09.03.16, 15:20Fot. instagram

To dopiero Matrix! Obaj bracia Wachowscy zmienili płeć

Najpierw byli braćmi Wachowskimi, potem po zmianie płci Larry'ego zaczęto ich określać jako "rodzeństwo Wachowskich". Teraz są już... "siostrami".

Kiedyś Andy, teraz Lilly. Drugi z rodzeństwa Wachowskich przyznał, że jest osobą transseksualną i czuje się kobietą. Andy, a właściwie już Lilly ogłosił w specjalnym oświadczeniu: "Bracia Wachowscy są teraz siostrami!". W 2012 r. do operacji zmiany płci przyznał się Larry Wachowski.

Bracia Wachowscy to legenda kina s-f. Nakręcili m.in. kultowy „Matrix” wraz z kolejnymi częściami. Równie interesujące jak dokonania artystyczne jest ich życie prywatne.

Latem 2012 roku do zmiany płci przyznał się Laurence (Larry) Wachowski, a brukowce z lubością rozpisywały się o jego zmiłowaniu do damskich fatałaszków. Od 2012 r. Larry nazywa się Lana.

Teraz na podobny krok zdecydował się Andy Wachowski, obecnie Lilly. Publiczny „coming out” przyśpieszyły działania brytyjskiego brukowca „Daily Mail”, który podobnie jak wiele innych tabloidów groził napisaniem „całej prawdy”.

"Lilly" postanowiła wyprzedzić „cios”, czego efektem było oświadczanie w „Windy City Times”.

ds/tvp.info

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

Komentarze

anonim2016.03.9 15:39
Obrzydliwe! Nie oglądnę już żadnego ich filmu!
anonim2016.03.9 15:44
Zbojkotować ich twórczość! A Matrixa od-obejrzeć! O! Anajaja już się obraziła na "pederastów" i już nie będzie paczeć! Cóż za strata ;(
anonim2016.03.9 16:13
Krycha, nie wiem, czy to właśnie dobre posunięcie ze strony frondy. Możliwe, że kilku frondelkowych fanatyków wydłubie sobie oczy, bo widzieli ich filmy! Jest bowiem napisane " I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego."
anonim2016.03.9 16:22
do czego doprowadza komunizm i propagowanie dewiacji obamby, slabe jednostki by przezyc zmieniaja plec.
anonim2016.03.9 16:39
"do czego doprowadza komunizm i propagowanie dewiacji obamby, slabe jednostki by przezyc zmieniaja plec." A można było działać jak Hitler, no ni?
anonim2016.03.9 16:41
Też mi sensacja. Ich życie, ich los i nie mam zamiaru ich osądzać.
anonim2016.03.9 17:27
Problemy natury mentalnej sa u artystow bardzo czeste wiec nikogo to nie dziwi.
anonim2016.03.9 17:36
oczywiście że tragedia. kolejna osoba, było nie było ludzka, idzie raźno do piekła. a przy okazji szerzy publiczne zgorszenie. Ciekawe ile dusz zatraci się w ogniu wiecznym 'dzięki' tej zgniliźnie? btw - oczywiście żaden wahowsky nie zmienił płci, bo to niemożliwe, tylko oszukuje otoczenie i sam siebie udając zewnętrznie babsztyla...
anonim2016.03.9 17:44
"oczywiście że tragedia. kolejna osoba, było nie było ludzka, idzie raźno do piekła." Wy w to w 21 wieku jeszcze wierzycie? W piekło? Inaczej! Wierzycie, że Bóg, który spowodował skłonność do tej samej płci i niepohamowaną chęć do jej zmiany, potępi takiego człowieka? Wy w tej swojej zadufanej, prostackiej zawiści, pyszności, hipokryzji i pogardy dla innego człowieka wierzycie, że zostaniecie przez Boga przyjęci? Macie lustro w domu?
anonim2016.03.9 17:55
CoQuerre, oczywiście że mamy lustra ale co z tego? Doskonale za to wiemy, że takiej podłoty, takich nie-ludzi jak postempactfo to w niebie nie będzie. Całym swoim życiem wybieracie piekło i to jest wasz fundamentalny dramat. Jak uważasz, że jesteśmy zawistni i pełni pogardy dla postempactfa to sobie uważaj... Nam to nie przeszkadza kiedy postempak tarza się w brudzie nienawiści. To my zdobędziemy piękną europę, to my zmieciemy waszych islamskich przydupasów i razem z waszymi resztkami zamieciemy na kompostownik śmietnika historii.
anonim2016.03.9 18:15
Ciekawe czy tak samo głośno będą informować świat kiedy wrócą do płci pierwotnej i co po ich psychice jeszcze zostanie.
anonim2016.03.9 18:15
Smiac sie czy plakac? A moze reka machnac.. Kazdemu z nas Pan Bog obdarzyl rozumem I wolna wola. Jesli ktos tego daru nie uzywa odpowiednio-zbiera adekwatne owoce. Jest to zalosne I glupie, ale coz mozna poradzic? Zal mi tylko ich rodzicow, jesli jeszcze zyja-to niesamowita kleska rodziny I tragedia wspolczesnego umyslu
anonim2016.03.9 18:33
Ciekawy jestem, czy choć jeden z komentujących "katolików" pomyślał co by zrobił, gdyby mu jego własny Bóg pomieszał orientację seksualną? Czy choć jeden z komentujących mądralińskich zastanowił się przez moment nad problemem? Czy wy naprawdę wierzycie w to, że to skłonności nabyte za życia? Nie jestem gejem, ale potrafię myśleć i mieć szacunek do ludzi, choćby się różnili ode mnie i przy okazji nie sprawiali bólu innym. Bawi was gnębienie innych ludzi? Są, jacy są i nie krzywdzą innych. Czego wam jeszcze brakuje? Wam, pożal się....
anonim2016.03.9 18:36
marwu, postępowackie kretyniątko się odezwało? Kłopoty z logicznym rozumkowaniem czy po prostu czytam wyplujki Ofiary Reformy Gimbazjalnej? Nie idzie się do piekła za 'zmianę płci' tylko za ten bajzel który kretyniątka nazywają 'zmiana płci'. Oraz za grzech sodomski i publiczne gorszenie Ludu.
anonim2016.03.9 18:48
Zerro, jestem przekonany, że jeśli istnieje Bóg, którym sobie gębule wycieracie na każdym możliwym kroku, gwarantuję Ci, że będziesz miał mega problem przy bramie Piotrowej. Nie wiem, jak ty wyobrażasz sobie Boga i mam to gdzieś, ale ja wierzę, że nie ma w nim takiej nienawiści jak w was frądle. Bez odbioru...
anonim2016.03.9 19:07
konkueże, ależ problemy ze zbawieniem to maja i będą mieli różni tacy sodomici i ich piewcy. PS. Nienawiść do grzechu jest cnotą.
anonim2016.03.9 19:07
@duck...martva patka. Co możesz brać na plecy to bierz, ale nie na głowę bo będziesz szwankował- stara dobra rada, wiesz kogo...? Ty też żeś znowu zmienił nick, a ciągle jesteś ten sam, jak stara zdarta płyta... Chociaż ta Twoja zmiana jest niczym z tą powyżej i do piekła za to nie pójdziesz, to o Twoje wpisy na Twoim miejscu bym się bardzo martwił...
anonim2016.03.9 20:08
@Zerro Nie chwal się tak bardzo, że chcesz iść do Nieba, bo odstraszysz innych.
anonim2016.03.9 20:20
Można?, można. A prezes z Żoliborza mówi, że się nie da i nadal udaje chłopa.
anonim2016.03.9 20:43
Mam sąsiada, który też jest chory psychicznie. Też mu sie wydaje że jest kobietą. Ale jego postanowiono jednak wyleczyć, zamiast walić konia na jego temat w gazetach.
anonim2016.03.9 22:54
Conquer I podobni: a czy nie przyszlo Wam do glowy ze pewne rzeczy w naszym zyciu Pan Bog nam pozwala doswiadczac aby nas udoskonalic? Sa to czasami ciezkie proby, ale potrzebne abysmy mogli zostac odpowiednio przygotowani I wyprobowani przed mozliwoscia zycia wiecznego z Nim? Takim ciezkim doswiadczeniem moga byc sklonnosci homoseksualne. Pan Bog oczekuje on Nas ze bedziemy nad soba pracowali, I starali sie opanowac nasze pragnienia a nie huzia! Zaraz do klubu nocnego sie nadstawiac przygodnym chetnym. Wszelkie nasze ciagaty I zachciany ziemskie- sa naszym testem na sile charakteru I czystosc serca. Jesli nie jestesmy w stanie sobie niczego odmowic, a wrecz gotowi naduzywac na skale-to jaki z nas pozytek w kreacji Boskiej? My tu , w tym zyciu naprawde nie jestesmy po to aby zadowalac sie czym nam nasze pragnienie przyniesie- ale odwrotnie-aby zwalczac te puste ciagaty I proznosc. Homoseksualnosc I takie podobne zboczenia-to krzyze ktore my tu mamy niesc na swoich barkach-niesc z radoscia bo one tak naprawde sluza nam do dochodzenie do doskonalosci. To nie kara miec taki krzyz-to Boski Plan na ktory trzeba spojrzec z perspektywny wiecznosci. Nasz byt ziemski jest I powinnien byc czasem oczysczenia z wszelkiej zgnilizny naszego charakteru I slabosci.
anonim2016.03.10 6:17
@Anna-C.L-S "Nasz byt ziemski jest I powinnien byc czasem oczysczenia z wszelkiej zgnilizny naszego charakteru I slabosci." Czemu Bóg, który przecież daje życie, daje te zgniłe charaktery? "Pan Bog oczekuje on Nas ze bedziemy nad soba pracowali, I starali sie opanowac nasze pragnienia a nie huzia! " Pan Bog, dajac zycie, wie jaka będzie przyszłość danej osoby, jakich wyborów dokona, wie, ba! on sam "nastawia" predyspozycje, "daje" cechy. "Zaraz do klubu nocnego sie nadstawiac przygodnym chetnym." Nie trzeba być gejem, żeby mieć wielu partnerów/partnerek. "... a czy nie przyszlo Wam do glowy ze pewne rzeczy w naszym zyciu Pan Bog nam pozwala doswiadczac aby nas udoskonalic? " Jeśli Pan Bóg chce doskonałe jednostki, to po co tworzy ułomne?
anonim2016.03.10 9:12
LiczbaPI Pytania ktore zadajesz, zadaje sobie wiele ludzi. Sa one trudne I poniewaz nasz ziemski byt jest w powloce fizycznej. Tak , Pan Bog juz wie co zrobimy za rok ale nie dlatego ze on tak tam zycie ustawil, ale dlatego ze jest Wszechmocny I jest w stanie widziec jakie decyzje podejmiemy. Jesli Pan Bog tworzy Ciebie czy mnie ze sklonnoscia do agresji czy objadania sie-to nie znaczy ze mamy sie wyzywac na innych czy obzerac jak prosiaki. On nam daje wybor-pracuj nad soba-pokonaj przeciwnosci-a nagroda Twoja bedzie wielka. Pytasz czemu jesli Pan Bog chce idealne jednostki-to tworzy ulomne? Otoz, dlaczego wychodzimy z zalozenia ze to Pan Bog ma za nas pracowac? Ze to on ma wszystko zrobic? My musimy wykonac prace nad soba-bo tylko tak we wlasnym pocie jestesmy sie w stanie udoskonalac poprzez wlasna wole. Podstawa wejscia do Krolestwa Niebieskiego jest jak wykorzystwales Ty, czy ja I kazdy z nas, nasza wolna wole. To nie Pan Bog ma nam wszystko ulatwiac-to my przez nasza prace nad soba mamy udowodnic ze jestesmy godni z Nim zyc. Inaczej bylaby to latwizna I nic bysmy sie nie nauczyli. To prawda , mowisz ze nie tylko geje sie nadstawiaja w klubach ale I jednostki heteroseksulane-tak. I jest to zle. I dlatego Kosciol nawoluje do czystosci-bo to nie tak ma wygladac w sposob jaki Pan Bog odbarowal nas seksualnoscia. I to znowu wracamy do tematu pracy nad soba. Naszym zadaniem na ziemi nie jest latac z majtkami do kostek I szukac plytkich przygod seksulanych ale jesli jest nam dane aby zalozyc w tym zyciu rodzine-aby zalozyc ja z jedna osoba -aby szanowac siebie I innych poprzez strzezenie naszej czystosci przez samodyscypline. Dlatego, nasi ksieza I siostry slubuja czystosc. To samodyscyplina, ktora ma udoskonalic pod innymi wzgledami. Ludzie ktorzy spia z innymi naookolo, najwieksza krzywde robia sobie-kalecza swoja dusze I dlategoz tak wiele potem chorob psychicznych, samobojstw itd. Wpuszczajac zlo w postaci grzechu w nasze zycie-czy poprzez picie na umor, czy przez klamstwo, czy przez spanie z innymi-przyzwalamy szatanowi aby to on teraz przejal lejce w naszym zyciu. To juz nie my, z Boska pomoca kierujemy naszym zyciem ale wlasnie szatan. Wybor nalezy do nas. Nasze ulomnosci moga byc naszym najwiekszym blogoslawienstwem-jesli je bedziemy starali sie pokonac a nie zaspokajac.
anonim2016.03.10 9:18
Za dobrze mają.
anonim2016.03.20 1:58
Twardyg, znakomity wpis, usmialam sie do lez😀