06.07.19, 18:30

Tomasz Terlikowski: O co tak naprawdę chodzi w sprawie IKEI i LGBT

W sprawie p. Tomasz kontra IKEA nie chodzi o homoseksualizm, ani o homofobię, ani nawet o to, czy mężczyzna ten posłużył się czy nie odpowiednimi cytatami.

To problem o wiele bardziej fundamentalny, bo stajemy wobec starcia między wolnościami jednostki a tymi, którzy mają realną władzę. Dziś to nie państwo, ani tym bardziej nie Kościół narzuca ludziom poglądy, nie one są stróżem sumień, katem wolności myślenia czy poszukiwaczami nowych czarownic z Salem (swoją drogą były one ofiarami paranoi protestanckiej, warto o tym przypominać). Tę rolę odgrywają obecnie gigantyczne korporacje, które są prawdziwą władzą nad naszymi myślami, które odbierają ludziom wolność wypowiadania własnych, a nie liberalno-lewicowych opinii. One wyrzucają z pracy, one finansują narzucanie jednej opcji, one - jak niegdyś PZPR na pochód 1-majowy - wyrzucają ludzi na pochody czy parady.

A gdy ktoś ma odwagę się przeciwstawić (możemy się spierać, czy w sposób rozsądny i odpowiedni), jeśli odważy się myśleć inaczej, niż nakazuje obecnie realna władza na świecie (tak właśnie realna, bo to wielkie korporacje, tak się składa, że w ogromnej większość pro-LGBTQ), ten zostanie zniszczony, wyrzucony z pracy. Przypomnijmy, że kilkanaście miesięcy temu za wspieranie finansowe organizacji chrześcijańskich przeciwnych „małżeństwom gejowskim” został wyrzucony z pracy jeden z wyższych menadżerów innej poważnej korporacji. On nic nie napisał, nie cytował Starego Testamentu, a jedynie wsparł finansowo (swoimi, a nie firmowymi pieniędzmi) nieodpowiednie organizacje. I został wyrzucony z pracy.

W tej chwili nie chodzi więc o nasz stosunek do chrześcijaństwa, Pisma Świętego czy homoseksualizmu, ale o to, czy godzimy się na myślowy zamordyzm, na dyktowanie nam przez wielkie globalne korporacje, co możemy, a czego nie możemy myśleć. Czy godzimy się na świat, w którym odbiera nam się możliwość myślenia samodzielnie. Myślicie, że Was to nie spotka, bo przecież wyrażacie te myśli inaczej? Mylicie się. Wielki brat patrzy, a agenda LGBTQ jest realizowana metodą salami. Nikt nie ukrywa, że jej celem jest uznanie aktywności homoseksualnej za całkowicie naturalną, a to wymaga wyeliminowania instytucji i osób, które myślą inaczej, i uznanie, że już samo odmienne myślenie jest „myśleniem nienawiści”, prawdziwą chorobą, jaką jest homofobia, i przestępstwem, które musi zostać ukarane.

Tomasz Terlikowski

źródło: facebook

Komentarze

antek.b2019.07.7 15:08
Mój ulubieniec,po całym dniu w pracy nic tak nie poprawia humoru jak głęboko zaangażowany Tomasz Terlikowski
edi2019.07.7 9:04
LGBT bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
edi2019.07.7 9:02
100/100 WOJNA TRWA - to są jej kolejne edycje tej wojny. CYWILIZACJA ŚMIERCI - jest dobrze zorganizowana, MY TEŻ MUSIMY ZEWRZEĆ SZYKI - nasze dzieci muszą być świadome zagrożeń aby mogły stanąć do walki - tak jak lata temu ja i moi rówieśnicy przywróciliśmy KRZYŻE W SZKOŁACH, za komuny co groziło wywaleniem ze szkoły - ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI JUŻ TERAZ - i dać im do ręki broń - MNÓSTWO ARGUMENTÓW - LEWACCY TERRORYŚCI SIĘ NIE COFNĄ NIE LICZCIE NA TO, TAM SĄ GRUBE PIENIĄDZE NA TO PRZEZNACZANE - TAK JAK UROBILI IRLANDIĘ TAK CHCĄ POLSKĘ SPACYFIKOWAĆ !
Albert2019.07.7 8:12
"czy godzimy się na myślowy zamordyzm, na dyktowanie nam przez wielkie globalne korporacje, co możemy, a czego nie możemy myśleć. Czy godzimy się na świat, w którym odbiera nam się możliwość myślenia samodzielnie. " 100% racji. I dlatego właśnie wszelkiego rodzaju religie istniejące na świecie należy wytępić wszelkimi możliwymi sposobami. Zaczynając od ich bezpardonowego wyśmiewania i poniżania. Tak naprawdę to wszystkich księży, kapłanów, szamanów, imamów, rabinów, ogólnie całą szajkę tych oszustów należałoby bez litości wytłuc do ostatniego, ale niestety prawo na to nie pozwala, więc to się nie stanie.
Ateista2019.07.7 6:24
CHODZI O TO, BY PRACOWNIK CZUŁ SIĘ BEZPIECZNIE W MIEJSCU PRACY. Jak jakiś ciemnogród pisze w wewnętrznej sieci, że mniejszości trzeba prześladować, polować na nich, wiązać u szyję wielki kamień i topić, to tego człowieka należy leczyć.
Jędrzej2019.07.7 16:14
Wojujacy ateizm też uleczalny.
baba-jaga2019.07.7 3:59
Nikt nie zabrania myslec i mowic, co sie chce. Ale trzeba byc gotowym wziac odpowiedzialnosc za swoje slowa i czyny. Skoro firma drukarza, kierujac sie wyznawanymi przez wlasciciela wartosciami, moze odmowic wykonania zamowienia o tresci z nimi rzekomo sprzecznej, to dlaczego prywatna korporacja nie moze podziekowac za wspolprace osobie lekcewazacej wartosci istotne dla tej firmy.
Cool2019.07.7 5:10
Na wolnym rynku każdy ma prawo wybrać kontrachenta ... gdyby drukarz nie podał przyczyny to w ogóle nie byłoby sprawy. Pracownik IKEA cytował tylko Biblię, Biblia nie jest zakazana, a nad korporacją jest na szczecie jeszcze prawo do którego IKEA musi sie stosować. HOMOTERROR PRZYBRAŁ JUŻ BARDZO NIEBEZPIECZNĄ POSTAĆ!!!!
Jędrzej2019.07.7 16:12
Oferujac umowę o pracę IKEA nie stawiała żadnych wymogów popierania konkretnej ideologii, gdyż to by gwałciło polski Kodeks Pracy. Stawianie takich wymogów później jest jawnym przestępstwem i winno być przykładnie ukarane.
Torchwood2019.07.7 3:37
Telikowski jak zwykle odwraca kota ogonem. Przyczyną zwolnienia były komkretne teksty napisane przez tego pana grożące śmiercią osobom LGBTQ. Użyte cytaty są zatem istotne.
JPIII2019.07.6 22:50
Terlik to Trans i unika prawdy jaka została napisana w biblii. Bo, że chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołami nie zaprzeczy. Chrystek bBył owocem starego pedophila zw. B.. ogiem, który zgwałcił 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Prawda was wyzwoli katole.
Zerr02019.07.7 0:22
Znowu umocztyłeś pysk w szambie? Pij na zdrowie, wlewaku.
KamiLL2019.07.7 8:18
Jesteś podłym człowiekiem dlatego, że matka nie kochała czy ojciec może bił? Pewnego dnia wyzwolisz się ze swojego ciała i staniesz przed Prawdą, oby jak najpóźniej, byś miał możliwość nawrócenia się i odpokutowania swoich grzechów!
marian2019.07.6 22:45
w pełni się zgadzam, dodam, że ten manager to wg mojej wiedzy manager Firefoxa - branża technologiczna, co ma piernik do wiatraka ? (w sensie przeglądarka internetowa do LGBT) rolą firmy jest zarabiać, a nie szerzyć ideologie, ciekawe czy tak samo będą promować ruch pro-life? czy staną w obronie słabszych, jak to szumnie mówią?
Alojzy Cedzidlo2019.07.6 20:22
I tym razem pan Terlikowski, jak zwykle stawia kapitalna diagnozę tego ciągu do pedalstwa . Tylko znów za diagnozą nie idzie rada jak leczyć tego ,,wrzoda ".
ACTA22019.07.6 19:20
Tomasz i Małgorzata Terlikowscy zakończyli współpracę z portalem fronda.pl. Terlikowski był jego redaktorem naczelnym do września 2014 r., ale także później publikował w nim swoje teksty. - Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych. https://www.gosc.pl/doc/3421980.Terlikowski-zrywa-z-fronda-pl
Albert2019.07.7 8:14
Rzucanie słów na wiatr jest typowym dla katolików zachowaniem. Nie warto na to zwracać uwagi.
mao2019.07.6 19:14
Gdyby nie Kościół Katolicki ,Fronda itd mało kto by się tym interesował.... Geje byli by nic nie znaczącą mniejszością ale poświęcanie im tyle uwagi przynosi efekty.
Oloo2019.07.6 19:09
1Tm3 "Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania" Czy biskup jako osoba gościna mnie przyjmie i czy będę mógł porozmawiać? Czy jednak Biblia dla Kościoła to pic na wodę?
zdrowy_rozsadek2019.07.6 19:08
Być może faktycznie nie trzeba było zwalniać pracownika, ale to nie zmienia faktu, że gościu przekroczył pewną granicę. Trzeba odróżnić merytoryczne wyrażanie sprzeciwu od wrzucania wyrwanych z kontekstu cytatów mówiących o karaniu śmiercią. "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną tak, jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich" Przypomnę że te słowa zostały umieszczone pod artykułem dotyczącym najbliższych współpracowników. Nie wiem jak wy, ale dla mnie życzenie śmierci osobom z własnego środowiska zawodowego to zdecydowanie przegięcie.
Zerr02019.07.7 0:21
Nie widzę tam żadnego przegięcia. Ani o milimetr. Przegięciem jest wściekły atak Sekty LGBT - z gębami pełnymi kłamstw o 'miłości' prowadzą politykę zmierzającą wprost do wymordowania 480 milionów białych europejczyków.
Albert2019.07.7 8:13
I dlatego, że nie widzisz, to bądź przygotowany na wywalenie z pracy, kiedy zrobisz coś podobnie debilnego do Tomaszka.
Cool2019.07.7 5:02
To były tylko cytaty z Biblii .... GDZIE TU PRZEGIECIĘ????????
bom2019.07.7 8:38
cytat to cytat, nie ma zakazu cytowania Bibli, niestosowny? no ale prawdziwy niestety
Oloo2019.07.6 19:01
"Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione"- poinformował Terlikowski 01.09.2016 godzina 08:49
XXX2019.07.7 8:36
Jest podane źródło: facebook
athos2019.07.6 18:58
Dokładnie tak jest jak napisał Redaktor Terlikowski. Wielkie ponadnarodowe korporacje nie liczą się z nikim i niczym. Dysponują potężnymi kapitałami, ogromnymi wpływami w świecie polityki i mediów, dlatego niczego się nie boją i pozostają bezkarne. To one tak naprawdę tworzą nie tylko globalną, ogólnoświatową gospodarkę, ale również wspierają i promują ogólnoświatową ideologię. Jednostka faktycznie jest dla nich niczym i zerem.
marek2019.07.6 18:53
Nigdy im się nie uda! Jezus powiedział ..."a bramy piekielne go nie przemogą".... Zboczeńcy mogą sobie trochę pokicać i tyle. Faktem jest jednak że mogą "zepsuć" młode społeczeństwo dobierając się do dzieci. I tutaj powinniśmy utrącić im łapy przy samej d.... Rodziny i normalnego społeczeństwa TRZEBA i NALEŻY bronić i chronić.To jest obowiązek każdego normalnego i odpowiedzialnego człowieka!!!