03.01.21, 19:55Screenshot Youtube - Kancelaria Premiera /Fot. Ja Fryta via Wikipedia, CC 2.0

Szef KPRM ujawnia: W gronie osób biorących udział w kampanii nie ma Jandy

Narracja celebrytów w kwestii szczepienia przeciwko koronawirusowi poza kolejką właśnie legła w gruzach. Informacje na ten temat przekazał właśnie szef Kancelarii Premiera.

Grupa aktorów i celebrytów została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi poza kolejką. Wśród nich jest między innymi aktorka Krystyna Janda. Niektórzy z zaszczepionych stwierdzili, że byli pewni, że biorą udział w akcji promującej szczepienia. Do doniesień medialnych odniósł się dziś szef KPRM Michał Dworczyk.

W swoim wpisie na Twitterze poinformował:

W gronie osób biorących udział w kampanii #SzczepimySię nie ma Krystyny Jandy czy Edwarda Miszczaka”.

Dalej dodał:

Są za to Stanisław i Mateusz Banasiuk czy Cezary Pazura, którzy czekają na swoją kolej. Żadna osoba zaangażowana do kampanii nie została zaszczepiona”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

ladychapel2021.01.4 11:41
PRZECIEŻ KRZYCZELIŚCIE NIEDAWNO, ŻE SZCZEPIONKI TO ZŁO - CZIPY I MASONERIA!!!!!!!! To tylko przykrywka, pod którą chcecie schować afery - jak np 200mln oddane handlarzowi bronią. GDZIE RESPIRATORY ZA 200MLN!!!!!!!!!!!
Anonim2021.01.4 10:27
Zaszczepieni celebryci powinni natychmiast podjąć pracę jako pomoc w szpitalu kovidowym. Teatry pozamykane i zamiast wyciągać rękę po kasę niech pracują - przecież już się nie zarażą. Niech pokażą "klasę"
SKIBA2021.01.4 8:05
NIE BĘDZIE NORMALNIE Afera z aktorami, którzy zaszczepili się poza kolejką wygląda słabo. Coś jak scena z Titanica. Gdy okręt tonie to najpierw ratują się pasażerowie z klasy VIP, bogaci i wpływowi, a biedacy jak zwykle na końcu. Tak nie powinno być. Ale tylko ślepy nie widzi, że to zasłona dymna do kolejnych afer rządu. Właśnie władza połyka prywatny bank Czarneckiego i jak twierdzi adwokat poszkodowanego, dzieje się to z naruszeniem prawa. W TVN24 były agent Tomek, który był Człowiekiem Roku Gazety Polskiej i idolem PiS, przykładem bezkompromisowego i odważnego policjanta, sypie swoich szefów czyli Kamińskiego i Wąsika, twierdząc, że łamali prawo i że wszystkie afery "odkryte" przez dawne CBA, w tym te najsłynniejsze z kupnem ziemi na Helu, z willą Kwaśniewskich i Weroniką Marczuk-Pazurą były naciągane. Z emitowanego filmu dokumentalnego wynika, że służbami specjalnymi w Polsce kierują osoby będące na bakier z prawem. Ale prasa prorządowa milczy na ten temat, bo są akurat znani aktorzy do bicia. Czy nie macie wrażenia pewnej schizofrenii. Jednego dnia prawicowi publicyści przekonują swych czytelników, że szczepionki to spisek WHO, że przez strzykawkę zmienimy płeć lub wszczepią nam czipa. Znany publicysta publikuje na swym twitterze bzdurę, że szczepionka kradnie nam nasze DNA i żaden katolik nie może się na to godzić. A chwilę później ta sama drużyna sceptyków i wrogów szczepionek, zamienia się w chór oburzonych moralistów, z radością kopiących aktorów, którzy zaszczepili się poza kolejką. Pinokio rozgrywa to politycznie i grzmi o śledztwie w warszawskim szpitalu uniwersyteckim, w którym zaszczepiły się znane osoby. Gdy tak oglądam polityków władzy, jak z furią potępiają zaszczepione elity, to zastanawiam się czy w ramach narodowego programu szczepień, nie powinno się zaszczepić niektórych z nich przeciwko wściekliźnie? Aktorzy tłumaczą się, że to miała być promocja szczepień oraz że szczepionki pochodziły z nadwyżek, które mogły się zmarnować. Warto to uczciwie wyjaśnić, ale już dziś widać, że aktorzy przydali się jako wygodna przykrywka do wpadek PiS. Ile razy będziemy się jako społeczeństwo nabierać na takie manewry? To dopiero początek szczepień i jak znam życie, kłopotów będzie jeszcze sporo. Zorganizowanie uczciwych szczepień, bez afer przerasta widać polskie możliwości.Będą szczepionki bezmyślnie zmarnowane i szczepienia poza kolejką oraz dla kolorytu wycie, że to dzieło szatana i spisek Gatesa. Często przy okazji życzeń noworocznych i świątecznych powtarzaliśmy sobie refren znanej piosenki Tomka Lipińskiego "jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie przepięknie" ale już sami w to nie wierzymy. A biedny orzeł z naszego godła (patrz moja koszulka) tak się wstydzi tej całej Polski PiS, że schował się za tłem.
Lennon2021.01.4 7:45
Kaczki szczepią?
Skorpion2021.01.4 7:44
PIS jak zwykle wykręca kota ogonem. O ile dobrze pamiętam to od 6 lat odpowiedzialny jest za ten Kraj. W zakładzie produkcyjnym jak jest zła organizacja lub nie realizuje się planu zgodnie z założeniami to przede wszystkim odpowiada dyrektor.a nie pani sprzątaczka. Jest to kolejna afera PIS potwierdzająca chaos i brak organizacji. Jesli dzisiaj jest niska ściągalność VAT to jest to wina rządu teg, który stanowi prawo i je egzekwuje. Niemożna ciągle zwalać winy na historię bo tę historię tworzy się od 6 już lat i bierze się za nią odpowiedzialność.Nie widzę powodu dla którego miałaby tłumaczyć się Janda. Myślę, że tutaj Premier powinien mocno bić się w piersi bo to on ostatecznie jest odpowiedzilny za organizację szczepień a nie jacyć celebryci, którzy wykorzystali okazję. Jesli było to mozliwe to znaczy,że źle działa system i odpowiedzialność spada na rząd i personalnie na Premiera. Jesli są luki w prawodastwie to nie jest to wina Jandy ale tych, którzy to prawo tworzą. To premier obiecał, że szczepienia pójdą sprawnie i on personalnie jest za ten przekręt odpowiedzialny.
Anonim2021.01.4 8:55
Bzdury piszesz. Kto zarządza WUM - Premier- NIE !!!! PiS - NIE !!!. Jest Rektor WUM, Dyrektor szpitala WUM, Prezes spółki przy szpitalu WUM - mało. To są osoby spoza PiS-u odpowiedzialne za wpuszczanie kogoś poza kolejką. Tam szukaj winnych. A nie wal przysłowiowym cepem w PiS bo go nie lubisz. BĄDŹ UCZCIWY w ŻYCIU !!!
Skorpion2021.01.4 10:16
Oczywiście, że są winni bezpośredni ale to rząd wybrał a w niektórtych przypadkach wymienił garnitur osób odpowiedzialnych skrojony na pisowską miarę. I to jest fakt niezaprzeczalny. Tak jak dyrektor w zakładzie dobiera sobie współpracowników za których odpowiada. Toż to PIS obwiniał i obwinia ( juz troche ciczej bo sam ma poważny problem ze ściągalnością VAT) poprzednią ekipę za tzw. aferę VATowską ( z czym się zgadzam bo świadczy ona O POZIOMIE NIEUDOLNOŚCI RZADZACYCH) tak i w przypadku tej oto "aferki" winę ponoszą rządzący bo nie byli w stanie odpowiednio zorganizować sieci dystrybucji. To oni powinni bić się w piersi jako pierwsi. Zresztą już widać, że będą wycigane konsekwencje czyli są problemy w istniejącym systemie i rozporządzeniach.
Anonim2021.01.4 10:24
Widać , że nie chodziłeś na żadną wyższą uczelnię. Rektora wybiera SENAT uczelni , a nie Premier. Dyrektora szpitala wybiera organ założycielski- czyli kto ??? Doczytaj sobie. Gdzie tam masz Premiera, PiS itd. Ręce opadają jak czytam twój wpis.
Janusz2021.01.4 16:20
Tak było, ale ustawa o nauce świetojebliwego Gówina to przekreśliła
ladychapel2021.01.4 7:42
COZ 200 MILIONAMI ZŁOTYCH NA RESPIRATORY, KTÓRYCH NIE MA?????
Anonim2021.01.4 7:41
https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/?fbclid=IwAR23pRFOyT_-8DWCevUhBrrIjLFTFN2o1R3-LGLwgfoMwP6pCE-mCywJcc0
KOCHAMY TEORIE SPISKOWE - POLACY2021.01.4 7:34
Krakowski ksiądz Wincenty Pix przekonywał, że szczepienia powodują weneryzm, gruźlicę, szkarlatynę, odrę, zołzy (choroby koni), suchoty płuc, cholerę i raka, czyli właściwie wszystkie nieszczęścia gnębiące ludzkość galopującą ku przepaści. Ale to nie wszystko. Ksiądz kanonik podnosił alarm, że „również powszechne, niestety u młodzieży szkolnej zepsucie moralne (onanizm) ma swoją przyczynę często w szczepieniu ospy, bo jadowita materia podrażnia narządy płciowe i przyśpiesza płciową dojrzałość”. Także „plagę wyschnięcia gruczołów mlecznych u dziewcząt wiązał ze szczepieniem przeciwko ospie. Szczepieniu przeciw ospie ksiądz Pixa przypisywał „degenerację, zwyrodnienie i osłabienie rodu ludzkiego, malejący z każdym rokiem wzrost spisowych młodzieńców i choroby w wojsku”. „Szczepienie ospy jest zabobonem, dziwolągiem lekarskim oraz monstrum”, głosił znany ksiądz w swojej rozprawce, która rozpowszechniana przez prasę przyczyniła się do nieufności w prozdrowotną naturę szczepień. Kapłan – przeciwnik szczepionek pomstował, że szczepienia stosuje się w najlepsze, podczas gdy sama ich idea sprzeciwia się Ewangelii. Na szczęście wezwanie krakowskiego kanonika do tego aby „uczonych, którzy sprowadzają na lud nieszczęście karać jako zbrodniarzy”, pozostało bez echa. SZOK. SAMOZAORANIE POŁĄCZONE Z SAMOZMIAŻDŻENIEM ORAZ SAMOZABRONOWANIEM!!! https://polona.pl/item/o-krzyczacej-niedorzecznosci-i-strasznej-szkodliwosci-szczepienia-ospy,MTg2MTkwNDg/
katolik2021.01.4 7:20
RÓŻANIEC w intencji, aby upadł masoński plan szczepień i zniewolenia ludzkości
Natalja Siwiec2021.01.4 8:27
Magia przeciw nauce? Powodzenia.........
katolik2021.01.4 12:13
w sposób magiczny to ty znikniesz, wara ci od RÓZAŃCA
katolik2021.01.4 7:18
Każdy z rządzących zdrajców Narodu Polskiego, poseł, poślica, senator, wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób podjęli dobrowolną i świadomą współpracę z szatanem na szkodę Narodu, celem dokonania poprzez szczepionki Holocaustu Chorób Bezpłodności --SAMI --na całym swoim życiu, na samych sobie, swoich rodzinach, wszelkich działaniach, wszelkich zamierzonych działaniach podpisali cyrograf z szatanem i przyjęli przekleństwo i klątwę.
Walter2021.01.4 7:07
Politycy z PiS-u nie mają moralności, ale wymagają jej od innych. Politycy z tej partii okradli PCK we Wrocławiu na kilka milionów i jest cicho. Bartłomiej Misiewicz robił przekręty w Ministerstwie Obrony Narodowej i jest cicho. Były afery w KNF-ie, Getback-u, Skokach i jest cicho. Austriak w prokuraturze zeznał, że Jarosław Kaczynski wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzające wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura nie zajęła się sprawą. Tomasz Kaczmarek publicznie przyznał, że był zmuszany do pomawiania byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jarosław Kaczynski w czasie pandemii koronawirusa chodził bez maski na cmentarzu w tłumie, a innym nie było wolno. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Jacek Sasin wydal z budżetu panstwa 70 mln zł na wybory bez podstawy prawnej, a wyborów w dniu 10 maja 2020 roku nie było. Rząd miliony wydaje na przekopanie Mierzei Wiślanej, będą mogły tam wpływać statki o małym zanurzeniu, a takie po Bałtyku nie pływają. Wydano miliony na przygotowanie budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, który nigdy nie będzie zbudowany. Dyrektorzy zarabiają tam miesięcznie 50 tys zł za pilnowanie trawy. Rządzący doprowadzili do ruiny stadninę w Janowie. Zadłużenie finansów publicznych od 2015 roku tj. od czasu przejęcia władzy przez PiS wzrosło o 500 mld zł. Andrzej Duda złamał następujące artykuły Konstytucji: art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194. Przekazał z budżetu pastwa rocznie 2 mld zł na dotowanie TVP, która prowadzi za nasze podatki propagandę oczerniającą opozycję. Jednocześnie rządzący robią wielka aferę z powody przyjęcia poza kolejnością szczepionki przeciwko koronawirusowi przez Leszka Millera i kilku aktorów.
Anonim2021.01.4 9:28
Walter z jakiego kraju nadajesz ? MASKWA ???
Jandy nie ma2021.01.4 6:48
a Frondomarysia jest?
opty2021.01.4 5:42
..a tak to tylko ktoś srał na panią Jandę .....szczepionkami......
Laki2021.01.4 4:43
3 dni wałkowanie jednego temat to flaki z olejem no cóż, to jest fronda.
opty2021.01.4 5:41
Jakby to zrobili z PiS-u to byłaby jazda......PO bandzie ........
Laki2021.01.4 6:22
A co z PiS się zaszczepili?
niestety2021.01.4 4:21
https://www.youtube.com/watch?v=enlmQeXhhds
Nawet Janda nie jest tak2021.01.4 0:16
miękka w przytulaniu jak Azjatki: https://www.youtube.com/watch?v=lpBA05p56UE
katolik2021.01.3 23:15
RÓŻANIEC- aby upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości
Alojzy Cedzidło2021.01.3 23:14
Tak się zastanawiam , jak długo ta heca z lewymi szczepieniami , będzie wałkowana . Albo jest wina , albo jej niema . Albo jest kara albo jej brak i jest polityka . Są tylko wzajemne oskarżenia . A jakoś brak dyskusji na temat moralności , kultury ludzi ,których się nam stawia za wzór , A ja starym zwyczajem upieram się przy swojej opinii . Hitlerowi i Stalinowi udało się " wygolić " Polskę z prawdziwej elity . Wprowadzili swoją . I mamy co mamy. W każdej sprawie , wymagającej dokładnego naukowego opracowania , opiniowania , zgody w elitach nie widać . Wszędzie widać to PRL owskie cwaniactwo . Byle pod siebie , byle dla siebie . I jakoś cicho , że do tego stalinowskiego " sukcesu " przyłożył się uwielbiany przez totalnych " Bolek " " załatwiając 'Nocną zmianą ": lustrację . I dziwić sią mamy ,że w miarę uczciwymi Polakami zostali ci którzy w kolejce do szczepień czekają uczciwie.
Krzysztof2021.01.4 0:05
Głos rozsądku.
Do Alojzy2021.01.4 1:50
Ma pan rację. Moralność tych ludzi zatraca się też w manifestowaniu grzechu, tak grzechu jak zabójstwa. Do 30 tygodnia chcą aborcji, te dzieci żyją i po aborcji czekają na śmierć. Wiem to straszne, gdy to piszę czuję oburzenie i smutek. Jeśli to dziecko i tak umrze to trzeba pozwolić mu urodzić się i przytulić się do matki. Taką ofiarę każda matka wypełnić może. Elity zapomniały o co to jest humanizm, rozczulają się nad drzewem, żabą, dojoną krową, a człowiek?
olo2021.01.4 0:09
Nocne głosowanie i "ja poza trybem" chyba urządzał Kaczyński w Sejmie. Czyż nie? Nie pamiętam abyś to krytykował.
do olo2021.01.4 1:59
To dotyczy nocnego głosowania kiedy obalono Rząd Olszewskiego, to był zamach stanu przy udziale ciągle tej samej opozycji i ówczesnego prezydenta Bolka. Głosy liczył Tusk czy ich starczy. Nie spotkałam się z pojęciem "ja poza trybem" i nie wiem co to oznacza. Jeśli posłowie nie potrafią szybko czytać ze zrozumieniem tekstu, a w czasie obrad gadają głupoty nie na temat i czas ucieka to na koniec głosowanie odbywa się o północy.
Agnieszka2021.01.3 22:59
I się Dworczyk zaorał a mnie poważnie wkurzył. Można wiedzieć z powodu jakich to kwalifikacji (niezależnie czy Janda czy Pazura) ma dla Polaków być autorytetem w oparciu o którego opinię czy przykład mamy brać udział w eksperymencie medycznym mogącym mieć poważne i złe konsekwencje dla naszego zdrowia? Jakim prawem tak na bezczela dokonujecie za nasze pieniądze (z prywatnych Dworczyk występy aktorów opłaci?) odmóżdżania i manipulacje Polakami jak stadem baranów, co bez rzetelnych informacji medycznych mają robić to co celebryty robią, bo celebryty to autorytety w każdej dziedzinie a reszta Polaków to osły, które mają bez myślenia, doinformowania iść za nimi jak stado baranów? Obraziłeś Polaków gówniarzu, tuskoidzie, NEO-GRASIU PRZEPROŚ i spadaj ze swoją kampanią ogłupiania celebrytami !!!
Japa2021.01.3 23:29
Przeczytałem raz i drugi wpis pani Agnieszki i napiszę szczerze Popełniamy straszne draństwo krzywdząc opinię pani Jandzie . Od początku trwania pandemii rozpowszechnia się drańską opinię o szczepieniu pozwalającemu Sorosowi zapanowanie nad światem . Pani Janda i spółka , na lewo się zaszczepiła , aby udowodnić ,że PiS jej sra po głowie . I proszę . Co się dzieje ? Znow PiS nawalił...
medyk2021.01.4 2:10
Jestem przekonany, że Agnieszka była szczepiona kiedyś w życiu. Gdy wyjeżdża się do krajów tropikalnych trzeba się zaszczepić. Za obecną szczepionkę nie płacimy, gratis od NFZ. Izraelici są już zaszczepieni w 10%, na pewno na szczepionce firmy farmaceutyczne zarobią jak na każdym leku, a w czip w szczepionce nie wierzę. Czasami dobrze wiedzieć gdzie jesteśmy, łatwiej odszukać. Może kiedyś będziemy zaszywać sobie czipy w ubrania.
YolandaHeavner2021.01.3 22:57
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię... workreviews10.com
YolandaHeavner2021.01.3 23:00
Narobiłem 15 bachorów i żyję z 500+
Topek2021.01.3 22:56
Pisdzielce tą prowokacją nawet pandemię wykorzystują by skłócić społeczeństwo
Japa2021.01.3 23:34
Tak jest "Topku " tak jest . Tylko mógł byś to jakoś kulturalnie napisać i uzasadnić .Psujesz nam opinię .Nooooo ....
Richuś z familoków2021.01.3 22:53
PiS jak zwykle narobił bałaganu ze szczepionkami, czego się dotknie to burdel na kółkach , trzeba tę partię jak najszybciej odsunąć od władzy
Dziennikarskie ścierwo z TVN2021.01.3 22:39
Będziemy kłamać każdego dnia dla czerwonego teatru i naszych szczepionych nielegalnie.
TONIE STATEK2021.01.3 22:30
NAJPIERW KOBIETY I DZIECI. NIE!!! NAJPIERW JANDA, MISZCZAK, ZBOROWSKI, SEWERYN I MATERNA
ed2021.01.3 22:15
To tylko podbijanie ceny, wiadomo, że mało kto chce się szczepić
katolik2021.01.3 22:06
Różaniec-- aby upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkosci
Anna2021.01.3 22:31
Co za bzdury, aż wstyd taka ciemnota..
mojzesz 22021.01.3 22:55
O Boże mój, wierzę w Ciebie, uwielbiam Ciebie, ufam Tobie i miłuję Ciebie. Proszę Cię o przebaczenie dla tych, którzy w Ciebie nie wierzą, Ciebie nie uwielbiają, Tobie nie ufają i Ciebie nie miłują. Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty. W najgłębszej pokorze cześć Ci oddaję i ofiaruję Tobie Przenajdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa Chrystusa, obecnego na ołtarzach całego świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, którymi jest On obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i przez przyczynę Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię o łaskę nawrócenia biednych grzeszników.
Anonim2021.01.3 22:00
hucpa z covidem to jest holocaust Polaków. Umierają w większości bez związku z wirusem lub przez walkę z nim (zdalne leczenie od wiosny) na covid umierają. Same testy których podobno robimy za mało kosztowały nas więcej niż w roku poprzednim leki onkologiczne... Ponad 7 mln testów a każdy to koszt kilkuset złotych. Na dokładkę kilkaset milardów wzrostu dlugu publicznego..... Mój ksiądz na pisowskiej eugenice nie zarobi bo też zmarł - miał choroby przewlekłe a zaraził się jak był zjazd biskupów gdzie pewnie opracowywano plan "walki z wirusem"
katolik2021.01.3 22:05
masa kasy od gatessa i sorosa i innych masonów na HOLOCAUST, przygotowany od A do Z, ale zło ma to do siebie , ze pada jak kawka
cam2021.01.3 21:48
Zdecydujecie się na jedną narrację: https://dorzeczy.pl/kraj/167185/na-wum-zaszczepiono-18-znanych-osob-beda-ambasadorami-akcji-szczepien.html
KOCHAMY TEORIE SPISKOWE - POLACY2021.01.3 21:17
Krakowski ksiądz Wincenty Pix przekonywał, że szczepienia powodują weneryzm, gruźlicę, szkarlatynę, odrę, zołzy (choroby koni), suchoty płuc, cholerę i raka, czyli właściwie wszystkie nieszczęścia gnębiące ludzkość galopującą ku przepaści. Ale to nie wszystko. Ksiądz kanonik podnosił alarm, że „również powszechne, niestety u młodzieży szkolnej zepsucie moralne (onanizm) ma swoją przyczynę często w szczepieniu ospy, bo jadowita materia podrażnia narządy płciowe i przyśpiesza płciową dojrzałość”. Także „plagę wyschnięcia gruczołów mlecznych u dziewcząt wiązał ze szczepieniem przeciwko ospie. Szczepieniu przeciw ospie ksiądz Pixa przypisywał „degenerację, zwyrodnienie i osłabienie rodu ludzkiego, malejący z każdym rokiem wzrost spisowych młodzieńców i choroby w wojsku”. „Szczepienie ospy jest zabobonem, dziwolągiem lekarskim oraz monstrum”, głosił znany ksiądz w swojej rozprawce, która rozpowszechniana przez prasę przyczyniła się do nieufności w prozdrowotną naturę szczepień. Kapłan – przeciwnik szczepionek pomstował, że szczepienia stosuje się w najlepsze, podczas gdy sama ich idea sprzeciwia się Ewangelii. Na szczęście wezwanie krakowskiego kanonika do tego aby „uczonych, którzy sprowadzają na lud nieszczęście karać jako zbrodniarzy”, pozostało bez echa. SZOK. SAMOZAORANIE POŁĄCZONE Z SAMOZMIAŻDŻENIEM ORAZ SAMOZABRONOWANIEM!!! https://polona.pl/item/o-krzyczacej-niedorzecznosci-i-strasznej-szkodliwosci-szczepienia-ospy,MTg2MTkwNDg/
UZUPEŁNIENIE2021.01.3 20:58
Mnie ciekawi czy były KOPERTY cy tylko "miłość"??
celebryta2021.01.3 20:55
tak plula az jej sliny brakowalo srala na swoj kraj/to sa jej slowa/i poleciala jedna z pierwszych po szczepienie falszywa menda nic wiecej DNOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Katolik2021.01.3 20:54
Przecież to dalszy ciąg reklamy szczepionkowej. Ludzie się zorientowali, że akcja ze szczepieniem się bez kolejki przez Jandę ma na celu wywołać "zapotrzebowanie na szczepionkę", więc rząd szybko odcina się jakoby zaangażował Jandę i innych do reklamy. Ale to jest reklama, mająca przekonać Polaków, że szczepionka to towar deficytowy i skłonić ich do pilnowania swojej kolejki, bo ci wstrętni celebryci chcą ich wyprzedzić. Ściema, panowie, grubymi nićmi szyta. Nie dajcie się na to nabrać!
gośc2021.01.3 20:53
Hitem były dziś Fakty TVN:) Mówili różne rzeczy, ale o Edku - ani mru mru:)) Czyżby obiektywność w przekazywaniu prawdy widzom - zawiodła?
olo2021.01.3 20:56
A co w tym dziwnego? ;) O Srebrnej Kaczyńskiego czy respiratorach Szumowskiego też nie było w TVP :) Jeszcze cię coś dziwi? :)
Patriota2021.01.3 20:59
Akurat było, ale nie o to.... tvn się uważał ze obiektywną tv, a tvn jest największym kłamcą we wszechświecie.
olo2021.01.3 21:02
To nie oglądaj. Ja tak robię. Skoro wiesz że kłamią to musisz jej dużo oglądać.
Obywatel2021.01.3 20:57
I PiS powinien to wykorzystać. Poeinno się w sejmie zadać pytanie do TVN dlaczego manipulują????
olo2021.01.3 21:01
Dokładnie.Jak się Kurski zaszczepi to też TVP musi to ogłosić w Wiadomościach .Inaczej będzie manipulacja :)
olo2021.01.3 20:51
Nic nie rozumiem. Przecież wg.Frondy ta szczepionka zabija,jest groźna i zniemcza Polaków.Więc to chyba dobrze że przeciwnicy Frondy i wrogowie Frondy zaszczepili się tą śmiercionośną substancją. Frondowcy powinni się z tego cieszyć, na mój chłopski rozum.
ala2021.01.3 20:51
Wygląda na to, że z tymi szczepieniami to jest jak z 500+. Największe mendy plujące na PiS pierwsze wyciągają łapę a później dalej obrażają ludzi, którzy chcą coś zrobić dla Polski. Brzydzę się wami komunistyczne śmiecie.
Głupi PiSowiec2021.01.3 21:51
Ty to jesteś jedyna w swoim rodzaju. :D Takiego potoku inwektyw i zwykłego chamstwa trudno znaleźć. Po chamstwie, nienawiści i opluwaniu innych poznać Każdą PiSde. To wasz znak rozpoznawczy. :D
Krzysztof2021.01.3 20:45
Najśmieszniejsze jest od kilku dni na Frondzie to, że krytykują szczepienie celebrytów ci którzy nie chcą się zaszczepić. Ktoś to rozumie? To tak jakby ktoś nie chciał lodów,ale dyskutował o ich smakach. O~dlot!
PolakS2021.01.3 20:49
Bo nie o szczepionki chodzi ale o zeszmacenie się cwelebrytów. Mamy ubaw z ich chamstwa i dna. To ciekawe.
Krzysztof2021.01.3 20:52
Dobrze rozumiem że Ty byś sie nie zaszczepił, prawda?
olo2021.01.3 21:31
Dokładnie. Chodzi o dokopanie celebrytom którzy nie współpracują z PiS. Sie wygadałeś :)
waldeberg2021.01.3 20:36
Pieszczoszki PRL-u ulubieńcy zbrodniarzy Kiszczaka i Jaruzelskiego, są mentalnie przeorane w kierunku przeświadczenia o swojej wyjątkowości, a to zwykłe etyczne badziewia! Nikt kto ma odrobinę honoru i godności nie będzie wciskał się w tej sprawie poza kolejką!
pinda2021.01.3 20:32
"czuje jakby ktoś na mnie srał" pierwsza poleciała zaszczepić się w kraju którego się wstydziJak będą skutki uboczne to znów będzie napierd....ć w mediach
matis892021.01.3 20:37
Nie będzie skutków ubocznych bo celebryci przyjęli witaminy zamiast trującej szczepionki. polecieli tylko po lewe papiery obywateli zaszczepionych, wyższej rasy i kasty POPIS z przywilejami jak powiedział lewacki PIS.
Polak2021.01.3 20:38
ale to tak kounistyczna qrva dobrze czuje... Bardzo dobrze.
K. Janda2021.01.3 20:32
Szczepiłam się nielegalnie i byłam podniecona. To mało. Musiałam okłamać wszystkich, że to była reklama ohhh - to mi dało orgazm. Co tam wstyd i konsekwencje? Liczy się k...wa orgazm.
Anonim2021.01.3 20:54
Trochę katolickiego i niedzielnego kłamstwa nie zaszkodzi. Bo spowiedzi sa zawieszone.
matis892021.01.3 20:30
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
andrzej2021.01.3 20:29
bo emerytow bylo by mi szkoda!
andrzej2021.01.3 20:28
i dobrze ze sie zaszczepili poczakamy na efekty lepiej mi jak oni anizeli emeryci!
Ojciec prać !2021.01.3 20:24
Qwy z czerwonego teatru
Ksiądz, nie pedofil z tvn.2021.01.3 20:19
Jakby zrobili źle i by żałowali, byłoby ok. Ale kłamanie jest usprawiedliwieniem swojego złego uczynku. Wstyd elity i celebryci. Wstyd to mało. Sami się utopiliście w bagnie kłamstwem. A może Wy jesteście już całkiem w bagnie grzechu?
hahaha2021.01.3 20:22
Elity to świnie. To było wiadomo, ale doszło cos nowego. Nowość - to nieinteligentne świnie.
Dziennikarz świnia z TVN2021.01.3 20:16
Bedziema broniten germańskich artystów pupili TVN
Kinol2021.01.3 20:13
Cwelebryci to oszuści, świnie i do tego doszło, ze kłamcy!
kali2021.01.3 20:12
Krysia i inni : mamy was w .. rano , mamy was w .. w południe i mamy was w .. wieczorem frajerzy .
katolik2021.01.3 20:09
A kogo obchodzą te bzdury!!!! MY----- MÓWMY RÓŻANIEC- aby upadł masonski plan szczepień i zniewolenia ludzkości