29.05.20, 19:11Tomasz Sakiewicz, publicysta i red. nacz. tygodnika Gazeta Polska/YT/TVP Info

Sakiewicz o nielegalnym zbieraniu podpisów dla Trzaskowskiego: PKW musi wprowadzić nowe wzory list

W tym tygodniu wyszło na jaw nielegalne zbieranie podpisów pod listami poparcia dla Rafała Trzaskowskiego w kilku miejscach Polski. Co ciekawe, sam zainteresowany nie odcina się od tego przestępczego procederu i wręcz to pochwala mówiąc o ludziach, którzy się tego dopuszczają jako pełnych energii.

Tomasz Sakiewicz w rozmowie z Niezalezna.pl powiedział komentując nielegalne zbieranie podpisów pod listami poparcia, jakie są zbieranie przez sympatyków Rafała Trzaskowskiego:

- Mamy do czynienia ze zmową przestępczą, jawnie i bezczelnie zorganizowaną przez działaczy PO. Jeżeli PKW nie chce tego "przyklepać", musi w momencie rozpisania wyborów wprowadzić nowy wzór list podpisów

Dodał też:

- A sprawę nielegalnego zbierania podpisów powinien do prokuratury zgłosić sam Rafał Trzaskowski i ujawnić wszystko, co wie na ten temat. Inaczej nie ma prawa ubiegać się o najwyższy urząd w państwie

Warto przypomnieć, że nielegalne zbieranie podpisów pod listami poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego ujawniły już TVP Info oraz PolskieRadio24.pl

 

mp/niezalezna.pl

Komentarze

Foster2020.07.9 13:02
Sakiewicz - już PKW wypowiadała się w tej sprawie, więc nie mąć łachudro.
Tytan2020.06.3 18:37
A jak było z drukowaniem pakietów wyborczych do pseudo wyborów 10.05.2020 sygnowanym przez naczelnego kłamczucha RP
..2020.05.30 19:23
Sakiewicz!!Kiedy rozliczysz się z kasy za puszcza.tv??
Foster2020.05.30 15:18
Panie Sakiewicz a na Dudę kiedy będzie podpisy zbierać ?. Najlepiej przyjąć formułę, że Duda nie musi zbierać a pozostałym uniemożliwić zbieranie. Czemu jesteście takimi hipokrytami ?
klaus2020.05.30 8:19
mówi mówi i co z tego wynika ,różnica między PiS a KO jest kolosalna tam nawet z gówna potrafią zrobić aferę i lecą z tym do prokuratury a następnie do TVN i skutek jest natychmiastowy, a Prawica prawi prawi i nic nie prawi bo się boi własnego cienia przez ponad pięć lat nie potrafiła rozliczyć żadnych afer wystarczy że PO przypomni słynny audyt po którym nic nie wynikło, wykazując że była to czysta manipulacja i kogo wtedy PiS przekona że było inaczej.
Grzegorz S.2020.05.30 7:39
Korona wirus, wirus korona cała PO wirusem nienawiści zarażona. Współczesna targowica.
Glaudiusman2020.05.30 0:06
Po prostu ręce w kajdanki stalowe mocowane na przegubach rąk. Decha później, gdyby to nie pomogło.
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.05.29 19:48
Trzaskoszczak z p. Jakim robili sobie na bezczela kampanię przed ogłoszeniem terminu wyborów samorządowych i żadnemu z nich włos z głowy nie spadł. I p. Sakiewiczowi to nie przeszkadzało.
JaKi2020.05.29 19:40
Panie Sakiewicz,twój ból z tego powodu jest większy niż mój.Ja uważam że to wyborcy powinni zdecydować przy urnach kto zostanie prezydentem.Skoro nic nie znaczący Jakubiak uzbierał w 3 dni podpisy ,Duda w 1 dzień to chyba pana nie zdziwi zebranie podpisów dla Trzaskowskiego w 2-3 dni.
bogdanus2020.05.29 19:31
Jakie jest wyjście na uczciwość zbierania podpisów. Wystarczy aby Komisja Wyborcza ze znakiem, rozdała druki dobę przed wyznaczonym czasem na zbieranie podpisów.
psycho on the hook2020.05.29 19:27
Ciekawe co byście powiedzieli, gdyby Czaskoski zatrudnił Ukraińców: https://strajk.eu/jakim-cudem-jakubiak-zebral-140-tys-podpisow-mlodzi-ukraincy-przepisywali-przez-trzy-dni/
katolicka kretynizacja polski 2020.05.29 19:25
Nikt rozsądny chyba nie wątpi ze z chwilą gdy Trzaskowski został kandydatem, PIS wystawi na niego zlecenie. KC PIS nakazało swoim członkom na każdym szczeblu szczuć, kłamać, judzić przeciw Trzaskowskiemu. Nie jest istotne czy to ma być choć odrobinę zgodne z prawdą. Oczywiście to tej "pracy" została zaangażowana największa pisowska farma trolli, reżimowa szczujnia TV PIS. Ataki będą szły ze wszystkich stron. Trolle np. z chlewu Szachermachera dostaną podwyżkę od postu. Będą robione różne z reguły prostackie prowokacje. Pożyteczni idioci pisowscy też będą mieli swój wkład w niszczeniu Trzaskowskiego. Prokuratura mgr Zero zapewne zajmie się tą prymitywną hucpą rozpętaną przez niejakiegp Pereire. Wszystko to świadczy o strachu jaki padł na kurdopla i cały PIS. Notowania Adriana pikują w dół. Coraz mniej ludzi daje się nabierać na jego ględzenie i głupkowate miny. Trzaskowski stał się poważnym konkurentem dla pacynki kurdupla, więc starają się to zmienić. Mam nadzieje ze Trzaskowski mimo wściekłej i chamskiej nagonce rozpętanej przez PIS, wygra wybory i wyślę pacynkę na śmietnik historii.
Foster2020.05.30 15:22
Jak słyszę Dudę, to rzygać mi sie chce ?. Czy to są objawy chorobowe ?. Wszystko co dobre, Polacy jemu zawdzięczają ?
Micha\\305\\202 Jan2020.05.29 19:23
Idąc tropem przemyśleń Pana Premiera, p. Sakiewicz tym oskarżeniem przyznał się do winy. Trzaskoszczak w ciemię bity aż tak nie jest, żeby nie kumać, że jak p. Sasin narozrabiał przed czasem i mu się upiekło, to i jemu się upiecze.
Leszek 2020.05.29 19:14
PO- PiS To blizniaki masonojajeczne. Taka zabawa z klutnie. Synagoga szatana na smyczy . Jeden z najbliższych wieloletnich współpracowników politycznych Jarosława Kaczyńskiego, Adam Lipiński ujawnił, że jednym z głównych celów PiS było przez lata niedopuszczenie do powstanie w Polsce prawicy narodowej. Lipiński będący bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego od lat 90, gdy tworzył wraz z nim Porozumienie Centrum, obecnie jest posłem PiS. We wtorek Lipiński wystąpił w programie telewizji Polsat „Gość Wydarzeń”. Poseł odpowiadał dziennikarce na pytania dotyczące sytuacji na scenie politycznej. Rozmowa zeszła między innymi na temat nowej siły na scenie parlamentarnej, Konfederacji Wolności i Niepodległość tworzonej przez narodowców i konserwatywnych liberałów. „Nasz zamysł, który powstał przy tworzeniu Zjednoczonej Prawicy, żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot, nie udał się” – przyznał Lipiński. Ocenił jednak, że Konfederacja Wolność i Niepodległość, która wyrosła na prawej flance PiS, „to słaba formacja”. Po chwili Lipiński jeszcze raz zaznaczył – „Myśmy przyjęli takie założenie, że dla dobra Polski jest to, żeby nie powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała. Ku zadowoleniu wszystkich oceniających scenę polityczną”. Komentując przyczyny niepowodzenia PiS w realizacji tego celu w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych, Lipiński uznał, że przekroczenie przez Konfederację progu wyborczego jest zasługą wysokiej frekwencji. „W Polsce jakiś procent wyborców kontestuje scenę polityczną i głosuje tak, żeby popierać ludzi, którzy łamią pewne schematy tej sceny politycznej” – powiedział polityk współpracownik Jarosława Kaczyńskiego oceniając, że „Konfederacja to są głównie wyborcy antysystemowi”. „W takich rzadkich chwilach szczerości wyborcy PiS mogą się dowiedzieć, gdzie szefostwo tej partii ma tak naprawdę ideę narodową” w ten sposób skomentował na Twitterze wypowiedź Lipińskiego Jacek Wilk, jeden z polityków Konfederacji.
anonim2020.05.29 19:39
Napisał zwolennik Konfy, utrzymanki Putina.