13.01.22, 11:35Fot. Screenshot Twitter MSWiA

Służby białoruskie rzucały kamieniami w polskie patrole

Dzisiejszej nocy na odcinku Czeremcha „służby białoruskie rzucały kamieniami w polskie patrole” – poinformowała nasza Straż Graniczna.

Na szczęście, jak dowiadujemy się z komunikatu zamieszczonego przez polskich pograniczników, żaden z naszych funkcjonariuszy nie doznał jakichkolwiek obrażeń.

Jak donosi Straż Graniczna minionej doby 16 osób próbowało nielegalnie przekroczyć polską granicę z terytorium Białorusi.

Łącznie w tym miesiącu mieliśmy do czynienia z 391 tego rodzaju próbami.

 

ren/twitter

Komentarze

ABC2022.01.14 5:06
cd. A gdy Unii się nie podoba, to niech po bisurmanów na Białorusi wysyłają na swój prywatny koszt samoloty i sprowadzają "biedaków" do swoich domów i ze swoich pieniędzy ich utrzymują! Żaden z mądrych inaczej pisowskich euroosłów nie może (po przygotowaniu) tego wyrzygać w PE? Tak się boicie?! Czy może podzielacie ich zboczone poglądy?!
ABC2022.01.14 4:56
Dlaczego niedojdy tego nie dokumentujecie (filmy, zdjęcia, głosy)? Czyżbyście byli w zmowie z tymi białoruskimi bandytami?! Dlaczego np. nie nagrywacie rozmów służb białoruskich i nie publikujecie ich?! Polski kontrwywiad też nie potrafił, czy nie chciał działać by nie było tej dezercji? Zdrajcy typu Pytel i Dusza przejęli dowodzenie polskim kontrwywiadem?! Żaryn nic o tym nie wie?! Pół roku się to ciągnie i "wadze" nie potrafią sobie z tym poradzić?! A weźcie jak przed rokiem Grecy na granicy a Turcją i polewajcie to bydło białorusko islamskie świńskimi fekaliami! Poza tym "wadze", źryjcie łby od śledzi, jedyny ratunek na głupotę i ciapowatość!
PZPN2022.01.13 12:48
Ochojską zaprosić niech odrzuca te kamienie pojeżdzi sobie trochę po świerzym powietrzu to ochłonie
Pol2022.01.13 12:44
Jak czytam takie artykuły to się nóż w kieszeni otwiera.Sieroty stoją a ci do nich kamieniami walą czego się boją że się Łukaszenka obrazi, walić w powietrze ostrzegawcze strzały , przecież bronią naszej granicy.Skończyć z tą chorą dyplomacją i pluciem na straż graniczną
tom2022.01.13 12:12
czas otworzyc ogien
Żyd kretynizacja Polin, wieczny nudziarz2022.01.13 12:07
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. Nawet więcej: jestem wprost chory z nienawiści. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie Jan Paweł II, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz wymarzony Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczywiście, ten wspaniały plan nie da się zrealizować natychmiast, a to przez ten okropny, populistyczny PIS i polaczków podatnych na propagandę Rydzyka. Ale powolne rozmywanie polskości oraz chrześcijaństwa w unijnej, ateistycznej, neomarksistowskiej oraz niemieckiej euro-papce - kto wie? Z pomocą Tuska i rodzimej Targowicy powinno sie to powoli, ale skutecznie, z szatańską pomocą, przeprowadzić. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
luk2022.01.13 12:46
Poczekaj już niedługo jak ci się te chciwe oczy zamkną to wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.Właśnie dla takich przypadków jak ty powinna być aborcja i eutanazja.
gracz2022.01.13 12:03
I tak kilkuset obdartuchów powoduje zaangażowanie kilkunastu tysięcy ludzi różnych służb. A było wtrącać się w wewnętrzne sprawy Białorusinów?.
Anonim2022.01.13 11:56
a przygłupy urzędowe co na te kamienie i lasery?? dalej wojsku bronią strzelac do tego wschodniego gó.na? jak długo jeszcze ? a zuchwałość hołoty rośnie jak widać
Po 11 ...2022.01.13 11:52
Rzucali kamieniami? Pierwsi? Widocznie są "bez grzechu" :) (Ew. Jana 8:7).
Anonim2022.01.13 11:46
Czas wytoczyć ołtarze polowe!!!! 😁😁😁