25.09.14, 13:40Marek Jakubiak (fot. Facebook)

Stanisław Pięta dla Fronda.pl: Ani Michalczewski ani Jakubiak. Ani homolobby ani Kresy.ru

Portal Fronda.pl: „Ani Michalczewski ani Jakubiak. Ani homolobby ani kresy.ru. Polak musi trzymać dystans zarówno do gejostwa jak i moskalofilstwa” - tak napisał Pan na Twitterze. Zacznijmy od Michalczewskiego.

Stanisław Pięta, PiS: Dariusz Michalczewski nie ma racji. Rodzina, dzieci powinny podlegać prawnej ochronie. Polskie prawo nie może akceptować rozwiązań, których wprowadzenie popiera znany bokser. Związki homoseksualistów są przeciwne naturze. Adopcja dzieci przez gejów w sposób drastyczny narusza ich prawa do właściwego wychowania, a co więcej, zagraża ich zdrowiu i życiu. Dzieci oddawane pod opiekę homoseksualistom były molestowane, wykorzystywane i gwałcone – media wielokrotnie donosiły o takich przypadkach. Domaganie się zgody na homo-adopcję jest dowodem na absolutny brak wrażliwości i szacunku dla bezbronnego dziecka. Żałuję, że pan Michalczewski tego nie rozumie. Szkoda, że człowiek, który osiągnął sportowy sukces, zdobył sympatię Polaków, tak dezawuuje i trwoni swój autorytet, który przecież mógłby wykorzystać w wielu pożytecznych akcjach edukacyjnych, choćby promujących sport wśród nastolatków. Szkoda, że Michalczewski szuka taniej, celebryckiej popularności, głosząc kompletne bzdury. Bokser nic na tym nie zyska, a jeszcze zaszkodzi dzieciom, rodzinie i samemu sobie. Sportowiec, który włącza się w tego rodzaju kampanie, drastycznie się ośmiesza.

A Jakubiak? Właściciel browaru Ciechan szybko stał się bohaterem części prawicy za swoje słowa, skierowane do Michalczewskiego i obronę tradycyjnych wartości. Do Pana, jak rozumiem, jednak nie przemówił?

Podejrzewam, że mamy do czynienia z pewną manipulacją. Obawiam się, że panowie Michalczewski i Jakubiak wzajemnie świadczą sobie usługi promocyjne. Ta akcja służy im obydwu. Mam pewną rezerwę wobec postępowania Marka Jakubiaka. Szanuję jego działalność biznesową, cieszę się, że produkuje polskie piwo, że zbudował browar, zatrudnia pracowników... Każdy przedsiębiorca, który uczciwie pracuje w Polsce, może liczyć na moją sympatię, ale martwi mnie zaangażowanie polityczne pana Jakubiaka.

To znaczy?

Mam tu na myśli wspieranie przez niego prorosyjskich ugrupowań i prorosyjskich środowisk. Żałuję, że angażuje się on w poparcie Ruchu Narodowego. Jest mi też przykro, że wspiera prorosyjski portal Kresy.pl, który podszywa się pod polskie tradycje patriotyczne, a tak naprawdę jest jakimś echem propagandy Putina. Rozczarowuje też akcja pana Jakubiaka pod hasłem „Husaria przed Pałac”.

O co w niej chodzi? Dlaczego się Panu nie podoba?

Przecież wszyscy wiedzą, że obecny prezydent to przyjaciel i obrońca Wojskowych Służb Informacyjnych. Człowiek, dla którego pracują ludzie zarejestrowani jako byli współpracownicy komunistycznych służb specjalnych. Ludzie, którzy zapraszają do Biura Bezpieczeństwa Narodowego gen. Nikołaja Patruszewa z Federalnej Służby Bezpieczeństwa, oskarżonego o wymordowanie niewinnych kobiet i dzieci, wysadzonych w powietrze w moskiewskich blokach... Jeżeli widzimy, że prezydent RP jest obrońcą WSI, jeśli widzimy, że zatrudnia takich ludzi jak Roman Kuźniar czy gen. Stanisław Koziej, jeżeli na 20. lecie BBN do kancelarii zaprasza gen. Patruszewa, to człowiek dobrze zorientowany, a pan Jakubiak takim człowiekiem jest, powinien trzymać się jak najdalej od Kancelarii Prezydenta, a nie organizować klakę z husarzy.

To polski prawicowiec i patriota może pić Ciechana, czy nie bardzo? (śmiech)

Oczywiście, że może, bo to jest niezłe piwo (śmiech).

Ale pijąc je, będzie wspierał prorosyjskiego właściciela?

Jest tu pewien dylemat. Ja nie angażuję się ani po jednej, ani po drugiej stronie. Uważam, że odpowiedzialny polski polityk powinien równocześnie odrzucać wszelkie próby zmiana prawa, zmierzające do przyznania homoseksualistom możliwości adopcji dzieci, jak również jednoznacznie stawać na stanowisku polskiej racji stanu, polskiego interesu i trzymać się jak najdalej od wszelkich prorosyjskich inicjatyw.

Rozm. MaR

Komentarze

anonim2014.09.25 14:00
Jakubiak jest be bo wspiera RN - gdyby wspierał PiS byłby oczywiście cacy. Kresy.pl są oczywiście jak RN, Korwin, Michalkiewicz i wielu innych prorosyjscy. Prezesik wspierający narodowców ukraińskich, których praszczurowie mają na rękach polską krew jest oczywiście niezależny. Panie pośle - myślenie nie boli
anonim2014.09.25 14:14
Również nie będę pić piwa chama i prostaka. Od piwa rosną mężczyznom piersi- jest to naukowo udowodnione i nie ma nic wspólnego z otyłością.
anonim2014.09.25 14:25
To powinien pić je krzysiek. Przyda się, jak w tym związku jedna osoba będzie miała cycki
anonim2014.09.25 14:40
Ciechan dobre piwo - i to jest meritum sprawy
anonim2014.09.25 14:44
@Krzysiek; Jakubiak przeprosił za formę. Z pedałofobii nie zrezygnował.
anonim2014.09.25 14:45
Każdy kto nie popiera PiSu jest prorosyjski tak? Wybitna logika. Jak nie wstyd mówić im takie rzeczy. Nie jestem zwolennikiem obecnego prezydenta, ale litości! tutaj chodzi o urząd prezydencki, a nie o jego osobę.
anonim2014.09.25 14:47
Idiotyzmy pan poseł opowiada. Kresy.pl podszywa się pod tradycje patriotyczne???? Co za głupoty? Bardzo dobrze, że nie popiera banderowców. Niestety dla baranów, każdy kto wypowiada się przeciw nadskakiwaniu dziedzicom banderowskich degeneratów to.... putinista. Ręce opadają.
anonim2014.09.25 14:48
Ciechan dobre piwo (również dla pedałów) - i to jest meritum sprawy.
anonim2014.09.25 14:53
@Krzysiek; ja też do homoseksualistów nic nie mam, tak jak nic nie mam do paranoików, czy chorych genetycznie. Dlaczego miałbym coś mieć? To, czy ktoś kopuluje z kurą, knutem, dwoma facetami, krokodylem czy kaloryferem to jego sprawa (ewentualnie jego psychologa czy spowiednika). Ale jeśli ktoś z powodu swego zboczenia homoseksualnego wychodzi na ulice i domaga się specjalnych praw; jeśli wyciąga łapy brudne po dzieci (że niby adopcja) - na to zgody być nie może.
anonim2014.09.25 14:59
"Homofobia" to bzdurny termin (i nieprawidłowy, bo oznacza lęk przed człowiekiem; powinno raczej być "homoiofobia) wymyślony przez aktywistę homoseksualnego. Lepsze określenia negatywnego stosunku do tej dewiacji to: ciotofobia, pedziowstręt, odbytofiliowstręt, pedałofobia, antyfaggotyzm...
anonim2014.09.25 15:14
Chyba to że na kresy.pl piszą o mordowaniu polaków na Wołyniu przez banderowców to nie koniecznie musi oznaczać pro rosyjskość
anonim2014.09.25 15:17
http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/ukraina-potrzebuje-wegla-od-polski-go-jednak-nie-kupi
anonim2014.09.25 15:18
Jeszcze trochę rosyjskiej propagandy http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/zbiorowe-mogily-pod-donieckiem-video
anonim2014.09.25 15:21
Po co wymyślać jakieś nowe definicje dla pojęcia, które nawet dla małego dziecka jest jasne. Pedał to pedał i tyle
anonim2014.09.25 15:28
pięta od zawsze pałał niechęcią do narodowców najpierw jako członek kld, potem skl a teraz pis. próbował kreować się na narodowca działając z narodowcami w czasie marszów niepodległości do czasu aż kaczorek powiedział, że to be a teraz takie durnowaty wypowiada. Frondo dajcie sobie spokój z powoływaniem piety jako eksperta od prawicy.
anonim2014.09.25 16:06
Mnie tam nie przeraża że wszystkie pedały to świry
anonim2014.09.25 16:07
W końcu to ich problem nie mój
anonim2014.09.25 16:30
@Krzysiek; wiele złych rzeczy dzieje się w Polsce: mordercy mordują, złodzieje kradną, zboczeńcy homoseksualni oddają się swoim zboczeniom a nawet krzywdzą dzieci oraz propagują swoja perwersję (jak ty), oszuści oszukują, ludzie miesiącami czekaja w kolejkach do lekarzy - niestety. Nie znaczy jednak, ze mamy to popierać. Jaki ból z powodu nazywania "homofobów homofobami"? Jeśli twoje pedalstwo nie rzuciło się całkowicie na twój mózg to chyba rozumiesz, ze słowo "homofobia" znaczy etymologicznie "lęk przed człowiekiem". To homoseksualizm się leczy a nie tzw. homofobię. Oczywiście ty musisz się okłamywać, bo nie radzisz sobie ze swoją dewiacją, dlatego nawet tu na Frondę przylazłeś, żeby chlubić się tym, czego powinieneś się wstydzić i co powinieneś leczyć
anonim2014.09.25 16:50
A czy można hipotetycznie choć założyć taką sytuację, że człowiek uważa, że Lwów i Wilno to ziemie pod zaborami i jednocześnie nie wspiera Rosji? Czysto hipotetycznie... Czy to koniecznie zbiory połączone te 2 poglądy?
anonim2014.09.25 16:50
http://www.youtube.com/watch?v=m5axZmvsb7 ...to tak dla przpomnienia, żeby co niektóre burki nie rozdziawiały paszczy zbyt mocno :)
anonim2014.09.25 16:52
Pan Pięta to poseł i ponoć patriota więc jego psim obowiązkiem jest popierać polski przemysł a poglądy właściciela Ciechana to nie jego sprawa,
anonim2014.09.25 17:16
Pierwszy komentarz, to jednak robota najemnika. Szczyt manipulacji. Akcja z husarią robiłaby wg Pięty klakę Komorowskiemu, na którego mogłoby skapnąć nieco splendoru, na który ten najzwyczajniej nie zasługuje. Co najwyżej Komorowski jest prorosyjski, a nie akcja, która nie jest ani pro, ani antyrosyjska. CzP - to manipulant.
anonim2014.09.25 17:22
A komentarze Marguara po prostu perfekcyjne. Lepiej nie można tego wyłożyć. Kiedyś różnie się dogadywaliśmy, ale tym razem w pełni podpisuję się pod wpisami. A "ciotowstrętu" i "pedziowstrętu" zazdroszczę. ;-) Jak to mówił mój kumpel: "Prawie tak dobre, jak gdybym to ja wymyślił ;-P"
anonim2014.09.25 17:51
@krzysiek: Wmawianie komuś kto nie godzi się z roszczeniowymi postulatami środowisk LGBT że cierpi na jakaś obsesje jest co najwyżej przejawem wielkiego tupetu,arogancji i bezczelności na gigantyczną skalę. A wysyłanie kogoś do psychuszki z tego powodu jest już typowym bolszewickim totalniactwem do którego LGBT banda zmierza. Aby wierzyć w istnienie jakiejś "homofobii" trzeba chyba mieć inteligencję poniżej wszelkich norm. Każdy chociaż odrobinę rozumny człowiek obserwując świat i rozkładając termin "homofobia" na czynniki zauważy że to nie ma sensu. Oczywiście widok dwóch obcujących ze sobą homosiów budzi niesmak a nawet obrzydzenie ale to całkiem zdrowa i naturalna reakcja wśród osób heteroseksualnych. Nic więc dziwnego w tym nie ma, że chcą dzieci od widoku takich praktyk ustrzec. "Homofobia" to po prostu produkt propagandy, narzędzie do prowadzenia wojny ideologicznej jaką barbarzyńcy spod znaku LGBT oraz lewacy którzy z tych barbarzyńców uczynili sobie proletariat wypowiedzieli konserwatywnemu społeczeństwu żyjącemu zgodnie cywilizacją, tradycją i kulturą. "Homofobia to zwykły młotek do walenia po głowie przeciwników ideologicznych, a ludzie miotający tym terminem na prawo i lewo to tępe zaprogramowane prymitywy z tym młotkiem biegające. "Żeby czasem wasze dzieci nie dowiedziały się od pani w szkole, że ten wstrętny pedał to jednak jest gej z normalną prawidłową orientacją." No to zdecyduj się czy pedał czy gej czy normalna orientacja. Porządne "pedały" to u nas istniały od stuleci. Pod kołdrą robiły co tam lubią ale parad żadnych nie urządzali ani się ze swoją przypadłością nie obnosili w przeciwieństwie do gejów. "Pedał" różni się od geja tym czym robotnik od działacza związkowego. Nikt normalny nie ma nic do "pedałów", nawet nie upiera się przy tej nazwie skoro im się nie podoba dopóki ci nie narzucają się i nie lansują w przestrzeni publicznej ze swoją niesmaczną przypadłością. Nie było gejów, nie było też "homofobii". Jakoś dziwnie te dwa słowa objawiły się jednocześnie. Niejeden raz różne osoby dziwiły się złośliwie iż takie tematy podnosi sie tutaj niemalże codziennie. Mnie to nie dziwi, tak samo jak nie dziwi to że w czasie wojny codziennie podaje się informacje z frontu. Niestety środowiska LGBT pod parasolem międzynarodowej lewicy toczą aktualnie wojnę przeciwko tradycyjnemu społeczeństwu.
anonim2014.09.25 17:56
@Pan Yurek; tak, jakbym ja skomentował. Bravo!!!
anonim2014.09.25 19:06
Cytuję: "Żałuję, że angażuje się on w poparcie Ruchu Narodowego. Jest mi też przykro, że wspiera prorosyjski portal Kresy.pl” A ja się cieszę że Pan Jakubiak wspiera bardo dobry portal Kresy. pl i Ruch Narodowy grupujący młodych patriotów. W zamian My wspieramy pana Marka Jakubiaka. Wspieramy również Pana Grzegorza Pellowskiego właściciela sieci cukierni i piekarni w Gdańsku. Cieszy mnie to że wśród przedsiębiorców trafiają się patrioci kochający swój kraj.
anonim2014.09.25 22:19
Najpierw ludzie z PISU wyjaśnią się z brania kasiory z amerykańskiej Fundacji Batorego a potem w innych rzucają kamienie
anonim2014.09.25 22:28
@krzysiek Ciesze sie, ze wypowiada sie Pan na tym (nieco dziwacznym) forum. Pana wypowiedzi sa logiczne, w normalnym tonie. Dobrze, ze ktos sprowadza na ziemie PanowYurkow czy Marguarow. W sumie zabawne jest jak sie Ci ludzie ciskaja w swoich wpisach. Mniej juz mnie bawi ze takie osobniki istnieja i uwazaja sie za katolikow, oczywiscie tych szczegolnie mocno kochajacych blizniego. Pozdrawiam :) Sam jestem hetero i bardzo dobrze mi z tym :) Nie razi mnie ani troche homo :) A co do równi praw to tak wlasnie powinno byc :) Cytujac klasyka, swinie nie sa rowniejsze od innych :)
anonim2014.09.26 6:51
Iluż Wy macie wrogów... To przerażające.
anonim2014.09.26 7:02
jan-nowak najwyraźniej czyta bez zrozumienia treści. Krzysiek nie tylko nie usadził Marguara, ani Pana Yurka, ale wręcz sam się miota. Tamci z żelazną logiką wyłożyli prawdę. Tylko i aż tyle. A biedny pedzio, troszkę za głupi trzeba przyznać, by dorównać poziomem, tylko próbuje wynajdywać pokrętne argumenty, typu : a moich znajomych to nie razi, więc wy idźcie do psychologa. Oj pedziu pedziu, to raczej Twoi znajomi musieliby się tam udać. Obcowanie pedziów w większym lub mniejszym stopniu obrzydliwe jest każdemu normalnemu.
anonim2014.09.28 0:24
Krzysiek, nie dałem rady doczytać całego Twojego wpisu. Zgadnij czemu utknąłem?? Bredzisz. Jesteś chory... naprawdę. Każdemu, ale to każdemu normalnemu jest to obrzydliwe. Jeśli słyszysz, coś innego to spróbuj się od tych ludzi dowiedzieć, co naprawdę myślą. Fuj..