10.01.21, 11:28fot. yt/jastrzabpost

Telewizja Polska zajęła stanowisko ws. skandalicznych urodzin ,,Piaska'' Piasecznego

Andrzej Piaseczny, znany piosenkarz i celebryta obchodził swoje pięćdziesiąte urodziny w mieszkaniu Adama Darskiego "Nergala". Nagranie z tej imprezy umieścił na swoim Instagramie "Nergal". Sam Piaseczny natomiast wyrażał się – co uwidacznia nagranie – w sposób wulgarny i skandaliczny. Ponieważ Piaseczny jest jurorem w jednym z programów telewizji publicznej „The Voice”, TVP wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

 

Pełny tekst komunikatu Centrum Informacji TVP

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej.

Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu.

Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami.

Niemniej zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości.

 

mp/centruminformacji.tvp.pl

Komentarze

Anonim2021.01.11 14:54
***** piaska
ONO2021.01.11 11:51
Szkoda słów na Takiego, co nie umie myśleć.
O. Leon Knabit:2021.01.11 1:29
Do czego jesteśmy powołani? Każdy jest jakiś… Kiedyś słyszałem wspomnienia jednej pani z czasów Powstania Warszawskiego, kiedy mieszkała na skraju Puszczy Kampinoskiej. W czasie rozmowy słychać było tylko westchnienia co my przeżyliśmy w tamtym czasie… A my chcemy szukać Boga. Plątanina straszna, wielu rzeczy nie rozumiemy, wielu nie potrafi dopasować swojego życia do wiary w Boga. Jedno jest tylko pewne: pragniemy Jezusa, bo tylko w Nim jakoś te kłopoty i komplikacje życiowe się wyrównują, upraszczają. Ufność jest tutaj fundamentem. Mimo wielu pytań bez odpowiedzi, z pewnością kroczą tą drogą. Co ja Ci zrobiłem, że tak mi dajesz w kość? Zapyta wielu. Ta bliskość Osoby Jezusa napawa nadzieją, w końcu On poniósł śmierć za nas, poświęcił się bezinteresownie. Rzeczywistość czekającego Boga, który z miłością nas oczekuje, poprawia nieco ten obraz, który mamy wokoło siebie. Papież Franciszek mówi Pan Bóg lubi przebaczać. My z kolei nie tak bardzo, a co dopiero prosić o przebaczenie. Jeżeli ktoś robi mi źle raz, drugi, trzeci i czwarty, jestem już poirytowany, rzucam wszystkim i obracam się na pięcie bez chęci dogadania się. Wszystkie komplikacje i świństwa, które uczyniłeś, są do rozwiązania w Jezusie, wystarczy, że wyciągniesz palec, a Pan cię wyciągnie z tego bagna grzechu. Jeżeli to sobie postawisz jako cel życia swojego, że tu musi być zgoda z Bogiem, to nie będzie możliwości grzechu. I proszę się rozejrzeć naokoło, wielu ludzi narzekających, zestresowanych, złych, moralnie nie w porządku. Niektórzy mówią, że za komuny ludzie byli lepsi, rozgraniczenie było jasne: czerwoni to zło, a pozostali są dobrzy, a i wśród tych czerwonych paru dobrych się znalazło. A dzisiaj niezwykle trudno określić, kto jest dobry, kto zły; kto mówi szczerze, a kto kłamie. Pomieszanie. Szukamy azylu normalności i autentyczności. W tym wszystkim muszę odnaleźć miejsce również dla siebie. Mówią, że zło się bardzo śpieszy, dlatego szybko się skończy. Jesteśmy stworzeni, powołani do szczęścia, a nie do narzekania.
c.d.2021.01.11 1:29
Kiedyś u znajomych, którym błogosławiłem małżeństwo, malutka Hania, może pięcioletnia, podeszła do mnie, wpatrując się w moją chuderlawą twarz, powiedziała: Niech się ojciec poczęstuje czekoladą. Odpowiedziałem: Słuchaj, ja już jestem stary i nie jem czekolady. Usłyszałem: Moja babcia też jest stara i je czekoladę. Starałem się wyjaśnić: Twoja babcia, uwaga!to nie jest byle jaka babciai może jeść czekoladę. A ta mała Hania patrzy na mnie i mówi: Co znaczy byle jaki? Nikt nie jest byle jaki, każdy jest jakiś. Jakże to było głębokie… i dało do myślenia. Druga sytuacja, pewien młody człowiek napisał do mnie list, w którym opowiedział, jak przeżywał głęboki kryzys, nie wiedział, co z sobą zrobić, chodził po mieście, szukając odpowiedzi i wstąpił do kościoła, a tam rekolekcje, które akurat głosiłem i opowiadałem historię rozmowy z Hanią, o tym, że nikt nie jest byle jaki. Wyszedł z kościoła odmieniony, z chęcią rozpoczęcia od nowa. W myśl zasady rzuć kamieniem w tłum, zawsze kogoś trafisz. Bywa, że i w nas obudzą się wątpliwości, popadniemy w depresję, wtedy pomyślmy o słowach Hani, o tym że JESTEŚ JAKIŚ. Wystarczy popatrzyć na Jezusa, który cierpiał i poniósł śmierć za ciebie, przeszedł przez wszystko, bez narzekania i ucieczki. Ty więc również możesz sobie dać radę, a gwarancją, którą zapewnia Jezus, jest zmartwychwstanie, życie wieczne. Na końcu każdego ciemnego tunelu jest światło, jest wyjście. Zawsze nad ciemnymi chmurami góruje słońce, jeżeli ktoś nie wierzy, wybierzcie się kiedyś samolotem i zobaczycie. Jezus zdaje się mówić: Nie gwarantuję ci dóbr ziemskich, nie zapewniam, że nie upadniesz, ale zawsze będę z tobą, zawsze podam ci rękę, zawsze cię podniosę. Nie zawiedziesz się na Mnie. Mówię to z przekonaniem, jako świadek bycia z Bogiem, jako człowiek, kapłan i benedyktyn.
Monika2021.01.11 0:16
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami, także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil ze zdjęciami : https://milepanie.pl/monia89
Hanys GórnoŚląski2021.01.11 0:00
powinni wstrzymać emisję a wszystkimi kosztami obciążyć homoseksualistę "piaska" - no ale do tego trzeba prezesa z jajami a nie idiotę kurskiego - wielbiciela chłamu i mendozy
Po 11 ...2021.01.10 22:50
Doczytałem: „J…bać PiS i biedę”. Ale jaja, afera o coś takiego? O coś takiego? Tak się witają dzieci na Zoomie, zmarli w kostnicy, nawet mój kot jak jest głodny miauczy: "J…bać PiS i biedę, ale chyba coś jeszcze zostało do żarcia"
Po 11 ...2021.01.10 22:30
Nie bardzo wiem o co chodzi, ale to chyba zdradza o co chodzi: ,,Piaska'' Pisecznego. Czyli PiSecznego? A co on zrobił ten PiSeczny? Pił, ruchał, wciągał bielinkę i ***** ***? Tak? Więc jest PiS-eczny pełną gębą. Do odstrzelenia z TV. Niech występuje w TV Trwam, tam jest jego miejsce.
Instrukcja, ja się zastosuję2021.01.10 21:25
Jak piaseczny będzie umierał na ulicy, nie należy dzwonić na pogotowie, bo bateria w telefonie jest ważniejsza, niż milion celebrytów. Należy odjechać i niech zdycha.
Mirek2021.01.10 21:04
Jaki naród tacy celebryci -"artyści" . W normalnym kraju taki artystyczny chłam byłby kelnerami , sprzątaczkami , szatniarzami a w Polsce ten śmieć jest ......artystą .
matis892021.01.10 21:10
Celebryci tu żyją jak pasożyty, ale nie są z narodu. A tacy są właśnie wszędzie nie tylko w Polsce, na zachodzie jeszcze bardziej plugawi.
Mirek2021.01.10 21:39
Tylko dlaczego my jako naród corocznie dopłacamy do tego plugawego bydła ?! . Tylko w samej Warszawie jest 20.....25 teatrów !! . Ja się pytam po kiego grzmota aż tyle tego nam potrzeba ?!! . Jesteśmy wolnym krajem i jeżeli ktoś chce założyć teatr czy jakieś inne celebryckie przedsięwzięcie to proszę bardzo ale won od państwowej kasy !!! . Ja przez ponad 20 lat prowadziłem warsztat samochodowy ale to nie Państwo polskie do mnie dopłacało tylko ja do Państwa !!! .
Po 11 ...2021.01.10 22:39
A co wystawiałeś w tym twoim warsztacie? Shakespeara? Witkacego? Gogola? Czy może lewe faktury?
ANNA2021.01.10 20:36
Niektórzy celebryci zrobią wszystko, żeby o nich mówiono, nawet zrobią z siebie błazna(delikatnie mówiąc). Oj Piasek, myślałam,że mądrzejszy jesteś.Chłopie, błysnąłeś,że klękajcie narody. Jak mówił klasyk "mądrego to aż miło posłuchać".
emeryt2021.01.10 19:14
Pasieczny? Był taki celebryta gliniarz Pasieczny chyba Wojtek. Może to rodzina?
Glaudiusman2021.01.10 18:39
Piaseczny zasłużył tylko na kopniaka i okład dechą sękata. To plugawiec, skoro kumpluje się z nergalem.
John2021.01.10 17:38
Ustalcie jak on się nazywa. Pasieczny czy Piaseczny, bo artykule są obie formy.
HAHAHAHA2021.01.10 17:55
To jest Pieszczopedałowieczny.
Maciej2021.01.10 18:31
to tak jak twój ojciec
lewacka tęczowa lewatywa2021.01.11 9:16
musiało cię boleć skoro pamiętasz jego ojca
Anonim2021.01.10 17:34
Opozycja ma nowego kandydata na urząd prezydenta, to właśnie program opozycji jest w tym filmiku.
Lemon day2021.01.10 17:28
AGONIA cwelebrytów cd...
przy okazji2021.01.10 17:21
To pieprz...ny cwelcwelebryta
To jest 1000 razy wiekszy skandal2021.01.10 16:47
1235 – tyle osób zaszczepiono minionej doby. Po publikacji danych, do koordynatora programu szczepień i szefa KPRM Michała Dworczyka zaczęły napływać pytania, skąd tak niewielka liczba zaszczepionych. – Liczba szczepień w weekend zależy od organizacji pracy szpitali węzłowych; mimo propozycji dostaw szczepionki ze strony Agencji Rezerw Materiałowych, niewiele placówek zdecydowało się szczepić w soboty i w niedziele – powiedział.
Po 11 ...2021.01.10 22:51
O jedną za dużo. Ta jedna burzy porządek. Co za małpa!
Stary katol2021.01.10 16:45
Panu Bogu świeczkę a djabłu ogarek. Zrobić wszystko i wydać komunikat tak aby wszystko rozgrzeszyć a potencajnych oponętów obwiniać, że chcą odpowiedzialności zbiorowej. A ja będąc jurorem chętnie bym się zgodził na wycofanie nagranych programów aby nie promować degenerata. Ale nie kurskopis tp
dr dr2021.01.10 19:26
diabłu nie djabłu a także oponentów nie oponętów.
Ketrab2021.01.10 16:45
Czy ktoś zwrócił uwagę na duchownego Kościoła katolickiego, który wznosi toast z tym towarzystwem. Proszę obejrzeć dokładnie film
JN2021.01.10 16:15
Pewnie wóda i narkotyki zrobiły swoje! Nie jeden już sie stoczył na dno. Przykładem jest choćby Olbrychski.
Dziennikarz TVN2021.01.10 15:56
Impreza nergala lepsza niż organizowane przez nasz tvn urodziny Hitlera.
co ty pleciesz, Pacie?2021.01.10 15:52
podpisujący się mp.
mucha2021.01.10 15:50
Za pieniadze TVP (czytaj: nasze podatki) bierze sobie uzywki itp. Nie mowiac juz o wulgaryzmie. Gdzie on ma nas (podatnikow) z ktorych pieniedzy zyje????????????? W d....e!
NaziBarbi2021.01.10 15:32
Zrobiłabym mu patriotycznego loda na wizji w kurwizji.
august2021.01.10 15:17
Telewizja Narodowa powinna wywalić tego typa na zbity pysk.
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.01.10 15:09
prymityw stojac nad grobem...i co dalej miernooto Piaseczny??!!!
To jest2021.01.10 15:07
Alfons Pieszczochowski.
To jest2021.01.10 15:06
Arnold Piaskowski. :)
To jest2021.01.10 15:04
Aleksander Pasikonikowski. :)
antoni.s2021.01.10 15:02
Dostosował się poziomem do poziomu curwizii, ja tu nie widzę żadnej sprzeczności a wręcz konsekwencję w działaniu.
Eidelsztein z Rosji2021.01.10 14:43
On jest pedałem i żedem. Wszystko jasne.
Anonim2021.01.10 15:00
Nie szkodzi że jest... można zachować klasę i kulturę zawsze i wszędzie ale lans z Nergalem satanistą zapamięta...
waldeberg2021.01.10 14:20
Jeszcze chłop odreagowuje ten słynny kożuch, największy obciach w historii rodzimej pop kultury!
antoni.s2021.01.10 15:03
Maszna myśli jenota:-]
matis892021.01.10 14:17
Szatanistyczny PIS nie może w telewizji publicznej sam wymyśleć programu rozrywkowego tylko mają rozkaz z centrali Rządu Światowego by puszczać programy NWO wysyłane z centrali na narody. Przypominam że w ostatniej edycji ,,Voice of Poland in NWO'' lewacki TVPPIS zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność'' czyli kult szatana. Do tego TVPPIS promuje tam nie tylko ćpuna Piaska obchodzącego urodziny u szatanisty Nergala, ale też pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.10 14:30
Sliniacy sie kabotyni z Konfederacji Rosyjskiej konsekwentnie morduja Polakow na zlecenie za ruble i szekle.
8882021.01.10 14:09
Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. Ostatni będą pierwszymi czyli spadkobiercy Nowego Testamentu. Ostatni to nie są ci co doprowadzili się przez grzech do zagłady ale ci co z grzechu się wyzwalają. Celebryci potrafią fenomenalnie grać i podszywać się pod gwiazdy które świecą mocniej od słońca i mieć wpływ na świat polityki a nawet Kościoła i samego Boga. Każdy ma prawo i obowiązek moralny wypowiadać się w obronie swoich wartości. Pan Jezus rozmawiał ze wszystkimi ludźmi nawet z diabłem ( oczywiście w trybie rozkazującym-precz szatanie...) za wyjątkiem Heroda, milczał jedynie przed nim, również milczy dziś przed tymi co robią sobie ubaw (szydząc, bluźniąc, profanując, prowokując ) przed Jego św. obliczem. Hitler też podobnie uważał, że jest wrogiem szczególnie 1 przykazania bożego, dlatego zastąpił Boga, wypowiedział wojnę dekalogowi i rozpoczął ją od zbombardowania szpitala w Wieluniu następnie Kościoła niedaleko szpitala. Zaskakująca inteligencja i strategia działania szatana. ( szpital w wkrótce Kościół)Sam Hitler powiedział zaś w 1942 roku: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji. Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”. Read more: https://www.pch24.pl/-aborcjonisci-to-wasz-dzien--75-lata-temu-hitler-wprowadzil-aborcje-na-terenach-polski,41754,i.html#ixzz6ceqPDYND Dziś szatan działa nowocześniej, postępowo, usuwa Krzyż w imię poprawności politycznej, praworządności wartości unijnych, wolności pod płaszczem tolerancji i otwartości (LGBT) a następnie wabi poprzez świecidełka sprawiające wrażenie dobrego nastroju i swobody... Inżynierowie budując Titanica chełpiąc się "Ani Boga, ani Pana". Na jednej z burt Titanica napisali "Ani sam Chrystus nie zatopi tego..." Wielki muzyk Don Lennon udzielając licznych wywiadów medialnych chwalił się że zawarł pakt z diabłem " a w niedługim czasie został zamordowany przez swojego fana. Dziś jego polski fan budując zespół na Lennonie "uniwerse" ( Universe - Mr Lennon z pacyfką, krzyżem Nerona ) w 2007r. 2 listopada popełnia samobójstwo... żartobliwe znaki np. 666 - demon nie uznaje żartów, otwarta furtka to wchodzi i działa. Módlmy się o zbawienie M. Breguły na pewno był nieświadomym fanem fałszywego idola miejącym układ z diabłem. Tak właśnie wygląda strategia działania szatana, małpowanie samego Boga. Ostatni obraz z Filmu Mela Gibsona pasja Jezus na widok węża natychmiast depcze jego łeb i w tym momencie niema tu mowy o tolerancji zła ... Trzeba działać natychmiast! YouTube Universe - Mr. Lennon https://www.youtube.com/watch?v=sLK2ONm4Uh8&ab_channel=universepl
Konfederata2021.01.10 14:08
Wot Andriej Pasiświnowskij płocho gawaril.
vcvcv2021.01.10 14:03
no i mamy szczery obraz gwiazdki homo nie wiadomo
Anonim2021.01.10 14:03
Zrobił sobie urodziny u pop-satanisty? wolałbym zrobić balety pod mostem. A zresztą co on własnego domu nie ma? a może się podłączają, bo obaj jak cioty wyglądają
edek2021.01.10 13:58
TVP robi z ćpuna "wielkiego artystę", a potem przeprasza. Kurski to jednak głupek.
:))))))))2021.01.10 13:40
Nie Pasieczny tylko - Andrzej Alfons Pastuchowski
Grizzly2021.01.10 13:23
Piasek ma racje, J E B A Ć pis i kaczyńskiego i wszystkim opłaconych przez Pereirę frondotrolli
Grizzly2021.01.10 13:31
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
hahahahaha2021.01.10 13:20
Lubię Frondę, to celowe przekręcenie nazwiska to fajny kop w tyłek pedałowany.
Ubawiony2021.01.10 13:17
Tyle wysiłku włożonego w promowanie obrazu tolerancyjnych, grzecznych rowerów coraz częściej idzie się walić:)
YORK2021.01.10 13:17
Ten sztucznie wykreowany niby spiewak dla uwiarygodnienia powinien przyprawic sobie teczowego irokeza. Nergal czeka na nowego czlonka swojej kapeli.
Anonim2021.01.10 13:03
Nie tak skandaliczne jak urodziny Radia Maryja, gdzie wielbiło się oprawców dzieci!!!
Anonim2021.01.10 13:20
byłeś i widziałeś...
Anonim2021.01.10 14:05
Cała Polska to widziała. Czy ty jesteś niewidomy?
Napoleon Bonaparte i Juliusz Cezar.2021.01.10 16:59
Posłuchaj "Cała Polska", skoro widziałeś jakieś przestępstwo, to dlaczego tego nie zgłosiłeś?
rozczarowanie2021.01.10 13:03
Piasek rozsądnie nie zabierał głosu w sprawach politycznych, seksualnych, chronił prywatność, uchodził za skromnego, subtelnego, prawdziwego artystę. A tu taka niespodzianka, wulgarny nachlany, miękki ćpun, i jeszcze (co najgorsze) u Nergala.
Anonim2021.01.10 13:04
Zostaje ci idol i guru Zenek Martyniuk. On na pewno nigdy nie przeklina i jest abstynentem Uhahahahah :)
nol2021.01.10 13:50
Nie o to chodzi; jak widać, nic już nie rozumiesz
Anonim2021.01.10 17:45
Wiem, wiem Chodzi o dokopanie celebrytom jak przy szczepionkach.
Anonim2021.01.10 13:03
"Każda akcja wywołuje określoną reakcję. To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też go rozumiem" - Beata Mazurek (PiS)
Krzysztof2021.01.10 13:00
TVP to telewizja PiS a nie publiczna(ale kuriozalnie abonament traktuje publicznie) więc tego się należało spodziewać.
Nol2021.01.10 13:53
A gdy przez cale lata była esbecka ,komusza, złodziejska ,to ci odpowiadało?
Nic na tym nie straci2021.01.10 12:57
Dzisiejsza kultura , w tym również telewizja, wkłada do głów nieodpornych na powab sławy zasadę, że możesz być bucem, byleby o tobie mówili, a w zasadzie to nawet powinieneś być bucem i czuć z tego dumę, im większego wszak z siebie pajaca zrobisz, tym znaczniejsze profity z tego czerpać będziesz. Celebryta pełną gębą.
Polak2021.01.10 12:56
dno
Kiedy Piaseczny2021.01.10 12:54
zniżył się do takiego poziomu i znalazł się na samym dnie, ktoś zapukał od spodu. To był Kurski.
Diagnoza2021.01.10 12:52
Prymityw z aspiracjami w pijackim amoku ...
Anonim2021.01.10 13:02
A Pawłowicz(PiS) nie była pijana kiedy mówiła w Sejmie s..dalaj?
NaziBarbi2021.01.10 12:51
Szkoda że Piasek nie jest prawdziwym mężczyzną bo jest taki przystojny że zawsze gdy go widzę to mam palec wiecie gdzie tak mnie podnieca
NaziBarbi2021.01.10 13:10
Jesteś podszywający się lewak z małym psitkiem.
admin2021.01.10 12:50
Darski zrobił to celowo, aby zaszkodzić Piasecznemu. Każdemu się zdarza w życiu jakis wybryk zwłaszcza przy alkoholu. Zostawcie Piasecznego w spokoju to że wlaśnie kolega go urządził oznacza, że Piaseczny w swoim środowisku nie jest lubiany, więc nalezy go zrozumieć.
Anonim2021.01.10 13:14
tak, zachowanie Darskiego podłe i niezrozumiałe ale skoro Piasek urządza swoje urodziny u Nergala... to dużo o nim mówi
Lubiący klaunów2021.01.10 12:47
***** lewackiego klauna, nie zapominać i nie przestawać.
@mp2021.01.10 12:46
Dla ciebie jest wielką sztuką napisać artykuł bez błędu.
Biedroń z penisem w ustach....2021.01.10 12:38
MMMM MMMM MMM on jest dla mnie za stary mmmmMMM MMM MMM MMM mniaam mniam mniam
prawy2021.01.10 12:34
tym wpisem jego wizerunek ucierpi na lata do pokolenia nie pamietajacego hamskie zachowanie i zdziczenie obyczajow ,bieda to zasluga tych ktorych sa zwolennikami tacy"artysci" POzbawieni wnętrza!!!!!nie dziwie sie mojemu POkoleniu lewackich tępicieli kultury promujacych komunistyczne" gnioty"kulturalne,ale młode POkolenie to hańba kto to wszystko wychodował i jacy chrześcijanie to cos wybiera do Sejmu ,Senatu "artystow"sponsorujacych kassssssssa!,,,,,,,,,,kasa......................kasa!!!!!!!!!!!!!! HAŃBA,WSTYDZCIE SIE ROZUMU NIE MACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaga2021.01.10 12:34
Pasieczny ??? Dno dziennikarskie
ar.2021.01.10 12:33
"chrońcie to dobro narodowe"... gorszy sort to też niezły sort, to są narodowe ścieki
»Andrzej Pasieczny«2021.01.10 12:31
Oj, frondziarze. Jesteś do… niczego.
Spokojnie2021.01.10 12:23
Piaseczny to tylko narkoman, pedryl i ćwok.
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.01.10 12:20
Szambo wypływa z gęby, a my zyskujemy wiedzę - kim gardzić...
on udowodnił2021.01.10 12:11
matka piasecznego była qrvą.
Katolik2021.01.10 12:21
To tak jak Rydzyka a raczej Kordaszewskiego bo tak powinno brzmieć nazwisko tego bękarta poczętego z grzechu ciężkiego tzw. cudzołóstwa!
Katolik2021.01.10 12:09
pies piaseczny w TVP nie powienien gościć już nigdy. Niech go zatrudniają pedałki z TVN. Tej stacji porządni ludzie nie oglądają.
Trupia Voń Prezesa2021.01.10 12:29
Nikt porządny nie ogląda TVPiS.
SkinheadNS2021.01.10 12:01
Z Z Z czyli zabić, zmielić, zamienić na nawóz. To dno tylko na to zasługuje.
RaspYT2021.01.10 12:03
Bankowo się brandzlowałeś pisząc te pierdoły. A z podpisu od razu widać, że jesteś pederastą jak każdy skinhead. Ssiesz za darmo czy za bóg zapłać?
hahahahaha2021.01.10 12:05
głodnemu cheb na myśli
Frondebil2021.01.10 12:01
Pasieczny? Wy nawet nie potraficie poprawnie zdania sklecić. Jak widać w komentarzach katocebuli to absolutnie nie przeszkadza i pławią się w nienawiści jak świnie w błocie.
hahahah2021.01.10 12:03
Pogarda nawet maksymalna to nie nienawiść. Nie pochlebiajcie sobie lewackie małpy. Nie zasługujecie na nienawiść, gardzimy wami jak cuchnącymi skunksami, tylko!
Anonim2021.01.10 12:05
Wy czyli kto? Cebulopederaści obciągający chętnie opasłym biskupom?
hahahahah2021.01.10 12:07
jesteś śmieszny hahahaha
Hłe hłe hłe2021.01.10 12:43
Lewackie małpy? A czy jest rozdawnictwo pieniędzy (500+) jak nie lewactwem, czyli socjalizmem?
Hłe hłe hłe2021.01.10 12:45
Errata: czym, nie czy
nol2021.01.10 14:04
Jest rozsądkiem, żeby nie było głodujących dzieci. To dojrzała, odpowiedzialna i solidarna decyzja. POwcy sami żarli ośmiorniczki i uciekali do rajów podatkowych .Mówili, że pieniędzy nie ma i wiedzieli, ze nie będzie. Nie mogą teraz znieść, ze w Polsce buduje się drogi, autostrady, mosty. Że pieniądze nie idą do ich kieszeni. Za judaszowe srebrniki POdpalają Polskę.
Sas2021.01.10 11:57
A w TVP mandatów za komprominotanie stacji nie ma dla tych podludzi? Polecieć mu po pensji i już.
Dziennikarz TVN2021.01.10 11:55
Brawo! Dołączył do grupy, którą gardzą Polacy i którą kochamy w naszej tv.
anonim2021.01.10 11:54
kolejny zboczeniec od biedronia
NaziBarbi2021.01.10 11:54
Gej to nie mężczyzna i nawet nie człowiek. On ma dodatkowo kompleks małego, jak każdy lewacki czerw.
katolik2021.01.10 11:56
Czemu obrażasz pana Kaczyńskiego?
NaziBarbi2021.01.10 11:59
tekst tyczy się tylko lewackiego czyścibuta i dupodaja piasecznego.
Frondebil2021.01.10 12:02
Jak bierzesz do dzioba to też tak kłapiesz tym głupim ryjem? Nick adekwatny do poziomu intelektu.
NaziBarbi2021.01.10 12:05
Boginie tego nie robią. Jakbyś miał Boginie to byś wiedział, ale jesteś prostakiem, nie miałes Bogini i nie wiesz. Chamie.
Obiektywny2021.01.10 11:51
Z kim kto przystaje takim sie staje! Jak widać występy w reżimowej tvp zryły beret piaskowi.
obserawtor2021.01.10 11:48
Czemu TVP zabiera głos w tej sprawie? Piaseczny nie wspomniał o TVP choćby słowem. A to że TVP stawia się za PiS to tylko pokazuje jak "bezstronne" są media publiczne.
gardzący cwelebrytami jak szmatami2021.01.10 11:48
Nigdy nie obejrzę programu z tym pedałkiem ssącym obrzydliwe mięsa. Jego sztuka była nudna i bezwartościowa.
Grizzly2021.01.10 11:48
Kolejny za...raniec!
Grizzly2021.01.10 11:53
O kur...a posrałem się.
Grizzly2021.01.10 12:02
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Lać bydło bolszewickie!
katolik2021.01.10 11:43
O co chodzi. Impreza prywatna, dobrze się bawił. Nie zawsze nasze poglądy muszą się zgadzać z pracą. A pozatym on pracuje w TVP jako muzyk i ta rolę wypełnia super. Nigdy nie powiedział, że kocha PiS, więc ani to kłamstwo ani nic.
TAK2021.01.10 11:49
i my Polacy mamy prawo na niego śr ać za to jak się bawił ten lachociąg.
Grizzly2021.01.10 12:06
Przyznaj, że piszesz o nim lachociąg, bo sam chętnie byś klęknął do berła. Spróbuj szczęścia na lokalnej plebanii. Tam na pewno znajdziesz podobnych sobie dewiantów.
Grizzly2021.01.10 13:31
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.01.10 11:41
Ale wam doje...bał pisdzielce, ale kaczyńskiemu gdy ryja darł z mównicy o zdradzieckich mordach i mordowaniu brata to i tak jeszcze nie dorównał
Grizzly2021.01.10 11:47
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Lać bydło bolszewickie!
Won bydle od mojego nicka2021.01.10 12:26
masz racje Grizzly je...ć PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Grizzly2021.01.10 12:45
Won!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.01.10 11:41
Nie karmi go PIS tylko widzowie którzy chcą oglądać Andrzeja bo jest w tym dobry. TVP m.in. dzięki Niemu ma dobrą oglądalność a Kurwski może co chwila się tym chwalić. To TVP zarabia dzięki Andrzejowi i musi mu za to zapłacić. A o PISie powiedział to co większość Polaków myśli. Mówcie co myślicie bo za chwilę nie będzie można nawet pomyśleć inaczej niż PIS sobie tego życzy... także: J*BAĆ PIS ! ! !
Grizzly2021.01.10 12:44
Dziękujemy ci za twoją codzienną i ciągłą obecność na tym portalu! Dzięki tobie umacniamy w sobie wiarę i jednoczymy się przeciwko czerwonej zarazie i jej tęczowej odmianie, dzięki tobie coraz lepiej rozpoznajemy wszelkich zaprzańców i wrogów Naszej Ojczyzny!
Grizzly2021.01.10 17:17
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.01.11 11:04
Won bydle!
Anonim2021.01.10 11:39
.
przeproś swoją2021.01.10 11:38
Mame
JoGa2021.01.10 11:36
Wywalić na zbity pysk z programu i z telewizji publicznej. Niech się nergali z Nergalem.
WON z przestrzeni publicznej2021.01.10 11:33
POszoł