07.09.21, 10:09Fot. Pixabay

Uczeń z Głogowa kopnął i uderzył w twarz nauczycielkę

W Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie doszło do skandalicznego pobicia nauczycielki przez jednego z uczniów. Chłopak kopnął nauczycielkę w nogę, uderzył książką oraz wymierzył cios dłonią w twarz. Dyrekcja wezwała do szkoły policję i karetkę pogotowia.

„Ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana” – skomentował całe zdarzenie dla serwisu glogow.naszemiasto.pl dyrektor szkoły Ernest Kłósek. Dyrektor placówki opowiedział także, iż już „po napaści na nauczycielkę uczeń nadal był bardzo wzburzony” i dopiero „innemu nauczycielowi, który był w pobliżu, udało się uspokoić chłopca i spowodować, by nie zrobił krzywdy sobie i innym.

Wszystko rozegrało się w piątek w podstawówce znajdującej się na osiedlu Piastów Śląskich w Głogowie podczas czwartej godziny lekcyjnej. „Jeśli młody sprawca jest osobą zdrową, to zapewne poniesie za to odpowiedzialność” – dodał dyr. Kłósek. Podkreślił też, że matka ucznia "jest świadoma problemu, a szkoła zapewni jej wsparcie, łącznie z pozyskaniem specjalistów z zewnątrz, jeśli tacy będą potrzebni".

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ren/glogow.naszemiasto.pl


Komentarze

nie_dla_komuny2021.09.17 17:03
I co na to Broniarz i towarzysze ? Przecież tylko ucznia nie wolno uderzyć, nauczyciela można. Z pewnością napiszą, że widocznie na to zasłużyła. Poza tym kiedyś rodzice i nauczyciele bili uczniów, to teraz obecni nauczyciele niech przed każdą lekcją klękają.
Anonim2021.09.7 20:04
..sobie i innym...? a co mógł sobie zrobić ?powiesić i sie ?? i dobrze by zrobił,bo bydlak nie nadaje sie do społeczenstwa.a już te q-rwy psychologiczne tłumacza gnoja.nalezy skasować wszystkie wydziały "tzw psychologiczne"to błazny gady i gówniarze ,niszcza społeczenstwo sa gorsi niż covid carcinoma i sarcoma
Hanna2021.09.7 20:01
A mnie interesuje reakcja klasy na ten wyczyn kolegi i reakcja grona nauczycielskiego na wyczyn swojego ucznia. No i oczywiście rodziców. Na razie cisza.
Bóg nakazał małżeństwo z dziewicą.2021.09.7 16:32
Zasrani obrońcy edukacji - skąd śmieci wiecie jaki był powód jego napaści na nią i tak ta nauka jest gówniana i przekłamana i po co wam te pieniądze śmieci skoro wasze żony to k u r wy - przed wami ktoś je je bał - wiecie że to prawda.
Anonim2021.09.16 20:17
a jak sie bezowy bekarcie tak nauczyłeś szybko pisać w jezyku polin?
Vento2021.09.7 16:21
Chciał w ten sposób zaprotestować przeciwko niewygraniu przez czerwoną chołotę wyborów.
mistrz2021.09.7 15:49
Jeśli uczeń chodził na zajęcia z Katolicyzmu Rzymskiego to ewentualne konsekwencje stanowiłyby obrazę uczuć religijnych. {Przecież Jego Doskonałość Jaśnieumiłowany Ojciec Wyznaniowy Gądecki Stanisław ogłosił że Katolik Rzymski to z automatu najlepszy obywatel
abcd2021.09.7 15:10
Dobrze, że nauczycielka się nie broniła, bo mogłaby zostać ukarana za naruszenie praw ucznia i jego godności.
XYZ2021.09.7 15:07
Od sześciu lat to PIS zarządza szkolnictwem.
xyz2021.09.7 17:29
Oj ty inteligencie, dlatego że PIS zarządza szkolnictwem, to ojciec z matką nie wychowali syna. Co ty masz w głowie? chyba nawet nie plewy!
towarzysz Jagoda2021.09.17 17:08
i więziennictwem, a ty wciąż na wolności. To jest dopiero zaniedbanie
Anonim2021.09.7 15:04
Dla takich osobników są odpowiednie ośrodki wychowywania. Niedawno taki zamknięto z powodu nieprawidłowości. Nieprawidłowością nie są metody wychowania tylko młodzi ludzie których trzeba wychowywać niestety środkami adekwatnymi do ich prymitywnego rozwoju.
Anonim2021.09.7 15:01
to niestety są skutki bezstresowego wychowania, jak generalnie nie trawie konserwatystów to w tej kwestii przyznaje im rację, dzieci trzeba wychowywać, a nie hodować.
Anonim2021.09.7 16:27
Nie wiesz co oznacza pojęcie - bezstresowe wychowanie. Nie, nie to nie to samo, co wychowywanie bez zasad i granic... Poczytaj co dziećmi robiło tak zwane pruskie wychowanie. Może zrozumiesz dlaczego hitlerowcy byli tak okrutni.
...skoro mamy patriarchat2021.09.7 14:57
Mąż nauczycielki powinien odwiedzić tatusia gówniarza i obić mu ryja... droga transmisji tatuś by sprawę załatwił raz na zawsze...
ect2021.09.7 14:02
Fachowcy okażą wsparcie uczniowi? A kto okaże wsparcie pobitej nauczycielce? Komuś od góry już dawno zależy na tworzeniu bałaganu moralnego, poprzestawianiu, pojęć, wartości...
abp. Marek Jędraszewski2021.09.7 13:46
A od czego była ta nauczycielka? Może od wychowania dożycia w rodzinie albo WOS i propagowała partię i ideologie seksualnej równości płci - wtedy należało się k u r w i e.
won ścierwaku2021.09.7 14:52
Twoje miejsce na forum gazety żydowskiej, prowokatorze
abp. Marek Jędraszewski2021.09.7 15:12
Tak twoja matka to k u r wa i twoja żona - wiesz że to prawda bo ciągnęła przed tobą lachę innemu- a ciebie to nie brzydzi boś pedał cioto. Odczep się od moich prowokacji - wszystkie nauczycielki to agentki feminizmu i k u r wy jak twoja matka.
Ziutek z ZąBKOWSKIEJ2021.09.7 13:44
A nie był to przypadkiem jakiś krewniak albo powinowaty Nitrasa
mistrz2021.09.7 15:53
Mnie raczej ciekawi czy uczęszczał na zajęcia z Katolicyzmu Rzymskiego
mniam2021.09.7 12:53
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт!
mniam2021.09.7 12:56
to PODSZYWA . . . . . . . . Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz!
mniam2021.09.7 13:25
Znowu żydowski trollu zaczynasz? Ubodło co? Prawda boli. I nie jest to radziecka "Prawda" której niezmiennie niemalże od urodzenia jesteś wierny, podszywie. Jeszcze żebyś ty mowo polsko umiał się posługiwać, wyciągnięty z ubeckiej teczki. Będzie interesująco jak takiemu "zaszczepionemu" odwali w mózgownicy a ty akurat nie będziesz miał gdzie uciec. Skosztujesz owoców swojej działalności. Niemożliwe? A co mieszkasz w bunkrze przeciwatomowym czy może raczej chodzisz ulicami polskich miast?
Antonim2021.09.7 12:27
W dawnych dobrych czasach taki uczeń dostałby w p i e r d o l od dyrektora lub wf-mena i zastanawiałby się następnym razem zanim coś zrobi. Dziś lewacka h o ł o t a zastanawiać się będzie czym nauczycielka uraziła ucznia i czy nie należy się jej nagana jakaś. Człowiek sam dąży do swej zguby - jak głosi koran - i widać to gołym okiem.
Anonim2021.09.7 12:33
Dobry plan, na agresję reagować agresją. Wpier*ol i sprawa załatwiona. Po co się zainteresować, dowiedzieć czy może dzieciak jest gnojony w szkole albo bity w domu.
mniam2021.09.7 12:45
Powtórzę to co wcześniej: albo był "zaszczepiony". Szczepionki powodują różne NOP-y w tym choroby neurodegeneracyjne. Są doniesienia o gwałtownych, skrajnych zmianach nastroju u "zaszczepionych", zmienionej ocenie rzeczywistości. A wielu jest takich po strzale. Ciekawe co zrobią funkcyjni naganiacze "szczepionkowi", zwłaszcza ci pomniejsi, co tak posłusznie merdali ogonkami sami się oczywiście nie "szczepiąc", kiedy trafią na takiego co mu "szczepionka" przemeblowała CUP (centralny układ nerwowy albo bardziej współcześnie, główny procesor)? Jak to się mówi, będą ofiarami własnego sukcesu. "Zaszczepiłeś" się drogi Czarku czy tylko placebo, razem z "Kilerem"? A miało być tak pięknie...
mniam2021.09.7 12:46
Ps. Acha, no i nie można się odszczepić...
Anonim2021.09.7 12:58
Weź ty już się zamknij z tymi teoriami.
mniam2021.09.7 13:28
Matołku. To nie są teorie. To już się dzieje. Chociażby w USA gdzie mają (największą czasowo jedną z najdłuższych) wyszczepioną populację i notują różne zachowania u "zaszczepionych". Nie zakrzyczysz rzeczywistości, która dopiero się zaczyna. Już wyszczpiliście i będziecie mogli obserwować owoce swojego "sukcesu". Zgadza się?
mniam2021.09.7 13:30
Errata: ...gdzie mają największą (czasowo jedną z najdłuższych)...
adolf pejsaty 2.02021.09.7 13:03
niemcy tez byli gnojeni przez pejsatych ... dlatego napadli na nich w Polsce ...a teraz pejsaci depopuluja holokaustem caly swiat ... urzadzajac dobrowolne lapanki i POPOdszczypywania .. za hulajnoge ... i "misie" !!!!
mistrz2021.09.7 16:02
Antonimi. Czy Twoje metody rozwiązywania problemów dotyczą wszystkich. Kiedy w maju tr poszedłem wystąpić z KK pracownik wyznaniowy w randze proboszcza powiedział "Pan nie jest ateistą tylko idiotą, proszę się douczyć, kupić moją książkę". W odpowiedzi podsunąłem mu drugi egzemplarz swojego oświadczenia o wystąpieniu z KK i kazałem pokwitować. Jak powinienem zareagować według Ciebie?
pije po 13 tej.2021.09.7 11:46
Słyszałem że jednej katechetce na lekcji uczeń nożyczkami obciął warkocz a ta nie zareagowała nie wiedząc czy ma się skarżyć w Kuratorium czy Kurii.
Czego o tym nie wiesz,2021.09.7 11:49
że gnój wpiierdol dostał kilka dni później "nie wiadomo" od kogo.
Żyd zboczeniec bezkarny skurwysyn2021.09.7 11:46
Tu na Frondzie zboczeniec-pedofil pod pseudonimem "𝐑𝐄𝐁𝐄𝐋𝐈𝐀𝐍𝐓" napastował mego syna (13-latek). Oto co mu "proponowal" cyt. "Daj mi proszę swój numer telefonu to z chęcią zadzwonię i zaproszę cię np. na lody?" - - - - - - - - - - - - - - - Sprawa będzie miała dla tego zboczeńca, tak czy siak, poważne reperkusje!
Alfons zboczeniec bezkarny skurwysyn2021.09.7 12:47
Szuka na frondzie pedofili (księży) i chce im sprzedać swojego (?) syna. Czy na tym portliku istnieje admin, żeby chooya zbanować? Inaczej nie tylko jego czekają poważne konsekwencje.
keller-krawczyk zboczeniec bezkarny skurwysyn2021.09.7 12:54
A ząbki umyłeś?
Lechu, świetne!2021.09.17 10:41
Treść nie, ale ten "nick"...
Żyd zboczeniec z Gdańska szuka "miłości"2021.09.7 11:45
Tu na Frondzie zboczeniec-pedofil pod pseudonimem "𝐑𝐄𝐁𝐄𝐋𝐈𝐀𝐍𝐓" złożył memu synowi (13-latek) następująca "propozycje", cyt. "Daj mi proszę swój numer telefonu to z chęcią zadzwonię i zaproszę cię np. na lody?" - - - - - - - - - - - - - - - Sprawa będzie miała dla tego zboczeńca, tak czy siak, poważne reperkusje!
Pedofil sutener szuka klientów2021.09.7 12:49
Bydlę ogłasza kilkanaście razy na dobę, że ma syna do gwałcenia. Wybiera sobie ksywki internautów, by zamaskować obrzydliwy handel dzieckiem. A fronda nie reaguje. Będą poważne konsekwencje!
keller-krawczyk zboczeniec bezkarny skurwysyn2021.09.7 12:55
A ząbki umyłeś?
Lechu, wymyśl coś innego2021.09.17 10:42
Dwa razy to samo to do ciebie niepodobne.
rebeliant2021.09.7 11:41
https://www.fronda.pl/a/darowal-nam-wszystkie-wystepki-skreslil-zapis-dluzny,166513.html - zdecydujcie się w która stronę iść.
rebeliant2021.09.7 11:38
Nie zrehabilitowany napór bandyctwa na tą część społeczeństwa, która się stara o dobro prowadzi do strefy no go zone. Dlatego też nie tylko "sąd zatwierdził 2 lata za ciężkie pobicie", lecz jeszcze wycieczka do lasu na zabiegi i jeszcze 10 lat obozów pracy przymusowej - aby odpracować wyrządzoną szkodę. Napór gangów bez bolesnej kontry będzie skutkować wysypem takich sytuacji.
rebeliant2021.09.7 11:35
Często jest tak, że tacy ludzie są "wychowankami" bandycji i w związku z tym po łapach powinni dostać okoliczni opaśli i uprzywilejowani w tym państwie bandyci, a zwłaszcza romscy. Jak widać czerpią fałszywy wizerunek wiecznych tułaczy i biednych pokrzywdzonych służy im ich rasistowskiemu i agresywnemu plemieniu. Tym czasem kierowcy karetek i inni pożyteczni ludzie są pod ścisłą opresją i jeszcze wystawieni (oraz ich dzieci) są na żer rozmaitych ludzi uważających się za lepszych (bo uważających, że wolno im bezkarnie dokonywać napaści).
Anonim2021.09.7 11:23
PiSdzielski elektorat wstał z kolan.
kibic2021.09.7 11:21
Prawdopodobnie na dopalaczach, winien zgnić w więzieniu a nie jakaś porada psychologiczna !!!
Prosta metoda2021.09.7 11:20
wpierdziel mu spuścić aż na d..u..p..ę nie usiądzie i dać gnojowi w ryj, a nie cackanie się, szukanie winnych w lokdaunach i pewnie winny będzie sołtys Marucha??? rodzicom też dokopać i to równo za taki czyn, że za miast wychowywać to hodują bandytę, któremu wydaje się że wszystko wolno, kiedyś trafi kosa na kamień i co będzie ??? ano będzie gnoja bolało i dobrze !!!
Klara2021.09.7 12:19
Marucha nie był sołtysem, był gajowym - to tak dla ustalenia szczegółów. Stosowanie kar fizycznych od zawsze było skuteczne i pora do tego wrócić.
jednemu psu Burek?2021.09.7 13:15
znam gajowego i sołtysa :)
Po 11 ...2021.09.7 11:05
typowe lewackie wychowanie
skuter2021.09.7 10:54
Dostał przykład z granicy Polsko Białoruskiej każdy kto chce może przecinać druty jeśli nie zatrzymamy samowoli będzie tylko gorzej
Grzegorz2021.09.7 10:33
W myśl zasady " Róbta co chceta "
A jakiego był wyznania?2021.09.7 10:26
I ty chcesz być dziennikarzem? Kto ma za ciebie sprawdzić fakty?
lewacka lewatywa2021.09.7 11:06
I ty chcesz być dziennikarzem? Kto ma za ciebie sprawdzić fakty?
A czy wilczur "hrabieeego" już nakarmiooony?2021.09.7 14:16
jw.
Anonim2021.09.7 12:14
Głogów to pewnie katolickiego.
Z artykułu nie wiadomo nic!2021.09.7 10:26
Co to znaczy dzicko w podstawówce? Czy chodzi o 15-letniego zdemoralizowanego wyrostka, czy np. psychicznie chorego, wierzgającego nogami na prawo i lewo 7-latka.
mniam2021.09.7 10:28
Albo po "szczepionce". I wcale nie kpię.
Słusznie...2021.09.7 10:42
Białko Spike i tlenek grafenu zdegradowały mózg i stąd ta agresja.
mniam2021.09.7 12:37
Jeżeli był "zaszczepiony". No a jeśli to nie on jeden... To będzie bardzo "interesujące" zobaczyć jak naganiacze "szczepionkowi", ale ci co przyjęli placebo staną się ofiarami własnego "sukcesu". Jak ten skorpion transportowany przez rzekę na grzbiecie żaby.
mniam2021.09.7 10:26
Zaraz wataha się na mnie rzuci ale zadam to pytanie: czy ów uczeń wcześniej przyjął "szczepionkę"? Bo są świadectwa jak cymes potrafi walić po szarych komórkach. Nie tylko stany zapalne serca, zakrzepice, reumatoidalne zapalenia stawów, zrąbana odporność, zaburzenia pamięci, wykwity skórne i in ale także zmienność nastrojów, zaburzenia w ocenie sytuacji czy Alzheimer i różne choroby neurodegeneracyjne.
mniam2021.09.7 10:27
Ps. Bo te "szczepionki" będą najpierw kiełkują a potem wyjdzie z takiego zacymesowango "8 pasażer Nostromo".
mainm2021.09.17 10:45
Dzieciak pewnie nie był zaszczepiony, ale osobnikom pokroju mniam szczepionki absolutnie nie polecam. Grozi śmiercią lub kalectwem: zawiera nanoboty, które pop wstrzyknięciu szukają mózgu. Jeśli go nie znajdą, wybuchają.
doradca2021.09.7 10:25
zamknąć to młode antyspołeczne gów.o w poprawczaku a rodzicom nałożyć solidną karę finansową, albo prace społeczne
Anonim2021.09.7 10:15
Przez wieki podstawę programu nauczania stanowiło nauczanie kultury osobistej i przyzwoitego obyczaju, jeżeli zwariowaliśmy do reszty, to dalej debatujmy o sensie bądź bezsensie deprawacji dzieci przez ich seksualizację od żłobka!