04.02.20, 17:55Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Rzecznik rządu: Cieszy mnie decyzja prezydenta. To rozstrzygnie wszelkie wątpliwości

Cieszę się, że pan prezydent zdecydował się na taki krok” - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller komentując informację o podpisaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustaw sądowych.

O podpisaniu przez prezydenta nowelizacji poinformował dziś jego rzecznik Błażej Spychalski. Odnosząc się do tego, rzecznik rządu w rozmowie na antenie radiowej „Trójki” dodał:

Zresztą to jest element stabilizujący system i wymiar sprawiedliwości i liczę na to, że ostatecznie już rozstrzygnie wszelkie wątpliwości dotyczące statusu sędziów, bo ustawa wprost mówi, że takiej weryfikacji inni sędziowie nie mogą realizować, ponieważ jest to kompetencja, prerogatywa pana prezydenta po właściwym przeprowadzeniu procedury przez KRS”.

dam/PR3,Fronda.pl 

Komentarze

Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.4 18:35
"pan prezydent zdecydował" buhaha... "zdecydował" dobre! wszystkie decyzje podejmuje żoliborski pokurcz! Dupuś został stworzony jedynie do tego żeby podPiSywać wszystko to co kaczy szaleniec sobie ubzdura w swoim schorowanym łbie!
Moshe Cvel2020.02.5 7:00
pokurcz ? GENIALNY POLSKI POLITYK DR JAROSŁAW KACZYŃSKI
luka2020.02.5 10:05
SAM JESTEŚ KRETYEM I NIE OBRAŻAJ BASZYCH PRZEDSTAWICIELI WYBRANYCH DEMOKRATYCZNIE. PAKUJ WALIZKI I DO ROSJI
guess who2020.02.4 18:29
Tymczasem w prawdziwym świecie: Półnagi mężczyzna leżący przy łóżku w Szpitalu MSWiA w Lublinie - tak widok zastał jeden z pacjentów. Według świadka, mężczyzna spędził na podłodze kilka godzin. Władze szpitala zaprzeczają i podkreślają, że to sam pacjent zszedł z wózka i położył się. Placówka zaznacza, że pacjentowi została udzielona "niezbędna pomoc medyczna". O zdarzeniu w Szpitalu MSWiA w Lublinie poinformował portal Spottedlublin.pl. Według relacji czytelnika portalu, 30 stycznia na podłodze w jednym z pomieszczeń na izbie przyjęć leżał mężczyzna bez spodni. Sytuacja ta miała trwać kilka godzin. - Nikt z personelu nie reagował. Ten człowiek wołał "Halo. Dzień dobry. Pomocy". Oni bardzo dobrze o tym wiedzieli, że ten człowiek tak leży, bo w pobliżu otwarte były wszystkie okna, bo od tego mężczyzny strasznie śmierdziało - relacjonował świadek.
luka2020.02.5 10:04
KIEDY U WŁADZY BYLI POPRZEDNICY Z SLD I PO TO NIE WIDZIAŁEŚ TAKICH SCENEK CZY TYLKO BAŁEŚ SIĘ ABY NIE WYWIEŹLI CIE NA SYBERIĘ. TOTALNY PALANT