29.06.15, 16:14

Te marki wspierają LGBT

Wśród popierających homozwiązki znalazły się czołowe międzynarodowe firmy między innymi:

Snickers, American Airlines, You Toube, Absolut Vodka, Skittles, Visa, Mastercard, Red Bull, Android, T-Mobile,

Starbuks, Smart, The Sims, MTV, Mentos, KFC, IBM, Coca-Cola, Google, GAP i wiele innych.

Wiele współczesnych korporacji to potężne instytucje ekonomiczne, porównywalne do państw narodowych. Dlatego nie należy lekceważyć ich finansowego zaangażowania w politykę publiczną. Konsumenci mają jednak wpływ na ich kondycję kupując ich produkty lub konkurencji. Warto o tym pamiętać przy dokonywaniu codziennych wyborów.

TT

Komentarze

anonim2015.06.29 16:40
Oczywiście, teraz powinno się nie jeść, nie pić, wyrzucić telefony i karty kredytowe tych firm, bo jeszcze dzięki ich wsparciu ktoś otworzy oczy i zobaczy, że w LGBT diabła szukać się nie powinno ;) Artykuły tego typu trzymają mnie na tej stronie - wchodzę regularnie, żeby pośmiać się z głupoty :D
anonim2015.06.29 17:12
"Obsesja homofobów nie zna granic!".... Jak Ciebie zaboli odbyt, nie utrzymasz kału to inaczej zaśpiewasz......
anonim2015.06.29 17:48
Pedalska zaraza zalewa świat. To niepojęte jak propaganda i ideologia potrafi ludziom zryć berety. Wraz z rozwojem wszechogarniających mediów, w dobie internetu i bardziej komfortowego życia ludzie zapominają co znaczy człowieczeństwo, instynkt samozachowawczy i moralność. Tfu! Na pohybel pedalstwu w LGBT-owskim wydaniu.
anonim2015.06.29 17:55
A gdzie zboki z Facebook?
anonim2015.06.29 18:21
nadeus, przyjemnej zabawy życzymy, a od czasu do czasu pośmiej się ze swej głupoty, to ci dobrze zrobi
anonim2015.06.29 19:49
Najlepsze są te wyliczenia LGBTX powtarzane przez zasłuchanych klakierów. Już dochodzi do 20%, a nawet 50 % homoseksualnych mężczyzn, wliczając utajonych i nieuświadomionych. W takim razie biseksulanych powinno być ze 4 razy więcej niż tylko homo - w ten sposób dochodzimy do prawie 200 % mężczyzn. Gdzie tu miejsce na heteroseksualnych ? W rozumieniu homoideologów takowi zapewne nie istnieją, bo każdy jest potencjalnym homo. A gdzie inne orientacje ? Dojdziemy do 300 % mężczyzn. No i te opowiastki, że Arabowie to sami nienazwani homo - nic tylko sobie robią dobrze, i jest to u nich całkowicie normalne. Do tego prowadzi dziecinne rozwydrzenie i chęć kompensacji przykrego poczucia bycia w mniejszości i w opozycji do mężczyzn - dojrzałych mężczyzn.
anonim2015.06.29 19:53
Proszę dbać chociażby o poprawność pisowni marek, które Państwo bojkotują.
anonim2015.06.29 20:26
Ale konkurencja też liże odbyty gejom. Co kupować? przynajmniej wódki nie muszę kupować od gejofili - mój jeden znajomy ma strefę wolnocłową w stodole za gumnem, robi cymesy, że paluszki lizać (i głowa nie boli potem) a pedalstwa nie znosi organicznie.
anonim2015.06.29 20:38
W zasadzie te i wszystkie inne marki, nazwy, organizacje, korporacje czy jakby nie nazywać takich struktur, mają jeden wspólny wielki - pęd po kasę, jeszcze więcej, i jeszcze - co absolutnie nie dziwi w epoce kompletnego zdziczenia obyczaju, rujnowania moralności i nachalnej polityki degeneracji społecznej i autodestrukcji. No cóż, nigdy nie brakowało zła i upodlenia, człowiek od zawsze ma wolną wolę i zawsze może między złem a dobrem wybierać. Dziś, kiedy w każdym aspekcie media i inne źródła publicznego przekazu są w każdej chwili dostępne i nieustannie wpływają na poznanie rzeczywistości, tylko i wyłącznie od siły wewnętrznej zależy na ile jesteśmy podatni na ich wpływ. Poziom wpisów w wielu przypadkach upadla samych autorów, czy tego chcą, czy nie, bo słowo ma ogromną siłę - jak woda, kropelkami kruszy najtwardsze skały - więc kiedy wróci do autora, to zniszczy w nim to, na co było skierowane. Dobrze jest o tym pamiętać
anonim2015.06.29 20:42
Codziennych wyborów? Jak mam dokonać wyboru, skoro zarówno, Visa, jak i Mastercard są tu wymienione? Kupić iphona lub Nokię i sprzedać cokolwiek z androidem? Nie zaglądać na youtube jeszcze można, choć nawet Fronda poleca filmy na nim, ale jak przeskoczyć ponad google lub IBM, którego patenty są chyba niemal w każdym kompie. Nie da się tak. Niestety.
anonim2015.06.29 23:03
Irek)D Jeśli ktoś nie chce przyczyniać się do wspierania takich środowisk to także chciałby wiedzieć jakie koncerny je wspierają. Fobia to paniczny strach, nie przekonanie na dany temat. Idąc Pana stwierdzeniem klerykofobia jest bardziej rozprzestrzeniona od homofobi tylko w tym przypadku pod nazwą antyklerykałów.. dziwne obracanie kota ogonem... Obsesja klerykofobów, katofobów jest nie zastąpiona.. ;)
anonim2015.06.30 11:14
I pewnie filmów ze Schwarzeneggerem też nie powinniśmy oglądać? Artykuł nieprzemyślany. Zrezygnujmy z kart kredytowych, bo firmy wspierają równość....
anonim2015.06.30 11:25
Strona Deviantart też popiera.
anonim2015.06.30 15:02
Spisać i bojkotować te marki, warto kupować od innych prorodzinnych firm.
anonim2015.06.30 15:11
FACEBOOK TEŻ! Więc łaskawie zwińcie z niego swoje tyłki.
anonim2015.07.1 13:56
Niestety, nie da się wszystkiego zbojkotować.
anonim2015.07.1 19:21
Obsesja homofanów.
anonim2015.07.3 4:50
Niech se komentują takie artykuły jak chcą; dobrze, że to napisałeś TT i nie szczędź czasu i sił na więcej podobnych. Ja, co do mnie należy w tym kontekście, uczynię. pozdrowienie.vgh.pl
anonim2015.07.3 10:57
@UnrealGoD No właśnie nasze święto Wszystkich Świętych jest świętem radosnym, czy może być większa radość niż Niebo? Refleksja naturalnie pojawia się nad zagadnieniem przemijania, ale dla wierzącego to nie problem. Natomiast halloween to "święto" pchające nas w objęcia demonów, przy akompaniamencie wymuszonej zabawy, która ma nam zagłuszyć sumienie - z czego się tu cieszyć? Co do zysku ponadnarodowych korporacji: owszem to prawda, zysk jest dla nich priorytetem, ale ci na wierzchołkach tych korporacji doskonale sobie zdają sprawę, o co się toczy wojna: jest to wojna z prawem Boga, te firmy dołączają do armii szatana i na tej podstawie spodziewają się dużych zysków. Wiem, brzmi to nawiedzeńczo, ale taka jest prawda.
anonim2015.07.3 11:27
@UnrealGoD, "Dla tego na przykład obserwujemy wypieranie święta Wszystkich Świętych przez Halloween", to Wszystkich Świętych próbowało wyprzeć Halloween. Stara taktyka chrześcijańska - zastąpić święta "pogańskie" chrześcijańskimi, Boże Narodzenie na przesilenie zimowe, noc świętojańska na letnie, jedynie wielkanoc jest chrześcijańska choć mocno z równonocą wiosenną związana.