09.06.19, 11:15screenshot TVP Info

To trzeba zobaczyć. Gdyby ktoś zastanawiał się, czy głosować na PO...

Po prostu w głowie się nie mieści. Gdyby ktoś zastanawiał się czy głosować na PO - zobaczcie co wyprawiają w Warszawie” - napisał na swoim Facebooku Patryk Jaki zamieszczając fragment relacji TVP Info z Parady Równości w Warszawie. Po prostu porażające:

dam/Facebook,Fronda.pl

Komentarze

M.2019.06.15 13:51
Głosuję na PO. Bo jestem patriotką
...2019.06.12 17:09
mieszanie g... w d.... nigdy nie będzie w Polsce normą, NIGDY !!!!!
zżyciawzięte2019.06.12 12:34
zboczony temat , jak zwykle ujadają tylko zboczeńcy z partii koczkodana
Toefila Bapka2019.06.12 0:25
Utwierdziliście mnie - specjalnie wam na złość będę głosował na PO
goral2019.06.10 13:21
a moze trzaskwzki tez homo?? kto go tam wie
Zygmunt2019.06.10 9:55
chcą mieć dzieci to niech je sobie spłodzą, pedaluszki zapychając się w tylasia , a lesbunie sztucznymi wackami.... a jeśli się tak jednak nie uda to wara ze swoimi popapranymi łbami od dzieci.Hogh
Jan Radziszewski2019.06.10 3:09
wyznania O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą sil na wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają.
Jan Radziszewski2019.06.10 2:49
Jezus Chrystus. 25 maja 2019r. Przekaz nr 866 Czas, który został dany dla ludzkości, przez modlitwę i ofiarę nielicznych został wydłużony, dodany do już zrealizowanego czasu przedłużenia, który trwał 15 lat, jeszcze o jego połowę, to jest o siedem i pół roku ze względu na tych ludzi, którzy się modlą i składają Bogu swoje ofiary. Część kary Bożej zapowiedzianej jest złagodzona, a dodany czas przedłużenia jest marnotrawiony, co jest wielkim bólem Mojego Świętego Serca. Nie ma już możliwości, aby czas wam dany mógł być więcej razy wydłużony. Koniec ulgi danej ludzkości przypada na czerwiec 2023roku. Po tej dacie wszystko gwałtownie przyspieszy, także czas wypełniania się stron Apokalipsy. Trójca Święta nieustannie woła i prosi was o pomoc, abyście dołożyli starań do tego, aby się więcej modlić, pościć, składać swoje ofiary i wynagrodzenia. Czyńcie to wszystko co możecie, dokonujcie dobrych wyborów, aby zrealizować swoim doczesnym życiem to, co stanowi Wolę Bożą. Nie oglądajcie się już za kimś z ludzi, kto będzie waszym przyjacielem, powiernikiem waszych tajemnic. Trójca Święta pragnie, abyście wszystko Jej powierzali, abyście tylko Ją uczynili powiernikiem swoich wszelkich tajemnic. Trójca Święta, jako najlepszy wasz przyjaciel, może wam skutecznie pomóc, bo ma odpowiednią Moc, aby to zrealizować. Zawierzając Jej swoje życie, swój los, sprawiacie Trójcy Świętej niebywałą radość. Tylko Trójca Święta może okazywać pełną wdzięczność za dobro, które człowiek czyni.
Jan Radziszewski2019.06.10 2:38
Mordechaj i inne żydy chazary wiedzcie że za niedługi czas bo tylko tj mniej niż 8 lat a spełni się zapowiedź ta poniżej Pana tj. czasy końca + 2023 i 0, 5 roku + 3 i 0,5 roku czas Apokalipsy 1260 dni tj 2027 r was nie BUDIET +++ Wkrótce żydów NIET i NIE BUIET Pan 13 11,2016 + co chcą wrogowie Moi, by ludzi było mniej, was „nie Żydów” ( goji ) 500 milionów (najwięcej) ziści się, tylko, że miejsca nie będzie dla nich. Ani jeden nie prześliźnie się przez oko sprawiedliwości. Ani jeden z nich nie posiądzie Ziemi. Nigdzie się nie schowa. Ani na Ziemi, ani pod Ziemią, ani w oceanie, ni pod oceanem. Ni w jaskiniach, ani nawet poza Ziemią. Zostaną zniweczone wszystkie ich dobra i to w czym pokładali nadzieję. Zginą i pójdą w ogień, jak plewy na spalenie. Będą służyć za chrust i ściółkę dla złych duchów. Zobaczą wtedy czym byli: błotem nierządnym, a dufali, że są panami świata. Kto nie chce królować wraz ze mną, nie będzie nawet królował, jak myśli, w królestwie ciemności. Im bardziej służył demonowi za życia, tym większą wzgardę okaże (on - cezar J 19,15) mu w swoim królestwie. Nawołuję i napominam. Nawołuje, napomina, prosi przede wszystkim moja Matka. Obraziliście ją i obrażacie. Nic sobie nie robicie z jej napominań, z jej łez. Będziecie wołać i prosić jej wstawiennictwa, wy którzy nią wzgardziliście, ale będzie za późno. Wy, którzy to zrobicie nie ocalicie ciał. Ocalicie jednak dusze. Nieszczęścia od was nie odejdą i nie ominą waszych domów i waszych doczesnych „powłok” na tej Ziemi. Zginiecie, ale ocalicie dusze. Mała trzódka jednak ocali i ciało i dusze i zobaczy nowe Niebo i nową Ziemię. Pan 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie 645 -+++ Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi.
Andrzej Witowski2019.06.9 21:54
Elektorat Koalicji Europejskiej jest zdyscyplinowany, a często i zdeterminowany, ale się nie powiększy. Przeciwnie – się skurczy. Młodzi, wykształceni się starzeją i mądrzeją – nie chcą też stracić 500+ i nie bardzo chcą, by ich dzieci były dokształcane seksualnie. A nowych, urzeczonych obietnicami złotoustego pana Tuska (a tym bardziej pana Schetyny) raczej niezbyt wielu przybędzie. Ludzie stają się coraz mądrzejsi, coraz wyraźniej dostrzegają różnicę między dokonaniami PiS, a „osiągnięciami” Koalicji PO i PSL. Część tych, co dotychczas głosowali na PO zagłosują na Prawicę, ale przede wszystkim jest liczna grupa wyborców, którzy nie poszli do urn. I do tych trzeba trafić i ich przekonać. Tylko nie za pomocą nowych obietnic, bo ci mądrzejsi ludzie z nieufnością je przyjmą. Należy ich przekonać, że na razie nie można nic obiecywać, dopóki nie nadrobi się tego, czego się nie udało w pełni w obecnej kadencji zrealizować wskutek sabotażu Totalnych. Jest sporo ludzi udzielających się w grupach w rodzaju MY POPIERAMY ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ. Ludzie ci mają rodziny, przyjaciół znajomych i byłoby dobrze, gdyby się zaangażowali w przekonanie ich, żeby poszli w październiku na wybory, no i głosowali na PiS. Wtedy zwycięstwo prawicy byłoby znaczniejsze od ostatniego, do PE i nieprzychylne Polsce ośrodki w Parlamencie utraciłyby możliwość szermowania argumentem o braku demokracji w naszym kraju. Można także oczekiwać, że część naszych europarlamentarzystów z Koalicji Europejskiej wyłamie się z dyscypliny partyjnej i nie będzie głosowała, nawet przez pomyłkę, tak jak poseł Buzek i kilku innych, wbrew polskim interesom.
Wojciech2019.06.9 20:54
Dzięki pedalstwu i Trzaskowskiemu zwiększa się elektorat PiS-u. I bardzo dobrze. Róbcie tak dalej pedały.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 20:28
Ojeeej smuteczek marsz przeciwko życiu i rodzinie z wielokrotnie mniejszą frekwencją niż Parada Równości! Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=6mRBzhJqbrE http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
Alojzy Cedzidło2019.06.10 11:05
Jak byś zamaist być dumny, włączył swoje szare ( niestety ,,swoich brak). to byś pokapował ,że tam na paradzie Rabiej zagonił całą swoją gwardię. . Uzupełnił ja prezydent Trzaskowski . Nie zauważyłeś równiez ,że wcale w tej hecy nie chodziło o prawa pedalskie ( tak było napisane na gtranspoarencie) To była inna intencja , taka krecia . Ośmieszenie katolików .w sposób jaki w normalnym kraju oglądalibyście śwat przez kratki Nie wspomne co by zronili z was muzułmanie ...Tu łatwo tchórzowi udawać bohatera .kiedy nic nie grozi . Kończę , bo czuję niesmak ,po tej bezcelowej dyskusji.
marcin2019.06.9 18:45
macie warszawiacy co chcecie!tu jest polska a nie zachod!
sct2019.06.9 18:18
Pracują jak mrówki, w pocie czoła na następny wpier.ol w jesiennych wyborach! Oby tak dalej, Panie Trzaskowski! xDDD
Fido2019.06.9 17:56
Biedni chorzy psychicznie ludzie na czele z Trzaskowskim
W-wa2019.06.9 16:46
Prawdy propagandą pedale nie zagłuszysz, ja jestem w W-wie, ty nigdy W-wie nie byłes i nie będziesz. W Polsce ciebie nie ma, jesteś suką kremlowską i na szczęście starą zdychajacą. Łżesz suko kremlowska, policja nie wydała oficjalnego komunikatu. Ja dane znam, mam kogoś tam z rodziny, pedale. Nie dziw się dziwko putina, że znam twój 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀
xxxx2019.06.9 16:17
Stado pedałów i lesbów , szmaciarze którzy obrażają świat katolicki .
J.P2019.06.9 17:21
Lesbij.. będzie poprawniej.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.9 16:13
Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=6mRBzhJqbrE http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
Jolanta2019.06.9 17:41
Nie 100 tys. tylko ok 45 tys. tych, którym świat się "popiepr.... " Powiedz kogutowi, że jest kurą i ma składać "jaja" ... to ci czub dziobem przeczesze.... lub bykowi, że jest krową i ma dawać mleko ... to ci bebechy rogami wypruje.... Tylko nieliczne z dwunożnych stworzeń Bożych to "hermafrodyci" cała reszta to "poprzestawiani" na własne życzenie.... http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101580,24162350,hermafrodytyzm-co-to-takiego.html
W-wa2019.06.9 16:01
Nic lepszego dla PIS-u nie mogło się zdarzyć. Pedalstwo wygrało wybory dla PIS-u. Możecie sobie pogratulować. Biedrońcia jak będzie w PE, będzie pedałem samotnym, do żadnego ugrupowania nie wejdzie bo co i kogo sobą reprezentuje - 6% wyborców, niewiele więcej od degeneratów z Konfederacji. Pedał nie będzie premierem, będzie nikim. Wyszedł z moralnego rynsztoka i tam powróci.
max2019.06.9 15:40
Michael Glatze – uwierzył w Boga i przestał być homoseksualistą. Homoseksualizm pozwala nam na unikanie głębszego zastanawiania się nad istotą rzeczy. Przez powierzchowny i inspirowany pożądliwością powab – unikamy pytań co najmniej tak długo, dopóki jest to „akceptowane” przez prawo. W wyniku tego, niezliczona ilość ludzi tęskni z dala od ich najprawdziwszej osobowości, danej przez Boga, osobowości Chrystusa. Dla mnie homoseksualizm zaczął się w wieku 13 lat i skończył, gdy raz „odciąłem się” od zewnętrznych wpływów i intensywnie skupiłem na wewnętrznej prawdzie – gdy odkryłem głębokości mojej, darowanej przez Boga, osobowości (w wieku 30 lat).Bóg jest postrzegany jako wróg przez wielu znajdujących się w uścisku homoseksualizmu czy innych pożądliwych zachowań, ponieważ przypomina im o tym, kim i czym w rzeczywistości mają być.Uzdrowienie z ran spowodowanych przez homoseksualizm nie jest łatwe. Jest niewiele wyraźnego poparcia. To, co pomaga pozostaje zawstydzone, wyśmiane, uciszone przez retorykę i zdelegalizowane przez wykrzywianie prawa. Aby znaleźć uzdrowienie, musiałem przesiać wszystko, cokolwiek, kiedykolwiek wiedziałem, wszystkie zawstydzające i potępiające „głosy”. Częścią homoseksualnego programu jest spowodowanie, aby ludzie przestali brać pod uwagę, iż nawrócenie jest w ogóle ważnym pytaniem, a co dopiero pytanie czy to działa, czy nie. Z mojego doświadczenia wiem, że „wychodzenie” spod wpływów homoseksualnego nastawienia umysłu, jest najbardziej uwalniającą, piękną i zdumiewającą podróżą, jaką kiedykolwiek przeżyłem w całym życiu. Na końcu Bóg zwycięży – gdybyś przypadkiem o tym nie wiedział. http://eprudnik.pl/michael-glatze-uwierzyl-w-boga-i-przestal-byc-homoseksualista/
Czytelnik2019.06.9 15:24
Po komentarzach widac ze w dzialaniu i wylewaniu pomyj na p.Jakiego skutecznie to robia ludzie o"duzej tolerancji " roznej masci zoboczenco-lewcy !!!
Laura2019.06.9 14:10
Do Polski dochodzi fala homoterroru z całego świata.Kazdy kto protestuje przeciwko specjalnemu traktowaniu homoseksualnej mniejszosci jest publicznie pietnowany i rugowany z zycia publicznego.Przed wojna marzeniem srodowisk homoseksualnych było zaprzestanie karania takich zachowań Po wojnie skutecznie uzyskały wykreslenie homoseksualizmu z listy chorób WHO.teraz chcą mieć prawa i przywileje takie jak normalne pary małżeńskie łacznie z prawem do adopcji dzieci.
taro2019.06.9 14:59
pedalski terror jest wtlaczany na sile, o to sie juz staraja obce sily, a ambasadorowie panstw ,ktorzy tarzaja sie z dewiantamni na asfalcie,powinni byc odwolani z naszego kraju.
Laura2019.06.9 15:15
Tak natychmiast won z Polski!!!Ciekawe z jakiego kraju byli?
Roch K2019.06.9 13:56
Nie przesadzajcie! Takie rzeczy dzieją się na kongresach PiSu, za każdym razem gdy wyłączają kamery.
ciekawostka2019.06.9 13:29
Bylejaki jak zwykle wmawia ciemnocie że tylko katol nienawidzący bliżnich to dobry człowiek
katol2019.06.9 16:03
A lgbtiarz, nienawidzący bliźnich jest cacy?
Krzysztof2019.06.9 16:32
Nie wstyd kłamać?
Alojzy Cedzidło2019.06.10 11:22
Panie ,,Krzysztofie " Trochę się Pan zagalopował . Gdzie Pan szuka honoru, ambicji /.....? U kogo ...?O kulturze nie wspomnę .
polak2019.06.9 12:56
największe w świecie zło to ---PEDALSTWO i PełO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mordechaj2019.06.9 12:27
Patryk Jaki to ściemniacz. Rok temu podszywał się pod Warszawiaka. Twierdził, że mieszka w Warszawie od 7 lat. Okazało się, że podatki zapłacił w Warszawie dopiero przed wyborami, w których kandydował na prezydenta miasta :) Ostatnio jednak okazało się, że jest Małopolaninem, bo startował z Małopolski. Na szczęście manewr z pozbyciem się Jakiego z Polski udał się. Został europosłem.
polak2019.06.9 12:59
icek- tyś debil pedał wieprz i idiota --potomek stalinowskiej żydokomuny
Luther342019.06.9 13:30
Te mordepchaj, skończ pisać i mówić z pełnymi ustami, najpierw pytę z gardzieli wytargaj, zanim zacznie dalej pier.... Won z pedałami, won ze zboczeńcami.
Alojzy Cedzidło2019.06.10 10:49
Trochę to mało kulturalne co napisałeś ,ąle oni inaczej nie zrozumią . No to ja dołożę . ,,mordechajku " kochany, jak by ci powiedział twój kumpel Szczerba , To co w twojej buzi , zauważył .". Luther 34 " to obrzezane czy nie . ?
Czytelnik2019.06.9 15:19
Mordechaj ....do piet mu nawet nie dorownujesz !!!!
YARO2019.06.9 11:51
ODMÓŻDŻONE PO-LACTWO WIDZĄC SZATANA POWIE, ŻE TO WPORZO GOŚĆ!
mordechaj2019.06.9 12:29
Też tak sądzę. Na przykład "odmóżdżone polactwo" dalej klęka przed księdzem z Tylawy, pedofilem w którego się szatan wcielił.
polak2019.06.9 12:58
icek- tyś z tych żydów ,którzy mordowali swoich i Polaków, tyś potomek stalinowskiej dziczy
ed2019.06.9 15:29
tak to z nim było. Tylko on wtedy był jeszcze "polakiem" a teraz domaga się potępienia i zadośćuczynienia za zbrodnie "polaków" na żydach. Taka to ich natura pokrętna. Działają jak pasożyty. Wnikają w żywy organizm, niszczą od środka z wrzaskiem na ustach, krzywda mi się dzieje.
Cogito tego sum2019.06.9 11:32
Trzaskowski poświęcił tęczowy satanizm
ciekawostka2019.06.9 13:30
Nie szatan stworzył homoseksualistów tylko Bog
Stanislaw2019.06.9 14:59
To Twój Bóg stworzył grzech i przewrotność? Może to tylko buk!
sto2019.06.9 11:30
Przecież sam wiecznie żywy prezes Jarosław nawoływał, glosujcie na PO to zagłosujecie na Polskę.
polak2019.06.9 12:56
największe w świecie zło- to pedalstwo i PełO!!!1
Alojzy Cedzidło2019.06.10 10:36
Słyszał to na własne uszy ( to nawoływanie ) u Lisa i Michnika . Z tym tylko ,że red Michnik podobno powiedział ,, GŁOSUJECIE K........... A NA PO TO ZAGŁOSUJECIE NA POLSKĘ " A aaaaa ... u pana Urbana też podobno to pisali.. Panie ,,sto" przeciez cza pisać wszystko . . Bo my idioci nic nie kapujemy..
Mariusz2019.06.12 13:57
Uciąłeś cytat, a końcówka jest najważniejsza; głosując na PO, głosujesz na Polskę dla oszustów i złodziei