16.03.20, 21:21Donald Tusk/YT

Tusk ,,ekspertem’’ od koronawirusa. Sugeruje, że polski rząd jest niewiarygodny

W sprawie koronawirusa wypowiadają się i eksperci i biznesmeni i politycy. Pytanie, komu najbardziej wierzyć?

Dyrektor Generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział:

- Po raz kolejny, nasze główne przesłanie to: badać, badać, badać. To poważna choroba. Pomimo wskazać, że grupą najwyższego ryzyka są osoby powyżej 60. roku życie, umierają także młdzi ludzie, włącznie z dziećmi

Dodał też:

WHO wydała nowe wytyczne kliniczne ze szczegółowymi informacjami na temat opieki nad dziećmi, osobami starszymi i kobietami w ciąży. Do tej pory obserwowaliśmy epidemie w krajach o zaawansowanych systemach opieki zdrowotnej. Ale nawet tam służba zdrowia boryka się z poważnymi problemami

Wiadomo, że wirus rozprzestrzenia się przez kontakt bezpośredni. Im większe skupiska ludzi, tym większe zagrożenie zarażenia. Najwięcej na ten temat mogą chyba powiedzieć Chińczycy, którzy zupełnie nie podzielają opinii dyrektora WHO.

Zbyt duża ilość wykonywanych testów to również zagrożenie nadmiernego gromadzenia się i infekcji.

Ten sam dyrektor niedawno mówił też, że koronawirusem zarazi się każdy mieszkaniec na ziemi a wielu umrze. Ciężko więc to komentować.

Do wypowiedzi dyrektora WHO odniósł się Donald Tusk, twierdząc, że WHO nie prowadzi kampanii politycznej i właśnie dlatego należy im wierzyć.

WHO nie prowadzi, ale Tuk i owszem i to chyba na kilku frontach. Jak więc można mu wierzyć?

To oczywiście pytanie z kategorii retorycznych.

 

mp/twitter

Komentarze

akeneS2020.03.18 7:23
Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant.
oszołom z radia maryja2020.03.17 12:53
ten facet to wyjatkowo bezczelny i arogancki buc. Własnie stracił dobra okazje by siedzieć cicho
GabaGaba2020.03.17 9:44
Ten szwabski kundel jest ekspertem od wszystkiego!
magda2020.03.17 9:36
nie pokazujcie folksdojcza
Weteran Prawdziwy2020.03.17 9:02
A cóż to nijaki WNUCZEK NIEMIECKIEGO HITLEROWSKIEGO WERMACHTOWCA dla którego "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ" może cokolwiek wiedzieć?? CZY tylko nadawał się do MIESZANIA KOMINOWYCH FARB W HOBOKU??? CZY nawet nie miał odwagi wejść na KOMIN??? CZY chociaż przepracował kiedykolwiek choćby kilka dni w prawdziwej PRACY???
`2020.03.17 8:44
Odezwał się szwab wiarygodny.
My cie tu nie chcemy już .2020.03.17 7:06
Tusk odejdź w niepamięć. Na zawsze
Jan2020.03.17 6:35
Całe szczęście,że nie rządzi u nas Tusk, mielibyśmy tak jak we Francji czy Wielkiej Brytanii..Kazaliby nam cieszyć się wiosną .....Donaldzie dobrze,że cię tu nie ma...
jestem Szłapka i WUJ do tego2020.03.17 3:55
w "Żopie" Donaldzie Iwanie Heintzy Bąku tiebia mam i Aufwiderseien
beton partyjny o IQ na poziomie cegły2020.03.17 3:33
każdy POplatfus jest pewny, że Duda już jest Prezydentem, POplatfa się rozpada; a kampania PO pod hasłem "Jesteśmy wielkim FakeNjuwzem" zmiecie PO ze sceny politycznej
moderator2020.03.16 23:29
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Stachu, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin.., BOGAnieMA, Katolicka Kretynizacja Polski ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Seth2020.03.16 23:27
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
Seth2020.03.16 23:27
Cz.1. Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem.Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
aktorzyna z PGR2020.03.16 23:23
1. Gdzie jest Prezes? Czy jako pierwszy s.......ł przez Zaleszczyki? 2. Kiedy sprostujecie rządowego fejka o "wyleczonych" w tymkraju? Na chwilę obecną do domu nie został zwolniony NIKT z zakażonych.
trucker2020.03.17 7:20
Nie puszczaj fejkow fajfusie.
guess who2020.03.17 7:27
Temperaturę sobie zmierz, cebulaku. https://natemat.pl/302457,koronawirus-i-ozdrowiency-kim-sa-i-czy-to-znaczy-ze-sa-juz-zdrowi
cx72020.03.16 23:23
expert od syfilisa zabrał głos ?
Antek z Czerniakowa2020.03.16 23:01
Sprzedajny Judasz za 30 euro ....
Asia2020.03.16 23:00
A tutaj taki ekspert od korona wirusa. Podoba się ? Amen. https://www.donald.pl/artykuly/PQ4A3KRm/wroclaw-ksiadz-wyposazony-w-monstrancje-figurke-maryi-i-szczatki-jana-pawla-ii-latal-nad-miastem-i-przeganial-zaraze
SLONECZKO PERU W MOHEROWYM BERECIKU2020.03.16 22:05
gdy go spotkam to go opluje
ryszard2020.03.16 22:01
Z czyjej prywantej wyspy on nadaje?
my zydokomuna ubecka robimy wszystko zeby bylo jak2020.03.16 21:54
Kasta plus partia oszustow ,zboki, lewaki komusze iczerwona koniczynka to oboz zdrady narodowej.
Izydor2020.03.16 21:54
W kraju z poświęconej dykty nie robi się testów bo ich nie ma. Żadne wasze oburzone popierdywanie tego nie zmieni.
my zydokomuna ubecka robimy wszystko zeby bylo jak2020.03.16 21:55
icek spadaj do izraela
trucker2020.03.17 7:19
Izydorek synek Siapsi puscil cichacza , i smierdzi .
gumowa kaczka2020.03.16 21:52
!!! w tej kwestii wiarygodny jest tylko WIRUSOLOG ,żaden b.premier tusk czy aktualny bezrobotny matka kurka lub inny oszołom nie powinien się wypowiadać !!!!
KOSZERNA GNIDA2020.03.16 21:57
O POLSCE ICEK DECYDUJA TERAZ POLACY WIEC SPADAJ BUCU DO KIBUCU.
gumowa kaczka2020.03.17 5:55
Icek to do twojego starego dziadek wołał!!! Jesteś za głupi ,żeby o czymkolwiek decydować idź zobacz co w MOPsie mają
poPO=kurw... i zlodzieje2020.03.16 21:51
specjalista od niemieckiego gówn....widać zreszta jak sparszywiał od trzymania ryja w dupi...merkel i timmermansika
WNUCZEK DZIADKA Z WERMAHTU2020.03.16 21:49
ROBIE WSZYSTKO ZEBY NAM NIEMCOM ZYLO SIE LEPIEJ.
WNUCZEK DZIADKA Z WERMAHTU2020.03.16 21:47
PRZED WOJNA BYL NACZELNIK PANSTWA A OBECNIE MAMY NACZELNEGO OSZUSTA BRUKSELSKIEGO.
szczepionki się nie doczekasz2020.03.16 21:47
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze:-"Klechy nie mogą sobie oficjalnie ruchać.." A ty umiesz? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: '...czemu katolicy są takimi głupimi c h u j a m i?' A ty go masz, ch u j a? To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się "biedroński",że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Chory Portier 🌼2020.03.16 21:47
Zaraz, to TEN Tusk? On jeszcze egzystuje? Myślałem, że go już dali do lamusa.
Przejechany przez Biedronia na Pasach Ciężarny Gej2020.03.16 21:45
No, Tusk jest prawie jak Kim Dzong Un, który "wynalazł lekarstwo na koronawirusa oraz na wszystkie inny choroby".
ZA ZDRADE POLSKI MILIONY W KIESZENI2020.03.16 21:45
PO CZYM MOZNA GLUPIEGO PO SMIECHU JEGO.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.16 21:45
Brawo Panie Donaldzie! Nikt normalny nie wierzy partii która zdobyła władze na trumnach i kłamstwie o "zamachu" smoleńskim! Tera pseudo-prezydent robi to samo! chce przedłużyć swoją władzę na trupach ludzi zmarłych na koronawirusa!!!
katolik2020.03.16 21:40
Frondo uszanuj powagę sytuacji społecznej i nie pokazów żadnych informacji o dnie mor-społ-polit -intel popslsldwiosnanowoczesnahołow. Dno -kara osobistego samoprzekleństwa za grzech społeczny Polaków
Pisbusters2020.03.16 21:40
A gdzie wasz ze-sra-ny ze strachu kaczor? robi to co robił 13 grudnia spał ze strachu do południa by po burzy wyjść i szczekać jak pies bohater zza płotu
trucker2020.03.17 7:16
O sobie mowisz ciemny balabulo , troche wiecej .samokrytyki .
JS2020.03.16 21:39
Tusk, zamilcz kłamco i oszuście ! P-Z-D-R
Pisbusters2020.03.16 21:37
Słuchajcie Tuska bo dzięki niemu jeszcze czasem w Europie o Polsce dobrze mówią, bo w dobie niszczenia polskiej opinii przez wirusa pisdzielskiego takich ludzi jak premier Tusk potrzebujemy więcej
SLONECZKO PERU W MOHEROWYM BERECIKU2020.03.16 22:02
O NAIWNIAKACH ZAWSZE KORZYSTAJACY MOWI DOBRZE.
Epidemiolog2020.03.16 21:35
Kiedy ryży cieć makreli ze swoim tytaniczny intelektem i pracowitością skończył medycynę i zrobił specjalizację z chorób zakaźnych?
Bucu-Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.16 21:34
tusek- to idiota pierwszej klasy. Sprzedawczyk i volksdeutsch.
Topek2020.03.16 21:31
Bo jest mądrzejszy od Kaczyńskiego i wszystkich pisowskich polityków do KUPY razem wziętych
MT*2020.03.16 21:41
Permanentną podłość i obłudę nazywasz mądrością ? Skoro tak, to nie dziwię się, że pod jego egidą produkujecie aż tyle zła wobec Polski i Polaków...
Jures2020.03.16 21:41
za to ty Topek jesteś debil jakich mało
KOSZERNA GNIDA2020.03.16 21:59
TUSK JEST MUNDRY INACZEJ TJ MUNDROSC ANGELI.
turkuć podjadek2020.03.17 5:31
obervolksdojcz tfuSSk jest madry inaczej ......
kaczka2020.03.17 10:08
rudy do budy
SP2020.03.17 15:13
True
kibic2020.03.16 21:29
Pan Bóg czeka na nawrócenie ale nie w nieskończoność Panie Tusk !!!
M.2020.03.17 0:53
Dlatego twój "buk" w pierwszej kolejnosci pozbawil szafarza komuny tzw. "swietej" jego ukochanej zony. To ma sens. Albo twój "buk" nie istnieje, albo ma wszystkich w dudzie...
Marek2020.03.17 8:50
Powielasz pierdoły z soku z buraka
B522020.03.16 21:28
Panie donaldze który komisarz odpowiada za niezamknięcie granic do unii z kierunku chińskiego bo nie wiadomo którego POganina trzeba wybatożyć