.22 1:15
No więc nie ma mowy. Nie zastraszycie nas. Są rzeczy gorsze od pobicia. Gorsze nawet od śmieci. Np. strach przed nimi. A marsze mają służyć widoczności i walce o równe prawa. I za każdym razem, gdy faszolki kogoś pobiją lub oplują - pojawia się 10 nowych osób zdeterminowanych, by z tym walczyć. Bo nie chcemy dla naszych dzieci świata, gdzie tacy jak oni dyktują, jak reszta ma żyć.
Bez przemocy2019.07.21 13:24
Nie popieram przemocy z każdej strony, ale to nie znaczy wcale, iż to co promuje LGBT jest szlachetne, jak chcieliby przedstawić siebie i osoby, które piszą o tym zjawisku. Język komentujących jest także skalany nienawiścią.
Czesław2019.07.21 10:48
Pamiętając o chrześcijańskim miłosierdziu i tolerancji nie można zapominać o grzechu i karze jaką jest piekło. Kierując się miłosierdziem trzeba ludzi uświadamiać i chronić przed piekłem nawet wbrew ich woli tak jak chronimy małe dzieci i karzemy za złe postępowanie dla ich dobra, żeby np. nie wkładały rękę do ognia. Brawo Białostoczcanie
Urszula2019.07.21 11:08
Kpisz czy o drogę pytasz? O jakim piekle mówisz? Ponadto to Bóg będzie osądzał, a nie katolicy, którzy są bałwochwalcami, złodziejami, pijakami, cudzołożnikami i jeśli piekło istnieje to oni pierwsi się w nim znajdą. Nie wyręczaj Boga, zatroszcz sie najpierw o siebie.
Polak2019.07.22 13:08
A ty pójdziesz do nieba. A nawet pobiegniesz. Mądrala się znalazła. Zrób sobie dzieci i je pouczaj, a od nas się odpimpaj! Jasne?
anonim2019.07.21 11:51
Jezusek nie lubi samozwańczych sędziów. Sam powinieneś Czesiu w mordę dostać, bo ja tak mówię, mam rację na pewno, czemu nie? Chooj cię czeka a nie niebo, pisowski psie.
Gamberro2019.07.21 14:40
Dla ciebie matole Pan Jezus.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:49
jezusek, dla ciebie może być nawet monsieur Jezus, dla nas jezusek nic poza tym
Polak2019.07.22 13:11
I właśnie dlatego jesteś tylko pederasta, nic poza tym.
Ewa2019.07.21 16:26
jezusek, bożeczek, porzeczki. Przypomnij mi kim jesteś? A, nikim, ważnym.
Polak2019.07.22 13:53
Oczekujecie dewianci szacunku? Nauczcie się szacunku. Zapamiętać: PAN JEZUS!
Anna 2019.07.21 15:34
Polska nigdy nie należała do sodomy więc niech jadą tam gdzie jest, a nie bezwstydnie paraduja szykują sobie bicz kanon 1035 umierasz w grzechu ciężkim idziesz na potępienie
Agnieszka2019.07.21 16:58
Owszem - brawo Białostocczanie, ale tu nikt nikogo wbrew niemu samemu nie ratował. Jak ktoś został zmanipulowany i chciał tkwić w kłamstwie, idąc tą paradą, to można mu współczuć, ale niewiele poradzisz. W tej paradzie szło wiele młodych "ofiar" homo-propagandy. Szkoda ich, ale dla nich droga powrotu jest długa i nie wiadomo czy się uda. Jednak jako "nieświadome ofiary" stają się też narzędziem zła. Jest więc raczej obowiązek chronić przed nimi innych, co mogą się stać kolejnymi ofiarami tej propagandy czyli nasze dzieci, wnuki, polską młodzież i dzieci. Nie chodzi o zakaz praktykowania homoseksualizmu a tylko jego promowania m.in. przez te marsze, bo tu chodzi o tych, którzy przez homo-propagandę są narażeni i za poparciem obecnej władzy z użyciem przez nią policji już niszczeni kłamstwami, przemilczeniami i seksualizacją.
Maria Blaszczyk2019.07.22 1:12
No jasne, tylko pamiętasz, co tam Chrystus mówił o rzucaniu kamieniem??? No więc hordy bezgrzesznych tam się zebrały. Kamienie leciały gęsto. A oprócz nich - śmieci, szklane butelki, plwociny. Gratuluję samopoczucia. A za chronienie wbrew mojej woli uprzejmie dziękuję. Ja Cię nie chronię wbrew Twojej woli przed jedzeniem golonki, piciem wódki czy zbyt długim siedzeniem w bezruchu. Choć to szkodliwe i na pewno negatywne skutki są pewniejsze od piekła, które najprawdopodobniej nie istnieje.
Cool2019.07.22 9:02
Hmm, od kiedy to Chrystus jest twoim autorytetem? a znasz powiedzenie "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę" ?
Polak2019.07.22 13:16
Powołujesz się na Chrystusa? To zapamiętaj dobrze, co Chrystus zrobił w Świątyni Jerozolimskiej. A jak już sobie to przemyślisz, to wtedy się powołuj na Chrystusa, dyletancie.
rozbawiony2019.07.21 10:40
Przecież to pisie elyty katolicy z dziada pradziada
polak2019.07.21 13:21
powinni im bardziej pokazać gdzie ich miejsce ------------w SZPITALU ------------nie na ulicy
GB 2019.07.21 16:07
tak, to Polacy - katolicy z dziada pradziada, a wy to sodomici od Kołlontajowej, Fromma i innych zboczonych czubków i degeneratów
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.07.21 17:17
przecież ten film to ściema, tylko głupi da sie nabrać