02.09.19, 10:14Zdj. screen Youtube/Bohdan Litkovets

Tak Rosjanie kłamią na temat Polski i Polaków! (WIDEO)

Przedwojenna Polska była sojusznikiem Hitlera, armia radziecka wyzwoliła nasz kraj, a Polacy, którzy się z tym nie zgadzają, to niewykształcone chamy. Przyczyną katastrofy smoleńskiej było to, że pilot wypił kieliszek z prezydentem Lechem Kaczyńskim, a Rosjanie mogą dziś żałować, że ich przodkowie przed laty "ratowali" Polskę przed Niemcami, gdyż Polacy są niewdzięczni. 

Oto, jak przedstawia Polskę rosyjska propaganda. Filmik znaleziony w internecie. Jak zmieścić tyle kłamstw i oszczerstw w filmiku trwającym niecałe 16 minut? Oddajmy głos Rosjanom...

yenn/Youtube, Fronda.pl

Komentarze

eRKa2019.09.2 16:20
CZERWONA ZARAZA jak czerwone bolszewickie pająki, ludzi prawych walczących o wolność i niepodległość Polski uciszali, zabijając w skryciu, by ich dokonane ohydne zbrodnie na Polakach - patriotach nigdy nie ujrzały światła dziennego, którzy walczyli z okupantami o wolną i niepodległą Polskę /patrz ks. Popiełuszko/. Teraz swoimi nie spełnionymi obietnicami = kłamstwami chcą uśpić czujność narodu, który by potem ponownie zniewolili. Dlatego przypomnę słowa J. Piłsudskiego, że "dusza Rosjanina jeśli nie każdego, to prawie każdego jest przeżarta duchem nienawiści do każdego wolnego Polaka i do idei wolnej Polski. To jest skaza urodzeniowa ich duszy, dziedziczna." Dlatego nasza wiara czyni cuda i może ICH pokonać, nawet uleczyć najgorszą ranę, zaś brak wiary jest ICH szatańskim celem, którą chcą najpierw nam zabrać, a potem duszę, by później pokierować takim zmanipulowanym i głupim ciałem do swoich ZŁYCH i PODŁYCH celów. Oni - oszuści i agresorzy czczą "swoich" kapusiów, donosicieli, szmalcowników pod przybranymi polskimi nazwiskami. Chcą by Polska była tym czym była do tej pory - kolonią i tanią siłą roboli, niewolników dla okupantów, ale ciągle zapominają, że Polacy nie gęsi mają swój rozum i język, a trzy /3-y/ rozbiory Polski + powojenna okupacja Polski przez sowietów, czegoś nas nauczyło. Dlatego nie poddaliśmy się ICH presji jak inne narody, bo tylko człowiek wolny i dumny ze swojego niezależnego i wolnego kraju, jest szczęśliwy, a wyrobnik - niewolnik jest smutnym efektem zaborcy i kolonizatora. Oni zawłaszczyli nasz kraj, który nie był i nie jest ich krajem. Dlatego przytoczę tu słowa, że jeszcze Polska nie zginęła, kiedy MY żyjemy...
anonim2019.09.2 10:55
ROSJA TO KRAJ RZĄDZONY PRZEZ DEMONY - trzeba się modlić za biedny zmanipulowany naród rosyjski
anonim2019.09.2 10:54
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
MJ2019.09.2 10:45
bezlitosny internauta 2.9.19 12:31 Oczywiście współudział w hitlerowskim rozbiorze Czechosłowacji macie w pełni usprawiedliwiony. Zwykli sowieccy żołnierze oddali życie w Polsce, walcząc z niemieckim okupantem. Nie każdy był gwałcicielem, nie każdy był politrukiem. To co się stało w Polsce jeśli chodzi o zniszczenie sowieckich pomników to obłęd. Coś takiego nie wydarzyło się nawet na terenie byłego NRD. Biedny ruski troll, troll upadającego państwa na naszych oczach. O 17 IX nawet nie wspomniał, ale o czeskich zdrajcach już tak. Zapomniał tylko dodać, że Czesi siłą wcielili Zaolzie do Czech, gdy Polska walczyła o swoje wyzwolenie w latach 1918-1921. Tak swoją drogą, nie trzeba było zaczynać wojny razem z Niemcami i w tedy nie trzeba było nikogo "wyzwalać". Praktycznie każdy sołdat krasnej armii był gwałcicielem albo politrukiem i tyle w tym temacie. Spoko Rusek, musimy znowu podjąć próbę ucywilizowania Rusków, tak, jak w 1610-1612. Tym razem żaden głupi Szwedo- Litwin Nam nie przeszkodzi.
Stanislaw2019.09.2 11:29
Nie dopisałeś ruskowi jeszcze, że opierając się na ruskim przykładzie, zorganizowaliśmy dla zagarniętych Czechów katyń w Polsce, a dla opornej ludności wysyłkę na polski sybir. A to wszystko zorganizowaliśmy na fundamencie paktu z Ribbentroppem!
bezlitosny internauta2019.09.2 15:52
Przecież napisałem, że rozbiór Czechosłowacji macie usprawiedliwiony, wytłumaczony i w gotowcach gotowych do kopiuj-wklej opublikowany.
Cool2019.09.2 18:52
Nie było żadnego rozbioru Czechosłowacji! NIE KŁAM!
Pilne! Mamy to! 2019.09.4 10:09
Przecież napisał, że macie wasz rozbiór Czechosłowacji w pełni usprawiedliwiony, wytłumaczony i zawsze pod ręką w gotowcach dla "kopiuj-wklej". Zawsze jesteście wytłumaczeni i usprawiedliwieni, niczym alkoholicy po raz kolejny wracający z noclegu w izbie wytrzeźwień.
Cool2019.09.2 10:34
Chyba szykuje się V rozbiór Polski! :-(
anonim2019.09.2 15:51
A jesteś pewien, że poprawnie policzyłeś rozbiory? Od 1988 (obrady okrągłego stołu) aż do 2004 (akcesja do UE) wydarzyło się ich 11 (słownie jedenaście)
Dariusz Andrzej2019.09.2 10:33
To że rosja pokonała niemców i wyzwoliła Polskę nie podlega dyskusji! a co do katastrofy smoleńskiej krzykacze z PiS nadal nie udowodnili zamachu...
Cool2019.09.2 10:35
Yebnij sie w łeb pajacu, bo masz muchę na czole!
anonim2019.09.2 11:10
Hej - dzielnicowy - ruski trollu - ty jesteś naszym NORMALNYCH POLAKÓW WROGIEM - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJESZ NA POLSKĘ I POLAKÓW i wiesz co ci powiem tak po chrześcijańsku - zabieraj manatki i onuce i sp...laj do Moskwy !!! NIC TU NIE WSKÓRASZ ZE SWOJĄ V KOLUMNĄ PUTINA - TU JEST POLSKA KRAJ WIELKICH POLAKÓW PATRIOTÓW !!
Stanislaw2019.09.2 11:23
Nie pisz bzdur! Z tymi wyzwolicielami, instalującymi na miejscu bolszewicką władzę jeszcze w czasie "wyzwalania", miałem osobisty kontakt.
Wojtek Polak 2019.09.2 13:10
pamiętaj czerfono-tęczofa zarazo nigdy sowiety nie wyzwalali Polski! takie urojenia to tylko w czerfono-tęczofo-bolszewickim łbie się rodzą. pewnie jednym z elementów owego ''wyzwolenia'' był katyń a drugim pakt ribbentrop mołotow .ty jesteś książkowym przykładem lewackiego debilizmu.
bezlitosny internauta2019.09.2 10:31
Oczywiście współudział w hitlerowskim rozbiorze Czechosłowacji macie w pełni usprawiedliwiony. Zwykli sowieccy żołnierze oddali życie w Polsce, walcząc z niemieckim okupantem. Nie każdy był gwałcicielem, nie każdy był politrukiem. To co się stało w Polsce jeśli chodzi o zniszczenie sowieckich pomników to obłęd. Coś takiego nie wydarzyło się nawet na terenie byłego NRD.
Cool2019.09.2 10:43
Nie było żadnego rozbioru c Czechosłowacji i nikt nie bezcześci grobów zwykłych żołnierzy! Czego nie można powiedzieć o Rosjanach! Nie manipuluj łajdaku!!! P.s. Nie widzisz róznicy pomiedzy NRD a Polską? Stalin też nie widział!!!
Pilne! Mamy to! 2019.09.4 10:06
Przecież napisał, że macie w pełni usprawiedliwiony i wytłumaczony. Zawsze jesteście wytłumaczeni i usprawiedliwieni, niczym alkoholicy.
Wojtek Polak 2019.09.2 13:01
obłęd to ty masz w tym pustym wypalonym od wódy łbie.sowieckie pomniki to były symbole drugiego z agresorów. pamiętaj łachudro {17.09.39} że sowiety na nas napadli i zostawili tu takich jak ty.oczywiście o współudziale sowietów w rozbiorze Polski i pakcie ribbentrop mołotow zapomniałaś czerfono-tęczofa zarazo.