10.09.20, 12:40Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC 0

Tomasz Sakiewicz: Trzaskowski - nieodrodne dziecko człowieka demolki Donalda Tuska

Płynie… po polskiej krainie… niestety, szambo płynie i smród długo nie zaginie. To, że z rządów Rafała Trzaskowskiego wyszło nam jedno wielkie… zanieczyszczenie, chyba widzi każdy. Coraz bardziej przerażona twarz dowodzącego Warszawą pokazuje, że w elitach PO zapanowała po tym wszystkim istna panika. Miała być „nowa solidarność”, która połączy stolicę z Trójmiastem, a tu łączy coś innego, że aż tchu brak. Niestety przez Bałtyk „nowa solidarność” przekazała też potężne przesłanie za granicę, do narodów Europy Północnej. Na pewno zauważą albo chociaż poczują.

Nic też dziwnego, że elity III RP zmuszone są znaleźć prawdziwego sprawcę swojego nieszczęścia. To oczywiście sabotażyści i terroryści, najprawdopodobniej powiązani z obozem władzy. Trwają gorące poszukiwania zdjęć Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, jak w nocy rozwalają kolektor młotami. A czemu się maskują? Przecież nie z powodu koronawirusa? Grzegorz Braun już dawno udowodnił, że to nie choroba, lecz obsesja. Swoją drogą na miejscu Brauna z oskarżeniami o obsesję bym trochę uważał…

Wracając do wrogich działań wokół kolektora, poinformowałem na swoim tweecie, że znam grono podejrzanych. Kolektor wywaliło w sobotę wczesnym popołudniem. Każdy więc, kto skorzystał w sobotę rano z miejskiej kanalizacji, działał w zmowie i porozumieniu. Ci, którzy to zrobili dwa razy, mogą być śmiało oskarżeni o terroryzm. Pamiętają Państwo hydraulika z kabaretu Dudek? „Woda jak napotyka na szczelinę, wypływa. Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb”. To oczywiste, że waląc masowo do kanalizacji, narażali miasto na ekologiczną katastrofę. Na nic moja pomoc w dochodzeniu przyczyn katastrofy ekologicznej. Zwolennicy Trzaskowskiego szybko oskarżyli mnie, że jestem w najściślejszym kręgu podejrzanych. Moja postura ma świadczyć o tym, że wywieram większą presję na kanalizację niż przeciętny mieszkaniec stolicy. Przyjdzie mi chodzić pod drzewo.

Ale pokarało mnie jeszcze bardziej. Obciążona kanalizacja nie wytrzymała nie tylko ścieków, lecz także deszczu. W poniedziałek nad ranem szambo zamiast walić, jak Trzaskowski przykazał – do Wisły, zaczęło wlewać się do siedziby Telewizji Republika. Siedziba znajduje się kilka kilometrów od rzeki i nikomu do głowy by nie przyszło, że tam też może wylać. Po co jest w ogóle kanalizacja w Warszawie? Gdybyśmy pod telewizją zrobili zwykłą „sławojkę”, sprzęt by nam ocalał. To będzie taka nasza strefa relaksu.

Pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie o sensowność wydatków na oczyszczalnię. Pamiętają Państwo najsłynniejszą wymianę zdań z wyżej wspomnianego kabaretu?

Jasiu, do czego jest ta rura?

Do niczego.

A do czego nam taki prezydent miasta? – można kontynuować.

Też do niczego. Nieodrodne dziecko człowieka demolki Donalda Tuska. Pamiętamy, kiedy ten grasował w Europie: kryzys emigracyjny, brexit, awantura z USA itd.

Może trzeba przesunąć Trzaskowskiego na odcinek Europejski?

Panowie, jeszcze tyle jest (tam) do spieprzenia”.

Tomasz Sakiewicz

Tekst pochodzi z najnowszego tygodnika Gazeta Polska nr. 37; data: 09.09.2020.

Komentarze

hakuro2020.09.11 23:21
zainteresujcie się lepiej kredytami samorządów....bez zupełnej kontroli organów finansowych...zadłużają państwo być może na przekór PIS, i aby zniechęcić do startowania kontrkandydatów w wyborach samorządowych....decyzja jednego szalonego Prezydenta miasta Krakowa i mieszkańcy popłynęli w długach...
Anonim2020.09.11 22:42
Tusk człowiek demolka ? Tyle, że to za jego czasów Polska była zieloną wyspą. A teraz czym jest ? Pośmiewiskiem Europy, bagnem w którym codziennie wypływają jakieś malwersacje finansowe. Polska została zalana gó..em nie przez Trzaskowskiego, ale przez PiS. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ale się cieszycie z tej awarii. Sami niczego nie potraficie zbudować, to czekacie tylko na czyjeś potknięcia.
кастрюля2020.09.11 13:01
Rosja grozi tym, którzy podważą rolę ZSRR w zwycięstwie nad Hitlerem
silny nocnik2020.09.10 13:34
Opisany przez Frondę klub LGBT na Politechnice Warszawskiej niech naprawia swoje szambo rury, zwłaszcza że nieudacznicy z tej uczelni wystawiali kłamliwe zaświadczenia po przeglądach jak w chwili startu ledwo się to kupy trzymało. Żeby to stwierdzić wystarczy mieć oczy, nie trzeba być inżynierem, no ale jak ktoś nie potrafi chłopa z babą odróżnić to co się dziwić. Mówią że rury były gówno warte. Niewątpliwie że sam materiał był śmieciowy, ale też elementy były krótkie podobnie jak złącza. Słowem wszystko było zrabane na maxa. Sądzę że nawet włożenie jednej rury w drugą nie rozwiązało by problemu rozkładu naprężeń. Od początku trzęsło się jak galareta, próbowano usztywniać pianobetonem i skandalem jest że ogóle te partactwo podpisał. Zbrodnią z kolei jest że nie wybudowano alternatywnego kanału i co gorsza olano sprawę przez ostatni rok. "Silny prezydent" z ręką w nocniku
silny nocnik2020.09.10 13:39
Więcej LGBT na uniwersytetach i politechnikach a niedługo Chińczyki będą budować najprostsze chodniki bo się okaże że z winy Kaczyńskiego w stolicy było za dużo zwichnięć kończyn
wesley2020.09.10 13:29
właśnie . To Trzaskowski jest człowiekiem demolka i jego warszawscy tęczowi żołnierze z "marnym jak nowoczesne standardy" 7,2% hiva
coś ci nie wyszło, trolu2020.09.10 13:32
:/
Error 5022020.09.10 13:05
#Kaczyński nie zdecydował, by wybudować oczyszczalnię na LEWYM brzegu.
skutki zniszczenia uczelni2020.09.10 13:31
Patologie widać nie tylko na przykładzie świrów LGBT promowanych przez niby naukowców ale i nieumiejętności położenia pospolitej rury ściekowej przez pseudo inżynierów podczas gdy inni budują pod morzem Nord Stream. To jest szersza ideologia nazywania szamba perfumerią ukazująca dobitnie poziom degeneracji i zarżnięcia inteligencji której w Polsce nie powstydził by się Stalin z Hitlerem.....Bawią mnie ataki na Lecha Kaczyńskiego że jest winny Czajki. Jak PO nie potrafi puścić 1 rury to zbudowała by dobrze nową oczyszczalnie hahaha. Przypomina mi się rysunek satyryczny z wkurzonym ojcem i dzieciakiem który wrześniowe niepowodzenie w szkole podstawowej skomentował że trzeba było go zapisać na uniwersytet gdzie zaczynają od pażdziernika.
coś ci nie wyszło, trolu2020.09.10 13:34
:/
Wojtek Patriota™2020.09.10 13:02
Gdyby nie reklamy SSP, GaPol by dawno padł.
Stare kIEJKUTY2020.09.10 13:01
To są dywagacje piszących tu.
Wojtek Patriota2020.09.10 12:54
Przecież awarie czajki to wina błędnych decyzji podjętych za Lecha Kaczyńskiego
Anonim2020.09.10 13:45
Nie nie... To wina Mieszka I. Przyjął Katolicyzm z Rzymu zamiast od razu zwrócić się do mieszkańców Sodomy i Gomory... no ich spadkobierców, żeby nieśli tu szambo oświaty. Do dzisiaj to byśmy się na pewno oswoili i nie byłoby problemu.
Katolik2020.09.11 19:47
Każde dziecko wie, że Mieszko I przyjął katolicyzm z Czech, a nie z Rzymu. Musiał się ożenić z Dobrawą choc nie bardzo mu ona pasowała. no, ale cenę za katolstwo musiał zapłacić. Pisiorku, poważne braki mocie w wykształceniu.
icek brodaty2020.09.10 12:53
Kochana Haniu w co ty mnie wrobiłaś?
Kara Boża2020.09.10 12:50
Co ta twarz ze zdjęcia mówi? Nie wiem zarobiony jestem?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.10 12:46
za to rządy PiSu można podsumować tak: za PO byliśmy w göwnie po kolana odkąd do koryta dorwał się kaszczyński w göwnie tkwimy po uszy!
Anonim2020.09.10 13:39
I żeby to nam unaocznić, Trzaskowski z Rabiejem robili rok temu przegląd szamba. He, he, he... teorie spiskowe są w modzie Wa-wie. Mnie interesuje co tam tak długo w 2019 r. robiły warszawskie geje w tym kolektorze...
taki sam smród2020.09.10 12:44
jak metan z tupy wegan