30.12.15, 09:38

Suski do PO: To, co Wy robiliście, było fikcją

Marek Suski z Prawa i Sprawiedliwości podczas obard komisji skarbu i kultury przekonywał, że zmiany w kadrach są normalne i potrzebne, a politycy Platformy wykazują się hipokryzją, krytykując reformy wprowadzane przez PiS. 

Jak przekonywał w trakcie obrad połączonych komisji skarbu i kultury:

"Minister skarbu ma kompetencje, jest w stanie ocenić, czy osoby [powoływane] mają właściwe kompetencje. Zmiany kadrowe są normalne".

Jak zwrócił się do posłów PO:

„Całkowitą fikcją były konkursy przez was prowadzone. Nawet „GW” stworzyła listę wstydu zatrudnionych w spółkach. Wy tworzyliście stanowiska specjalnie dla członków waszych rodzin”.

Komisja systematycznie odrzuca kolejne poprawki zgłaszane przez opozycję do ustawy medialnej.

emde/300polityka.pl

Komentarze

anonim2015.12.30 12:34
"Minister skarbu ma kompetencje, jest w stanie ocenić, czy osoby [powoływane] mają właściwe kompetencje. Zmiany kadrowe są normalne". Tak ma kompetencje z pewnością do sprawdzenia legitymacji PiS kandydata. Nie ma konkursów aby było łatwiej wsadzić każdego swojego bez kompetencji i wiedzy. Jak to mówiło się za PZPR nie nauka lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera PiS.
anonim2015.12.30 14:36
Hm, a kto wypowiedział znamienne słowa że "Polska jest państwem teoretycznym" ??? Czy nie był to przypadkiem prominentny działacz minionej ekipy i czy nie dotyczyło to przypadkiem okresu, w którym rządził ein Fuhrer, ein partei i ein volk ???