W ostatnim tygodniu były prezydent Lech Wałęsa zamieścił w mediach społecznościowych informację o tym, że przyjął już trzecią dawkę szczepionki i czuje się bardzo źle, ponieważ po raz kolejny zaraził się koronawirusem. Jego kolejny wpis budzi jednak nie mniejsze zdziwienie niż te, kiedy mówił o … UFO.

Nie mogę uwierzyć . Trzy razy zaszczepiony .  Pobrane trzy wymazy . Jestem zainfekowany . Ból głowy . Nie mogę rozgrzać ciała . Odczuwam odrywanie ciała od kości . Nie mogę  poradzić  sobie z własnym ciałem . Co robić .... Po tej nauczce nie będę  rozstawać się  z maseczką .” [pisownia oryginalna – red.] – napisał Lech Wałęsa na Facebooku o swoim zakażeniu.

Poniedziałkowy wpis Wałęsy związany z tematyką koronawirusa, a dotyczący konkretnie szczepionek na COVID-19 jest co najmniej zadziwiający.

Były prezydent poinformował najpierw, że jest za „koniecznością szczepienia prawie przymusowego” przeciwko COVID-19, a następnie porównał szczepienia do... narkotyków, ponieważ uzależniają.

Jestem za koniecznością szczepienia prawie przymusowego. Szczepienia dziś, moim amatorskim zdaniem. Uzależniają jak, narkotyki na dalsze przyjmowanie, powodują łagodniejsze chorowanie, ale nie wykluczają możliwości zainfekowania i to należy poprawić w szczepionkach” [pisownia oryginalna – red.] - czytamy we wpisie Wałęsy.

mp/facebook