29.09.20, 06:00screenshot youtube-onet news

Śledztwo ws. Sławomira N. Zatrzymano kolejne 3 osoby!

Kolejne zatrzymania w sprawie byłego ministra transportu Sławomira N. Jak informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, jest wśród nich między innymi były prezes polskiego koncernu paliwowo-energetycznego Dariusz K.

Jak czytamy, w śledztwie przeciwko N. zatrzymane zostały kolejne trzy osoby. To także między innymi były członek zarządu spółek energetycznych Wojciech T.

Zatrzymane osoby doprowadzone zostaną do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty. Chodzi o podejrzenie wręczenia byłemu ministrowi łapówek na łączną kwotę kilkuset tysięcy złotych w zamian za pomoc w kwestiach związanych z objęciem przez nich intratnych stanowisk – informuje prokuratura.

Dalej prok. Skrzyniarz dodaje:

Zarzuty dotyczą okresu, w którym Sławomir N. pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów oraz okresu sprawowania przez niego urzędu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej”.

Informuje również, że decyzja dotycząca zastosowania środków zapobiegawczych podjęta zostanie po ich przesłuchaniu.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Portofino2020.09.29 7:04
Czy wśród zatrzymanych jest Donald Tusk?
Precz z Wyborczą - siedliskiem pedałów!2020.09.29 6:47
Ale po mocodawcy S. Nowaka, Tusku, to wszystko spłynie bez śladu. Spadnie, jak zwykle, na 4 łapy. Facet ma opanowane sprawdzone metody: głupkowaty uśmieszek, "pilne" sprawy w brukselce, durny, niby dowcipny wpis na Twitterze, parasol ochronny Frau Merkelowej, udawanie, że nic się nie stało, że "to przecież jeszcze za prezydentury Lecha Kaczyńskiego... itd". A SB-cka Warszafka zalewa kraj gównami: dosłownie i w przenośni. Oj, masa jeszcze roboty przed PIS-em...
ian2020.09.29 6:37
kiedy cela + dla pisowskich bandytów złodzieje i oszustów naczelnika i jego złodziejskiej bandy ,,,,były wyborca
Dogorywająca opozycja kąsa najmocniej2020.09.29 6:40
Stary trick: odwrócić kota ogonem. Złodziej wszędzie widzi złodzieja. Myśl dalej. Stać cię na więcej.
lewacka tęczowa lewatywa2020.09.29 9:42
kiedy cela + dla KOmuszych bandytów złodzieje i oszustów króla europy i jego złodziejskiej bandy ,,,,były wyborca
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 6:24
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
Polexit2020.09.29 6:22
Donald, jak się trzymasz? To jak gra w okręty: coraz bliżej! Donald, za chwilę może być: trafiony i zatopiony!