08.03.21, 16:07fot. prezydent.pl/Jakub Szymczak/KPRP

Ustawa o tzw. 14. emeryturze podpisana przez Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 21 stycznia 2021 roku o kolejnym w 2021 roku dodatkowym rocznym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów. – To radosna chwila, że mogłem podpisać ustawę, która służy emerytom i rencistom – zaznaczył.

To wielka sprawa, że w tym trudnym czasie pandemii znaleźliśmy pieniądze, które są potrzebne tak ważnej dla nas grupie społecznej, dla ludzi, którzy całe swoje życie przepracowali, którzy pracując zawodowo poświęcali się dla Rzeczypospolitej – podkreślił.

Dziś 14. emerytura staje się faktem i bardzo dziękuję Panu Premierowi, Pani Minister za to, że dotrzymujemy słowa, że ta 14. emerytura jest, że będzie kolejne świadczenie – tym razem takie, które trafi do rąk emerytów i rencistów przez Bożym Narodzeniem – mówił Andrzej Duda.

Uroczystość z udziałem Szefa KPRP Grażyny Ignaczak-Bandych, Premiera Mateusza Morawieckiego i Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg odbyła się w Otwocku.

 

mp/prezydent.pl

Komentarze

Anonim2021.03.9 7:32
Szybko kampanie wyborczą zaczęli, kwota wolna, emerytury, czyżby przyspieszone wybory się szykowały?
Anonim2021.03.9 4:58
Jestem nieuleczalnie chory z nienawiści.
Anonim2021.03.8 23:50
Ta13. i 14 emerytura nie wyrówna nawet w części nakręconej przez PiS inflacji. A głupi się cieszą.
A na to Keller-Krawczyk? JA CHCE ! JA CHCE !2021.03.8 19:58
"Japonia mówi kategoryczne „NIE” chińskim testom analnym na Covid-19"
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.8 19:35
Wiadomo ze podpisał. On od tego jest - żeby podpisywać wszystko co zaszczany psychopata z Żoliborza rozkaże.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.8 21:04
przepraszam za mój wpis i błagam o modlitwę
Po 11 ...2021.03.8 19:05
Poczekamy i Papież podpisze 11 przykazanie. Po 11 ... Nie bądź obojętny.
Loth i jego córki2021.03.8 18:50
Uwaga!!! Poniewarz Ten Cyniczny Polakożerca I Zapiekły Wróg Kościoła == Tj. Niejaki Anonim (Plus Masa Jego Klonów: Aaatomek == Ladychapel == Po 11… == Katolicka Kretynizacja Polski I In.) Grasuje Tu Bezkarnie Od Lat (A Administrator Frondy == O Ile Jest Jakiś == Konsekwentne Udaje Głuchego) Proponuję == Aby Każdy Wstawiał Pod Jego Nickami Normalne Wpisy == Ewentualnie Jakieś Absurdalne Parodie Jego Antypolskich Lub Filosemickich Komentaży. Zresztą Wielu Już Tak Robi == W Ten Sposób == Przy Niewielkim Wysiłku == Wspólnymi Siłami == Rozmyjemy Ten Obraźliwy Dla Polaków Bełkot Nie Do Pomyślenia Na Innych Forach. Dyżurny Anonim == Lub Ktoś Z Jego Bandy Będzie Najpierw Obleśnie Rechotał (CYT.: " „Buhahahaha”) == Potem Będzie Błaznował („Jest Mi Bardzo Wszystko Jedno”) Oburzał Się Na „Bolszewickich Złodziei Nicków” == Potem Zarzuci Koneksje Ze Stalinem (On == Tenczowy Lewak!) Będzie Rozdzierał Szaty Na Metody Katolików (Częsty Trick Obłudnych Ateistów I Agnostyków) Wreszcie Oskarży O Faszyzm (?) Oraz Antysemityzm (To Ich Odwieczny == Mocno Już Wyświechtany Zarzut) == A Nawet O Szmalcownictwo (Sic!) == A Na Koniec Będzie Już Tylko Żygał Na – Oczywiście Karygodną == Ale Często Wyolbrzymioną Lub Wręcz Zmyśloną – "Pedofilię W Kościele" == Pomorzecie!
Loth i jego curki2021.03.8 18:07
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego) proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentaży. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”) oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tenczowy lewak!) będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko żygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Klapaucjusz2021.03.8 18:45
Jak Loth miał curki, to trzeba było nos chusteczką wyciarać, a nie curkać po całej Godomie i Somorze.
Klapaucjusz2021.03.8 17:51
Emerytury są mniejsze, ale za to są częściej. To tak jak moj wój: jedną nogę miał krótszą ale za to druga noga była dłuższa!
Jestem emerytem2021.03.8 19:35
...i muszę ci powiedzieć, że łżesz. Poza tym wypominając komuś "curki" nie podpieraj się "wójem"
Klapaucjusz2021.03.8 21:25
Bo mój wój na wojnie wojował i dlatego ma jedną nogę dłuższą i dumne “ó” w imieniu.
Fido2021.03.8 17:30
Dyzio zalaczy wszystkie drukarki i kasa bedzie wyskakiwac. Jak nikt nie pracuje w Polsce,to i pinidzy na podatki nima, nie ma ciula, musza dodrukowac.
Krystian2021.03.8 19:46
polski lockdown przy twoim reichowskim, to pikuś... więc czego szerzysz defetyzm? Pomyliły ci się rządy i lata
Fido2021.03.9 10:14
Cieciu, jezeli komus mam cos dać to nie z mojej kieszeni,tylko z twojej i twoich dzieci. Taka jest zasada wydawania pieniedzy przez nierzad. Cieciu, jezeli ludzie nie pracuja, to nie placa podatkow,a otrzymujac zasilki, renty, emerytury,czy inne pomoce finansowe,to nierzad musi zaciagac dlugi,lub dodrukowywac banknoty, kapito optymistyczny ciulu.
APEL2021.03.8 16:46
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
T2021.03.8 16:22
Tak jak pisze przedmówca w komentarzu - ni nic nie dają, tylko nieco mniej zabiorą czyli ukradną.
gumowa kaczka2021.03.8 16:15
czyli wystarczy zabrać ludziom po 1000 zł i oddać 800 zł ,robiąc przy tym szoł -mamy to,brawo Polska
Anonim2021.03.8 16:22
Sam widzisz, jak łatwo debilom robić dobrze.