25.07.15, 13:11

Terlikowski: Atak na rodzinę to znak czasów ostatecznych

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strabsurgu podjął decyzję o tym, że Włochy muszą wprowadzić do swojego systemu prawnego związki osób tej samej płci. To decyzja jednoznacznie ideologiczna, która będzie teraz (można się tego spodziewać) narzucana także innym krajom, które nie zgadzają się z lewackim niszczeniem rodziny. Polska też znajdzie się w tej grupie. Wszystko będzie się oczywiście dokonywać pod hasłem rozwoju cywilizacji i ideowej konieczności dorównania krajom bardziej cywilizowanym. Kłopot polega tylko na tym, że jak dotąd w historii niszczenie rodziny, promowanie zboczeń i patologii nieodmiennie kończyło się tak samo: upadkiem cywilizacji. Cywilizacja zachodnia nie będzie tu wyjątkiem.

Zanim jednak to się stanie chrześcijan czekają naprawdę ciężkie czasy. Już widać, po tym, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, że wolność sumienia i religii idzie do lamusa. Chrześcijaninem wciąż jeszcze wolno być, ale tylko pod warunkiem, że nie wyciąga się ze swojej religii wniosków publicznych, że praktykuje się ją w ukryciu i bez próby głoszenia płynących z niej wniosków w sferze publicznej. Jeśli ktoś podejmuje inną decyzję naraża się na procesy, grzywny, a coraz częściej także wyrzucenie z pracy czy rozmaite formy pozbawienia wolności. Instytucje kościelne już bywają zamykane, gdy nie chcą dostosować się do bezbożnych rozstrzygnięć władzy. A będzie tylko gorzej. Prześladowania, jakie nadchodzą będą prawdopodobnie miękkie, ale jednak całkowicie realne. Ludzie wierzący będą stygmatyzowani, stawiani przed sądami za mowę nienawiści, będą im odbierane dzieci, a im samym zakazywać się będzie pracy w wyuczonych zawodach. Zapewne zacznie się od lekarzy, ale przyjdzie czas także na innych.

Właśnie dlatego na sprawę tę warto spojrzeć także z religijnego punktu widzenia. Walka z rodziną, szczególny na nią atak (dokonujący się na różnych poziomach) to, według św. Faustyny, jeden ze znaków czasów ostatecznych. Szatan ma w nich szczególnie atakować osoby konsekrowane, kapłanów i właśnie rodzinę. Obecnie jesteśmy jego świadkami. Niszczenie rodziny dokonuje się na rozmaitych poziomach. Uznawania patologii za normę, zmieniania definicji rodziny, rozbijania jej za pomocą rozmaitych rozwiązań prawnych, ale także promowania indywidualizmu, czy uznawania dzietności i płodności za problem. Nie ma też, co ukrywać, że szatańskim dziełem są pomysły, by zmieniać doktrynę Kościoła w sprawie nierozerwalności małżeństwa.

Czeka nas wszystkim zatem bardzo ciężka walka. Musimy obronić wierność wierze, ale przede wszystkim być przygotowanym na prześladowania, oskarżenia i ciężką walkę o prawdę o małżeństwie i rodzinie. Nie będzie łatwo, ale kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony. Módlmy się, walczmy, pamiętajmy, że Chrystus już zwyciężył, nawet jeśli wydaje się, że chrześcijaństwo przegrywa.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze

anonim2015.07.25 13:15
+++
anonim2015.07.25 13:27
Jak żyć redaktorze, jak żyć. Gdzie szukać wsparcia. Pozostał tylko świat islamu, gdzie podobnie patrzą na te sprawy jak Pan.
anonim2015.07.25 14:09
"Strefa publiczna należy do wszystkich ludzi, dziwne by było, gdyby jedna grupa chciała zdominować wszystkie inne zagarnięciem tej strefy, czyż nie? Strefa publiczna powinna być jak najbardziej neutralna." I dlatego teraz lewactwo usiłuje ją zdominować narzucając swoją chorą antycywilizacyjną ideologię? Poza tym nie ma czegoś takiego jak neutralność, nie było i nie będzie. Neutralna to może być krowa na łące a systemy prawne tworzone są przez ludzi którzy z natury neutralnie nie są. Wszyscy którzy bredzą o neutralności są łotrami podstępnie wciskającymi swoją ideologię. Oczywistym jest że komitet centralny związku socjalistycznych republik europejskich będzie takie naciski nieprzerwanie wywierał. "Gdzie szukać wsparcia. Pozostał tylko świat islamu, gdzie podobnie patrzą na te sprawy jak Pan." Tyle że oni nie mają zamiaru nikomu udzielać wsparcia. Na rękę jest im działanie użytecznych idiotów którzy rozwalają cywilizację zachodnią od środka lansując swoje chore ideologiczne zabobony. Lewactwo to piąta kolumna która ułatwia islamowi prowadzenie wojny kulturowej z zachodem a jednocześnie pogrąża zachód ekonomicznie co jest na rękę Chinom i całemu światu wschodniemu. Skoro społeczeństwa zachodnie nie potrafią przeciwstawić się ohydnej bandzie lewicowych degeneratów i zwyrodnialców niszczącej ich cywilizację to islamiści będą musieli wyciąć w pień cały ten chory organizm by ta antycywilizacyjna zaraza nie przerzuciła się i na nich.
anonim2015.07.25 14:19
@PanYurek 10/10. Proces dezintergracji trwa w najlepsze. Obecni uchodźcy i państwo IS, są kalką barbarzyńców w czasach starożytnych. Wtedy również, w wielkich ośrodkach, rozkwitała demokracja, prawa jednostki i różne zboczenia, z pedalstwem na czele. Ale przyszli barbarzyńcy i tęczowy haj lajf skończył się raz dwa. Razem z wielką cywilizacją
anonim2015.07.25 14:22
http://3.bp.blogspot.com/-rDtD2GFR2wQ/T9ecKo7jQhI/AAAAAAAACQc/2Dj3NZfUiNw/s1600/consequences_of_gay_marriage.png
anonim2015.07.25 14:29
@PanYurek "I dlatego teraz lewactwo usiłuje ją zdominować narzucając swoją chorą antycywilizacyjną ideologię?" Ale kto narzuca Ci zawieranie związku z osobą tej samej płci? Akceptacja faktu, że ludzie homoseksualni istnieją i w związku z tym nadanie im praw do zawierania formalnych związków nie jest narzucaniem nikomu niczego. W żaden sposób nie rzutuje to na rodziny tradycyjne szczególnie, że te dalej będą zakładane, mężczyźni i kobiety dalej będą zawierać małżeństwa i w tej kwestii nic się nie zmieni.
anonim2015.07.25 14:38
+++
anonim2015.07.25 14:59
@ PanYurek. Mądrze piszesz.
anonim2015.07.25 15:18
@eleq "Znakiem końca cywilizacji jest uznanie homoseksualizmu za normalność. tak skończyły m.in. cywilizacje: babilońska, grecka, rzymska" Nieprawda, ani grecka, ani rzymska cywilizacja nie uznała nigdy homoseksualizmu za "normalność"; co do babilońskiej nie jestem pewien, ale też nie sądzę. Praktyki homoseksualne były akceptowane przez większość czasu w greckiej i rzymskiej, ale tylko w jedną stronę - dawanie tyłka było uważane za hańbiące, korzystanie nie. Stąd np. przeciwnicy Juliusza Cezara nazywali go "królową Bitynii", nawiązując do rzekomego homoromansu, w którym miał dawać królowi; jednocześnie wielu z nich całkiem otwarcie korzystało z tyłków swoich niewolników. Tak czy inaczej w obu wypadkach przyczyna upadku cywilizacji - jeśli można o tym w ogóle mówić w przypadku greckim - nie leży w akceptacji homoseksualizmu ani tym bardziej uznaniu za "normalność" - co akurat nie nastąpiło nigdy.
anonim2015.07.25 16:13
eleq Sparta w najlepszym okresie uznawała homoseksualizm wśród spartiatów za normalność i bynajmniej od teog nie upadła... To bulwersuje ale źródła z epoki pokazują że najwyższa warstwa Spartan pisałą poeamty nie dla kobiet ale dla swoich kolegów... z wojska. Ciało mężczyzny i kult siły fizycznej były uznawane w tym totalitarnym skądinąd państwie za ideał kobieta potrzeba tylko by rodzić nowych Spartan (stąd np porywanie żony jako normalna praktyka). Dzisiaj prawicowe oszołomstwo porównuje się wszem i wobec do "Spartan" uwielbiaa "europejską historie Sparty" przy okazji pomijając homseksualny wątek słynnych 300 i reszt wojowników. Prawda boli.
anonim2015.07.25 16:15
@eleq "Co powiedzieć, jeśli marnie kończyły cywilizacje, które nie uznawały homo za normalność, ale w praktyce tak postępowały" Stosunek Rzymian do homoseksualizmu nie zmienił się jakoś radykalnie od czasów Juliusza Cezara do kryzysu III w., wcześniej też był w sumie podobny, trudno więc tu dopatrywać się przyczyny. "Nie chce mi się teraz szperać po czasopismach. Zresztą pewnie i tak można mu przeciwstawić sto kontropinii, więc niema sensu się wysilać." Zawsze można się zastanowić jak opinie mają się do faktów. Niestety ta o "upadku obyczajowym" ma się nijak. Znacznie bardziej przekonujące jest wyjaśnienie, zgodnie z którym każde imperium oparte na rolnictwie i sile niewolniczej do istnienia potrzebowało ciągłej ekspansji a gdy możliwości się kończyły - albo dlatego, że było za daleko, albo trafiała kosa na kamień (jak np. Rzymianie na Partów) - załamywało się pod własnym ciężarem. W tej interpretacji Rzym jest wręcz okazem trwałości, wcześniejsze imperia załamywały się szybciej i gwałtowniej... "A że cywilizacja europejska osiąga dno, a co mi tam." Czy osiąga dno to będzie wiadomo za 200 lat pewnie.
anonim2015.07.25 16:21
Gadanie zas o upadku cywilizcacji greckiej to jakieś wolne żarty jak mogły upaść wolne Polis... które po prostu zmieniały z czasem przynależność państwową nie było państwa greckiego takiego jak Rzym ... poza krótkim okresem macedońskim. BYły Ateny, była Sparta itp. Wiedza historyczna jest wrogiem mitów narodowych i religijnych właściwie to historia może zniszczyć wspólnoty. Natomiast głupie mity je cementują ty niestety jesteś wyznawcą tych drugich. W sumie to nawet fajnie bo dzięki temu jest bardziej spójny w poglądach i nie amsz wątpliwość zawsze można się powołać na "a bo keidyś było lepiej" bądź przyrównać upadek cywilizacji (jeżeli w ogóle jakaś cywilizacja kiedykolwiek upadła w Europie!?) do dawnych upadków. Równie dobrze ja mogę Ci napisać że Aztekowie upadli przez religijne oszołomstwo bo mordowali po 20 tysięcy ludzi jednocześnie w imię jakiegoś demona i w chwili wkroczenia Hiszpanów większość ludów Mezoameryki z chęcią wystąpiła przeciwko Aztekom. łopatoligiczny wniosek - religijne oszołomstwo doprowadza do upadku cywilizacji. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z naszą wiarą bo tam czczono jakiegoś demona, ale tak samo nie ma nic wspólnego homoseksualizm z upadkiem Grecji bo np w Sparcie cementował siłę najsilniejszej armii Hellady i w okresie gdy występował państwo to było u szczytu militarnej potęgi.
anonim2015.07.25 18:16
Żeby to tylko nie był Paul Johnson.. ;-)
anonim2015.07.25 18:54
Oczywiście że znakiem upadku jest metroseksualizm, homoseksualizm i gloryfikacja innych zboczeń. Eliminowanie patriotyzmu, rozmiękczanie własnych mężczyzn, likwidacja woli walki. Popatrz na IS fundamentalistów, oni nie mają żadnych rozterek. Zauważ, że na razie broni nas technika... i nic więcej. Homo i przebierańcy pierwsi uciekną gdy zobaczą giwerę. Tymczasem, choćby po wyczerpaniu zasobów energetycznych będziesz musiał zmierzyć się z islamista w oko w oko. Gdzie wtedy spier... lisz ze swoimi mądrościami ? Nadstawisz tyłka, w nadziei, że wyposzczony po ramadanie skorzysta ?
anonim2015.07.25 19:06
Panie Terlikowski czyżby "lewactwo" miało, aż taką moc sprawczą, ze próbuje zmieniać doktryny KK ? I czego Pan się tak boi, że wspólnota katolicka rzuci się do zawierania związków homoseksualnych? Oj słaba coś ta wiara skoro byle co może jej zaszkodzić.
anonim2015.07.25 19:40
AA66 co ty pierniczysz? co to za chamskie wycieczki o 'wspólnocie katolickiej'? Lewactwo, z czego sobie wesołe podśmichujki prawisz, miało 'moc' wyrżnąć 1/4 Rosji Carskiej. Baaaaardzo smieszne... A co równie śmieszne, ukryta mafia gejowych utworzyła również nazistowskie Niemcy i doprowadziła do zamordowania kolejnych dziesiątków milionów ludzi... Bardzo, baaardzo smieszne. Ale AA66 wesoło sobie pluje o 'zawieraniu związków gejowych'. Nie rób z ludzi durnia - dobrze wiedzą że chodzi o utworzenie równoległej hierarchii i przecwelenie przez oczy dzieci porwanych przemocą od rodziców, oraz rasistowskie poniżanie normalnych ludzi aby nie ważyli się powiedzieć słowa sprzeciwu.
anonim2015.07.25 20:06
ależ nikt cię nie będzie bronił, dadaimoniee nikt. jak przyjdzie co do czego, kupimy sobie rok na zbrojenia sprzedając takie jak wy do bliskowschodnich zamtuzów i tak z postępactfa nic dobrego nie będzie, tylko koszta baba z wozu koniom lżej
anonim2015.07.25 20:21
@Hamster " po takiej zmianie, wszyscy, dotąd heteroseksualni mężczyźni, rzucą się na swoich najlepszych przyjaciół, a żonę z dziećmi zostawią samą." Samą? To ona przyjaciółek nie ma żeby się rzucić?
anonim2015.07.25 20:45
hamsterero ależ wy właśnie obecnie prześladujecie na tle światopoglądowym 99%, miliony normalnych ludzi - na przykład poddając ich oraz ich dzieci faszystowskiej propagandzie, poniżając wyzwiskami od xxxfobów, gwałcą przez oczy w przymusowych szkołach. Masz nas za idiotów nie słyszących pogróżek waszych kompanów z RFN że zniszczycie całe pokolenie dzieci normalnych ludzi? tylko skrajny półinteligent może serio bredzić, że gejomałżeństwa pozostaną bez fatalnego wpływu na normalnych ludzi. fiksanci seksualni będą działać bezczelniej i agresywniej, a wiadomo doskonale że połowa tzw gejowych to efekt agresji homoseksualnej na niedorosłe dziecko bądź młodzieńca. Sam fakt ekspozycji waszego istnienia to gwałt na psychice nieletnich. Doskonale wiesz, że docelowo zamierzacie przemocą urzędową i medialną wmusić ludziom w głowy propagandowe kłamstwa aby przerobić po orwellowsku ich myśli. Normalna rewolucja komunistyczna - i tak będziemy was traktować - jak agresywną agenturę komunistyczną.
anonim2015.07.25 21:08
@Daimonion "Inną sprawa jest to, że poziom twojego słownictwa jest daleki od... cywilizowanego :)" Kopalnią cywilizowanego słownictwa są anonsy LGBTX-owe. Niestety ciągle nie potrafię im dorównać :(( Dlatego wybacz mój nadal mało krwisty język (Tfuu!).
anonim2015.07.25 21:11
@Sunset Koniecznie musisz wypowiedzieć swoja słodką formułkę islamiście. Zastanawiam się, czy pozwoli Ci ją dokończyć przed obcięciem głowy, czy dokończy ją już głowa obcięta, poruszając li tylko bezdźwięcznymi wargami ?
anonim2015.07.25 21:21
głupio się pytasz daimmono kalifaty tradycyjnie są łase na haracze. pewnie nie wiesz, bo po co ci wiedza, że jeszcze niedawno 1/5 budżetu USA szła na taki haracz
anonim2015.07.25 21:49
@Hamsteroo "Agentura, proszę Cię, jak 3-5% społeczeństwa miało by zindoktrynować (nie wiem w jaki sposób) kilka milionów dzieci." Wspomnij na casus Hitlera. Jedna osoba zindoktrynowała cały naród, i nie tylko.
anonim2015.07.25 22:02
Tylko Islam może nas uratować i jego model rodziny.
anonim2015.07.25 22:46
nie 3-5% tylko co najwyżej 1% liczba nie ma nic do rzeczy liczy się WŁADZA. A że za gejowszczyzną stoją najpotężniejsi politycy i bankierzy świata (o czym mówił vice Biden) to wola społeczeństw nie ma żadnego znaczenia. To jest klasyczny etap destabilizacji społeczeństw opisywany od lat przez rewolucjonistów. Promocja gejowych nie ma na celu jak sie durnie podśmichują, 'przekonania' dorosłych ludzi aby się zboczyli, tylko mają przecwelić DZIECI, przerobić im umysły tak, aby stworzyć Człowieka Sowieckiego.
anonim2015.07.26 4:37
@Hamsterooo "Ale czym mieliby zindoktrynować dzieci homoseksualiści? Mieliby im wbić do głowy, że każdy powinien być homo? " Nie bądź pożytecznym idiotą, choćby względem swoich dzieci. Czym zindoktrynować ? Otóż wpajaniem dzieciom odnośnie moralności, postawy nihilistycznej, relatywistycznej, ukwieconej genderyzmem, itp. Czy chciałbyś aby Twoje dzieci nafaszerowane brakiem jakichkolwiek zasad ku....ły się z byle kim w błocie na przystanku Woodstock ? Czy chcesz, aby tacy edukatorzy przekazywali wartości Twoim dzieciom ? Śpiewka o "tolerancji" to tylko przykrywka ideologów wprowadzających homoterror moralny w szkołach, przedszkolach, i mediach. Homo nienawidzą normalnej rodziny i chcą ją zniszczyć. Nieprawdopodobne, teoria spiskowa ? Nie - wynika to właśnie z ich uzależnieniowej choroby. Tak jak alkoholicy nienawidzą abstynentów i chcieliby ich "nawrócić", a tych co się nie da - utopić ich w łyżce wody, tak większość homo organicznie nienawidzi normalnej rodziny i chcą jej rozkładu, a normalne dzieci chcą zaszczepić na swoją modłę. To jest klasyczny mechanizm obronny w uzależnieniu ! Nie znaczy to, ze homo są złymi ludźmi - oni muszą tak reagować, aby nie zwariować. Widok normalnej rodziny, odpowiedzialności, stałości, wstrzemięźliwości, psuje im komfort życia. A podświadomie, mimo zagłuszania się głośnymi hasłami o gejowskim szczęściu, czują że to co robią nie jest jednak normalne ani naturalne.
anonim2015.07.26 7:32
dziegciu niestety homo są złymi ludźmi, uczynili z grzechu oś swojego życia powody dla jakich nienawidzą normalnych ludzi nie maja znaczenia. To tylko Bóg osądzi. Nie mamy ich w tym sensie osądzać tylko powstrzymać napaść. Nie bez powodu normalniejsze państwa karały (i nadal karzą) takie zachowania sądownie.
anonim2015.07.26 8:06
https://www.youtube.com/watch?v=iyaMRV8Zx8w
anonim2015.07.26 9:25
Eliminowanie patriotyzmu, rozmiękczanie własnych mężczyzn, likwidacja woli walki. Wybacz ale przykłąd Spartan pokazuje że bez żadnego problemu homosie mogą nie tylko być twardzi ale też bić się najlepiej jak potrafią oraz stanowić elite armi daneog regoinu by zaimponować swoim "kolegom z oddziału" . Jeżeli mam być szczery wolałbym pokładać nadzieje w obronie swojego terytorium w homosiach Leonidasa niż wierzyć że obroni mnie taka otyła ciepłą klucha jak Terlikowski. Orientacja nie ma nic do kultu siły i kultury fizycznej - serio. Nie popieram związków hoimoseksualnych ale pisanie że to jakieś novum i że homo= mięczak to bzdura nie poparta w historii.... Szczególnie starożytność
anonim2015.07.26 11:01
No spoko rozumiem ale to nie wina orientacji samej w sobie tylko stylu życia wygody, tego że Europa jest odzwyczajona od aktywności bo większość rzeczy ma na tacy. Naprawdę "rozmiękczenie" przyszło z dobrobytem i to dość normalna kwestia. Problem jest to że ludzie typu Terlikowski zgrywają się przyjmują mowe "ala Rambo" ...(wzywanie na krucjaty, stosowanie wojennej retoryki, wojna z rodziną bla bla bla bla) ten gość non stop pisze o wojnie i zachęca innych do "wojowania" a jestem niemal pewien ze w razie konfliktu siedział by i dalej smarował te swoje durne artykuły jaki to nie jest męski bo zrobił dużo dzieci. Wszędzie wojna walka wojna walka poczytaj jeszcze raz ten artykuł zobaczysz jaki z gościa wojownik. :D - przecież w jego przypadku to już jest tragikomiczne. Też nie zgadzam się na kierunek który obrała Europa...ale niestety jeżeli chodzi o upadek jakiejś cywilizacji to doprowadza do teog bardziej wygoda i model życia a nie orientacja. Bez problemu ejstem w stanie sobie wyobrazić państwo w którym system wartości i wychowanie homosiów jest nastawione na walkę i kult siły fizycznej (bo takie państwa już istniały)
anonim2015.07.26 15:59
@Szok czym innym są zachowania homoseksualne, np. w niektórych plemionach uprawiano inicjację męską przez akty homoseksualne, czym innym rozładowanie napięcia więzienno-koszarowego, w tym przede wszystkim pokazanie wyższości i swojej pozycji, jak to miało miejsce u Spartan, a czym innym jest ciotowatość emocjonalna, prowadząca do homoseksualizmu gejów.
anonim2015.07.26 20:36
dobrze, że tacy ludzie jak Analityk 1969 trafiaja na tutejsze forum. nawet nie rozumieją, że swoimi wypocinami rozbijają się jak fala o skałę :)
anonim2015.07.26 20:37
dobrze, że tacy ludzie jak Analityk 1969 trafiają na tutejsze forum. nawet nie rozumieją, że swoimi wypocinami rozbijają się jak fala o skałę :)