11.05.20, 10:20Fot. Adam Guz/KPRM

Rzecznik rządu dementuje: Premier nie składał dymisji

W sobotę, kiedy miała miejsce narada w warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w sieci wrzało. Pojawiały się nawet plotki na temat rzekomej dymisji, jaką miał rzekomo złożyć premier Mateusz Morawiecki. Dziś rzecznik rządu Piotr Müller zdementował te doniesienia.

W rozmowie na antenie radiowej „Jedynki” podkreślił, że obecnie nie ma zapowiadanych żadnych zmian w rządzie. Dodał także:

Chciałbym też zdementować informację, że premier Mateusz Morawiecki rzekomo składał swoją dymisję, bo takiej dymisji nie było”.

W trakcie rozmowy w „Sygnałach Dnia” Müller dodawał:

[…] to jeden z kolejnych przykładów tego medialnego zamieszania, które było w ostatnich dniach. To chciałbym jednoznacznie przeciąć”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

antonim2020.05.11 17:23
A szkoda, bo to człowiek Gatesa! Uwaga na potralu niezależna.pl szaleje cenzura wypowiedzi!
Jan Radziszewski 2020.05.11 16:21
y rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Klapaucjusz2020.05.11 14:41
Pewnie że nie było dymisji. Premier podaje się do dymisji w ręce prezydenta RP a nie pierwszego sekretarza PiS.
Konfederacja2020.05.11 13:34
Wiadomo, że z własnej woli się nie oderwie od koryta.
Michał Jan2020.05.11 13:13
Oczywiście, że nie. Ale wybory nie odbędą się 23.05 wg ustawy z lukami prawnymi.