03.07.20, 12:08fot. Twitter, M. Jagielski

To wojna cywilizacyjna! Nie można popierać Trzaskowskiego

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz w rozmowie z TVP INFO powiedział: „Każdy polski patriota powinien wiedzieć, że na kandydata KO Rafała Trzaskowskiego nie można głosować; to jest wojna cywilizacyjna i nie można go popierać”. Dodał, że wyborcze umizgi Trzaskowskiego do środowiska narodowego w niczym mu nie pomogą.

Bąkiewicz stanowczo zauważył:Faktycznie Rafał Trzaskowski dokładnie wpisywał się w działania swojej poprzedniczki Hanny Gronkiewicz-Waltz i powiedział, że będzie stopował patriotyczne marsze, nie tylko Marsz Niepodległości, ale także Marsz Powstania Warszawskiego”.

Dodał, że sami współpracownicy Trzaskowskiego mówią o nim wiele. Jego zdaniem to ludzie o marksistowskich poglądach. Nie wskazał na kogo odda swój głos, ale jasno zadeklarował, że „nie można głosować na Trzaskowskiego”.

Prezes SMN powiedział: „Każdy polski patriota powinien wiedzieć, że na tego człowieka po prostu nie można głosować. Do prezydenta Andrzeja Dudy mamy wiele zastrzeżeń, ale Trzaskowski jest człowiekiem zupełnie z innej bajki.(...) To jest wojna cywilizacyjna i nie można popierać Rafała Trzaskowskiego”.

ks/ PAP, TVP INFO

Komentarze

Foster2020.07.5 14:51
Oni w PIS ie tak mają. Wszystkie pojęcia relatywizują, rozumieją odwrotnie. To sa hipokryci.
Moly2020.07.4 5:03
Kompletnie odwrotnie. Trzaba , nalezy, to jest MUS: popierac p. Trzaskowskiego. Bo to jest walka o czlowieczenstwo i wartosci, o moralnowsc rodzaju ludzkiego
Krzyś2020.07.4 8:55
Zapytaj mamusi co oznacza słowo moralność i porównaj z poglądami swego idola!!!
Jan Radziszewski2020.07.4 4:30
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z Nieba Boże - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Boże - zmiłuj się nad nami. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami. Matko, Boża Rodzicielko - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski 20 lutego 2020 roku przez Boga Ojca Intronizowany - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, z serc narodu na Króla Polski uproszony - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, - nad Nowym Jeruzalem Panujący - zmiłuj się nad nami. Chryste Królu Polski, Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce Tworzący - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski i Matko Boża Królowo Polski - panujcie nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Boże porządki zaprowadzający w Polsce - zmiłuj się nad nami Polakami. Jezu Chryste Królu Polski – nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – Polskę oczyszczający z grzechów - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – darzący kraj wybrany nad Wisłą wielkimi łaskami - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – oczyszczający serca, dusze, ducha i umysły Polaków - zmiłuj się nad nami. Jezu Chryste Królu Polski – zawsze nad Polską czuwający - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu - zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie! Panie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata - obdarz nas pokojem! 3x Chrystus Królem, Chrystus Wodzem, Chrystus Chrystus Władcą nam.
OZ2020.07.4 2:45
Im więcej barbaryzacji po stronie Trzaskowskiego - tym wyższe poparcie dla Prezydenta Dudy. Swoją droga to tragiczne, że na scenie politycznej miota się ktoś taki jak Trzaskowski.
Anonim2020.07.3 20:06
Obrona ostatniego przyczółka, Drogi Panie!
AAAtomek2020.07.3 16:14
Każdy polski patriota nie popiera neofaszystów, neokomunistów, neonazistów i innych neo- !!! Dlatego głosuję na Trzaskowskiego!
Peter2020.07.3 15:19
Ci , którzy wierzą w cywilizację europejską powinni brać pod uwagę ,że ona przede wszystkim ceni wzrost gospodarczy, a kryzys w przypadku pana T. czy T. jest pewny. PiS przyniesie wzrost.A patrząc głębiej i historycznie na cywilizację europejską Polska jest jej częścią i tylko jako kraj suwerenny może z niej korzystać. Inny układ to kolonialne podporządkowanie. Zresztą co proponuje teraz europa - neomarsizm, stagnację gospodarczą, socjalistyczne rozwiązania, kontrolę internetu, inwigilację, przyjaźń z niedemokratycznymi krajami , bo iteresy ważniejsze.
@ks nie wolno ci publikować na Frondzie2020.07.3 14:42
skoro nam nie wolno popierać "czaskoskiego". Proste? Proste.
leszek k.2020.07.3 13:59
Zgadzam się, że jest to wojna cywilizacyjna - z jednej strony cywilizacja zachodnia z Trzaskowskim, z drugiej wschodni bolszewizm z elementami neonazizmu reprezentowany przez Dudę. Chciałbym wierzyć, że po latach zaborów, wojnie i latach komuny, Polacy wybiorą cywilizację europejską, ale nic nie jest pewne.
Matka Polka2020.07.3 13:31
Parę dni temu, w po wpłacie 1,5 mld.$ przez Gazprom, Putin w swym eseju wypowiedział Polsce wojnę ideologiczną. Myślicie, że wcześniej jej nie było?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.3 13:15
Cykor, Kłamca, Notariusz partyjny, Plujący na Konstytucję tym samym na Boga, Dzielący Polaków! tak wygląda PADnóżek Kałczyńskiego!
Władysław2020.07.3 13:14
Wybory pomiędzy prezydentem Dudą a kandydatem Trzaskowskim, to wybory pomiędzy niepodległą Polską a niemiecką Europą, Kartą Rodziny a Deklaracją LGBT, profesjonalizmem a ignorancją, wracamy do gry - Orzeł czy Rzeszka
jarek2020.07.3 12:56
Ależ szlachetne oblicze i inteligentne spojrzenie!
Observer2020.07.3 12:16
To wojna cywilizacji z haosem. Wojna ideałów i nauczania Jana Pawła II z brutalnością i nihilizmem marksistowskim. Jedno jest pewne: wygrana Trzaskowskiego oznacza totalny chaos w Polskiej gospodarce i demoralizację naszych dzieci. To co Trzaskowski o co walczy Trzaskowski dla warszawskich szkół jest trudne do zrozumienia, nie wspominając już o akceptacji: seks edukatorzy chcą się rozbierać przed naszymi dziećmi. W jakim celu, pytam. Odnoszę wrażenie że pewne grupy dewiantów seksualny liczą na przegraną Dudy.
ktos2020.07.3 13:04
Odwal się od księży ok ? Dzieci same ich rozbierają i molestują.
Co ty pierdolisz, tłuku?2020.07.3 13:16
°
Grammatik macht frei2020.07.3 14:43
Z tym, że "haosem" piszemy nieco inaczej.