09.08.13, 19:28

Tusk chce się pozbyć Rostowskiego?

RMF FM podał informację wedle, której jest prawdopodobne, że minister finansów opuści rząd podczas jesiennej rekonstrukcji rządu.

Podobno premier jest rozczarowany nietrafionymi prognozami dotyczącymi budżetu, który trzeba było nowelizować. Ponadto usunięcie Rostowskiego byłoby dobrym posunięciem wizerunkowym. Rostowski jest jednym z najmniej populrnych ministrów rządu. W dodatku firmuje swoim nazwiskiem liczne niepopularne reformy - jak choćby emerytalną, czy związaną z rozwojem sieci fotoradarów.

Problemem jest jednak ponoć znalezienie następcy. Rostowski jest ministrem finansów od sześciu lat.

ToR/RMF FM/natemat.pl

Komentarze

anonim2013.08.9 19:34
Nie usunie ministra "sami wiecie którego". Nie może. Rostowski jest dla niego jedyną gwarancją dalszego łupienia Polaków i uzależniania Polski od UE.
anonim2013.08.9 19:51
Rostowski kozłem ofiarnym złożonym zamiast "sprawcy nieszczęść wszelakich" na pożarcie ludowi? Nie po to Tuskowi podesłano "Magika" i speca od niszczenia i uzależnienia Polski aby teraz cienias łatwo go wyrolował!!! Matoł jest za krótki na tę akcję - to już tylko kwestia tygodni.....
anonim2013.08.9 20:18
Tak 'tfurczego' i kreatywnego ministra jak Vincet, to daleko szukać, Chyba ze to taki myk i nasz' iluzjonista' chce się już powoli ewakuować...
anonim2013.08.9 21:28
Problem w tym że Rostowskiego należało już dawno usuną ć za zupełny brak kompetencji. On nawet nie potrafi powtórzyć co mówią jego doradcy. A w czsie wywiadów ma problem z rozumieniem pytań. Usuwanie go dla poprawienia wizerunku nie ma uzasadnienia. Niech lepiej usunie Nowaka.
anonim2013.08.9 21:32
Powinien usunąć cały rząd, ale to chyba i tak by nie pomogło.