03.09.19, 12:45

Schetyna: Kidawa zna życie. A w piątek podamy program

"Ona zna życie" - zachwala Małgorzatę Kidawę-Błońską Grzegorz Schetyna. Jak mówi, sam nie rozumie, dlaczego wcześniej nie wpadł na pomysł, by to ją wystawić na premiera.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Koalicji Obywatelskiej ogłoszona została kandydatka na premiera tej formacji. Jest nią była marszałek Sejmu, Małgorzata Kidawa-Błońska.

" Trzeba słuchać ludzi, naprawdę trzeba słuchać ludzi. A Małgorzata, warszawianka, kobietą sukcesu, matka, ludzi potrafi słuchać. Z taką samą uwagą i szacunkiem rozmawia z ambasadorem filharmonii, jak i ze sprzedawczynią na miejskim bazarku. I w jednym, i drugim przypadku potrafi z rozmówcą nawiązać tak samo ciepłą i serdeczną relację" - zachwalał Schetyna Kidawę-Błońską.
"Zawsze chce się porozumieć dla dobra Polek i Polaków. Może ma to w genach? Jej jednym pradziadkiem był prezydent II Rzeczpospolitej Stanisław Wojciechowski, a drugim premier II Rzeczpospolitej Władysław Grabski. Obaj nie pracowali dla żadnej partii, tylko dla Polski, tak, jak Małgorzata" - mówił dalej.

Kidawa "zna życie, wie czego potrzebują polskie rodziny, była świetnym marszałkiem Sejmu" - podkreślał.

Sama namaszczona na premiera przekonywała, że KO wygra wybory. "My te wybory wygramy, bo musimy. Oczekują tego od nas Polacy. Dużo z nimi rozmawialiśmy. Wiemy czego chcą. Nie chcą polityków, którzy zajmują się sami sobą" - mówiła.

"Chciałabym, że Polska była krajem, w którym ludzie się do siebie uśmiechają. Polska jest warta tego, żeby była krajem bez nienawiści. Polacy chcą, żeby Polska była krajem, gdzie wszyscy się nawzajem szanują. Gdzie politycy będą rozwiązywać ich problemy" - dodawała.

Kidawa-Błońska ogłosiła, że w piątek KO ogłosi program.

bsw/onet

Komentarze

Toni2019.09.3 17:06
Tak samo zna jak cała POKOMUNA waszej partii wszyscy chyba byliście szkoleni jak oszukać wyborców,obiecanki cacanki,a po wyborach to co płynie teraz Wisłą z waszych obietnic.Wasza partia oszustów szkodzi polsce w rozwoju,powinniście wszyscy zniknąć z sejmu i senatu bo jesteście zdrajcami i nowoczesną targowicą.
02019.09.3 15:41
przez 8 lat sie umiechali Polacy do siebie dzieki Wam bogowie z PO, wystarczy
Jahu2019.09.3 15:18
Nie wiem czy wiesz Grzesiu, ale tym co wygadywałeś na konferencji prasowej, strasznie swoją osobę zaorałeś..bo to znaczy,że ty żadnego z tych przymiotów o których opowiadałeś nie masz.😁😁
Jahu2019.09.3 15:11
Tym samym, przyznajesz Grzesiu, że ty o życiu nie masz pojęcia.😂😂
poPO=kurw.. i złodzieje2019.09.3 13:43
DEbil Narodowy schetino od piatku bedzie czytał program!!! chyba telewizyjny
as2019.09.4 11:39
prawda
Nimrodel2019.09.3 13:35
Znowu frazesy o "uśmiechniętych Polakach, otwartych, tolerancyjnych", niech już będą te wybory.
Marian2019.09.3 13:26
Wyrodek!!!ale do platformy akurat pasuje.