27.07.18, 16:50Wikimedia Commons

'Skończcie z tym'! Dziennikarz Wyborczej krytykuje chuliganów z opozycji!skończcie

"Wielka prośba. Skończcie z tym fake o żołnierzach WOT przebranych za policję. To jest bujda, która dodatkowo nie ma sensu" - napisał na swoim twitterowym koncie dziennikarz Gazety Wyborczej Paweł Wroński. Jak się okazuje bojówkarze totalnej opozycji odlatują nawet dla GW.

Podczas czwartowych protestów pod Pałacem Prezydenckim manifestanci prowokowali, a nawet próbowali ścierać się z oddziałami policji. W internecie pojawiły się nawet, tak horrendalne głosy, jak podmiana funkcjonariuszy policji na żołnierzy WOT.

"Pojawiły się wśród protestujących pod sejmem Obywateli wątpliwości, czy wśród policjantów nie ma przypadkiem przebierańców - funkcjonariuszy Wojsk Obrony Terytorialnej" - napisał na facebooku założyciel stowarzyszenia Inicjatywa Demokratyczna Aleksander Twardowski.

Do tych jakże irracjonalnych doniesień odniósł się dziennikarz "Gazety Wyborczej" krytykując osoby, które powielają takie tezy.

Jak widać propaganda i kłamstwa, które rozsiewane są przez zwolenników totalnej opozycji sięgnęły tak głębokiego dna, że nawet dziennikarze mediów im sprzyjających nawołują do jej zaprzestania.

mor/twitter.com/pawelwronskigw/Fronda.pl