18.03.19, 10:45

Stefan Niesiołowski: Schetyna to odrażająca i żałosna kreatura. Powinien odejść

Stefan Niesiołowski nie szczędzi ostrych słów szefowi Platformy Obywatelskiej, Grzegorzowi Schetynie. Jest wściekły na lidera Koalicji Europejskiej za to, co ten powiedział po postawieniu mu zarzutów w sprawie schadzek z prostytutkami.

W lutym Schetyna stwierdził, że o schadzkach Niesiołowskiego ,,mówiło się na korytarzach sejmowych'' i ,,wiele osób o tym wiedziało''.

Niesiołowski nie może tego Schetynie darować. ,,To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny'' - powiedział w rozmowie z ,,Super Expressem''.

,, Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego'' - dodał znany entomolog.

I zapytał, dlaczego szef Platformy nie poszedł do prokuratury, jeżeli wiedział o seksschadzkach?

Przypomnijmy, że prokuratura zarzuca Niesiołowskiemu przyjmowanie łapówek w postaci opłacania przez biznesmenów spotkań z prostytutkami. 

Ujawniono też fragmenty rozmów o Niesiołowskim:

ak pokazują nagrania ujawnione przez Wp.pl, przedsiębiorcy byli już zmęczeni kolejnymi zachciankami parlamentarzysty. 

"Nie wiem, czy ja coś załatwię na jutro, bo nie mam co załatwić, mogę tylko tą Malwinę"- narzekał Wojciech K. Bogdan W. skonstatował: "On przesadza z tym". 

"Terroryzuje mnie tym, k***… Przesadza, k***. Przesadza no, k***. Bez przesady, ja pier***. On to k*** by non stop to robił jakby mógł"-irytuje się Wojciech K. Drugi przedsiębiorca żartuje: "Ale jaki on jurny jest, nie?" Rozmówca odpowiada: 

"Daj spokój, to zboczenie jest, a nie jurność".

"Wiesz, on to naprawdę przesadza, no jeszcze oprócz tego on mnie pyta, czy ty możesz albo coś takiego, on żąda wręcz"- mówi Bogdan W.

"Powiedz mu tam, że tam to łóżko nienaprawione, zarwane. On tam po prostu wpadł, (…) Ta, jakieś deski ma zrobić, także tam absolutnie nie tego no, żeby tam nie wchodził, żebyś nie zapomniał mu powiedzieć, no bo zarwie dalej"- czytamy w stenogramach. Wówczas Bogdan W. odpowiada: "Na kanapę niech się walnie". 

Zarejestrowano również telefoniczną rozmowę z parlamentarzystą. Poseł zadzwonił do Bogdana W.:

"Cześć Boguś, cześć, no nic tak dzwonię, bo Ali mówił, że coś narzekałeś, że nie dzwoniłem, ale nic, nic nie było"

"Aha, no nic nie miałem Stefciu, no posuwają się tamte sprawy (…)"- odpowiedział biznesmen. Co na to polityk? "Niestety, już tylko sprawy się posuwają, drogi przyjacielu". Przedsiębiorca odpowiada: No ja wiem, tamte sprawy to już stoją w miejscu.

"Nawet żeby stały chociaż (….)"- komentuje poseł.

bb/se.pl

Komentarze

Imi\304\2312019.04.13 21:04
lepsza kur.. niż ministrant .. itd szczęść Boże
Imię2019.04.13 21:02
lepsza kur.. niż kot
Grizzly2019.03.18 14:37
Stefek jak się naje mirabelek to jeszcze ma formę a PO szczawiu to i viagry nie musi zażywać!
JR2019.03.18 14:01
Najgorszą kreaturą jest sam Niesiołowski. To jest człowiek o braku jakiejkolwiek kultury! Nie da uszanowania nikomu, nawet dziennikarkom. Po prostu cham. Takie prostackie zachowanie, bluźnierstwa w jego wychowaniu są tego przykładem.
Krzysztof2019.03.18 13:15
Ten opozycyjny lumpenproletariat niech sie POzagryza miedzy soba widać jak wyja za stołkami i korytem a ja mówie nie dla psa kiełbasa
kalif2019.03.18 13:09
A juz się bałem o formę STEFKA
kio2019.03.18 12:27
pac wart pałaca
Beno2019.03.18 11:43
Słychać wycie znakomicie.
krytom2019.03.18 11:42
Mimo wszystko szkoda mi trochę Niesiołowskiego. Pamiętam go z czasów Nocnej Zmiany. Jest chyba przykładem jak można zniszczyć człowieka, a może jak człowiek sam może się zniszczyć? Cytując znanego rysownika: "Profesorze, zabiłam pięć ćmów." "Ciem, Entomologio, ciem." "Ciapem profesorze" - odpowiada z kapciem w dłoni. Każdy ma swoją Entomologię. Pozdrawiam.
Tom Bombadil2019.03.18 11:33
Czy to prawda z tym przydomkiem "ruski ogier"?
Skorpion2019.03.18 11:27
To już kaczor nie jest wstrętną kreaturą ? Tylko Schetyna . Jakieś podstępy Niesioł czyni. W tej PO to pełno starych wiekiem smarkaczy . Boni ich opluwa , Nesioł też , Hibnerowa ma też pretensje. Co oni wyprawiają ? Jak tak dalej pójdzie to załamie nam się podpora demokracji. Ludzie co się dzieje ? Środa też napada na czerwonych towarzyszy i Schetynę. Marcinkiewicza też wycieli. I to za co ? Przecież tylko nie płacił alimentów. Jak taj dalej pójdzie to Schetyna sam się wytnie z POKOmonów.
Skuter2019.03.18 11:22
A tak się kochali Widzisz Stefan prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
Jack Em2019.03.18 11:19
Powiedziała ropucha do ropuchy ha ha !
sara miriam2019.03.18 11:14
...a jakie sprawy się "nie posuwają"?....a jakie "żeby chociaż stały" ?