30.07.15, 08:42

Setki Polek co roku kończą jako niewolnice seksualne

W najnowszym kwartalniku „Frondy” Remigiusz-Włast-Matuszak porusza problem handlu kobietami w Europie, w tym Polkami. Według przytaczanych przez pismo danych każdego roku jedynie do Kosowa porywa się około 800 Polek. Kobiety są torturowane, gwałcone i odurzane narkotykami. Później zmuszane są do prostytucji. Gdy stracą już całkowicie siły i nie nadają się do dalszego wykorzystywania, są z zimną krwią mordowane.

Kobiety tylko częściowo wykorzystywane są na samych Bałkanach. Zasadniczo trafiają szybko na rynki w Unii Europejskiej, gdzie sprzedawane są jako niewolnice seksualne do domów publicznych.

Mafia kosowska ma kontrolować już 60 proc. europejskiego rynku haraczy oraz około 30 proc. rynku handlu kobietami i ludzkimi organami.

Jak mówi w rozmowie z „Radiem Maryja” Ewa Kowalewska z Human Life International Europe, problem jest o wiele zbyt mało nagłaśniany.

„W Polsce mówi się za mało na ten temat. Wiedza społeczeństwa o tym, że takie zagrożenie jest całkiem realne po prostu nie istnieje. Nie mówi się na ten temat w telewizji, nie mówi się na ten temat w prasie. Młody człowiek, który chce zakosztować wolności, praktycznie nie zdaje sobie sprawy, że jest to realne niebezpieczeństwo oraz, że nie dotyczy ono np. Azji, tylko dotyczy nas. Dotyczy dziewczyny, która tak naprawdę wybrała się na dyskotekę z chłopakiem, którego poznała przez internet i nie zdaje sobie sprawy, że naraża się na porwanie, że może się to naprawdę skończyć tragicznie” – powiedziała Kowalewska.

bjad/"Radio Maryja"

Komentarze

anonim2015.07.30 11:30
A gdzie są pazury i szpony naszego narodu ??? Gdzie jest obywatelskie spec-comando do eksterminacji członków grup, które tu w Polsce przebywają i porywają nasze rodaczki ?! Na sto procent jestem pewien, że ogromny udział w tym procederze mają Cyganie. Jest ich w Kosowie bardzo mnogo. Stan bezbronności Polaków jest stanem, z którego należy wyjść jak z ukropu. I nie mówię tu o stanie posiadania broni, ale o wewnętrznej zdyscyplinowanej postawie obronnej - przy przekroczeniu pewnej granicy masz być gotowy skręcić kark swojemu napastnikowi, a jeśli ktoś ci opowiada wówczas o tysięcznym poliku do nadstawienia, to mu odpowiedz, aby nadstawiał swoje i strzel go w ryj. Być gotowym do ukręcenia łba swojemu napastnikowi nie pojawia się ot tak ! To trzeba ćwiczyć.Działanie w spec-comando od eksterminacji, tych którzy depczą nasze siostry, matki, córki też nie wypali jeżeli się tego nie ćwiczy - każdy w swoim fachu, ale tak, aby różni fachowcy stanowili jedną grupę czyszczącą. To co się z nami dzieje jest nienaturalne. Nie liczcie na Policję, że oni taką szajkę rozbiją, bo prokurator ich zwolni, a najwyżej sędzia da 5 lat w zawiasach podczas, gdy ich trzeba rozstrzeliwać becz oporu. Co my robimy ? Jaką obłudą jest ewidentnemu zbrodniarzowi dawać szansę w postaci zdradzieckich sądów !!! A w tym wszystkim udział bierze kościółek, który najlepsze co potrafi, to przeznaczać swoje owieczki na podeptanie. A później taki kapłan z ambonki wskazuje paluchem na te kobiety i jeszcze im mówi żeby nie grzeszyły. Ludzie jakim pokrakom składacie swoje umysły i serca ?! Polsce potrzebny jest Wódz !!! Bezwzględny dla wrogów swojego narodu. (A kościółek jak chce dawać dupy, to niech daje dupy swojej - z papieżem i świtą watykańską na czele)
anonim2015.07.30 11:50
"Mafia kosowska ma kontrolować już 60 proc. europejskiego rynku haraczy oraz około 30 proc. rynku handlu kobietami i ludzkimi organami" A gdzie jest kurwa mać nasza mafia. Dzień taki i taki godzina 0 i czyszczenie z mafii - zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Gdzie jest miecz u boku ojca ? U boku brata ? Nie tylko Polska jest w stanie paranoicznego rozbrojenia. Zobaczcie co w Szwecji się dzieje ? Brudasy plują w twarz tubylcom, a tubylcy nie potrafią wyjść z obłędu. A nie wahać się, bo te szmaty u siebie w tych islamastanach by się nie zawahały i by wam łby ścięły, a dzieci pogwałciły. Skoro tak jest, to dlaczego my (Europejczycy) rezygnujemy z samych siebie i ustępujemy im pola ? Oni nam pola nie ustąpią. Moim zdaniem bierze się to stąd, że Europejczykom wciśnięto wartość wartą picu na wodę, a mianowicie, że nasza cywilizacja jest wzorem dla innych, a zwłaszcza tzw. prawa człowieka oraz fundacje wolności i nie można nić z tym zrobić bo co się wtedy stanie z tymi instytucjami - gdzie wtedy się podzieją ? Ja wiem gdzie się podzieją ! No skoro działalność tych fundacji (osiągnięć wolności multi-kulti) sprowadza się do tego, że Europejczyk jest prześladowany i przyzwala się na to, aby był gorzej traktowany niż od imigranta, to znaczy, że my jesteśmy gorsi od tych imigrantów, to też niech te fundacje, instytucje od "równego traktowania" spierdalają do Pakistanów, Somalii i innych krajów religii tolerancją ociekających, a tu niech zostanie tan europejski "ciemnogród". To jest przecież paradoks, że instytucje, które najbardziej nienawidzą rdzennych Europejczyków działają na terenie Europy. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że te tak zwane zdobycze postępowej Europy są sponsorowane przez Arabów Hindusów i innych naszych wrogów nie wyłączając z nich Żydów. Podawanie trucizny swojej ofierze to podstawa.
anonim2015.07.30 11:54
Kościółek i jego biskupi powinni bić się w piersi za wpajanie swoim owieczkom obłudnej łagodności. A owieczki powinny polać się wrzątkiem i zadać sobie pytanie "kurwa komu my nasze umysły i sera powierzyliśmy ?"
anonim2015.07.30 13:39
No proszę wczoraj pisałem że odbija nam się czkawką głupawe popieranie Czeczenów, teraz odbija nam się walka o wolne Kosowo... Czekamy na banderwoską ukrainne ta "wolność" też odbije się nam czkawką. Mam nadzieje Wtedy Polacy się obudzą i takich frondziarzy i podżegaczy pro-ukraińskich jak Fronda wypędzą.
anonim2015.07.30 20:36
jest pewien mały pozytyw... bandyci porywają statystycznie najgłupsze i najwulgarniejsze wycieruchy... w końcu dobrze wychowana dziewczyna nie pójdzie w tango z przygodnie poznanym brudasem. A jeśli pójdzie - to niech lepiej stamtąd nie wraca... To podobny płacz jak nad tymi dudkanymi w pijanym widzie wzmocnionym pigułką gwałtu. Wcale mi ich nie żal. Dziewki które można wyrwać w takich okolicznościach to doprawdy nie jest materiał na żonę i matkę.