09.09.14, 11:36

"Stop pedofilii" w Sejmie - napisz do posła!

Zachęcamy i prosimy Was o emailowanie i dzwonienie do posłów w sprawie poparcia dla naszego projektu. Poniżej treść emaila, a także link, pod którym można znaleźć dane adresowe posłów.

TAK oznaczono elementy, które wymagają zmiany przed przesłaniem wiadomości.

Panie Pośle/Pani Poseł!
Ochrona dzieci i młodzieży przed demoralizacją jest dla mnie bardzo ważna jako człowieka i wyborcy. Apeluje do Pani/Pana o poparcie obywatelskiego projektu "Stop Pedofilii" pod którym podpisało się 250 tys. obywateli naszego kraju. W najbliższym czasie pod pretekstem objęcia szkół tzw. "edukacją" seksualną urzędnicy państwowi przy nacisku lobbystów planują wprowadzenie nauczania i zachęcania dzieci do podejmowania aktywności seksualnej już od ich najmłodszych lat. Projekt "Stop pedofilii" ma zatrzymać te działania. To czy Pani/Pan poprze projekt "Stop Pedofilii" będzie dla mnie i dla moich najbliższych kluczową przesłanką do udzielenia poparcia Pani/Panu w trakcie wyborów parlamentarnych.

Z poważaniem,<imię i nazwisko>

Fundacja Pro


Komentarze

anonim2014.09.9 11:51
@Poeta - jakiej znowu "edukacji"?
anonim2014.09.9 12:13
Jaki związek? Że największy procent pedofilów to homoseksualiści.
anonim2014.09.9 12:59
piękna akcja, jestem za, zacznijmy od księży
anonim2014.09.9 13:04
@krusoe - z tą pedofilią wśród księży to jest z grubsza jak z krasnoludkami. Każdy o nich słyszał/czytał, ale nikt ich nie widział.
anonim2014.09.9 13:36
@Jack_Holborn® To tak jak z tym, że edukacja seksualna sprzyja pedofilii - pozdrawiam
anonim2014.09.9 13:57
Obydwiema rękami podpisałabym się pod projektem zmierzającym do dalszego eliminowania zachowań pedofilnych - ale ten projekt to penalizacja edukacji... Wiedza zawsze oznacza mniejsza podatność... dziecko swiadome co oznaczają określone zachowania może szybciej reagować, może się im nie poddać lub nie dusić w sobie traumy, nie bać się i nie wstydzić prosić o pomoc... Oczywiście ze wiele w tym trzeba taktu, ale nie o tym mówi wspomniany projekt - nawiasem mówiąc czy to ze wstydu lub z chęci zastąpienia rzeczywistych argumentów manipulacja nie przytacza się go w powyższej notatce??
anonim2014.09.9 16:43
A ja mam takie pytanie... Czy ta akcja oznacza, że aptekarz sprzedający małoletniemu prezerwatywę będzie przestępcą? Czy ktoś, kto napiszę książkę o edukacji seksualnej przeznaczoną dla młodzieży też będzie bandytą? A co, jeśli brat będzie rozmawiał z młodszym bratem o seksie? A co z rodzicami? Czy rodzice będą mogli edukować swoje dzieci zgodnie ze swoim sumieniem, czy będą zobowiązani do milczenia na ten temat?
anonim2014.09.9 16:45
@antolek Nieprawda. Dla pedofila nie ma znaczenia płeć, lecz wiek. To jest kryterium pociągu u pedofilii. A większość przypadków molestowania nieletnich w rodzinie ma miejsce najczęściej wobec dziewczynek przez żonatych mężczyzn, którzy są np. wujkami.
anonim2014.09.9 18:54
Największe oszustwo i bezczelność, akcja stop pedofilii, która ma na celu ułatwienie księżom molestowania nieletnich! To skandal, cały świat się z nas śmieje a nasza "prawica" wymyśla ciągle nowe sposoby żeby Polskę ośmieszyć! To niezbyt przemyślane oszustwo, mające na celu wprowadzenie w błąd ludzi, odbije się rykoszetem i bardzo dobrze. Co do edukacji seksualnej JEST NIEOBOWIĄZKOWA, NIE CHCESZ DZIECIAKA WYSYŁAĆ TO NIE WYSYŁAJ, NIE ZABRANIAJ ROBIĆ TEGO INNYM! Buraki i hipokryci...