27.08.15, 21:02

Szydło: Platforma ma za nic obywateli

Beata Szydło wypowiedziała się m.in. na temat ostatecznego kształtu list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości. - To są listy, które mają dać zwycięstwo w wyborach. Staramy się, aby były jak najsilniejsze. Trzeba postawić na lokalnych liderów, ale potrzebni są także eksperci - dodała. - Ja uważam, że w partii muszą pewne zasady obowiązywać i trzeba wyciągać wnioski z przeszłości - odpowiedziała pytana o miejsce na listach Jacka Kurskiego. - Ja uważam, że w partii muszą pewne zasady obowiązywać i trzeba wyciągać wnioski z przeszłości - odpowiedziała pytana o miejsce na listach Jacka Kurskiego.

Beata Szydło skomentowała również apel Ewy Kopacz o powołanie przez prezydenta Rady Bezpieczeństwa Narodowego.- Pani Kopacz niepotrzebnie wciąż nawołuje do tego spotkania. W Polsce jest naprawdę wiele innych problemów. Rząd ma rządzić, a pani premier niestety zajmuje się tylko i wyłącznie kampanią wyborczą - powiedziała posłanka PiS. - Prezydent Duda wielokrotnie wypowiadał się w mediach o doskonałym kontakcie z ministrem Siemoniakiem, także ten kontakt z rządem istnieje - dodała Beata Szydło, podsumowując, że prędzej czy później dojdzie do spotkania Ewy Kopacz z Andrzejem Dudą.

Komentując niechęć PO do powołania październikowego referendum, Beata Szydło stwierdziła, że "Platforma Obywatelska ma za nic obywateli". - Musimy dzisiaj w Polsce odbudowywać dialog społeczny- podsumowała posłanka.

Beata Szydło powiedział również, że jako najważniejsze dla PiS będą: "Jako pierwsze będziemy chcieli zrealizować wsparcie rodzin, obniżenie wieku emerytalnego oraz podwyższenie kwoty wolnej od podatku. To są nasze priorytety.- Władza i obywatele stali się zakładnikami urzędników. Podchodząc tak do rzeczywistości, nigdy niczego nie zrobimy. Ludzie oczekują przede wszystkim normalności. Najistotniejszym problemem dla mnie jest demografia - dodała kandydatka na stanowisko premiera.

mm/Onet.pl

Komentarze

anonim2015.08.27 21:56
Platforma Obywatelska potrzebuje swych otumanionych wielbicieli tylko przed wyborami, wtedy są im niezbędni do budowania pozytywnego wizerunku Kopacz i pozostałych doszczętnie skompromitowanych z PO. Dla Polaków przygotowała Platforma Obywatelska marzenia o Zielonej Wyspie tera przyszedł czas na opowieści o kraju w rozkwicie pod rządami Kopacz i pozostałych libertyńskich obiboków. Sprzeciw 2 milionów Polaków nie została w PO rozpatrzony, podobnie i 6 milionów podpisów pod wnioskiem o ochronie Lasów Państwowych nie wzbudził u działaczy PO zainteresowania bo oni dbają tylko o swoją bandę nazywanych kłamliwie młodymi, wykształconymi z dużych miast.
anonim2015.08.27 22:12
Platforma Obywatelska dba o swoich, a Polaków jak najgorzej traktuje bo dla Platformy Obywatelskiej najważniejsze jest prywata do zdobycia, im więcej ukradną dla Narodu tym lepiej im się rzeczywiście żyje. By żyło się lepiej dla złodziej, pewnie i ty tego w dalszym ciągu oczekujesz stąd wylewasz żale na Prawo i Sprawiedliwość czerpiąc garściami zarzuty zamieszczane w lisim tygodniku. Oszustwo stale towarzyszy Platformie Obywatelskiej, tam prawda przestała mieć znaczenie liczy się tylko dojście nawet i po trupach do upragnionego celu czyli ponowne rządzenie. Wyborcy wiedzą że PO jest równoznaczne z ponowny dewastowaniem kraju, na takie rozwiązanie uprawnieni do głosowania się nie zgodzą i was z tą załganą platformą obywatelską odpowiednio potraktują.
anonim2015.08.27 22:12
Ta opinia pasuje do wszystkich polityków. Wy tzw. politycy którzy łaskawie się pozwalacie wybierać swoim poddanym robicie więcej zła niż pozytywnych czynów. Do tej pory sprzedajne solidaruchy nie rozliczyły komunistów i tkwi to jak kolec w d.pie i zrobił się z tego wielki wrzód.
anonim2015.08.27 22:36
solidaruchy prowadzone przez tw. Bolka nigdy nie miały zamiaru rozliczać komunistów, po to są solidaruchy aby komuniści dostatnio egzystowali.