24.12.13, 11:08Stanisław Pięta (fot. Agencja BEW)

"Troje muszkieterów pisowskiej karygodnej głupoty"

Wpis posła Stanisława Pięty, w którym skomentował on nowe prawo, obowiązujące w Ugandzie, wywołał niemałe kontrowersje. Parlamentarzysta napisał: "Niby dzicy ludzie, a wiedzą, że nie należy obrażać praw natury. Byle tylko skazanych nie trzymali w celach wieloosobowych ;)". 

"Nie rozumiem, dlaczego nie mogę pozwolić sobie na żart. Z każdego można sobie żartować. Z aktywistów homoseksualnych też można. Apeluję o równą miarę dla wszystkich" - tak na zarzuty odpowiedział w rozmowie z TVN24. Poseł Pięta argumentował, że wpis zakończył "buźką" i dodał: "Myślę, że nie jestem przez wykonywanie mandatu poselskiego w żadnym stopniu ubezwłasnowolniony. Mogę wykazać dystans wobec roszczeń homoseksualnego lobby. Proszę traktować mój wpis jako żart i dystans wobec coraz bardziej bezczelnych i absurdalnych roszczeń lobby homoseksualnego". 

Grzegorz Napieralski komentuje, że to wstyd, że taki poseł zasiada w Sejmie. Wtóruje mu Jerzy Wenderlich, który podkreśla: "Gdybym miał powiedzieć, że pan Pięta to gejzer intelektualnych wypowiedzi, to raczej bym się wstrzymał z tą pochwałą". A Jacek Protasiewicz kwituje: "Pan poseł Pięta obok pani poseł Pawłowicz i pana posła Macierewicza, to troje muszkieterów pisowskiej karygodnej głupoty". 

Beb/TVN24/Dziennik.pl/Twitter

Komentarze

anonim2013.12.24 11:28
"Niby dzicy ludzie" - no po prostu boki zrywac jakie smieszne.
anonim2013.12.24 11:45
@anonim21
anonim2013.12.24 11:46
@anonim21 Widać, że gówno umiesz powiedzieć.
anonim2013.12.24 13:23
Obrońcy Gender zmądrzeją ale będzie już za późno aby sią nawrócić. Co to Bóg już nie będzie ich sądził? OMoże są ponad Bogiem jak Lucyfer który chciał postawić tron na krańcach północy? (Iz. 14,12-15) I może objąt ten tron władzy? Czy Bóg Lucfera i jego Towarzyszy może nie osądził? Wyrok zapadł i nigdy się nie zmieni, bo kara jest wieczna, tak jak Bóg jest wieczny! Dlatego niech sią zwolennicy Buddy majtreja zastanowią i nawrócą, dopuki jeszcze mogą, czas Bożego Miłosierdzie osiąga już swój kres, ci co sią nie nawrócą teraz nie nawrócą się, bo trzeba będzie pokutować i niech nie myślą błędnie, nawet czyśćcie jest sztraszny dla tych którzy mają dużo do odpokutowania, szczególnie jak będą w czyśćcu u bram piekła, bo tam zają sią ich własne diabełki których słuchają tak jakby byli bogami!
anonim2013.12.24 13:33
Obrońcy Gender zmądrzeją ale będzie już za późno aby się nawrócić. Co to Bóg już nie będzie ich sądził? Może są ponad Bogiem jak Lucyfer który chciał postawić tron na krańcach północy? (Iz. 14,12-15) I może objął ten tron władzy? Czy Bóg Lucfera i jego Towarzyszy może nie osądził? - Wyrok zapadł i nigdy się nie zmieni, bo kara jest wieczna, tak jak Bóg jest wieczny! Dlatego niech się zwolennicy Pierwszego Ateisty i Buddy majtreja zastanowią i nawrócą, dopóki jeszcze mogą, czas Bożego Miłosierdzie osiąga już swój kres, ci co się nie nawrócą teraz - nie nawrócą się, bo trzeba będzie pokutować i niech nie myślą błędnie, nawet czyśćcie jest sztraszny dla tych którzy mają dużo do odpokutowania, szczególnie jak będą w czyśćcu u bram piekła, bo tam zajmą się ich własne diabełki których teraz słuchają tak jakby byli bogami! Kto chce błyszczeć na scenie tego świata, myli się bardzo bo arena piekła nie jest sceną chwały tylko hańby i poniżenia, mają bowiem prawo karać ich nie tylko demony, ale także ci który oszukali, otumanili tezami z piekła rodem! Ci którzy z ich powodu znaleźli sią w piekle
anonim2013.12.24 15:32
Z chorych ludzi takich jak pederaści nie powinno się żartowć być może. Ale oni w swych żądanich posuwają się za deleko, wywołując tym samymym niechęć do siebie
anonim2013.12.24 18:41
@Tom661 ciekawe dlaczego brakuje ci jeszcze jednej szóstki i mielibyśmy pierwszego oznakowanego znakiem Bestii. Nie myśl, że działacze SLD wybierają się do Nieba przecież nawet w Kościele byłoby im niedobrze, óle by sią czuli, a woda święcona parzyłaby. Gdybyś był obecny przy Egzorcyzmach zobaczyłbyś jakby się wili jak wąż. Zapominasz, przecież SLD rozpętało w Posce propagandę GENDER. A kto oganizował słynne pochod, parady równości - co może krasnoludki sami się zlecieli a którz szedł na czele tych pochodów nie politycy SLD wprwdzie ówczesny szef SLD nie maszerował ale tzw. sztandrowi politycy SLD szli na czele pochodów, itd.
anonim2013.12.24 18:45
@Tom661 ciekawe dlaczego brakuje ci jeszcze jednej szóstki i mielibyśmy pierwszego oznakowanego znakiem Bestii. Nie myśl, że działacze SLD wybierają się do Nieba przecież nawet w Kościele byłoby im niedobrze, źle by się czuli, a woda święcona parzyłaby. Gdybyś był obecny przy Egzorcyzmach zobaczyłbyś jakby się wili jak wąż. Zapominasz, przecież SLD rozpętało w Posce propagandę GENDER. A kto oganizował słynne pochody, parady równości - co może krasnoludki. Sami się zlecieli a kto szedł na czele tych pochodów, czy aby nie politycy SLD wprwdzie ówczesny szef SLD nie maszerował, ale tzw. sztandarowi politycy SLD szli na czele tych Genderowskich pochodów, itd.
anonim2013.12.25 2:16
@Tom661 Bezmiar głupoty to również Ty tu reprezentujesz. Po pierwsze członkowie SLD wcale tacy liberalni pod względem światopoglądowym to nie są, były nawet jakiś czas temu badania, z których wyłaniał się inny obraz polskich lewicowców niż by się można spodziewać (choćby ich stosunek do formalizacji związków jednopłciowych). Dobrym przykładem są obiecanki cacanki, chadzanie Kalisza na parady równości (szczególnie przed wyborami), a potem pocałujcie misia w d.... Po drugie ruch lewicowy na zachodzie był bardzo mocno wspierany przez ZSSR w czasach zimnej wojny w celu niszczenia społeczeństwa na zachodzie. Gdyby wciąż istniała żelazna kurtyna, to genseki po tamtej stronie teraz zacierałyby łapki zadowolone z wyników pracy podległym im służbom. Po trzecie, może i komuniści na zachodzie nie rządzą, ale w przeważającej większości krajów socjaliści. Po czwarte, co ma do tego Radio Maryja?
anonim2013.12.25 13:02
@Tom661 Ty w ogóle nic nie rozumiesz... "Za rządów SLD jakoś nie było mowy o legalizacji związków homoseksualnych." - oczywista nieprawda. Zawsze oficjalnie SLD popierało taką legalizację, a nieoficjalnie nie było zainteresowane wprowadzaniem takich rozwiązań żeby nie tracić tradycyjnie nastawionych wyborców. "Te mityczne "mocne wsparcie" - okazało się na tyle ZNIKOME, że to ZSRR przestał istnieć a nie zachód." Poszukaj materiałów i filmów na temat Jurija Biezmienowa, a potem pisz dyrdymały. Walka ideologiczna to jedno, a ogromny kryzys niewydolnego bloku państw komunistycznych to zupełnie co innego. Kryzys i chęć uwłaszczenia służb i decydentów na gospodarkach bloku wschodniego był powodem jego upadku. "SLD wywodzi się od komunistów, którzy ani nie nauczali gender, ani nie wspierali małżeństw homoseksualnych, a nie od zachodnich socjalistów." Patrz punkt pierwszy. "Ano to, że jej słuchacze bezmyślnie powtarzają kłamstwa tej stacji jako prawdę." Ano, Radia Maryja nie słucham, w sumie nie nazwałbym się też katolikiem, ale nie mam przeżartego mózgu ideologią padającą z mediów głównych nurtów. Chciałem tylko pokazać, że Twoje argumenty opierają się na absurdalnej wizji historii i dzisiejszej polityki, a nawet nie chce mi się zgłębiać tego, czy sedno Twoich wypowiedzi ma jakikolwiek sens :)
anonim2013.12.25 13:03
@Tom661 nie dziwię się brakom w rozumowaniu, zostałeś wychowany przez postkomunistów i jakoś ci uszło z pola widzenia co sią dzieła za zamkniętymi murami, jakie tam kręcili filmiki dla Beri i podobnie myślącej elity komunistycznej. (przepraszam) dla Talmudystów, przecież do nich należały domy publiczne na zachodzie, czy myślisz , że pobożni katolicy zajmowali się takim nieprzyzwoitym interesem. A cała kultura Gender to przecież obraz zepsucia zachodu i wschodu ateistycznego, po co urządzali balangi non stop po pracy tak że w noc się bawili (!!!) a rano już nie mieli sił pracować, gdyby nie tzw. bratnie narody które wspomagały jak się okrśla przewodnią siłę ludu. To co by się stało z tymi wybrańcami Węża? Bolszewizm to ideologia importowana, nawet złoto otrzymali z zachodu?
anonim2013.12.26 13:16
@Tom661 To, że stajesz w obronie tego co zostało już wyrokiem Boskim potępione. Przypomnij o ile raczyłeś chodzić na katechezę sobie, że jak żydzi przez lat czterdzieści błąkali się po pustyni, to ci sami żydzi żydów uprawiający kultyczny sex zamordowali, czy myślisz, że idzie na sucho, jak się określa, podobnym grzesznikom uprawiających podobny sex kultyczny - składanym na ołtarzu ochydy i spustoszenia na cześć Idoli tj bogów demonów nienawiści i zatracenia. Co ich czeka jezioro ognia i siarki (Ap. 12,8) Nawróć się zawczasu bo czas Miłosierdzia dobiega powoli swojego kresu i wkrótce zacznie sią czas Bożej Sprawiedliwości. Możesz wprwdzie jak się określa poszaleć- ale zawsze bezbożne szaleństwo jest znakiem bliskiego końca
anonim2013.12.26 13:19
@Tom661 To, że stajesz w obronie tego co zostało już wyrokiem Boskim potępione. Przypomnij o ile raczyłeś chodzić na katechezę sobie, że jak żydzi przez lat czterdzieści błąkali się po pustyni, to ci sami żydzi żydów uprawiający kultyczny sex zamordowali, czy myślisz, że ujdzie na sucho, jak się określa, podobnym grzesznikom uprawiających podobny sex kultyczny - składanym na ołtarzu ochydy i spustoszenia na cześć Idoli tj bogów demonów nienawiści i zatracenia? Co ich na końcu czeka - jezioro ognia i siarki (Ap. 12,8) Nawróć się zawczasu bo czas Miłosierdzia dobiega powoli swojego kresu i wkrótce zacznie sią czas Bożej Sprawiedliwości. Możesz wprawdzie jak się określa "poszaleć" - ale zawsze bezbożne szaleństwo jest znakiem bliskiego końca